Dat heb ik ook vernomen, de QR (voor toegang) kun je direct aanmaken zodra de registratie er door is. Helaas kan ik het nog niet, want ik heb een twee-priks vaccin ontvangen, ipv instant-toegangbewijs Janssenquote:Op zaterdag 26 juni 2021 15:09 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Dat zou krankzinnig zijn, je bent dan nog totaal niet immuun, maar ik zal er dankbaar gebruik van maken als het zo is lol
216.062 erbij.quote:Tot nu toe zijn er 14.896.699 prikken gezet. Dit cijfer omvat zowel eerste als tweede prikken.
Mooi om die cijfers nog steeds stabiel door te zien gaan. Het maakt toch een enorm verschil.quote:
Urk godenquote:Op zaterdag 26 juni 2021 15:28 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Bijna heel Nederland donkerblauw
Urk is helemaal oranje!quote:Op zaterdag 26 juni 2021 15:28 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Bijna heel Nederland donkerblauw
Hoho GOD! he, 1 god. Anders worden ze boos daar.quote:
Vergeet niet de 3 grootste steden van NL. Dat lijkt mij in absolute zin een grotere zorg.quote:
Die staan op 75-84%, dat is aanzienlijk veel beter.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 15:43 schreef galantis het volgende:
[..]
Vergeet niet de 3 grootste steden van NL. Dat lijkt mij in absolute zin een grotere zorg.
Net als de meeste gemeenten in de biblebelt. Waar ik op reageerde, immers.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 15:44 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Die staan op 75-84%, dat is aanzienlijk veel beter.
Ja, je leert een hoop van covidquote:Op zaterdag 26 juni 2021 15:44 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik weet nu waar Urk in ieder geval ligt![]()
Veel achterstandswijken met immigranten. Die zijn altijd al moeilijkere te bereiken. Als het goed is ging de GGD die wijken in om het toegankelijker te maken.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 15:43 schreef galantis het volgende:
[..]
Vergeet niet de 3 grootste steden van NL. Dat lijkt mij in absolute zin een grotere zorg.
Dat is een beetje de coronategenhanger van de leprozenkolonie lijkt het wel.quote:
Ik hoop dat dat wat slaagt.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 15:50 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Veel achterstandswijken met immigranten. Die zijn altijd al moeilijkere te bereiken. Als het goed is ging de GGD die wijken in om het toegankelijker te maken.
Tuurlijk is het afwachten maar met een tolk bijvoorbeeld om taalachterstanden te overbruggen kan best wel is helpen. Niet geschoten is altijd mis moet je maar denken.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 15:56 schreef galantis het volgende:
[..]
Ik hoop dat dat wat slaagt.
Op zo'n kaartje lijkt het allemaal wel mee te vallen maar die 3 lichtblauwe vakjes zijn bij elkaar anders wel eventjes goed voor zo'n 2 miljoen inwoners.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |