FOK!forum / Sport Algemeen / [Junior] Formuleklassen #61 - Silverstone here we come!
ESF1Gamerzondag 4 juli 2021 @ 11:31
ZSEqF38.png]afbeelding
Waarom dit topic? Omdat er steeds meer belangstelling is voor de junior klassen richting de Formule 1, en deze ook steeds beter te volgens zijn via diverse zenders en livestreams op websites en social media. Van de meest interessante series is een overzicht gemaakt.

aioE8DK.jpg
De Formule 2 is een van de laatste haltes voordat een coureur de F1 kan betreden, en wordt verreden in het voorprogramma van de F1. Alle wagens in de Formule 2 zijn identiek aan elkaar, het niveau verschil komt hierbij grotendeels van de coureurs en de ingenieurs. De Pirelli banden zijn specifiek gemaakt voor de Formule 2 wagens en zijn, in tegenstelling tot de Formule 1, 18" velgen. De compounds die gebruikt worden zijn hard, medium en soft.

De wagen zelf is een Dallara chassis, met een 620 PK sterke 3.4 liter V6 Mechachrome turbo motor. Hij weegt 755 kg (inclusief coureur), en heeft een tankcapaciteit van 25L. Sinds 2015 is er een DRS-systeem op de achtervleugel die gelijkaardig is aan het systeem in de Formule 1.

Dit jaar doet er geen Nederlander mee. Vorig jaar werd Nyck de Vries kampioen in deze klasse. Een opvallende coureur is Mick Schumacher, de zoon van Michael Schumacher. Hij won twee jaar geleden het FIA Formule 3 kampioenschap. In deze klasse komt het Nederlands team MP Motorsport uit.

De race
De kwalificatie (vrijdags, 30min sessie) beslist de startopstelling voor de race op zaterdag, die een lengte heeft van 170 kilometer of 60 minuten. Hierbij dient minimaal 1 pitstop uitgevoerd te worden waarbij alle 4 de banden gewisseld dienen te worden. De coureurs in de top 10 scoren punten (25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1) met nog eens twee punten voor de coureur in de top 10 die de snelste ronde gereden heeft.

Op zondag is er een sprintrace van 120 kilometer of 45 minuten. De startopstelling wordt bepaald door de resultaten van zaterdag, maar de top 8 wordt omgewisseld. Hier scoren alleen de coureurs in de top 8 punten (15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1) met nog eens twee punten voor de coureur (in de top 10) die de snelste ronde gereden heeft.

De kalender
tF0tgBs.png

De coureurs
7qdFR4o.png

MyUs371.jpg
De belangrijkste Formule 3 race is het FIA F3 European Championship, dat de opvolger is van de GP3. Deze klasse rijdt ook in het voorprogramma van de Formule 1 in Europa. Ook in deze klasse wordt er gereden met een standaard chassis, motor en Pirelli banden.

De wagen is een Dallara chassis met een 3.4 liter V6 Mechachrome atmosferische motor, die uit de GP3 komt, die ca 380 pk levert bij 8000 toeren. Net zoals de Formule 1 en 2 hebben de coureurs de beschikking over DRS binnen de aangewezen zones als ze binnen 1 seconde van hun voorganger zitten op het meetpunt.

Dit jaar doen er in deze klasse twee Nederlanders mee. Richard Verschoor en Bent Viscaal komen uit voor het Nederlandse team MP Motorsport en reden vorig jaar ook al in deze klasse.

De race
Net zoals de Formule 2 kent de FIA Formule 3 een hoofd- en een sprintrace. Beide races duren maximaal 40 minuten en zijn zonder verplichte pitstops. De puntentelling is 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1 voor de hoofdrace en 15-12-10-8-6-5-4-3-2-1 voor de sprintrace. De startopstelling voor race 2 is de uitslag van race 1 met de eerste 10 coureurs omgedraaid (reverse grid). De snelste coureur in de top 10 krijgt 2 punten extra.

Kalender
WiPVuy8.png

Coureurs
gfUGB44.png

Daarnaast zijn er nog diverse andere regionale en nationale Formule 3 klassen, in zowel Europa, America en Azië. De belangrijkse daarvan zijn de Formula Regional European Championship, waar onder andere het Nederlandse team Van Amersfoort Racing aan mee doet, Euroformula Open (met onder andere de klassieker op Pau op de kalender), Formule Renault Eurocup, dat tegenwoordig ook volgens de Formule 3 specs rijdt en de W-Series, een Formule 3 klasse alleen voor vrouwen in het voorprogramma van de DTM.

Onder de Formule 3 hebben we nog nationale Formule 4 en Formule Renault 1.6 en 2.0 klassen. Het gaat te ver om die hier allemaal te benoemen.

Uitzendingen
De FIA Formule 2 en FIA Formule 3 races worden uitgezonden op F1TV, Ziggo Sport Racing en Sky Formula 1. Mogelijk zendt ZS Racing ook andere Formule 3 en Formule 4 races uit. Anders kun je deze vaak wel zien via de website, YouTube of Facebook site van de organisatie.

SPOILER
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
[img=300,300]http://oi44.tinypic.com/2i5lbl.jpg]afbeelding[/img]
Waarom dit topic? Omdat er steeds meer belangstelling is voor de junior klassen richting de Formule 1, en deze ook steeds beter te volgens zijn via diverse zenders en livestreams op websites en social media. Van de meest interessante series is een overzicht gemaakt.

[url=http://www.fiaformula2.com][img]https://i.imgur.com/aioE8DK.jpg[/img][/url]
De Formule 2 is een van de laatste haltes voordat een coureur de F1 kan betreden, en wordt verreden in het voorprogramma van de F1. Alle wagens in de Formule 2 zijn identiek aan elkaar, het niveau verschil komt hierbij grotendeels van de coureurs en de ingenieurs. De Pirelli banden zijn specifiek gemaakt voor de Formule 2 wagens en zijn, in tegenstelling tot de Formule 1, 18" velgen. De compounds die gebruikt worden zijn hard, medium en soft. 

[url=http://www.fiaformula2.com/Guide-to/The-car-and-engine/]De wagen[/url] zelf is een Dallara chassis, met een 620 PK sterke 3.4 liter V6 Mechachrome turbo motor. Hij weegt 755 kg (inclusief coureur), en heeft een tankcapaciteit van 25L. Sinds 2015 is er een DRS-systeem op de achtervleugel die gelijkaardig is aan het systeem in de Formule 1.

Dit jaar doet er geen Nederlander mee. Vorig jaar werd Nyck de Vries kampioen in deze klasse. Een opvallende coureur is Mick Schumacher, de zoon van Michael Schumacher. Hij won twee jaar geleden het FIA Formule 3 kampioenschap. In deze klasse komt het Nederlands team MP Motorsport uit.

[b]De race[/b]
De kwalificatie (vrijdags, 30min sessie) beslist de startopstelling voor de race op zaterdag, die een lengte heeft van 170 kilometer of 60 minuten. Hierbij dient minimaal 1 pitstop uitgevoerd te worden waarbij alle 4 de banden gewisseld dienen te worden. De coureurs in de top 10 scoren punten (25, 18, 15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1) met nog eens twee punten voor de coureur in de top 10 die de snelste ronde gereden heeft. 

Op zondag is er een sprintrace van 120 kilometer of 45 minuten. De startopstelling wordt bepaald door de resultaten van zaterdag, maar de top 8 wordt omgewisseld. Hier scoren alleen de coureurs in de top 8 punten (15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1) met nog eens twee punten voor de coureur (in de top 10) die de snelste ronde gereden heeft. 

[b]De kalender[/b]
[img=565,327]https://i.imgur.com/tF0tgBs.png[/img]

[b]De coureurs[/b]
[img=413,622]https://i.imgur.com/7qdFR4o.png[/img]

[url=http://www.fiaformula3.com/][img]https://i.imgur.com/MyUs371.jpg[/img][/url]
De belangrijkste Formule 3 race is het FIA F3 European Championship, dat de opvolger is van de GP3. Deze klasse rijdt ook in het voorprogramma van de Formule 1 in Europa. Ook in deze klasse wordt er gereden met een standaard chassis, motor en Pirelli banden. 

[url=http://www.fiaformula3.com/Guide-to/The-Series1/]De wagen[/url] is een Dallara chassis met een 3.4 liter V6 Mechachrome atmosferische motor, die uit de GP3 komt, die ca 380 pk levert bij 8000 toeren. Net zoals de Formule 1 en 2 hebben de coureurs de beschikking over DRS binnen de aangewezen zones als ze binnen 1 seconde van hun voorganger zitten op het meetpunt.  

Dit jaar doen er in deze klasse twee Nederlanders mee. Richard Verschoor en Bent Viscaal komen uit voor het Nederlandse team MP Motorsport en reden vorig jaar ook al  in deze klasse. 

[b]De race[/b]
Net zoals de Formule 2 kent de FIA Formule 3 een hoofd- en een sprintrace. Beide races duren maximaal 40 minuten en zijn zonder verplichte pitstops. De puntentelling is 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1 voor de hoofdrace en 15-12-10-8-6-5-4-3-2-1 voor de sprintrace. De startopstelling voor race 2 is de uitslag van race 1 met de eerste 10 coureurs omgedraaid (reverse grid). De snelste coureur in de top 10 krijgt 2 punten extra. 

[b]Kalender[/b]
[img=495,250]https://i.imgur.com/WiPVuy8.png[/img]

[b]Coureurs[/b]
[img]https://i.imgur.com/gfUGB44.png[/img]

Daarnaast zijn er nog diverse andere regionale en nationale [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Formula_Three#Current_series]Formule 3[/url] klassen, in zowel Europa, America en Azië. De belangrijkse daarvan zijn de [url=http://www.acisport.it/en/FORMULAREGIONAL/home]Formula Regional European Championship[/url], waar onder andere het Nederlandse team Van Amersfoort Racing aan mee doet, [url=http://www.euroformulaopen.net/en/]Euroformula Open[/url] (met onder andere de klassieker op Pau op de kalender), [url=https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Formula_Renault_Eurocup]Formule Renault Eurocup[/url], dat tegenwoordig ook volgens de Formule 3 specs rijdt en de [url=https://wseries.com/]W-Series[/url], een Formule 3 klasse alleen voor vrouwen in het voorprogramma van de DTM. 

Onder de Formule 3 hebben we nog nationale [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Formula_4]Formule 4[/url] en Formule Renault 1.6 en 2.0 klassen. Het gaat te ver om die hier allemaal te benoemen. 

[b]Uitzendingen[/b]
De FIA Formule 2 en FIA Formule 3 races worden uitgezonden op F1TV, [url=https://ziggo.nl]Ziggo[/url] Sport Racing en Sky Formula 1. Mogelijk zendt ZS Racing ook andere Formule 3 en Formule 4 races uit. Anders kun je deze vaak wel zien via de website, YouTube of Facebook site van de organisatie. 
Mentionlijst
Als een race begint kun je onderstaande lijst kopiëren, plakken en posten, zodat de mensen op de lijst een mentionalert krijgen en de race wellicht niet missen :9

Mocht je op of van de lijst willen, laat het uiteraard gewoon even weten.
SPOILER
Zorrozondag 4 juli 2021 @ 11:31
Is dit eigenlijk ook Bernd die de SC rijdt?
Starflyerzondag 4 juli 2021 @ 11:31
Leclerc tikt er twee uit de race :(
Nattekatzondag 4 juli 2021 @ 11:32
quote:
6s.gif Op zondag 4 juli 2021 11:31 schreef Zorro het volgende:
Is dit eigenlijk ook Bernd die de SC rijdt?
:Y
StephanLzondag 4 juli 2021 @ 11:32
quote:
6s.gif Op zondag 4 juli 2021 11:31 schreef Zorro het volgende:
Is dit eigenlijk ook Bernd die de SC rijdt?
Ja :Y
Whiskers2009zondag 4 juli 2021 @ 11:32
quote:
0s.gif Op zondag 4 juli 2021 11:28 schreef Nattekat het volgende: Heeft Ronald 'harde klap' van Dam dezelfde crash als ik gezien?
Jij hebt de crash met Novalak niet gezien denk ik :P
Whiskers2009zondag 4 juli 2021 @ 11:32
quote:
6s.gif Op zondag 4 juli 2021 11:31 schreef Zorro het volgende:
Is dit eigenlijk ook Bernd die de SC rijdt?
Ja
Zorrozondag 4 juli 2021 @ 11:32
quote:
0s.gif Op zondag 4 juli 2021 11:32 schreef Nattekat het volgende:

[..]

:Y
Och, vanmiddag heeft ie toch niks te doen. Tenzij regen.
Nattekatzondag 4 juli 2021 @ 11:33
quote:
1s.gif Op zondag 4 juli 2021 11:32 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Jij hebt de crash met Novalak niet gezien denk ik :P
Nee, de camera's ook niet :P
Whiskers2009zondag 4 juli 2021 @ 11:33
SC in this lap
Whiskers2009zondag 4 juli 2021 @ 11:40
En Crawford rijdt weer achteruit.
En nog wat verder, wederom met hulp. Nu van Doohan.
Starflyerzondag 4 juli 2021 @ 11:41
Doohan tikt Crawford eraf -O-
Nattekatzondag 4 juli 2021 @ 11:41
Déjà vu :')
StephanLzondag 4 juli 2021 @ 11:42
Vsc
Whiskers2009zondag 4 juli 2021 @ 11:42
Doohan in de pits. Lekke band en Crawford ook want vleugelloos
Zorrozondag 4 juli 2021 @ 11:42
Nou dat was het dan
Noberzondag 4 juli 2021 @ 11:42
Zijn jullie ook zo'n enorme fan van dat geluidje na elke herhaling?
Zorrozondag 4 juli 2021 @ 11:43
quote:
0s.gif Op zondag 4 juli 2021 11:42 schreef Nober het volgende:
Zijn jullie ook zo'n enorme fan van dat geluidje na elke herhaling?
Zeker, ik zou anders kunenn denken dat het weer gebeurt terwijl het gewoon een herhaling is.
Whiskers2009zondag 4 juli 2021 @ 11:43
quote:
0s.gif Op zondag 4 juli 2021 11:42 schreef Nober het volgende:
Zijn jullie ook zo'n enorme fan van dat geluidje na elke herhaling?
Ik hoor het niet eens bewust :D
Zal er eens op letten :P
Zorrozondag 4 juli 2021 @ 11:44
Moeten ze bij het voetbal ook gaan doen zo'n geluid.
Ik denk steeds dat het al 4-0 is maar dan blijkt dat 3x een herhaling te zijn.
Whiskers2009zondag 4 juli 2021 @ 11:45
quote:
6s.gif Op zondag 4 juli 2021 11:44 schreef Zorro het volgende:
Moeten ze bij het voetbal ook gaan doen zo'n geluid.
Ik denk steeds dat het al 4-0 is maar dan blijkt dat 3x een herhaling te zijn.
:D
Starflyerzondag 4 juli 2021 @ 11:45
Caldwell was under investigation, dus even afwachten of hij die derde plaats mag behouden.
Whiskers2009zondag 4 juli 2021 @ 11:47
Collet toch nog 7e. Not bad, al zijn er ook wat voor zijn neus weggevallen.
Whiskers2009zondag 4 juli 2021 @ 11:48
No winner, no chicken dinner voor Hauger :P
Maar toch een prima weekend voor hem. Veel punten binnengeharkt.
Starflyerwoensdag 14 juli 2021 @ 16:50
Richard Verschoor rijdt ook komend weekend in de Formule 2 voor MP Motorsport.

https://formulascout.com/(...)verstone-round/81210
Starflyervrijdag 16 juli 2021 @ 21:27
Alice Powell start morgen van pole in de W Series voor Fabienne Wohlwend en Jamie Chadwick. Beitske Visser start van P4.

https://formulascout.com/(...)at-silverstone/81396
Starflyervrijdag 16 juli 2021 @ 21:31
In de Formule 2 start Oscar Piastri zondag van pole, voor Gyanyu Zhou en Richard Verschoor w/
Bent Viscaal start dan van P17.

Morgen start Christian Lundgaard van pole voor Juri Vips en Roy Nissany.

https://formulascout.com/(...)auses-red-flag/81403
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 09:45
:W
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 09:46
@franklop
@Starflyer
@Sinister-D-
@Nattekat
@JayHovah
@Zorro
@Doler12
@4-elements
@StephanL
@heywoodu
@vosss
@ESF1Gamer
vossszaterdag 17 juli 2021 @ 09:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 09:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
@:franklop
@:Starflyer
@:Sinister-D-
@:Nattekat
@:JayHovah
@:Zorro
@:Doler12
@:4-elements
@:StephanL
@:heywoodu
@:vosss
@:ESF1Gamer
Thanks voor de headsup. Lekker gaar van de tramadol en mexicam racen kijken #geenbier #geennootjes
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 09:49
quote:
14s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 09:49 schreef vosss het volgende:

[..]

Thanks voor de headsup. Lekker gaar van de tramadol en mexicam racen kijken #geenbier #geennootjes
Beterschap! ^O^
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 09:50
:W
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 09:54
Zhou out

Nissany ook.
vossszaterdag 17 juli 2021 @ 09:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 09:49 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Beterschap! ^O^
:*
Ferzaterdag 17 juli 2021 @ 09:57
Iemand reed toch achterop Nissany, die zal ook schade hebben
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 09:59
Verschoor was niet best weg
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:02
Lekker midden op de baan :')
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:02
Deledda doet weer waar hij goed in is :)
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:03
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:02 schreef Starflyer het volgende:
Deledda doet weer waar hij goed in is :)
Niet in zijn eentje :P
tja77zaterdag 17 juli 2021 @ 10:03
Wat een faalrace tot zover.
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:06
Verschoor P11, Viscaal P14 op dit moment. Respectievelijk 3 plaatsen verloren en gewonnen.
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:07
En poging 3 om de race fatsoenlijk aan te vangen.
vossszaterdag 17 juli 2021 @ 10:17
Hoezo staat op de Red Bull achtervleugel dezelfde sponsor als bij Haas in de F1? :@

Hebben die teams niet gewoon op F1 en F2/3 dezelfde sponsoren? :@
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:18
SAM zakt als een baksteen
EDIT Weer SC
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:18
Samaia out
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:19
Verschoor pit
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:19
quote:
5s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:17 schreef vosss het volgende:
Hoezo staat op de Red Bull achtervleugel dezelfde sponsor als bij Haas in de F1? :@

Hebben die teams niet gewoon op F1 en F2/3 dezelfde sponsoren? :@
Nee, zijn compleet andere teams. Red Bull is hier ook niet meer dan een sponsor van de Hitech (waar papa Mazepin deels eigenaar van is, meen ik)
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:19
En die pitstop v Aitken gaat mis. Wiel rechtsvoor
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:20
Viscaal heeft ook gepit kennelijk
vossszaterdag 17 juli 2021 @ 10:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:19 schreef Starflyer het volgende:

[..]

Nee, zijn compleet andere teams. Red Bull is hier ook niet meer dan een sponsor van de Hitech (waar papa Mazepin deels eigenaar van is, meen ik)
Ahh zo. Thanks voor de uitleg :)
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:27
Verschoor P12
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:27
quote:
14s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 09:49 schreef vosss het volgende:

[..]

Thanks voor de headsup. Lekker gaar van de tramadol en mexicam racen kijken #geenbier #geennootjes
Beterschap :* :*
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:27
Verschoor weer voorbij Beckman.
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:29
En nu voorbij Daruvala, weer terug op P11
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:31
Verschoor w/
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:31
En P10 voor Verschoor ^O^
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:34
Kom op Verschoor *O*
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:34 schreef ESF1Gamer het volgende:
Kom op Verschoor *O*
P10 is pole. Is prima zo.
vossszaterdag 17 juli 2021 @ 10:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:27 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Beterschap :* :*
Maandje of 4 revalideren zeggen ze, maar dat komt vast goed. Gewoon met kleine stapjes vooruit. Maandag beginnen met fysio traject. :)
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:36
quote:
14s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:35 schreef vosss het volgende:

[..]

Maandje of 4 revalideren zeggen ze, maar dat komt vast goed. Gewoon met kleine stapjes vooruit. Maandag beginnen met fysio traject. :)
Waar ben je aan geopereerd?
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:36
Verschoor w/
Shwartzman *O* *O* *O*
Ferzaterdag 17 juli 2021 @ 10:37
Nou als de F1 sprint ook zo spannend wordt :O
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:40
quote:
14s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:35 schreef vosss het volgende:

[..]

Maandje of 4 revalideren zeggen ze, maar dat komt vast goed. Gewoon met kleine stapjes vooruit. Maandag beginnen met fysio traject. :)
Sterkte :* en rustig aan met de bier en nootjes

Bewaar ze als Max Verstappen WDC F1 wordt ;)
vossszaterdag 17 juli 2021 @ 10:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:36 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Waar ben je aan geopereerd?
Schouder. Stuk bot weggekapt of gefreesd of weet ik hoe ze dat doen om spieren en pezen meer plek te geven zodat een chronische slijmbeursontsteking niet meer terugkomt. Dat is thans de bedoeling. En gekeken of de gescheurde pees wat daar zat nog gefixed kon worden, maar die bleek inmiddels geheeld te zijn.

Dus maar eens zien hoe dat uitpakt. :)
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 10:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:37 schreef Fer het volgende:
Nou als de F1 sprint ook zo spannend wordt :O
Het zou me verbazen als het zo spannend zou zijn. :)
vossszaterdag 17 juli 2021 @ 10:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:40 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Sterkte :* en rustig aan met de bier en nootjes

Bewaar ze als Max Verstappen WDC F1 wordt ;)
Zo lang ga ik echt niet zonder naar de F1 kijken hoor :D
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:41
quote:
7s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:40 schreef vosss het volgende:

[..]

Schouder. Stuk bot weggekapt of gefreesd of weet ik hoe ze dat doen om spieren en pezen meer plek te geven zodat een chronische slijmbeursontsteking niet meer terugkomt. Dat is thans de bedoeling. En gekeken of de gescheurde pees wat daar zat nog gefixed kon worden, maar die bleek inmiddels geheeld te zijn.

Dus maar eens zien hoe dat uitpakt. :)
Flinke operatie, 🤞dat het inderdaad helpt. En lastig om alles met 1 arm te moeten doen weet ik uit ervaring. Heb je hulp?
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:45
Ach, hij huilt..
vossszaterdag 17 juli 2021 @ 10:48
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:41 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Flinke operatie, 🤞dat het inderdaad helpt. En lastig om alles met 1 arm te moeten doen weet ik uit ervaring. Heb je hulp?
Mijn vriendin is hier, maar ik ben stronteigenwijs, dus ook dingen die ik eigenlijk niet kan probeer ik wel zelf om vervolgens alsnog hulp te moeten vragen :')

Uiteindelijk zal het wel goed komen. Of het helemaal pijnvrij wordt is onbekend, mij gaat het er om dat ik mijn werk weer volledig kan doen, ik sta al een jaar in de ziektewet met aangepast werk. Zodra ik alles weer kan, zij het met een beetje pijn, 100%beter melden en mijn contract uitbreiden naar 40 uur ipv 32 nu. :)
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 10:59
quote:
7s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:48 schreef vosss het volgende:

[..]

Mijn vriendin is hier, maar ik ben stronteigenwijs, dus ook dingen die ik eigenlijk niet kan probeer ik wel zelf om vervolgens alsnog hulp te moeten vragen :')

Uiteindelijk zal het wel goed komen. Of het helemaal pijnvrij wordt is onbekend, mij gaat het er om dat ik mijn werk weer volledig kan doen, ik sta al een jaar in de ziektewet met aangepast werk. Zodra ik alles weer kan, zij het met een beetje pijn, 100%beter melden en mijn contract uitbreiden naar 40 uur ipv 32 nu. :)
Stronteigenwijs klinkt bekend :D Fijn dat je vriendin er is!
Hoop dat je snel weer volledig aan het werk kan ^O^ Maar méér gaan werken snap ik niet hoor :P
vossszaterdag 17 juli 2021 @ 11:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 10:59 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Stronteigenwijs klinkt bekend :D Fijn dat je vriendin er is!
Hoop dat je snel weer volledig aan het werk kan ^O^ Maar méér gaan werken snap ik niet hoor :P
meer werken zodat ik financieel wat ruimer zit, ik moet momenteel een grote uitgebouwde tweekapper in mijn uppie bekostigen.
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 12:22
quote:
7s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 11:57 schreef vosss het volgende:

[..]

meer werken zodat ik financieel wat ruimer zit, ik moet momenteel een grote uitgebouwde tweekapper in mijn uppie bekostigen.
Ah, helder! Logisch dan :Y
ChevyCapricezaterdag 17 juli 2021 @ 14:24
Tijd voor de chickseries.
Rianne84zaterdag 17 juli 2021 @ 14:30
Visser poepstart
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 14:31
Niet voor het eerst -O-
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 14:47
Koyama staat stil. Hopelijk krijgen ze die snel weg anders krijgen we een SC.

Edit: een SC dus.
ChevyCapricezaterdag 17 juli 2021 @ 14:48
Deze race had een safetycar nodig
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 14:54
Wohlwend in de fout en Powell aan de leiding.
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 14:59
Visser naar P6 ^O^
ChevyCapricezaterdag 17 juli 2021 @ 14:59
Prima battle.
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 15:01
Belen Garcia out.
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 15:03
Powell wint voor Wohlwend en Chadwick. Visser eindigt op P6.
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 15:41
:W
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 15:41
@franklop
@Starflyer
@Sinister-D-
@Nattekat
@JayHovah
@Zorro
@Doler12
@4-elements
@StephanL
@heywoodu
@vosss
@ESF1Gamer
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 15:42
:W
StephanLzaterdag 17 juli 2021 @ 15:43
Ja ik ben er *O*
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 15:45
Lundgaard blijft staan
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 15:46
F2 is al zo lang geleden dat ik eigenlijk niet eens meer precies weet hoe en wat :')
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 15:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 15:46 schreef Nattekat het volgende:
F2 is al zo lang geleden dat ik eigenlijk niet eens meer precies weet hoe en wat :')
Vanochtend nog... :')
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 15:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 15:47 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Vanochtend nog... :')
Ja, ik bedoel voor vanochtend :(

Volgend jaar maar gewoon weer samen met F3 meereizen, dit is niets.
StephanLzaterdag 17 juli 2021 @ 15:49
Goede start, het is een wonder :P
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 15:50
Moest Lawson daar ook geen wagenbreedte aanhouden?
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 15:50
SC
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 15:50
SC -O-
StephanLzaterdag 17 juli 2021 @ 15:50
Oei een klappertje *O*
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 15:50
Stuk.
Peterseliemanzaterdag 17 juli 2021 @ 15:50
beste klapper geweest
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 15:50
Dat duurde niet lang..
StephanLzaterdag 17 juli 2021 @ 15:51
Op zich wel gunstig voor Verschoor denk
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 15:51
Bosschung en Deledda dus
Doler12zaterdag 17 juli 2021 @ 15:51
Klapper
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 15:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 15:50 schreef StephanL het volgende:
Oei een klappertje *O*
Van gameren laat de weer zien in de voorbeschouwing
Peterseliemanzaterdag 17 juli 2021 @ 15:53
Deledda was slachtoffer van Boschung die spinde
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 15:53
Deledda is het slachtoffer
StephanLzaterdag 17 juli 2021 @ 15:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 15:52 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Van gameren laat de weer zien in de voorbeschouwing
Ja

Haha klep dicht _O-
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 15:54
Lomp
Werthazaterdag 17 juli 2021 @ 15:57
Aston Martin geluidjes. 8-)
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 16:02
Viscaal -O-
Sabatazaterdag 17 juli 2021 @ 16:02
For sure loopt langzaam weg, Bent heeft zijn auto krom gereden
StephanLzaterdag 17 juli 2021 @ 16:02
Weer een SC?
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:02
Daruvala tikt Viscaal eruit -O-
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 16:02
Manmanman
Peterseliemanzaterdag 17 juli 2021 @ 16:02
Daruvala draait Viscaal de nek om ...
Sabatazaterdag 17 juli 2021 @ 16:03
Fiscalert is boos
StephanLzaterdag 17 juli 2021 @ 16:03
Ja een SC
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 16:03
Toch nog een SC
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:05
Daruvala overcorrigeert zijn overstuur. Prutser.
Peterseliemanzaterdag 17 juli 2021 @ 16:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:03 schreef StephanL het volgende:
Ja een SC
uiteindelijk relatief weer laat afgekondigd
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:05 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

uiteindelijk relatief weer laat afgekondigd
Het lijkt F1 wel
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:08
10s tijdstraf voor Daruvala. Niet dat Viscaal daar wat aan heeft.
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 16:09
Duurt lang
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:09 schreef Nattekat het volgende:
Duurt lang
Davina is that you?
Peterseliemanzaterdag 17 juli 2021 @ 16:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:10 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Davina is that you?
_O-
Werthazaterdag 17 juli 2021 @ 16:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:10 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Davina is that you?
Die is tegenwoordig meer van het zoete water. |:)
Sabatazaterdag 17 juli 2021 @ 16:19
Armstrong 2, Lawson 4, Piastri 5. Lijkt wel de F5000 zo met al die tegenvoeters
Peterseliemanzaterdag 17 juli 2021 @ 16:21
Aitken :')
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 16:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:19 schreef Sabata het volgende:
Armstrong 2, Lawson 4, Piastri 5. Lijkt wel de F5000 zo met al die tegenvoeters
Is een wereldwijde klasse he? :P
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 16:22
quote:
14s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:21 schreef Peterselieman het volgende:
Aitken :')
Spinning around :muziek:
Sabatazaterdag 17 juli 2021 @ 16:23
quote:
14s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:21 schreef Peterselieman het volgende:
Aitken :')
Jack doing the mazespin, powered by Pete Burns
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 16:25
Lawson -O-
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 16:29
SHW -O-
Sabatazaterdag 17 juli 2021 @ 16:30
HOEI. Schwarzmann en zijn rookgordijn
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:30
Shwartzman -O-
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:30
Spinning around
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 16:30
:')

Wilhelmus _O_
StephanLzaterdag 17 juli 2021 @ 16:30
Op de kerb
Peterseliemanzaterdag 17 juli 2021 @ 16:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:30 schreef ESF1Gamer het volgende:
Spinning around
Het is en blijft een Rus he :P
Sabatazaterdag 17 juli 2021 @ 16:31
Zullen ze dadelijk per öngeluk de Brabançonne draaien ofzo
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:31
w/
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:31
Verschoor *O* w/
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 16:31
Richard Verschoor *O* w/ *O*
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 16:31
w/
Werthazaterdag 17 juli 2021 @ 16:31
w/ w/ w/
ESF1Gamerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:32
Silverstone door 1 nl-er dit weekend veroverd w/
Peterseliemanzaterdag 17 juli 2021 @ 16:32
Verschoor _O_
Sabatazaterdag 17 juli 2021 @ 16:32
For sure Verschoor. Knap gedaan
Sabatazaterdag 17 juli 2021 @ 16:34
Moet trouwens wel opmerken dat Devon Butler, antagonist uit F1 2021, sprékend op Dick Tantrum lijkt. Zelfs de stem klopt
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 16:39
Wilhelmus :muziek:
StephanLzaterdag 17 juli 2021 @ 16:40
Kekke versie :P
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 16:41
Uitgebreide versie w/
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 16:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:34 schreef Sabata het volgende:
Moet trouwens wel opmerken dat Devon Butler, antagonist uit F1 2021, sprékend op Dick Tantrum lijkt. Zelfs de stem klopt
Die vergelijking werd een paar jaar terug al gemaakt :)
Sabatazaterdag 17 juli 2021 @ 16:44
Klopt, en ze hebben het nog iets verbeterd. Zijn gezicht was wat scherper in 2019, nu lijkt ie nog meer op Ticktum. Andere twee figuren uit de Braking Point modus komen trouwens ook het wereldje. Aiden Jackson is gewoon een verhaspeld anagram van Jack Aitken (zelfs de afstamming uit Korea is hetzelfde) en Casper Akkerman is gewoon Kimi Raikkonen met een Deens accent. Waarom ze hem dan ook geen Deen gemaakt hebben is me een raadsel, als dat Nederlands geaccentueerd Engels voor moet stellen hadden ze beter naar the Serpent moeten kijken ofzo
Sinister-D-zaterdag 17 juli 2021 @ 16:49
Al 2 races gemist, goed bezig Sinister |:) |:(
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 16:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:49 schreef Sinister-D- het volgende:
Al 2 races gemist, goed bezig Sinister |:) |:(
Dat noemt zichzelf dan autosportfan.
Sinister-D-zaterdag 17 juli 2021 @ 16:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:49 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Dat noemt zichzelf dan autosportfan.
Kom jij de toko onderhouden dan?
Nattekatzaterdag 17 juli 2021 @ 16:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:51 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

Kom jij de toko onderhouden dan?
Is goed, geef maar een adres :P
Whiskers2009zaterdag 17 juli 2021 @ 16:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:49 schreef Sinister-D- het volgende:
Al 2 races gemist, goed bezig Sinister |:) |:(
Ik heb je gementioned, beide keren. Aan mij ligt het niet :P O-)
Starflyerzaterdag 17 juli 2021 @ 17:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:49 schreef Sinister-D- het volgende:
Al 2 races gemist, goed bezig Sinister |:) |:(
Morgen om 11.50 uur is de derde race. Kun je die nog meepakken.
Sinister-D-zaterdag 17 juli 2021 @ 17:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:52 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Ik heb je gementioned, beide keren. Aan mij ligt het niet :P O-)
yup, en dat heeft al meerdere malen gebaat.
Sinister-D-zaterdag 17 juli 2021 @ 17:23
F1TV app zou eigenlijk push-melding moeten hebben :@
Sinister-D-zaterdag 17 juli 2021 @ 17:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 16:52 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Is goed, geef maar een adres :P
Verwacht volgend weekend PM als ik gras moet maaien :7 trein of auto?
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 11:47
Present
Nattekatzondag 18 juli 2021 @ 11:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 juli 2021 17:25 schreef Sinister-D- het volgende:

[..]

Verwacht volgend weekend PM als ik gras moet maaien :7 trein of auto?
Dan is er geen raceweekend.
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 11:49
:W
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 11:49
Hmm, Verschoor naast Tantrum. Ik hou mn hart vast
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 11:50
F2 hoofdrace:
@franklop
@Starflyer
@Sinister-D-
@Nattekat
@JayHovah
@Zorro
@Doler12
@4-elements
@StephanL
@heywoodu
@vosss
@ESF1Gamer
Sinister-D-zondag 18 juli 2021 @ 11:50
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:48 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Dan is er geen raceweekend.
Dus? Raceweekend of niet, onderhoud moet altijd gebeuren. Zeker na de zondvloed hier van afgelopen week...
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 11:50
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:49 schreef Sabata het volgende:
Hmm, Verschoor naast Tantrum. Ik hou mn hart vast
Why always me
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 11:52
Ben ik gewoon een keer op tijd, wat is dit?
Sinister-D-zondag 18 juli 2021 @ 11:52
quote:
6s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:52 schreef Zorro het volgende:
Ben ik gewoon een keer op tijd, wat is dit?
Nexus-event :o
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 11:53
quote:
6s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:52 schreef Zorro het volgende:
Ben ik gewoon een keer op tijd, wat is dit?
De race start laat :P
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 11:54
Oeff, eerste duel Tantrum Verschoor ging goed, ze rijden nog
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 11:54
Present!
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 11:55
Deledda vanuit de pits gestart
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 11:55
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:54 schreef Sabata het volgende:
Oeff, eerste duel Tantrum Verschoor ging goed, ze rijden nog
Hield ook mijn hart vast :D
ESF1Gamerzondag 18 juli 2021 @ 11:55
:W
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 11:57
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:55 schreef ESF1Gamer het volgende:
:W
pas na de start je melden :{w
ESF1Gamerzondag 18 juli 2021 @ 11:57
quote:
11s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:57 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

pas na de start je melden :{w
Net een paar minuten vergist + afwas moest gedaan worden :{w
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 11:58
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:57 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Net een paar minuten vergist + afwas moest gedaan worden :{w
Prioriteiten! :{w
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 11:58
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:57 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Net een paar minuten vergist + afwas moest gedaan worden :{w
tsss
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 11:59
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:57 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

Net een paar minuten vergist + afwas moest gedaan worden :{w
Zelfs ik was op tijd!
(dat is zo uitzonderlijk dat ik het toch nog even een keer moet melden)
ESF1Gamerzondag 18 juli 2021 @ 11:59
quote:
1s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:58 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]

Prioriteiten! :{w
I know :*
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 11:59
Lijkt er op dat de rechterkant van de grid beter is dan links voor de start. Net zoals gisteren met de F1.
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:00
quote:
1s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:59 schreef Starflyer het volgende:
Lijkt er op dat de rechterkant van de grid beter is dan links voor de start. Net zoals gisteren met de F1.
Oei, dat belooft wat voor de F1 -O-
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 12:01
quote:
1s.gif Op zondag 18 juli 2021 11:59 schreef Starflyer het volgende:
Lijkt er op dat de rechterkant van de grid beter is dan links voor de start. Net zoals gisteren met de F1.
Verschoor was ook goed weg, leek alleen ergens een schakelmomentje te missen of zoiets want was ineens even langzamer. Niet vanwege de kant waar hij startte zou ik zeggen.
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 12:03
mooi treintje achter Shwartzman

Gunstig voor Verschoor
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 12:04
En de stops al
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:04
Ticktum en Shwartzman binnen?
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:04
Veel pitstops ineens
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 12:06
Leek wel slalomskieën wat Schwartzmann daar moest doen in de pits
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:06
Verschoor P2
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 12:06
Banden zijn al snel op. Zal aan het eind nog wel wat worden. Misschien wel een tweede rondje pitstops.
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 12:06
De ART curse slaat weer toe -O-
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:06
Pitstop Lundgaard -O-
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 12:07
Band er af bij Lundgaard. Catweazle heeft m in het vizier met een pechvloek
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 12:07
Monteur rent even voor een aankomende auto 8)7
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 12:07
Dat wordt een strafje voor Lundgaard
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:08
Verschoor P1 w/
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 12:08
Was Verschoor nou ook op geel gestart?
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 12:09
En voor iemand het vraagt, ja Verschoor zijn enigneer is een Italiaan, weggekaapt van Prema
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 12:09
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 12:08 schreef Sabata het volgende:
Was Verschoor nou ook op geel gestart?
Hard voor zover ik weet.

Edit: Geel dus. Zendelli was op hard.

[ Bericht 4% gewijzigd door Starflyer op 18-07-2021 12:14:44 ]
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 12:10
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 12:08 schreef Sabata het volgende:
Was Verschoor nou ook op geel gestart?
op geel gestart, hij zal zo moeten pitten
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:11
10 sec stop and go voor Lundgaard
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 12:11
Verschoor rijdt prima tijden, als die kan uitstellen gaat ie aan het eind lekker winst pakken op de vroege stoppers denk ik.
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 12:11
Zelfs een stop en go voor Lundgaard.
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 12:12
En Verschoor pit
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 12:12
Verschoor pit nu
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:13
Lundgaard heeft zijn straf meteen ingelost + Verschoor gepit
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:14
Beckmann 5 sec straf
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 12:16
en nu rustig beginnen aan de inhaalrace
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:16
Viscaal P4 (maar niet gepit).
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:19
Verschoor virtueel P4
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:20
Viscaal pit
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 12:22
Verschoor komt lekker rapjes dichtbij aan Piastri
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:22
Boschung under investigation
En weer weg voor zijn naam.
ChevyCapricezondag 18 juli 2021 @ 12:25
Nou regie, misschien naar de strijd om P3
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 12:25
quote:
1s.gif Op zondag 18 juli 2021 12:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
Nou regie, misschien naar de strijd om P3
Daar zit geen Engelsman bij he
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:25
Vips pit?
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 12:26
Die Piastri schiet ook niet echt op bij Nannini ...
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:27
quote:
1s.gif Op zondag 18 juli 2021 12:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
Nou regie, misschien naar de strijd om P3
Wens ingewilligd
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:34
DAR pits
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:36
Nannini pit eindelijk
Mothzorzondag 18 juli 2021 @ 12:37
Nannini helpt even eigenhandig de strijd voorin om zeep. Heeft daar toch geen kut te zoeken en Piastri vindt het wel prima... Zwakke race dit...
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:38
Nissany :W
Sinister-D-zondag 18 juli 2021 @ 12:39
Nissany :')
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 12:39
Wat een kutregie :')
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 12:40
Nieuwe stagair bij de regie aangenomen zeker?
ChevyCapricezondag 18 juli 2021 @ 12:42
200w.gif?cid=82a1493bctdb3q59viadnyjynj5c1fe0pjfhyhqzt14c25xn&rid=200w.gif&ct=g
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 12:42
hahah, Vaivaivaivai
Noberzondag 18 juli 2021 @ 12:43
Moet gewoon lukken.
Doler12zondag 18 juli 2021 @ 12:43
Kom op
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:43
Mooi gevecht
StephanLzondag 18 juli 2021 @ 12:43
Whoot
StephanLzondag 18 juli 2021 @ 12:44
Helaas pindakaas
ChevyCapricezondag 18 juli 2021 @ 12:45
:'(
Whiskers2009zondag 18 juli 2021 @ 12:45
Jammer, maar P4 is ook prima :)
Sabatazondag 18 juli 2021 @ 12:45
zut, jammer
Peterseliemanzondag 18 juli 2021 @ 12:45
Jammer voor Verschoor, maar al met al een prima weekend gehad
Zorrozondag 18 juli 2021 @ 12:46
Als Nannini niet zo lang nutteloos daar was gebleven was het gelukt.
Sinister-D-zondag 18 juli 2021 @ 12:46
Dat was nog een leuk gevecht tussen Piastri en Verschoor _O_
Nattekatzondag 18 juli 2021 @ 12:47
Verschoor gaat laten zien dat RB een fout heeft gehad?
ChevyCapricezondag 18 juli 2021 @ 12:48
Piastri verdedigde goed
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 12:49
Leuk gevecht. Jammer dat het net niet lukte.
Starflyerzondag 18 juli 2021 @ 12:50
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 12:47 schreef Nattekat het volgende:
Verschoor gaat laten zien dat RB een fout heeft gehad?
Ze nemen wel vaker een coureur terug die ze er eerder uit gegooid hebben, zoals Hartley en Albon :)
Sinister-D-zaterdag 31 juli 2021 @ 10:32
F3 race 1
@franklop
@Starflyer
@Sinister-D-
@Nattekat
@JayHovah
@Zorro
@Doler12
@4-elements
@StephanL
@heywoodu
@vosss
@Whiskers2009
@ESF1Gamer
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 10:32
:W
Sinister-D-zaterdag 31 juli 2021 @ 10:32
@Nattekat ik dacht dat jij de tuin kwam onderhouden en poetsen binnen?
StephanLzaterdag 31 juli 2021 @ 10:33
Thanks. Ga kijken online :)
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 10:33
F3 race 1
@franklop
@Starflyer
@Sinister-D-
@Nattekat
@JayHovah
@Zorro
@Doler12
@4-elements
@StephanL
@heywoodu
@vosss
@ESF1Gamer
Nattekatzaterdag 31 juli 2021 @ 10:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 10:32 schreef Sinister-D- het volgende:
@:nattekat ik dacht dat jij de tuin kwam onderhouden en poetsen binnen?
Ik hoorde dat die tuin verzopen was.
Starflyerzaterdag 31 juli 2021 @ 10:33
:W even combineren met de Spelen
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 10:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 10:32 schreef Sinister-D- het volgende:
F3 race 1
@:franklop
@:Starflyer
@:Sinister-D-
@:Nattekat
@:JayHovah
@:Zorro
@:Doler12
@:4-elements
@:StephanL
@:heywoodu
@:vosss
@:Whiskers2009
@:ESF1Gamer
Overheen gelezen en nog eens gedaan _O-
Nou ja, beter 2x dan 0x :)
heywooduzaterdag 31 juli 2021 @ 10:34
Dit kijk ik vanmiddag wel even terug, al doorspoelend, geen tijd voor tijdens de Spelen :@
Sinister-D-zaterdag 31 juli 2021 @ 10:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 10:33 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ik hoorde dat die tuin verzopen was.
De mijne niet, ik woon bovenop een berg :D
ESF1Gamerzaterdag 31 juli 2021 @ 10:43
:W
Zorrozaterdag 31 juli 2021 @ 10:44
OS terugkijken, dit, ik hou het allemaal niet meer bij -O-
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 10:45
quote:
6s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 10:44 schreef Zorro het volgende:
OS terugkijken, dit, ik hou het allemaal niet meer bij -O-
Als je de OS toch terugkijkt, dan kun je dit live kijken :P
ESF1Gamerzaterdag 31 juli 2021 @ 10:50
edgar valt stil
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 10:50
Edgar valt stil na te zijn ingehaald door Colombo
Sinister-D-zaterdag 31 juli 2021 @ 10:51
Zuur voor Edgar...
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 11:03
Vesti valt ook stil
ESF1Gamerzaterdag 31 juli 2021 @ 11:04
Dat klinkt idd niet goed _O-
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 11:04
SC
ESF1Gamerzaterdag 31 juli 2021 @ 11:05
Dit had ook met een VSC gekund
Sinister-D-zaterdag 31 juli 2021 @ 11:05
SC voor dat :')
Starflyerzaterdag 31 juli 2021 @ 11:06
Zonde.
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 11:12
RAS en COL under investigation
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 11:15
Cohen valt uit
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 16:41
:W
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 16:42
W-series
@franklop
@Starflyer
@Sinister-D-
@Nattekat
@JayHovah
@Zorro
@Doler12
@4-elements
@StephanL
@heywoodu
@vosss
@ESF1Gamer
Starflyerzaterdag 31 juli 2021 @ 16:42
:W
Zorrozaterdag 31 juli 2021 @ 16:42
Ja dank je, ik zou het vergeten zijn *O*
ESF1Gamerzaterdag 31 juli 2021 @ 16:42
:W
ESF1Gamerzaterdag 31 juli 2021 @ 16:43
kanaal 14 of 404?
Starflyerzaterdag 31 juli 2021 @ 16:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 16:43 schreef ESF1Gamer het volgende:
kanaal 14 of 404?
404
ESF1Gamerzaterdag 31 juli 2021 @ 16:44
404 dus
Starflyerzaterdag 31 juli 2021 @ 16:44
Op 14 komen ze pas later als de nabeschouwing afgelopen is.
Zorrozaterdag 31 juli 2021 @ 16:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 16:43 schreef ESF1Gamer het volgende:
kanaal 14 of 404?
236 :P
ESF1Gamerzaterdag 31 juli 2021 @ 16:44
quote:
6s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 16:44 schreef Zorro het volgende:

[..]

236 :P
kpn zeker? :P
Zorrozaterdag 31 juli 2021 @ 16:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 16:44 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]

kpn zeker?
Het heet nu nog xs4all maar eigenlijk wel ja.
ESF1Gamerzaterdag 31 juli 2021 @ 16:45
quote:
6s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 16:45 schreef Zorro het volgende:

[..]

Het heet nu nog xs4all maar eigenlijk wel ja.
1 pot nat
Zorrozaterdag 31 juli 2021 @ 16:56
Het staat nog niet echt bol van de spanning he?
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 17:01
quote:
6s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 16:56 schreef Zorro het volgende:
Het staat nog niet echt bol van de spanning he?
F3-race vanochtend ook niet.
Starflyerzaterdag 31 juli 2021 @ 17:02
quote:
6s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 16:56 schreef Zorro het volgende:
Het staat nog niet echt bol van de spanning he?
Het lijkt wel op de F1 :)
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 18:00
F3 race 2

@franklop
@Starflyer
@Sinister-D-
@Nattekat
@JayHovah
@Zorro
@Doler12
@4-elements
@StephanL
@heywoodu
@vosss
@ESF1Gamer
Starflyerzaterdag 31 juli 2021 @ 18:01
Hopelijk is deze race wat spannender dan de voorgaande races vandaag.
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 18:04
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 18:01 schreef Starflyer het volgende:
Hopelijk is deze race wat spannender dan de voorgaande races vandaag.
Second that :Y
Whiskers2009zaterdag 31 juli 2021 @ 18:09
De start is i.i.g veelbelovend :D
Nattekatzaterdag 31 juli 2021 @ 18:52
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 18:09 schreef Whiskers2009 het volgende:
De start is i.i.g veelbelovend :D
Volgens mij is het hierbij gebleven :D
Whiskers2009zondag 1 augustus 2021 @ 10:39
Formule 3 race 3

@franklop
@Starflyer
@Sinister-D-
@Nattekat
@JayHovah
@Zorro
@Doler12
@4-elements
@StephanL
@heywoodu
@vosss
@ESF1Gamer
Whiskers2009zondag 1 augustus 2021 @ 10:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 juli 2021 18:52 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Volgens mij is het hierbij gebleven :D
Ik vond het niet echt enerverend inderdaad :@
Nattekatzondag 1 augustus 2021 @ 10:40
3 races is kut, zulke grote tussenpauzes zijn kut, ik ga dit volgend jaar wel weer volgen als ze teruggaan naar het oude systeem :')
Whiskers2009zondag 1 augustus 2021 @ 10:41
Nat circuit :)
Formation lap achter de SC
Doler12zondag 1 augustus 2021 @ 10:41
Yeah Rene Hoogterp
Whiskers2009zondag 1 augustus 2021 @ 10:44
Regent weer
YourCaptorzondag 1 augustus 2021 @ 10:44
Rollende start :')
Zorrozondag 1 augustus 2021 @ 10:44
SC start :')

Dan maar hopen dat de F1 straks ook op regenbanden moet zodat de rode band voor Max niet meer van toepassing is :)
Whiskers2009zondag 1 augustus 2021 @ 10:45
Daar ging iets mis :D
Zorrozondag 1 augustus 2021 @ 10:47
Ze gaan toch niet de baan droogrijden voor de start wordt vrijgegeven he?
Starflyerzondag 1 augustus 2021 @ 10:49
:W
ESF1Gamerzondag 1 augustus 2021 @ 10:49
Wordt het een staande start?