j a met kogels in je hoofd dan is de kans dat je het red niet grootquote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:31 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bij RTL praat men toch wel echt met termen als ' groot verlies' dus?...
Hij heeft altijd beveiliging geweigerd, ik vond het nooit verstandig maar tegelijkertijd vond ik het wel echt supermans. In de vroegere tijden van zijn misdaadprogramma had hij wel eens wat figuren bij zich, maar zelfs dat was eigenlijk niet nodig. En de laatste jaren zag je hem inderdaad gewoon in zijn eentje op straat en het was ook vaak wel makkelijk achter te komen waar hij was, maar hij had die angst niet. Maakt hem geen held maar stoer vond ik het alitjd wel.. zag je hem lopen.. denk je wtf? In je eentje? Hier? Daar heb ik wel respect voor.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:30 schreef Ole het volgende:
50 meter van mijn huis John van den Heuvel zwaar beveil8gd altijd. Peter wandelde rustig door de straat..
Helaas. Praat het helemaal niet goed! maar de kans was aanwezig..
Veel meedogenlozer, veel meer kansloze afrekeningen, toch weer een grens over met een advocaat neerschieten. Het zegt genoeg dat vergismoorden pas echt een dingetje werden ten tijden van de mocro mafia natuurlijkquote:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)adscentrum-amsterdamquote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:31 schreef CharlesKinbote het volgende:
iemand rtl-link voor mensen zonder tv? of mag ik dat niet vragen
Dat is al een tijdje bekend ja.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:33 schreef tim020hoorn het volgende:
Steekpartij in amstelveen staat los van de schietpartij met peter r de vries aldua de politie.
Is dat gerucht ook weer de wereld uit.
Jij klinkt zooooooo bekendquote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:33 schreef JohnWickPic het volgende:
[..]
Hij heeft altijd beveiliging geweigerd, ik vond het nooit verstandig maar tegelijkertijd vond ik het wel echt supermans. In de vroegere tijden van zijn misdaadprogramma had hij wel eens wat figuren bij zich, maar zelfs dat was eigenlijk niet nodig. En de laatste jaren zag je hem inderdaad gewoon in zijn eentje op straat en het was ook vaak wel makkelijk achter te komen waar hij was, maar hij had die angst niet. Maakt hem geen held maar stoer vond ik het alitjd wel.. zag je hem lopen.. denk je wtf? In je eentje? Hier? Daar heb ik wel respect voor.
En wat vond je er professioneel gezien van?quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:33 schreef JohnWickPic het volgende:
[..]
Hij heeft altijd beveiliging geweigerd, ik vond het nooit verstandig maar tegelijkertijd vond ik het wel echt supermans. In de vroegere tijden van zijn misdaadprogramma had hij wel eens wat figuren bij zich, maar zelfs dat was eigenlijk niet nodig. En de laatste jaren zag je hem inderdaad gewoon in zijn eentje op straat en het was ook vaak wel makkelijk achter te komen waar hij was, maar hij had die angst niet. Maakt hem geen held maar stoer vond ik het alitjd wel.. zag je hem lopen.. denk je wtf? In je eentje? Hier? Daar heb ik wel respect voor.
Dat zullen ze echt niet eerder tegen de pers zeggen. Dan weet je wel zeker dat het op straat ligt.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:33 schreef MatthijsDJ het volgende:
Ik denk dat ze bij Humberto al weten dat ie overleden is. Ze mogen het alleen nog niet zeggen omdat familie van Peter R officieel moeten inlichten.
Ze verspreken zich me iets te vaak als het gaat om "Peter was" vs "Peter is"
Ik was toen ook wel op een leeftijd dat nieuws wat minder belangrijk was/leek te zijn, maar kan me nog wel goed heugen 'waar ik was op het moment dat'.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:33 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik was toen net een week met vakantie dus heb er niks van meegekregen, op een volle voorpagina van The Sun na, dus ik heb geprobeerd er zoveel mogelijk over bij te lezen daarna.
inderdaadquote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:33 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Denk het. Maar het klonk zo zeker dat ik vermoed dat ze al wat meer weten daar. Klonk niet alsof er nog enige twijfel was.
Peter R de Vries is toch de vertrouwenspersoon van Nabil B?quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Njah ik vind Taghi en die hele Marokkaanse/Colombiaanse connectie toch net weer een paar stapjes verder hoor.
En daarvoor had je de generatie van Zwarte Joop. Dan kreeg iemand een flink pak rammel in plaats van een paar juist geplaatste kogels.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Veel meedogenlozer, veel meer kansloze afrekeningen, toch weer een grens over met een advocaat neerschieten. Het zegt genoeg dat vergismoorden pas echt een dingetje werden ten tijden van de mocro mafia natuurlijk
Het praat de daden van types als Mieremet, Van Hout, Klepper, Holleeder etc totaal niet goed hoor maar dat waren toch echt andere tijden. Toen had je nog een soort van erecode.
Goudeerlijke jongen natuurlijk. Zou nooit liegen.quote:
Onverstandig. Wat denk jij er van? Zou jij beveiliging hebben genomen als je Peter R. de Vries was?quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:34 schreef Document1 het volgende:
[..]
En wat vond je er professioneel gezien van?
Dat is een beetje een fabeltje, de mythe van de Hollandse gentleman-gangster. Holleeder en Van Hout lieten de vrouw van de voorzitter van HFC Haarlem 30 jaar geleden al door een lijfwacht klappen geven omdat ze na een wedstrijd tegen Van Hout zei dat ze niet gediend was van zijn seksuele praatjes.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Veel meedogenlozer, veel meer kansloze afrekeningen, toch weer een grens over met een advocaat neerschieten. Het zegt genoeg dat vergismoorden pas echt een dingetje werden ten tijden van de mocro mafia natuurlijk
Het praat de daden van types als Mieremet, Van Hout, Klepper, Holleeder etc totaal niet goed hoor maar dat waren toch echt andere tijden. Toen had je nog een soort van erecode.
Smakeloze opmerking.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:36 schreef TjjWester het volgende:
Uiteindelijk is het zijn eigen schuld: hij heeft altijd koppig beveiliging geweigerd terwijl hem van alle kanten is verteld dat het nodig was.........
Met dat hele MH17 heb ik dan weer niks, ja tuurlijk intens tragisch voor alle betrokkenen, maar het heeft mij verder nooit echt heel erg geraakt.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:35 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik was toen ook wel op een leeftijd dat nieuws wat minder belangrijk was/leek te zijn, maar kan me nog wel goed heugen 'waar ik was op het moment dat'.
Net als 9/11, net als MH17, en dit is ook wel zo'n dingetje denk ik. Gek genoeg kan ik me van Theo van Gogh dan weer niets herinneren, net als Bataclan of de rest van de grote aanslagen van de afgelopen 25 jaar.
Als je gereanimeerd wordt op straat nadat je vijf keer geraakt bent, waaronder in je hoofd, is de kans dat je het overleeft helaas niet erg groot lijkt mij...quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:32 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Op basis van die beelden gaat iedereen er vanuit dat het afgelopen is?
Na MH17 ben ik zo'n beetje gestopt met het bekijken van gore. Grens was bereikt.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Met dat hele MH17 heb ik dan weer niks, ja tuurlijk intens tragisch voor alle betrokkenen, maar het heeft mij verder nooit echt heel erg geraakt.
Ik zou nooit in die situatie zijn gekomen omdat ik simpelweg de ballen mis die hij wel heeft. (Of had)quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:37 schreef JohnWickPic het volgende:
[..]
Onverstandig. Wat denk jij er van? Zou jij beveiliging hebben genomen als je Peter R. de Vries was?
Ik zat te luisteren. Dat was erg indrukwekkend vond ik. Heftig. Theo Van Gogh niet lang daarna ook.quote:
Die daders waren vaak ook wat professionelere. Profs die vanuit de balkan even ingevlogen werden.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:34 schreef Caland het volgende:
Het praat de daden van types als Mieremet, Van Hout, Klepper, Holleeder etc totaal niet goed hoor maar dat waren toch echt andere tijden. Toen had je nog een soort van erecode.
Ken jij Peter R de Vries?quote:Op dinsdag 6 juli 2021 22:38 schreef vencodark het volgende:
Peter kennende zou hij trots zijn dat hij inderdaad zonder beveiliging liep en niet bang was.
Dat hij rechtop liep en niet gebukt ging onder bedreiging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |