Die laatste vond ik echt vreselijk, maar de demo van XVI? Heerlijkquote:Op donderdag 15 juni 2023 10:47 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Yup! Had er ook vooral hele hoge verwachtingen van doordat het een project van Yoshi-P was, samen met heel veel anderen uit FFXIV team. Muziek van Soken is ook weer fenomenaal. Na Uematsu had ik niet verwacht dat er iemand anders zou opstaan die zo zijn stempel zou kunnen drukken op FF muziek, maar die gast kon het zelfs vanuit het ziekenhuis terwijl hij behandeld werd voor kanker. Wat een held
Helaas kan ik FF16 niet meteen spelen, omdat ik een paar dagen vakantie heb, maar zodra ik maandag terug ben knal ik het aan!
Ben ook nog steeds FF11 en FF14 aan het spelen. Wel casual, na jaren hardcore. FF11 is nog steeds leuk en FF14 moet ik verhaallijn nog afmaken nadat ik voor Shadowbringers was afgehaakt. Zoveel te doen, zo weinig tijd
Pixel Remasters nog een keer doorspelen, FF7 komt er ook nog aan, Crisis Core Remake ook nog niet gespeeld, hoop stiekem dat die nog een keer bij PS+ langskomt.
Gaan ze nooit ontwikkeld deel 3 uitbrengen?quote:Op vrijdag 9 juni 2023 19:41 schreef Evangelion het volgende:
[RUMOR] according to an insider - FFX Remake is in works, set to release in 2026 (25th Anniversary)
Oh god .. ze gaan het GOAT turn-based battle systeem op zeker verkrachten
Hard knock lifequote:Op donderdag 22 juni 2023 08:57 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik heb zelfs ps5 met ff16 op mijn bol.com verlanglijstje gezet. Ik twijfel om aan te schaffen, want teveel hobbies en games en te weinig tijd
Natuurlijk. Disc produceren, printen, verpakken, verzenden, is goedkoper dan een server draaiend houden.quote:Op donderdag 22 juni 2023 12:43 schreef Pheno het volgende:
Winkel had ‘m in het magazijn. Game is fysiek goedkoper dan via psn
Ik vond die Eikon battle uit de demo (gisteren gewoon helemaal opnieuw begonnen ipv direct na de demo savefile) al waanzinnig epischquote:Op vrijdag 23 juni 2023 15:36 schreef Pheno het volgende:
The hype is real! Daarnet epische eikon battle (niet uit de demo for sure). Ik heb geen viagra nodig voor de komende 30 jaar.
Om het daarna alleen maar geiler te zien worden. Geen aandelen viagra meer
Dingen kapot meppen doe je maar thuisquote:Op zaterdag 24 juni 2023 19:49 schreef Peejtur het volgende:
Het is een verrekte mooi spel. Wat ik wel jammer vind is dat je gewoon niet meer door kunt lopen bij een plek waar dat overduidelijk normaal wel kan. Ook dingen kapot meppen mis ik.
quote:Op zondag 25 juni 2023 23:33 schreef StateOfMind het volgende:
Boss fights zijn wel een epische adrenaline rush 👌
Mooie combo van real time combat, qte en cutscenes 👌
ZojuistSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. verslagen, met vrijwel geen health en potions meer
Enige andere contender voor Game of the Year is Lies of P.
Maar FF16 is fucking vetPerhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Die heb ik denk ik net gehad, die 2e Eikon fightquote:Op vrijdag 23 juni 2023 15:36 schreef Pheno het volgende:
The hype is real! Daarnet epische eikon battle (niet uit de demo for sure). Ik heb geen viagra nodig voor de komende 30 jaar.
Om het daarna alleen maar geiler te zien worden. Geen aandelen viagra meer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. met meteen daarna nog een epische cutscene![]()
![]()
![]()
Die bossfights speel ik met een enorme grijns op mijn gezicht en een adrenaline rush door mijn bloed.
Zoooo verschrikkelijk tof![]()
![]()
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Ik snap 'm al, na het spelen van de demoquote:Op maandag 26 juni 2023 16:28 schreef StateOfMind het volgende:
Gewoon hier aan beginnen, en je zult al gauw het enthousiasme begrijpen
Maar ik zie op de wiki dat ei ook Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin gemaakt heeft.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 00:38 schreef Evenstar het volgende:
Yoshi-P heeft zich onsterfelijk gemaakt. na FF14 uit het afvoerputje te hebben getrokken ook nog eens één van de beste FF's ooit maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |