FOK!forum / Sport Algemeen / NASCAR #50 Roadcourse genot
Peterseliemanzondag 4 juli 2021 @ 23:23
fszOLG7.png
NASCAR (National Association for Stock Car Auto Racing) is een Amerikaanse autorace organisatie, die verschillende raceklassen beheert, waarvan de belangrijkste de Monster Energy NASCAR Cup Series is. Andere aansprekende klassen zijn nog de NASCAR Xfinity Series en de NASCAR Camping World Truck Series.

Ook is er een NASCAR klasse in Europa, de Whelen Euro Series, waar onder andere Jacques Villeneuve, Ellen Lohr en Sebastiaan Bleekemolen aan mee doen. Deze klasse doet ook een circuit in Nederland aan, namelijk Raceway Venray. Soms worden coureurs uit die klasse ook uitgenodigd om mee te doen aan de Amerikaanse NASCAR Xfinity wedstrijden of zelfs de Monster Energy NASCAR Cup Series zoals 2017 kampioen Alon Day overkwam.

bCRGHsp.png
De NASCAR Cup Series is de top raceklasse van NASCAR vergelijkbaar met wat de Formule 1 voor de FIA is.

Cup Series auto's zijn uniek in het autoracen. De motoren zijn krachtig genoeg om snelheden van boven de 320 km/uur te halen, maar hun gewicht en relatief simpele aerodynamica zorgt voor een moeilijke bestuurbaarheid. De carrosserie en chassis van de auto's zijn strict gereguleerd om te zorgen voor gelijkheid en de elektronica is spartaans uitgevoerd. De auto's zijn zogenaamde Generation 6 auto's en worden gebouwd volgens strikte NASCAR richtlijnen waarin genoeg speling zit met betrekking tot de carrosserie om ze het uiterlijk van de straat versie te geven. De auto's worden aangedreven door (ca.) 5,8 liter V8 motoren die zo'n 900 pk leveren.

Het seizoen is verdeeld in twee segmenten. De eerste 26 races dienen voor de selectie van de 16 beste coureurs voor de playoffs. Zij zullen in de resterende tien races uitmaken wie er kampioen wordt, waarbij er na elke drie races vier coureurs afvallen. In de laatste race van het seizoen zijn er dan nog vier coureurs over, die kans maken op het kampioenschap. De best geklasseerde coureur van deze vier in de laatste race is de nieuwe kampioen. Plaatsing voor de playoffs en voor elke volgende ronde gebeurt op basis van overwinningen. Mochten er minder dan 16 coureurs overblijven wordt er tot 16 coureurs aangevuld met de stand in het kampioenschap. In de playoffs wordt de puntentelling gereset, behoudens de gewonnen bonuspunten.

Een Cup race is ingedeeld in drie segmenten (stages), waarbij punten te verdienen zijn. Na elke stage is er een zogenaamde competition caution, een gele vlag fase waarbij de race tijdelijk geneutraliseerd wordt. De top 10 in Stage 1 of Stage 2 krijgt punten van 10 tot 1 en de winnaar van de race krijg 40 punten, de nummer twee 35 en dan zo teruglopend naar 1 punt voor de nummers 36 tot en met 40, het maximaal aantal deelnemers van een race. Er zijn 36 (fulltime) teams, de zogenaamde charters, die elke race automatisch geplaatst zijn. De overige vier startplaatsen worden bepaald door de best gekwalificeerde coureurs van de overige inschrijvingen voor de desbetreffende race.

Een playoff race bestaat naast de (16, 12, 8 of 4) playoff coureurs ook uit de overige coureurs die dan echter niet meer rijden voor het kampioenschap, maar alleen voor de overwinning en de punten in de race.

De kampioen van 2020 is publiekslieveling Chase Elliot. Als hij een wedstrijd wint gaan de sirenes in de Dawsonville Pool Room af.
gs7ZGEj.jpg

5RHZQUa.png
lqC4zHy.jpg

De belangrijkste race van de Cup Series is de Daytona 500, de openingsrace van het seizoen, die altijd in februari gehouden wordt. De afgelopen editie werd gewonnen door Michael McDowell.
F4GMhmh.jpg

QMMVjun.png
Hieronder volgt de kalender zoals deze tot nog toe bekend is. In verband met Covid-19 kunnen er nog verschuivingen plaats vinden.

t0nlXMg.png
lb9Ph4c.png

Alle Cup Series races worden live uitgezonden door Ziggo Sport Racing. Van de Xfinity en Camping Truck Series races worden er samenvattingen uitgezonden.

Zad7JOT.png
De full-time coureurs voor dit seizoen zijn:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Nr. Coureur                  Team                         Auto
#00 Quin Houff               StarCom Racing               Chevrolet
#1  Kurt Busch               Chip Ganassi Racing          Chevrolet
#2  Brad Keselowski          Team Penske                  Ford
#3  Austin Dillon            Richard Childress Racing     Chevrolet
#4  Kevin Harvick            Stewart-Haas Racing          Ford
#5  Kyle Larson              Hendrick Motorsport          Chevrolet
#6  Ryan Newman              Roush Fenway Racing          Ford
#7  Corey LaJoie             Spire Motorsports            Chevrolet
#8  Tyler Reddick            Richard Childress Racing     Chevrolet
#9  Chase Elliot             Hendrick Motorsport          Chevrolet
#10 Aric Almirola            Stewart-Haas Racing          Ford
#11 Denny Hamlin             Joe Gibbs Racing             Toyota
#12 Ryan Blaney              Team Penske                  Ford
#14 Chase Briscoe (R)        Stewart-Haas Racing          Ford
#17 Chris Buescher           Roush Fenway Racing          Ford
#18 Kyle Busch               Joe Gibbs Racing             Toyota
#19 Martin Truex Jr.         Joe Gibbs Racing             Toyota
#20 Christopher Bell         Joe Gibbs Racing             Toyota
#21 Matt DiBenedetto         Wood Brothers Racing         Ford
#22 Joey Logano              Team Penske                  Ford
#23 Bubba Wallace            23XI Racing                  Toyota
#24 William Byron            Hendrick Motorsport          Chevrolet
#34 Michael McDowell         Front Row Motorsports        Ford
#37 Ryan Preece              JTG Daugherty Racing         Chevrolet
#38 Anthony Alfredo (R)      Front Row Motorsports        Ford
#41 Cole Custer              Stewart-Haas Racing          Ford
#42 Ross Chastain            Chip Ganassi Racing          Chevrolet
#43 Erik Jones               Richard Petty Motorsports    Chevrolet
#47 Ricky Stenhouse Jr.      JTG Daugherty Racing         Chevrolet
#48 Alex Bowman              Hendrick Motorsport          Chevrolet
#51 Cody Ware                Petty Ware Racing            Chevrolet
#52 Josh Bilicki             Rick Ware Racing             Chevrolet
#99 Daniel Suarez            Trackhouse Racing Team       Toyota
(R) = Rookie

SPOILER: de OP code
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
[img=400,193]https://i.imgur.com/fszOLG7.png[/img]
NASCAR (National Association for Stock Car Auto Racing) is een Amerikaanse autorace organisatie, die verschillende raceklassen beheert, waarvan de belangrijkste de Monster Energy NASCAR Cup Series is. Andere aansprekende klassen zijn nog de NASCAR Xfinity Series en de NASCAR Camping World Truck Series. 

Ook is er een NASCAR klasse in Europa, de Whelen Euro Series, waar onder andere Jacques Villeneuve, Ellen Lohr en Sebastiaan Bleekemolen aan mee doen. Deze klasse doet ook een circuit in Nederland aan, namelijk Raceway Venray. Soms worden coureurs uit die klasse ook uitgenodigd om mee te doen aan de Amerikaanse NASCAR Xfinity wedstrijden of zelfs de Monster Energy NASCAR Cup Series zoals 2017 kampioen Alon Day overkwam. 

[img=216,33]https://i.imgur.com/bCRGHsp.png[/img]
De NASCAR Cup Series is de top raceklasse van NASCAR vergelijkbaar met wat de Formule 1 voor de FIA is. 

Cup Series auto's zijn uniek in het autoracen. De motoren zijn krachtig genoeg om snelheden van boven de 320 km/uur te halen, maar hun gewicht en relatief simpele aerodynamica zorgt voor een moeilijke bestuurbaarheid.  De carrosserie en chassis van de auto's zijn strict gereguleerd om te zorgen voor gelijkheid en de elektronica is spartaans uitgevoerd. De auto's zijn zogenaamde Generation 6 auto's en worden gebouwd volgens strikte NASCAR richtlijnen waarin genoeg speling zit met betrekking tot de carrosserie om ze het uiterlijk van de straat versie te geven. De auto's worden aangedreven door (ca.) 5,8 liter V8 motoren die zo'n 900 pk leveren.

Het seizoen is verdeeld in twee segmenten. De eerste 26 races dienen voor de selectie van de 16 beste coureurs voor de playoffs. Zij zullen in de resterende tien races uitmaken wie er kampioen wordt, waarbij er na elke drie races vier coureurs afvallen. In de laatste race van het seizoen zijn er dan nog vier coureurs over, die kans maken op het kampioenschap. De best geklasseerde coureur van deze vier in de laatste race is de nieuwe kampioen. Plaatsing voor de playoffs en voor elke volgende ronde gebeurt op basis van overwinningen. Mochten er minder dan 16 coureurs overblijven wordt er tot 16 coureurs aangevuld met de stand in het kampioenschap. In de playoffs wordt de puntentelling gereset, behoudens de gewonnen bonuspunten. 

Een Cup race is ingedeeld in drie segmenten (stages), waarbij punten te verdienen zijn. Na elke stage is er een zogenaamde competition caution, een gele vlag fase waarbij de race tijdelijk geneutraliseerd wordt. De top 10 in Stage 1 of Stage 2 krijgt punten van 10 tot 1 en de winnaar van de race krijg 40 punten, de nummer twee 35 en dan zo teruglopend naar 1 punt voor de nummers 36 tot en met 40, het maximaal aantal deelnemers van een race. Er zijn 36 (fulltime) teams, de zogenaamde charters, die elke race automatisch geplaatst zijn. De overige vier startplaatsen worden bepaald door de best gekwalificeerde coureurs van de overige inschrijvingen voor de desbetreffende race. 

Een playoff race bestaat naast de (16, 12, 8 of 4) playoff coureurs ook uit de overige coureurs die dan echter niet meer rijden voor het kampioenschap, maar alleen voor de overwinning en de punten in de race. 

De kampioen van 2020 is publiekslieveling Chase Elliot. Als hij een wedstrijd wint gaan de sirenes in de Dawsonville Pool Room af. 
[img=650]https://i.imgur.com/gs7ZGEj.jpg[/img]

[img=204,27]https://i.imgur.com/5RHZQUa.png[/img]
[img=650]https://i.imgur.com/lqC4zHy.jpg[/img]

De belangrijkste race van de Cup Series is de Daytona 500, de openingsrace van het seizoen, die altijd in februari gehouden wordt. De afgelopen editie werd gewonnen door Michael McDowell.
[img=650]https://i.imgur.com/F4GMhmh.jpg[/img]

[img=472,38]https://i.imgur.com/QMMVjun.png[/img]
Hieronder volgt de kalender zoals deze tot nog toe bekend is. In verband met Covid-19 kunnen er nog verschuivingen plaats vinden.

[img=650]https://i.imgur.com/t0nlXMg.png[/img]
[img=650]https://i.imgur.com/lb9Ph4c.png[/img]

Alle Cup Series races worden live uitgezonden door [url=https://ziggo.nl]Ziggo[/url] Sport Racing. Van de Xfinity en Camping Truck Series races worden er samenvattingen uitgezonden. 

[img=494,40]https://i.imgur.com/Zad7JOT.png[/img]
De full-time coureurs voor dit seizoen zijn:
[code]
Nr. Coureur                  Team                         Auto
#00 Quin Houff               StarCom Racing               Chevrolet
#1  Kurt Busch               Chip Ganassi Racing          Chevrolet
#2  Brad Keselowski          Team Penske                  Ford
#3  Austin Dillon            Richard Childress Racing     Chevrolet
#4  Kevin Harvick            Stewart-Haas Racing          Ford
#5  Kyle Larson              Hendrick Motorsport          Chevrolet
#6  Ryan Newman              Roush Fenway Racing          Ford
#7  Corey LaJoie             Spire Motorsports            Chevrolet
#8  Tyler Reddick            Richard Childress Racing     Chevrolet
#9  Chase Elliot             Hendrick Motorsport          Chevrolet
#10 Aric Almirola            Stewart-Haas Racing          Ford
#11 Denny Hamlin             Joe Gibbs Racing             Toyota
#12 Ryan Blaney              Team Penske                  Ford
#14 Chase Briscoe (R)        Stewart-Haas Racing          Ford
#17 Chris Buescher           Roush Fenway Racing          Ford
#18 Kyle Busch               Joe Gibbs Racing             Toyota
#19 Martin Truex Jr.         Joe Gibbs Racing             Toyota
#20 Christopher Bell         Joe Gibbs Racing             Toyota
#21 Matt DiBenedetto         Wood Brothers Racing         Ford
#22 Joey Logano              Team Penske                  Ford
#23 Bubba Wallace            23XI Racing                  Toyota
#24 William Byron            Hendrick Motorsport          Chevrolet
#34 Michael McDowell         Front Row Motorsports        Ford
#37 Ryan Preece              JTG Daugherty Racing         Chevrolet
#38 Anthony Alfredo (R)      Front Row Motorsports        Ford
#41 Cole Custer              Stewart-Haas Racing          Ford
#42 Ross Chastain            Chip Ganassi Racing          Chevrolet
#43 Erik Jones               Richard Petty Motorsports    Chevrolet
#47 Ricky Stenhouse Jr.      JTG Daugherty Racing         Chevrolet
#48 Alex Bowman              Hendrick Motorsport          Chevrolet
#51 Cody Ware                Petty Ware Racing            Chevrolet
#52 Josh Bilicki             Rick Ware Racing             Chevrolet
#99 Daniel Suarez            Trackhouse Racing Team       Toyota
(R) = Rookie
[/code]
ondeugendzondag 4 juli 2021 @ 23:23
-O-
Peterseliemanzondag 4 juli 2021 @ 23:24
Bowman gaat ook veel tijd verliezen zo
ondeugendzondag 4 juli 2021 @ 23:24
quote:
14s.gif Op zondag 4 juli 2021 23:24 schreef Peterselieman het volgende:
Bowman gaat ook veel tijd verliezen zo
Karma :{w
Starflyerzondag 4 juli 2021 @ 23:24
Volgens mij loopt er iets aan :)
Mobster273zondag 4 juli 2021 @ 23:25
quote:
0s.gif Op zondag 4 juli 2021 23:23 schreef ondeugend het volgende:
-O-
Niet mauwen, Larson wint gewoon in Phoenix en wordt kampioen ;)
ondeugendzondag 4 juli 2021 @ 23:27
quote:
0s.gif Op zondag 4 juli 2021 23:25 schreef Mobster273 het volgende:

[..]

Niet mauwen, Larson wint gewoon in Phoenix en wordt kampioen ;)
Maar maar maar....mauwen is leuk!
ondeugendzondag 4 juli 2021 @ 23:28
Ik vind het een hele vermakelijke race :Y
Mobster273zondag 4 juli 2021 @ 23:30
quote:
17s.gif Op zondag 4 juli 2021 23:27 schreef ondeugend het volgende:

[..]

Maar maar maar....mauwen is leuk!
Jawel, maar toch...

~O>
Doler12zondag 4 juli 2021 @ 23:37
De sirenes gaan huilen!
ondeugendzondag 4 juli 2021 @ 23:37
Mooie en terechte winnaar!

Lekker slapen :W
Peterseliemanzondag 4 juli 2021 @ 23:37
prima race gezien met een duidelijke winnaar
Mobster273zondag 4 juli 2021 @ 23:39
Soepeltjes, vanaf de 34e plaats... ^O^
4-elementsmaandag 5 juli 2021 @ 11:40
Heb het laatste stukje gemist. Wel jammer van Cindric, was goed bezig.
vipergtsmaandag 5 juli 2021 @ 20:53
Daarom ben ik nu fan van Elliott, ik heb geen banden meer maar doe nog wel even een donut om de fans te plezieren.
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 21:33
NASCAR time!
Doler12zondag 11 juli 2021 @ 21:35
Nascar kijken
Peterseliemanzondag 11 juli 2021 @ 21:36
Leuk baantje zo

Vanaf morgen gaat de schop de grond in hoor ik net om het op te knappen, al is niet iedereen daar blij mee
Doler12zondag 11 juli 2021 @ 21:39
Kyle Busch gisteren weer aan het seal clubben in xfinty
Whiskers2009zondag 11 juli 2021 @ 21:40
:W
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 21:48
Green *O*
Whiskers2009zondag 11 juli 2021 @ 21:49
En we zijn begonnen *O*
Ga het overigens zeer waarschijnlijk niet afkijken ivm werk morgen.
Peterseliemanzondag 11 juli 2021 @ 21:49
Darude - Sandstorm op de achtergrond net. Blijft een lekker deuntje
Peterseliemanzondag 11 juli 2021 @ 21:56
Kyle aan de leiding *O*
Whiskers2009zondag 11 juli 2021 @ 21:59
quote:
14s.gif Op zondag 11 juli 2021 21:56 schreef Peterselieman het volgende:
Kyle aan de leiding *O*
Kyle wint al genoeg :(
Peterseliemanzondag 11 juli 2021 @ 22:02
quote:
1s.gif Op zondag 11 juli 2021 21:59 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Kyle wint al genoeg :(
hij gaat geloof ik geen Xfinity meer rijden. Sponsordeals zijn nu zo'n beetje afgelopen
Whiskers2009zondag 11 juli 2021 @ 22:03
quote:
14s.gif Op zondag 11 juli 2021 22:02 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

hij gaat geloof ik geen Xfinity meer rijden. Sponsordeals zijn nu zo'n beetje afgelopen
Ah, mooi :)
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 22:06
Slechte stop van Chase -O-
Whiskers2009zondag 11 juli 2021 @ 22:09
Hoppa, crash
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 22:09
Stenhouse weer -O-
Peterseliemanzondag 11 juli 2021 @ 22:10
quote:
1s.gif Op zondag 11 juli 2021 22:09 schreef Starflyer het volgende:
Stenhouse weer -O-
hij kan maar beter in de garage staan
Whiskers2009zondag 11 juli 2021 @ 22:36
Die band :o
Peterseliemanzondag 11 juli 2021 @ 22:36
Dat bandje van Newman is van een oud vrouwtje geweest
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 22:36
Daar hingen de flappen al aan. Behoorlijke bandenslijtage hier.
chufizondag 11 juli 2021 @ 22:38
Helemaal vergeten
Whiskers2009zondag 11 juli 2021 @ 22:49
Zo, dat ging net goed met die monteur
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 22:50
Elliotts pitstops zijn niet je van het vandaag.
Whiskers2009zondag 11 juli 2021 @ 22:51
Waar is @ondeugend eigenlijk?
Peterseliemanzondag 11 juli 2021 @ 23:13
regen, maar voorlopig rijden ze door
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 23:15
En meer dan 130 ronden, dus officieel. Als het te hard gaat regenen is het einde wedstrijd.
Whiskers2009zondag 11 juli 2021 @ 23:29
Veel plezier nog :W
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 23:31
quote:
1s.gif Op zondag 11 juli 2021 23:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
Veel plezier nog :W
:W
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 23:41
Ze hadden beter voor de race de baan kunnen asfalteren _O-
Doler12zondag 11 juli 2021 @ 23:44
Lol
Peterseliemanzondag 11 juli 2021 @ 23:47
het circuit heeft er nu al geen zin meer in _O-

Tsja, kap nu maar af dan
Starflyerzondag 11 juli 2021 @ 23:54
Wrecky Spinhouse _O- _O- _O-
chufizondag 11 juli 2021 @ 23:55
Stampertje ?
Peterseliemanzondag 11 juli 2021 @ 23:55
quote:
99s.gif Op zondag 11 juli 2021 23:55 schreef chufi het volgende:
Stampertje ?
koudasfalt, dat kan met een stampertje
chufizondag 11 juli 2021 @ 23:56
quote:
14s.gif Op zondag 11 juli 2021 23:55 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

koudasfalt, dat kan met een stampertje
OK
Peterseliemanmaandag 12 juli 2021 @ 00:03
ze gaan weer
Peterseliemanmaandag 12 juli 2021 @ 01:04
K. Busch wint _O_
Whiskers2009maandag 12 juli 2021 @ 12:28
quote:
14s.gif Op maandag 12 juli 2021 01:04 schreef Peterselieman het volgende:
K. Busch wint _O_
:D
TargaFloriomaandag 12 juli 2021 @ 17:26
quote:
14s.gif Op maandag 12 juli 2021 01:04 schreef Peterselieman het volgende:
K. Busch wint _O_
Hier word ik niet wijzer van.
Peterseliemanmaandag 12 juli 2021 @ 20:23
quote:
10s.gif Op maandag 12 juli 2021 17:26 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Hier word ik niet wijzer van.
Dat was ook de bedoeling :P
Starflyervrijdag 16 juli 2021 @ 12:50
Keselowski vetrekt zoals verwacht na dit seizoen bij Penske en wordt vervangen door Austin Cindric. Harrison Burton zal voor de Wood Brothers gaan rijden wat betekent dat Matt DiBenedetto weer op zoek moet naar een nieuw team -O-

https://racer.com/2021/07(...)ski-in-penskes-no-2/
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 21:07
:W
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 21:08
De race om de kreeft
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 21:10
Na de desillusie bij de F1 maar eens kijken of NASCAR wat meer vreugde brengt.
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 21:11
quote:
14s.gif Op zondag 18 juli 2021 21:08 schreef Peterselieman het volgende:
De race om de kreeft
Vind ik zielig voor de kreeft :@
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 21:12
quote:
1s.gif Op zondag 18 juli 2021 21:10 schreef Starflyer het volgende:
Na de desillusie bij de F1 maar eens kijken of NASCAR wat meer vreugde brengt.
Vrees van niet voor mij. Want nog steeds geen favoriete coureur -O-
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 21:22
En green!
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 21:25
Crash.
Kyle B heeft schade :+
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 21:25
Regen -O-
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 21:25
het regent flink nu
Doler12zondag 18 juli 2021 @ 21:25
Oei
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 21:25
Veel schade bij Kyle Busch en Martin Truex ...
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 21:26
Kyle Busch duwt tegen de pacecar aan. Die is niet blij ...
Doler12zondag 18 juli 2021 @ 21:26
Lol kyle is weer kyle
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 21:26
Busch is pissed.
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 21:29
Rode vlag
ondeugendzondag 18 juli 2021 @ 21:30
Co de Roodt

Haha Kyle's ware aardje....
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 21:30
Kyle Baas _O_
vipergtszondag 18 juli 2021 @ 21:32
De pace car rammen dat kan ook alleen in NASCAR
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 21:35
Ik zou willen dat Rick eens duidelijk maakte of er ook kunstlicht is zodat de race ook gereden kan worden in het donker
Doler12zondag 18 juli 2021 @ 21:35
Doler12zondag 18 juli 2021 @ 21:37
211049898_4458082967564876_248460745918634164_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=nHEu_HhI4-oAX9LH_ra&_nc_ht=scontent-amt2-1.xx&oh=f0848f2dd828803aca1c99478444cb76&oe=60F88968
ondeugendzondag 18 juli 2021 @ 21:41
quote:
11s.gif Op zondag 18 juli 2021 21:37 schreef Doler12 het volgende:
[ afbeelding ]
Nonsens.....zijn eigen incompetentie
Doler12zondag 18 juli 2021 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 21:41 schreef ondeugend het volgende:

[..]

Nonsens
Amerikanen he :D
ondeugendzondag 18 juli 2021 @ 21:47
Gewoon karma
ondeugendzondag 18 juli 2021 @ 21:50
quote:
6s.gif Op zondag 18 juli 2021 21:35 schreef Zorro het volgende:


Ik zou willen dat Rick eens duidelijk maakte of er ook kunstlicht is zodat de race ook gereden kan worden in het donker
Nou idd!
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 21:56
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 21:50 schreef ondeugend het volgende:

[..]

Nou idd!
Geen kunstlicht, aldus Rick
ondeugendzondag 18 juli 2021 @ 22:14
quote:
14s.gif Op zondag 18 juli 2021 21:56 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Geen kunstlicht, aldus Rick
Al 274 keer toch
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 22:23
De jetdryers op de baan ^O^
chufizondag 18 juli 2021 @ 22:28
quote:
1s.gif Op zondag 18 juli 2021 22:23 schreef Starflyer het volgende:
De jetdryers op de baan ^O^
Er is hoop
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 22:52
Goed, deze race ga ik dus niet meer bekijken mocht 'ie nog herstart worden.
Morgen gewoon werken.
ondeugendzondag 18 juli 2021 @ 22:53
Er is geen hoop... een muts met een tuinbroek nu.
chufizondag 18 juli 2021 @ 23:22
Ik zie weer autos
ondeugendzondag 18 juli 2021 @ 23:28
Ik ook! *O*
chufizondag 18 juli 2021 @ 23:32
ze racen weer
Mobster273maandag 19 juli 2021 @ 02:15
Prachtige race met winst voor
SPOILER
Almirola
.
Mobster273maandag 19 juli 2021 @ 02:16
Niks aan gestolen, zelfs als hij de laatste ronden niet de snelste was ^O^
Starflyerzaterdag 7 augustus 2021 @ 23:55
Zondag om 21 uur gaan we bowlen op Watkins Glen met Brad Keselowski op pole position.
Whiskers2009zondag 8 augustus 2021 @ 21:01
:W
Peterseliemanzondag 8 augustus 2021 @ 21:04
Ze zijn er vroeg aan begonnen
Starflyerzondag 8 augustus 2021 @ 21:08
Lekker bowlen op de Glen *O*
Misschien moeten ze Bottas maar een keer uitnodigen. Die kan er ook wat van :)
Starflyerzondag 8 augustus 2021 @ 21:13
Keselowski met remproblemen _O-

Aldus de Amerikaanse commentator
Peterseliemanzondag 8 augustus 2021 @ 21:13
quote:
1s.gif Op zondag 8 augustus 2021 21:13 schreef Starflyer het volgende:
Keselowski met remproblemen _O-
Hij spinde helemaal zelf
Starflyerzondag 8 augustus 2021 @ 21:14
quote:
14s.gif Op zondag 8 augustus 2021 21:13 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Hij spinde helemaal zelf
Zie edit :)
Peterseliemanzondag 8 augustus 2021 @ 21:16
Koert Boes.

Van Dam is in da house
Doler12zondag 8 augustus 2021 @ 21:48
Derde busch broertje is weer terug?
Doler12zondag 8 augustus 2021 @ 22:01
De formule 1 kan leren van Nascar 1+
Peterseliemanzondag 8 augustus 2021 @ 22:10
quote:
0s.gif Op zondag 8 augustus 2021 21:48 schreef Doler12 het volgende:
Derde busch broertje is weer terug?
Vandaag doen Koert, Kurt en Kyle Busch mee
Starflyerzondag 8 augustus 2021 @ 22:27
Kyle de Goede tikt Bell in de rondte -O-
Starflyerzondag 8 augustus 2021 @ 22:29
En de beide Penskes tegen elkaar aan _O-

Keselowski spint tegen Logano.

[ Bericht 0% gewijzigd door Starflyer op 08-08-2021 22:37:50 ]
ondeugendzondag 8 augustus 2021 @ 22:30
quote:
1s.gif Op zondag 8 augustus 2021 22:27 schreef Starflyer het volgende:
Kyle de Goede tikt Bell in de rondte -O-
Hij deed het best netjes :P
ondeugendzondag 8 augustus 2021 @ 22:31
*O*
Al vind ik Truex ook zeer sympathiek hoor.
Peterseliemanzondag 8 augustus 2021 @ 22:33
quote:
1s.gif Op zondag 8 augustus 2021 22:29 schreef Starflyer het volgende:
En de beide Penskez tegen elkaar aan _O-

Keselowski spint tegen Logano.
wat jammer
Peterseliemanzondag 8 augustus 2021 @ 22:33
Go Bowling sponsored by Penske
ondeugendzondag 8 augustus 2021 @ 23:01
It aint over untill the fat lady sings!
Ik wacht nog ff met juichen

[ Bericht 0% gewijzigd door ondeugend op 08-08-2021 23:12:35 ]
ondeugendzondag 8 augustus 2021 @ 23:12
*O*
4-elementsmaandag 9 augustus 2021 @ 11:32
Wel de ultieme wraak voor afgelopen seizoen, wat Kyle laat zien. Nu ook (gedeeld) leider in het kampioenschap, voor wat het waard is. Nog drie races te gaan voordat de playoffs beginnen.
Starflyerwoensdag 11 augustus 2021 @ 11:51
Loris Hezemans rijdt aankomend weekend weer in de Xfinity Series. Dit keer geen oval maar op de Indianapolis Road Course.

https://www.racexpress.nl(...)or-speedway/n/115788
twistedzaterdag 14 augustus 2021 @ 14:56
iemand nog een stream voor de Xfinity voor vanavond? want komt hier niet op tv (mag ook via pm)
bianconerizaterdag 14 augustus 2021 @ 22:22
quote:
0s.gif Op zondag 8 augustus 2021 22:01 schreef Doler12 het volgende:
De formule 1 kan leren van Nascar 1+
Andersom juist.
F1 loopt ongelofelijk ver voor op NASCAR in letterlijk alles.
bianconerizaterdag 14 augustus 2021 @ 22:25
Nu pas kunnen kijken.

Maar toch wel fijn om een roadcourse te zien hoor. Wat is dat toch ongelofelijk veel beter dan zo'n waardeloos kleuter Amerikaans alleen links sturen baantje te zien.
De races zijn dan ook direct veel mooier om te zien, veel meer actie, veel meer tactiek.
Gewoon veel meer te zien op de baan.
Is ook veel minder afhankelijk van grote crashes om een beetje boeiend te zijn dan bij ovals.
Zogenaamd is het ook onvoorspelbaar, maar toch zie je altijd dezelfde namen voorop rijden. Dus ja.

Die saaiheid normaal is toch wel echt een grote valkuil voor NASCAR tov Europees racen.
Inhaalacties die 20 ronden duren en niets meer is dan simpel voorbij elkaar schuiven. Cautions omdat er een blaadje op de baan gewaaid is en van de 4 uur je dus 3 uur een caution hebt.

Maar de roadcourses maken een hoop goed ^O^

Wel jammer van de waardeloze commentatoren zodra Winkelman weg is.

[ Bericht 5% gewijzigd door bianconeri op 14-08-2021 22:37:52 ]
Peterseliemanzaterdag 14 augustus 2021 @ 22:27
Ik zie dat Loris zich niet gekwalificeerd heeft voor de race helaas -O-
chufizaterdag 14 augustus 2021 @ 22:34
das jammer
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 19:10
:W
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 19:10
Jammer dat Rick er nog niet bij is
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 19:12
ah, we kunnen Koert Busch van de bingokaart afstrepen
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 19:20
:W
Beetje laat, maar moest eerst de FE terugkijken :P
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 19:22
Ik dacht al :P
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 19:26
Wel erg vroege stop voor Truex
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 19:42
Reddick wint stage 1
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 19:51
De Nascar-manier van aanpakken. Kerbstones met hamers en slijptollen bijwerken _O-
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 19:53
quote:
14s.gif Op zondag 15 augustus 2021 19:51 schreef Peterselieman het volgende:
De Nascar-manier van aanpakken. Kerbstones met hamers en slijptollen bijwerken _O-
:D
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 20:01
Lekkere actie zo :9
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 20:05
Brad in de muur
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 20:05
Keselowski heeft niet echt zijn dag :)
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 20:05
en een spin van Logano. Gaat lekker bij Penske
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 20:05
En Logano in het gras
Doler12zondag 15 augustus 2021 @ 20:13
Comeback van Alex Bouwman
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 20:26
Tijd voor een klusmuziekje:

Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 20:26
Wie won stage 2? Ook Reddick?
Moest ff iets anders doen.
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 20:27
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 20:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
Wie won stage 2? Ook Reddick?
Moest ff iets anders doen.
jup
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 20:28
quote:
14s.gif Op zondag 15 augustus 2021 20:27 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
jup
Thanks! ^O^
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 20:35
Die kerbs komen los in bocht 5/6

Dus weer tijd voor:

Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 20:36
Sloop die dingen gewoon van de baan af.
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 20:38
Whut, dat stuk bodemplaat oid :o :D
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 20:49
Truex is lekker bezig _O_
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:21
Rustig hier :P
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:28
quote:
14s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:21 schreef Peterselieman het volgende:
Rustig hier :P
Ben er nog hoor :P
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:29
Sort of. Half ah kijken, half andere dingen aan het doen
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:30
caution. Best logisch :P
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:32
Hamlin heeft de beste banden van de top 10
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:35
Hoppa, hele veld binnen :D
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:36
Stops en Hamlin en Kurt Busch blijven buiten. Gaat leuk worden
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:36
Elliot van de krik gekukeld. Dan val je ver terug
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 21:37
Awwww Elliott
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:37
Stop Elliot gaat mis
Doler12zondag 15 augustus 2021 @ 21:37
Fail
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:37
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:37 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:
Awwww Elliott
Daar ben je dan :D
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 21:41
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:37 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Daar ben je dan :D
Ja was er wel maar was even een weekendje weg dus veel dingen uit te pakken en op te ruimen. 🙂
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:41 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:

[..]
Ja was er wel maar was even een weekendje weg dus veel dingen uit te pakken en op te ruimen. 🙂
Ah, vroeg me al af of je op vakantie was. Maar een mini-vakantie dus ^O^
Genoten?
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:42
Krap daar :D
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 21:43
Aaaaargh haha
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:43
Truex -O-
:W
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:43
Sneu voor Truex
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 21:43
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:42 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Ah, vroeg me al af of je op vakantie was. Maar een mini-vakantie dus ^O^
Genoten?
Ja was heel fijn. O+
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:43
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:43 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:

[..]
Ja was heel fijn. O+
^O^
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 21:44
Chaos _O-
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:44
Holy moly zeg _O-
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:44
Bowlingbaan _O-
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 21:44
Zo dit is racen... heerlijk!

Oops
Bowlen bedoel ik!
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:44
Hele kerb is stuk
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:44
Byron, Logano, Kyle etc :W
_O_ _O-
Doler12zondag 15 augustus 2021 @ 21:44
Van dam schreeuwt de stream kapot
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 21:45
Die kerbs
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 21:45
"The kerbs came up", hoorde ik
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:45
Logano exit is altijd goed
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:45
Iedereen veilig O+
chufizondag 15 augustus 2021 @ 21:45
Die waren toch net gemaakt..?
Doler12zondag 15 augustus 2021 @ 21:46
Wtf is er gebeurd
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:46 schreef Doler12 het volgende:
Wtf is er gebeurd
Zie HH
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:47
De ronde ervoor is de kerb al gesloopt
Doler12zondag 15 augustus 2021 @ 21:47
Damn
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 21:49
Gisteren was er geen probleem met de kerbs. Ook niet met de Xfinity. Vandaag ineens wel?

Misschien rijden deze auto's met lagere rijhoogte dan IndyCar en Xfinity?
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 21:49
Ze struikelen allemaal over die kerbs.

Grappig dat Logano met pet al op de auto uit klom. :D
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:50
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:49 schreef Starflyer het volgende:
Gisteren was er geen probleem met de kerbs. Ook niet met de Xfinity. Vandaag ineens wel?

Misschien rijden deze auto's met lagere rijhoogte dan IndyCar en Xfinity?
Is al de hele race gezeik met die kerbs. Werd zelfs een hele bodemplaat onderuit gehaald eerder
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:51
Zijn er trouwens ook wel een aantal die het wel redden na over de kapotte kerb te zijn gereden
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:53
En daar zijn de slijptollen etc. weer
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 21:53
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:50 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Is al de hele race gezeik met die kerbs. Werd zelfs een hele bodemplaat onderuit gehaald eerder
I know. Maar waarom alleen bij de Cup race en niet de andere races?
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 21:54
Harvick heeft een stukje auto aan zijn auto hangen :)
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:54
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:53 schreef Starflyer het volgende:

[..]
I know. Maar waarom alleen bij de Cup race en niet de andere races?
Misschien juist door zoveel races op dit circuit dit weekend? Gewoon te veel geweest?
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:55
Rode vlag
chufizondag 15 augustus 2021 @ 21:55
Die curb gewoon wegslopen nu
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 21:55
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:54 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Misschien juist door zoveel races op dit circuit dit weekend? Gewoon te veel geweest?
Misschien.
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:55
quote:
99s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:55 schreef chufi het volgende:
Die curb gewoon wegslopen nu
Kerb :6
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 21:56
quote:
99s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:55 schreef chufi het volgende:
Die curb gewoon wegslopen nu
zijn ze druk mee bezig
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 21:56
Ik wil ook een haakse slijper!
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:57
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:56 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:
Ik wil ook een haakse slijper!
Kopen dan :P
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 21:57
Kerb = weg. En applaus _O-
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 21:59
Ik hoor nu dat bij de Xfinity ook al een kerb was verwijderd omdat die schade veroorzaakte.
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 21:59
Wat doet Mark Rutte daar nou te vegen?
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:00
Ff vegen en glad polijsten _O-
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:02
Sta je dan..
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:03
quote:
10s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:59 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:
Wat doet Mark Rutte daar nou te vegen?
een nieuwe baan voor hem
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:12
quote:
14s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:03 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
een nieuwe baan voor hem
Goed idee geweest. 😉
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:12
Lajoie ging ook lekker airborne _O_
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:13
We rijden weer. Achter de pacecar, maar toch
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:15
Davison wil opeens de andere kant op
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:17
Spannend!
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:17
Schiet ff op, ik moet naar het toilet :%
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:17
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:17 schreef Whiskers2009 het volgende:
Schiet ff op, ik moet naar het toilet :%
je had net tijd zat
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:18
Ah, Davison strandde gewoon
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:19
quote:
10s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:17 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
je had net tijd zat
Toen moest ik niet -O-
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:19
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:19 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Toen moest ik niet -O-
ze rijden nog minimaal een rondje achter de pacecar
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:21
quote:
14s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:19 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
ze rijden nog minimaal een rondje achter de pacecar
Ik wacht nog wel ff. Knoopje los om de druk op de blaas te verlichten :@ :@ :@
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:21
Zijn maar 2 ronden. Als ze eenmaal een x herstarten... }:|
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 22:22
Duurt lang -O-
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:23
Vandaag nog graag! :(
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:24
Volgende ronde gaan ze
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:25
Toch maar gegaan. De OPLUCHTING _O_
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 22:27
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:25 schreef Whiskers2009 het volgende:
Toch maar gegaan. De OPLUCHTING _O_
Op tijd terug in ieder geval :)
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:27
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:27 schreef Starflyer het volgende:

[..]
Op tijd terug in ieder geval :)
Ja *O*
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:28
Schiet nou eens op..
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:29
quote:
99s.gif Op zondag 15 augustus 2021 21:55 schreef chufi het volgende:
Die curb gewoon wegslopen nu
Ja dat zei ik om half negen al -O-
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:30
Het worden vast twee HEEEEEEEEEEL spannende rondjes :)
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:30
nou, gaan met die banaan.

Op deze manier rijden ze alleen maar de tank leeg
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:30
Ja ga nog ff de pits in _O-
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:31
Amerikanen :|W
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:31
quote:
6s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:30 schreef Zorro het volgende:
Ja ga nog ff de pits in _O-
als je geen peut meer hebt moet je wel
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:32
quote:
14s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:31 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
als je geen peut meer hebt moet je wel
Klinkt best overtuigend.
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:33
Jongens, echt hoor...
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:33
Vlak voor de groene vlag staan ze allemaal zonder brandstof
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:34
Ben er onderhand wel klaar mee. Kan me niet meer schelen wie er wint...
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:34
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ben er onderhand wel klaar mee. Kan me niet meer schelen qie er qint
W kopen?
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:35
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ben er onderhand wel klaar mee. Kan me niet meer schelen qie er qint
Watte?
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:35
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:34 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:

[..]
W kopen?
:D
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:35
Geen idee waar jullie het over hebben O-)
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:35
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:34 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:

[..]
W kopen?
de q levert bij scrabble meer op
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:36
Pacecar gaat winnen, dat is dadelijk de enige met genoeg brandstof.
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:37
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:38
Dit is natuurlijk ook een manier om je overtollige reclamefilmpjes nog uit te zenden.
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:38
quote:
Haha classic
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:38
Dit is geen doen, ik kap ermee.
Veel plezier nog :*
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:39
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
Dit is geen doen, ik kap ermee.
Veel plezier nog :*
Lampen zijn uit
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:39
We gaan weer *O*
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:39
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:39
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:39 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:

[..]
Lampen zijn uit
Owh, kennelijk helpt het _O-
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 22:40
Het publiek gaat er ook naar eens voor staan :)
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:40
Ja nou gaat het publiek ervoor staan zegt ie, dan komen we nog nergens
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:41
Larson :W
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:41
Caution
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:41
Heel goed.
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:41
Bowling again..
Caution :'(
Doler12zondag 15 augustus 2021 @ 22:41
Jezus man
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:41
Dikke crash weer _O-
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:41
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:41 schreef Whiskers2009 het volgende:
Larson :W
Hij werd gepiepeld
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 22:41
En weer yellow _O-

Weer in dezelfde bocht
Doler12zondag 15 augustus 2021 @ 22:41
We gaan nog niet naar huis
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:42
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:41 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:

[..]
Hij werd gepiepeld
hij remde te vroeg met een Koert Bottas achter zich
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:42
Weeeeeer een caution :'( :'( :'(
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:42
chufizondag 15 augustus 2021 @ 22:43
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:42 schreef Whiskers2009 het volgende:
Weeeeeer een caution :'( :'( :'(
Dit gaat nog door tot na middernacht
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:43
Wat.een.hel -O-
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:44
2 rondjes. 2 RONDJES. :(
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:44
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
2 rondjes. 2 RONDJES. :(
Speciaal voor jou geregeld :7
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 22:45
Ze hadden die ene kerb ook wel weg mogen halen.
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:45
quote:
10s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:44 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
Speciaal voor jou geregeld :7
Erg lief :*
Doe volgende keer maar niet meer }:|
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:45
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:45 schreef Starflyer het volgende:
Ze hadden die ene kerb ook wel weg mogen halen.
Worstending?
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:46
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:45 schreef Starflyer het volgende:
Ze hadden die ene kerb ook wel weg mogen halen.
nee, want dan steek je de baan af
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:46
quote:
14s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:42 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
hij remde te vroeg met een Koert Bottas achter zich
:D
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:46
Staan ze weer :'(
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:47
quote:
14s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:46 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
nee, want dan steek je de baan af
Dat deed er toch al eentje. Nog voor die kerb _O-

Edit: Correctie, ik zie nu dat hij erover ging.
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 22:48
quote:
14s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:46 schreef Peterselieman het volgende:

[..]
nee, want dan steek je de baan af
Beter dat dan elke ronde een grote crash :)
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:49
Is het al weer weekend? Want ik heb zwaaaaar behoefte aan een knuffel en een vette portie stomende...
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:49
quote:
89s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:49 schreef Whiskers2009 het volgende:
Is het al weer weekend? Want ik heb zwaaaaar behoefte aan een knuffel en een vette portie stomende...
...stamppot?
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:50
quote:
6s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:49 schreef Zorro het volgende:

[..]
...stamppot?
Zo kun je het noemen :P :D
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:51
Maar zo gaat die brandstof echt wel op
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:52
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:51 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:
Maar zo gaat die brandstof echt wel op
Zijn we ook klaar. Prima ^O^
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:53
Reddick gooit er nog een rookgordijn achteraan
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 22:53
Reddick zonder motorkap _O-
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:55
Bij Chastain loopt de boel ook flink aan
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 22:57
Iedereen naast elkaar, ik denk we gaan weer.

Pacecar: HAHA gefopt!
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:57
:O :z
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 22:58
is de tank van de pacecar al bijna leeg?
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 22:59
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
:O :z
Weltrusten :W
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 22:59
Ik gaap serieus. Moe. Morgen en de rest vd week werken. SCHIET EENS OP!
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 23:00
quote:
0s.gif Op zondag 15 augustus 2021 22:59 schreef Ondeugend_is_woedend het volgende:

[..]
Weltrusten :W
Owh, ik mag slapen *O* _O_
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 23:00
we gaan weer
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 23:00
We gaan weer!
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 23:00
Chastain komt nu pas binnen _O-
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 23:00
Verdomme, we gaan weer _O-
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 23:01
_O-
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 23:01
Elliot rijdt niet in een oranje zwarte auto
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 23:01
Briscoe sneed een stuk af :)
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 23:01
neeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Briscoe eikel
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 23:01
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 23:01 schreef Starflyer het volgende:
Briscoe sneed een stuk af :)
EN WAT DOET IE NOU?

_O-
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 23:01
Hamlin :W
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 23:02
Haha Hamlin
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 23:02
Allmendinger op kop *O*
chufizondag 15 augustus 2021 @ 23:02
wtf ...
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 23:02
Een hele bocht afsnijden, vooraan blijven en de leider eraf rossen.

NASCAR _O_
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 23:03
Fuck tracklimits!
Peterseliemanzondag 15 augustus 2021 @ 23:03
Allmendinger _O_
Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 23:03
Goden zij dank, een winnaar _O_ _O_ _O_
Starflyerzondag 15 augustus 2021 @ 23:04
AJ _O_ _O_ *O* *O*
ondeugendzondag 15 augustus 2021 @ 23:04
Mooie winnaar!
Zorrozondag 15 augustus 2021 @ 23:04
Gelukkig hoefde ik deze niet te posten, maar om het einde te vieren wil ik hem jullie toch niet onthouden:

Whiskers2009zondag 15 augustus 2021 @ 23:04
quote:
1s.gif Op zondag 15 augustus 2021 23:04 schreef Starflyer het volgende:
AJ _O_ _O_ *O* *O*
Waarom zo blij?!
#nogsteedseennoob