Haha, dat merk je dan wel eens aan het gesprek inderdaad. Zo’n verslag waardoor je weet dat ze extra opgelet hebbenquote:Op woensdag 7 juli 2021 22:33 schreef twist02 het volgende:
Oh brrr, dat klinkt heftig ja!
Gelukkig herstellen ze vaak snel, die kleintjes.
Loopfiets is hier ook echt een hit ja, al tijden. In het begin ook vooral lopen met zo'n plastic fietsje tussen z'n beentjesmaar inmiddels is het echt een racemonster, vooral van het bergje naast ons huis
Een van de leidsters bij de peuters sprak me vorige week aan, of Pitbull thuis ook "zo van het sorteren was, en alles netjes op een rijtje leggen enzo". Uhh ja, neurotische trekjes hebben we hier allemaal wel ja
En waar hij thuis mee speelde, en dat hij soms een beetje vastloopt qua praten, maar dat het vooral "heel goed gaat, en niks om ons zorgen over te maken".
Geen idee waar ze precies naartoe wildemaar ik vermoed dat ze een observatie momentje hebben gehad ofzo
104cm is inderdaad de lengte van een gemiddelde 4 jarige dus niet zo heel raar dat dat de eerste inschatting is maar heel herkenbaar die opmerkingen en ook het overschatten. L heeft kledingmaat 104/110 en schoenmaat 28/29 (leeft op grote voetquote:Op donderdag 8 juli 2021 03:07 schreef aapieannie het volgende:
Gelukkig rent en springt hij alweer 1inamelon! Geeft hem groor gelijk dat de zandbak nog even de veilige keuze is voor nu![]()
Ceviche Vincent en Jeremy worden in oktober 3 en beginnen nu net een beetje beter te kletsen. Er komt nu dagelijks wel een nieuw woordje bij, en een kort gesprekje is ook wel mogelijk. Ze begrijpen alles wat we van ze vragen en voeren kleine opdrachtjes moeiteloos uit. Met 2.5 hadden we een belafspraak met het cb over de spraak omdat ze bij de tweejaar afspraak nog maar weinig zeiden.
Wel lastig eigenlijk, peuters die er qua lengte uitzien als bijna 4 jarigen, maar nog niet zoveel en duidelijk praten. Ik krijg regelmatig de vraag of ze niet naar school moeten en zie mensen echt schrikken als ik zeg dat ze twee zijn. Ik heb zelf niet het idee dat ze extreem groot zijn, ze dragen nu beide maat 104 en hebben schoenmaat 25/25.
Het laat praten zit hier trouwens wel bij vriend in de familie, een van zijn ooms was al 4 toen hij oas echt begon te praten..
Ja, dat herinner je je goed. Het blijft daardoor ook wat scheef lopen, want Mars groeit wel gewoon zoals het hoort te gaan.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 00:57 schreef aapieannie het volgende:
Twix is een kleintje ja, maar dat heeft een oorzaak toch dacht ik mij te herinneren?
Ik heb een overtuigd rechtshandig kind ( oudste) een overtuigd linkshandig kind ( oudste van tweeling) en een nog zonder voorkeurshand maar die vind kleuren en verven ook stom ( jongste van tweeling)
Tweeling lijkt verder ook voor geen meter op elkaar, Vincent zijn haar is stijl en blond, Jeremy heeft krullen en is donkerder blond. Vincent heeft blauwe ogen en Jeremy bruine. En Jeremy heeft een bril en die heeft Vincent niet, al pakt hij soms wel Jeremy zijn bril af en staat het wel mega stoer bij hem haha! Hij valt redelijk vaak over niks dus ben benieuwd of hij uiteindelijk ook een bril moet.
Dat is toch gewoon ook wat ze overnemen en heeft toch niet perse met genen te maken?quote:Op maandag 12 juli 2021 10:33 schreef exode het volgende:
Beide kinderen hebben mijn humor en open houding naar andere mensen. Toch knap zonder mijn genenOh en B heeft een licht Brabants accent, dus dat is echt kopieer gedraag. (ik kom oorspronkelijk uit Brabant)
B heeft nu in de zomer wat sproetjes en ik zit onder de sproeten. 'Heb ik van jou mama!' zo lief.
Ja, vandaar dat ik kopieergedrag zegquote:Op maandag 12 juli 2021 13:22 schreef Peejtur het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon ook wat ze overnemen en heeft toch niet perse met genen te maken?
Ook, maar die neemt ie dan weer vooral over van mijn familie. Aan mij hoor je het niet echt meer.quote:Op maandag 12 juli 2021 13:28 schreef Peejtur het volgende:
[..]
Oww dacht dat je dat zeo over het accent
Is Banaan weer een beetje opgeknapt?quote:Op dinsdag 13 juli 2021 19:59 schreef PKM het volgende:
Banaan is sinds gisteren zo ziek als een hond. Koorts en diaree vooral en beetje keelpijn/oorpijn.
Zat ik hem vanochtend te voeren terwijl hij op schoot zat, kotste hij ons allebei zo onder. Mijlpaal.![]()
Ik vond het al gek dat hij van die kleine hapjes nam en niet slikte. Hier leer je van.![]()
Hij is sowieso niet vaak ziek en ik had dus ook geen flauw idee hoe ik het doen moest. Beschuit werd geweigerd, een stuk appel bleef er gelukkig toch maar in.
Hij deed zelfs twee(!!) dutjes op de bank. Ik stond versteld, hij heeft nog nooit zelfstandig een dutje gedaan.
Eind van de dag was hij wat opgeknapt en zat ontzettend lief met zijn zusje te spelen.
Een beetje. De koorts is voorbij maar hij poept 30x per dag. 40x als je de nacht ook mee telt.quote:Op woensdag 14 juli 2021 20:20 schreef 1inamelon het volgende:
[..]
Is Banaan weer een beetje opgeknapt?
Waarom nou tochquote:Op woensdag 14 juli 2021 19:06 schreef NicolasJoy het volgende:
Het is zo ver!
"Waaaaaarom?" op alles!
Als Bas het nog niet op tijd kan aangeven dan is hij er misschien gewoon nog niet klaar voor. Dat hadden we met L ook, hij kon al een jaar op de wc plassen (klokzindelijk) maar op tijd aangeven dat hij heen moest lukte niet. Als hij al iets zei dan was dat op het moment dat hij begon te plassen dus dat gaf alleen maar een hoop frustratie.quote:Op zondag 18 juli 2021 16:06 schreef douche-eendje het volgende:
Wat fijn Elleska!
Gisteren wcbrilverkleiners gekocht, Bas gaat nu met heel veel plezier. Vanmorgen heeft hij zelfs z'n pop uitgekleed en meegenomen naar de wc. Zelf aangeven dat hij moet is nog wel een ding merk ik, dus wij blijven voorlopig wel even nog bezig met de luiers.
Soms blijft het wel lastig zo vooruit te denken als ze weer eens 15 minuten bezig zijn met één schoen...quote:Op maandag 19 juli 2021 10:34 schreef Takkie88 het volgende:
Smelt van die foto’s NJ![]()
Herkenbaar dat alles zelf willen doen @:NicolasJoy!
Duurt 6x zo lang maar op een dag levert het tijd op![]()
Zelf aankleden, zelf schoenen aandoen (strak trekken mag ik gelukkig wel doen), zelf de deur open en dicht doen (inclusief slot), zelf drinken inschenken etc.
Ze heeft ook al bedacht dat ze straks zelf, zonder papa of mama, haar zusje gaat wassen/aankleden/flesje geven![]()
Ik vind het wel mooi om te zien hoe ze groeien in die zelfstandigheid. Ze wordt zo snel ‘groot’ ineens en tegelijkertijd kruipt ze nog vaak lekker bij me om te knuffelen.
Met haar verjaardag is ze eigenlijk amper bezig. Ze ‘weet’ dat ze over 3 weken jarig is en meldt dat ze dan taart gaat eten. Verder eigenlijk niet.
Oh, die klinkt ook aardig bekend jaquote:Op maandag 19 juli 2021 12:46 schreef PKM het volgende:
Oh ja de "Nee ik wou dat doen!!" komt bij ons ook vaak voorbij. Vooral wanneer hij toch al zit te treuzelen.![]()
Oh, ik ga alleen maar meer van Pitbull genieten als ie straks op school zit hoorquote:En toch probeer ik maar van hem te genieten, nog maar een half jaar totdat hij naar school mag.
We steken hem in bed tussen 21u45 en 22u00. Dan duurt het 20 min. vooraleer hij in slaap valt maar dat is vaak maar van korte duur. Tegen 23u00 is hij steeds wakker. Zo ook vannacht weer! Hij heeft dan nog anderhalf uur tussen ons in geslapen.quote:Op maandag 19 juli 2021 12:33 schreef PKM het volgende:
@:einzeinz helpt het als hij gelijk al de nacht bij jullie kan beginnen?
En 22:00 slapen, hoe laat leg je hem dan op bed?
Heb je de ruimte om een paar dagen vrij te nemen? Het lijkt me goed om deze situatie even te "resetten". Ga langs een arts, laat medische dingen uitsluiten en ga dan inzetten op meer slaap, want dit klinkt echt als ongezond weinig, en oververmoeide kinderen slapen weinig (hoe contraproductief dat ook isquote:Op dinsdag 20 juli 2021 05:25 schreef einzeinz het volgende:
[..]
We steken hem in bed tussen 21u45 en 22u00. Dan duurt het 20 min. vooraleer hij in slaap valt maar dat is vaak maar van korte duur. Tegen 23u00 is hij steeds wakker. Zo ook vannacht weer! Hij heeft dan nog anderhalf uur tussen ons in geslapen.
Om 1u30 was hij weer wakker en meneer zijn slaap zat er al weer op. Hij is van 1u30 wakker tot nu (5u30) en dat al voor de 3de dag op rij.
Ik heb niet alles gelezen, maar heb je paracetamol geprobeerd? Misschien heeft hij pijn? Dan kan je dat in ieder geval uitsluiten… Dit is voor niemand leuk natuurlijk.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 22:09 schreef einzeinz het volgende:
Hij is om 21u30 naar zijn bed gegaan, we zijn nu 22u09. Hij staat al meer dan een half uur rechtop te krijsen. We weten ff ook niet meer wat er aan de hand is.
We hebben hem de hele tijd uitgeput door te gaan wandelen, spelen, ...
Hij valt NIET in slaap. Hij is ook naar z'n oma en opa geweest in de hoop dat hij daar vanmiddag zou slapen maar buiten die 20min. slaap heeft hij verder ook niet meer geslapen.
Mijn kind leeft al 4 dagen op een paar uur slaap
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |