Die kan beter in Italie blijven wonen na zijn carriere jaquote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:44 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hij en zijn familie kregen al doodsbedreigingen.
Daar durf ik nu geen grappen over te maken.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:44 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hij en zijn familie kregen al doodsbedreigingen.
Pedri is wel goed hé?quote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:49 schreef El-Stinho het volgende:
Lullig dat Spanje in hun tactisch imposantste wedstrijd dit EK niet wint.
Jammer dat hij bij die walgelijke club speeltquote:
Ja, vond hem door het seizoen heen ook al heel goed, maar dit is nog indrukwekkender en op een andere manier dan bij Barça.quote:
Genieten als Pedri, Frenkie en Messi op het veld staan daarquote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:51 schreef Szura het volgende:
[..]
Jammer dat hij bij die walgelijke club speelt
Als Engeland de eerste goal maakt, zet ik het meteen uit.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:55 schreef Szura het volgende:
Hopelijk winnen de altijd sympathieke Deentjes wel van het walgelijke Southgate ball
quote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:57 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Als Engeland de eerste goal maakt, zet ik het meteen uit.
Helaas maar eens afwachten wat voor zooi er straks op het veld staat daar...quote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Genieten als Pedri, Frenkie en Messi op het veld staan daar
Juist niet. Als er een finale Italië tegen Engeland komt kan er niet verloren worden. Of het allermooiste land van allemaal wint, of we krijgen een abonnement op meltdowns. Hup Engeland.quote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:55 schreef Szura het volgende:
Hopelijk winnen de altijd sympathieke Deentjes wel van het walgelijke Southgate ball
Koeman is gelukkig niet bang om wat jeugd voor de leeuwen te gooienquote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Helaas maar eens afwachten wat voor zooi er straks op het veld staat daar...
Wat heb je met Engeland?quote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:59 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Juist niet. Als er een finale Italië tegen Engeland komt kan er niet verloren worden. Of het allermooiste land van allemaal wint, of we krijgen een abonnement op meltdowns. Hup Engeland.
Nee dat niet gelukkig maar spoeling wordt wat dun al zijn ze nu vooral ballast aan het lozen. Maar er lijkt niet veel ruimte te zijn voor nieuwe spelers. Al moet ik nog maar zien hoe hard Tebas het gaat spelen betreft inschrijven van Messi en consorten.quote:Op woensdag 7 juli 2021 00:01 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Koeman is gelukkig niet bang om wat jeugd voor de leeuwen te gooien
Die heeft dan vakantie nodig tot eind september realistisch gezien...quote:Op woensdag 7 juli 2021 00:03 schreef El-Stinho het volgende:
Benieuwd hoe een Pedri en Oyarzabal aan hun rust gaan komen nu ze ook mee moeten naar Tokio.
Wordt dat gezellig?quote:Op dinsdag 6 juli 2021 23:56 schreef maxi-mus het volgende:
Ik overweeg op te blijven voor Argentinië - Colombia.
Hij heeft zo ongeveer in ieder krantje geroepen dat ze geen uitzondering gaan maken.quote:Op woensdag 7 juli 2021 00:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
Al moet ik nog maar zien hoe hard Tebas het gaat spelen betreft inschrijven van Messi en consorten.
Wat ik tot nu toe heb meegekregen van de Copa wordt er heerlijk geschopt en is die kleine ontzettend in vorm.quote:
Dus het is geen win-win. Ik verwacht geen Italiaanse meltdown namelijkquote:Op woensdag 7 juli 2021 00:02 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Niks, maar ik heb wel wat met meltdowns.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |