En ook alweer weg...quote:
Mag het na 1,5 jaar ellende? En jij wilt niet op vakantie en naar de club zodat je straks op vakantie en naar de club kunt. Dat is weird.quote:Op donderdag 8 juli 2021 18:00 schreef Document1 het volgende:
Bedank al die mongolen maar die perse op vakantie en naar de club moeten.
Ik hoefde niet op vakantie, ik wou enkel een paar festivals waarop ik me verheugd had , is dat nou zo veel gevraagdquote:
In de basis ben ik het eens met wat je zegt, maar het moeilijke is dat stijging in opnames altijd ná stijging van besmettingen plaatsvindt. Op dit moment is er qua druk op de zorg niets aan de hand, maar wat gaan de oplopende besmettingen doen op de zorg in de nabije toekomst? Dat is waar het OMT haar modellen weer op los zal laten waarin dus besmettingen onder verschillende groepen i.c.m. vaccinatiegraad onder deze groepen wordt meegenomen (althans, daar ga ik vanuit).quote:Op vrijdag 9 juli 2021 09:30 schreef Netsplitter het volgende:
Zolang de opnamecijfers niet stijgen zou ik het echt bijzonder zwak vinden om nu al draconische maatregelen te treffen. Hier mogen dan serieuze Kamervragen over gesteld gaan worden.
Een soort reclamefilmpje maken met een boodschap zoals:quote:Op donderdag 8 juli 2021 08:07 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Je weet dat je dan IEDEREEN weer in lockdown duwt?
Alsof een vaccinatieweigeraar dan ineens een vaccer wordt?
Nu is het wel zo dat de gemiddelde discotheek of ravekelder een zweethok van jewelste is en je niet met een mondkapje op gaat lopen raven. Zelf in mijn studietijd vaak zat meegemaakt dat het zweet van het plafond droop tijdens dergelijke feestjes. En ondertussen iedereen die lekker uit zijn stekker gaat. En soms beland jouw tong ook nog eens in iemand. Soms twee iemanden... Tsja, die zalen hadden zowat een eigen klimaat. Opvallend genoeg was de week nadien een groot aandeel behoorlijk naar de getver. Niet alleen de kater, maar ook nog eens grieperig. Dusja, zo gek is het niet. Helemaal niet met een virus waar niemand ooit mee te maken heeft gehad. Do the math zou ik zeggen.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 09:57 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Gelukkig sijpelt je eigen mening over discotheken helemaal niet door je post heen.
Ik zeg disco's open en grenzen dicht. Ik ga toch niet buiten Nederland op vakantie, zouden anderen ook niet moeten doen.
Dat heet beter voorkomen dan genezen...quote:Op vrijdag 9 juli 2021 09:30 schreef Netsplitter het volgende:
Zolang de opnamecijfers niet stijgen zou ik het echt bijzonder zwak vinden om nu al draconische maatregelen te treffen. Hier mogen dan serieuze Kamervragen over gesteld gaan worden.
De keuze om nu wel te openen ligt toch een stuk gemakkelijker.quote:Op woensdag 7 juli 2021 16:20 schreef Bocaj het volgende:
Boris, zei zoiets als: "We gaan maar open... want wanneer anders... We moeten er maar mee leren leven..".
Als we dat nou 1,5 jaar geleden ook besloten hadden...
De sturing lijkt veranderd te zijn om mutaties te voorkomen zodat vaccinaties hun werking behouden.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:39 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
De keuze om nu wel te openen ligt toch een stuk gemakkelijker.
Maatregelen zijn altijd gestuurd op het aantal ziekenhuisbedden / IC-opnamen.
Besmettingen kunnen rustig stijgen, zolang de zorg er geen hinder van ondervindt.
Over iets minder dan 1 maand zitten we op 72% vaccinatiegraad (dus 2 prikken gehad) voor iedereen boven de 18.
Daar heeft de ekte ekte xtc freak geen kroeg voor nodig hoorquote:Op vrijdag 9 juli 2021 11:50 schreef Zwolsboy het volgende:
[..]
jezelf lam zuipen en stampen is geen basisbehoefte, ja jammer voor de xct freaks.
quote:Premier Rutte en minister de Jonge geven vanavond weer een persconferentie over de coronacrisis. Dat duidt erop dat er weer aanscherpingen komen. Om 19 uur worden de details bekend. Gisteren werd duidelijk dat het demissionaire kabinet erover denkt meerdaagse evenementen af te blazen en clubs en discotheken te sluiten. Ook kunnen er adviezen of maatregelen voor de vakanties komen.
Het OMT heeft een spoedadvies uitgebracht over het oplopende aantal besmettingen en dat is de basis voor de discussie in het kabinet vandaag.
'Druk op huisartsen neemt toe'
Voor de ministerraad zei minister Grapperhaus dat de druk op huisartsen weer toeneemt. Hij heeft dat vanochtend in het Veiligheidsberaad gehoord van GGD Nederland. En burgemeesters beginnen zich er volgens de demissionaire minister van Justitie zorgen over te maken dat mensen 'long covid' krijgen. Grapperhaus noemde de snel opgelopen besmettingscijfers zorgelijk.
Grapperhaus benadrukte dat het virus nog steeds moet worden bestreden en dat een kleine groep zich niet aan de overgebleven regels wil houden. "Houd je aan de anderhalve meter, laat je testen bij klachten, vermijd drukte en als er een toegangstest geldt, doe die dan ook echt", zei hij.
Gevolgen voor de vakantie
Ook minister Kaag vindt het oplopend aantal besmettingen zorgwekkend. Voor de vakanties naar het buitenland kan de situatie zeker gevolgen hebben, zei de demissionaire minister van Buitenlandse Zaken: "Als je net je vakantiegeld hebt gekregen of je hebt ervoor gespaard, dan kan ik me voorstellen dat je er even uit wilt. Maar kijk dan wel goed naar de reisadviezen."
De situatie kan in heel veel landen veranderen, want ze kijken allemaal naar de nieuwste ontwikkelingen in Nederland, zei Kaag. "Het kan zijn dat de quarantaineduur verandert, de eisen voor testen of dat je helemaal niet welkom bent." Kaag heeft nog geen signalen dat Nederland door het Europese agentschap ECDC 'op rood' wordt gezet.
Maar ook los van dit oordeel kunnen landen hun eigen beleid bepalen. Die codering zegt dus niet alles. "Houd het in de gaten", is het advies van Kaag. "Het is de verantwoordelijkheid van de reiziger."
Dansen na Janssen, was toch het motto van Hugo? En op "prikavonden" werd er zelfs 'n dj ingehuurd, toch?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 13:08 schreef mcmlxiv het volgende:
Tja om kwart voor 10 de vaccinatie en om 10 uur naar de club. Wat kan er fout gaan?
Jammer, blijkbaar een te groot deel van de bevolking wat schijt heeft aan alles en daarmee de rest meesleurt in nog wat maanden beperkingen.
Tja, kabinet heeft tijdens deze crisis laten blijken weinig op te hebben met risk-based maatregelen nemen. Het is eerder lukraak wat dingen verbieden.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 13:21 schreef magrec het volgende:
Wat een bullshit als ze ook buitenfestivals weer gaan verbieden. Ja een tent kan vol staan maar dat is nog steeds niks vergeleken met een après skihut. Afgelopen weekend grote festivals geweest maar geen meldingen van grote aantallen besmettingen daar.
Dat valt niet te sturen, tenzij je continue alles wil verbieden.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 12:46 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
De sturing lijkt veranderd te zijn om mutaties te voorkomen zodat vaccinaties hun werking behouden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |