Ik stuur wel vaak voice berichtjes met iemand heen en weer. Bellen doe ik niet zo vaak.quote:Op donderdag 17 juni 2021 13:28 schreef koffief1lter het volgende:
[..]
Zeker waar, al is het in mijn geval meestal x aantal dagen appen en dan wat afspreken. Nog niet gehad dat ik daartussen nog ga bellen met iemand. Al is het wel fijn als je wat langer op de app hangt inderdaad.
Ben je geblokt?quote:
quote:Op donderdag 17 juni 2021 11:42 schreef Azula het volgende:
[..]
Of of of zoek een parkeerplek dicht in de buurt van waar je moet zijn die niet achterlijk duur is en ga lekker wandelen. Ben je nog verzekerd van parkeerplek ook wat in de binnenstad nogal een mindfuck kan zijn. Het hoeft allemaal niet zo moeilijk.opties zat, maar in de stad wil je gewoon eigenlijk niet parkeren.. geldt niet alleen voor 020 trouwens, is in bijna alle grote steden zo. Rotterdam is ook achterlijk duur als je in het centrum wilt parkeren. Voor de prijs van je parkeerticket van een paar uurtjes kun je zowat uit eten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Ik heb zelf ook wel graag de regie, maar als het eens niet zo is, vind ik het ook prima.quote:Op donderdag 17 juni 2021 11:48 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Dat is het exact, zelf de touwtjes in handen willen hebben. Een probleem op meerdere vlakken van mijn leven.
Mgoed, door Corona kan ik dit weekend niet.
Heb aangegeven dat ik niet kan dit weekend maar dat het mij leuk lijkt om weer wat af te spreken dus dat hij het maar moet laten weten als hij volgende week iets wil plannen.
Is dat kwetsbaar genoeg?
Nu ben ik er klaar mee en ga mij op andere dingen focussen.
true, al wil de juf waar ik nu mee in zee ben, om de haverklap vidcallen, en dat vind ik best wel een beetje irritant.. gewoon bellen is prima.quote:Op donderdag 17 juni 2021 13:13 schreef Azula het volgende:
Bellen is sowieso beter dan appen. Het voorkomt onduidelijkheid.
Nee ik niet. Ex waardoor ik geen kindvrij weekend heb. Ook even geen zin om thuis af te spreken nu.quote:Op donderdag 17 juni 2021 14:14 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik heb zelf ook wel graag de regie, maar als het eens niet zo is, vind ik het ook prima.
Heb je corona? of waarom kan het niet dan?
Oh, das minder.. naja, heb je meteen een prima excuus toch?quote:Op donderdag 17 juni 2021 14:20 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Nee ik niet. Ex waardoor ik geen kindvrij weekend heb. Ook even geen zin om thuis af te spreken nu.
Nee, ik ook niet dat een vrouw dat wil. En ik vind het wel prima. Als iemand niet is wie zij voordoet dat zij is het klaar. Nog niet gehad, gelukkig.quote:Op donderdag 17 juni 2021 13:39 schreef Avianflu het volgende:
Oh echt, niet zo heel vaak meegemaakt dat een man wil bellen voor de date.
Tsja ze is juf. Lekker zoomen. Zal wel in haar systeem zitten.quote:Op donderdag 17 juni 2021 14:17 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
true, al wil de juf waar ik nu mee in zee ben, om de haverklap vidcallen, en dat vind ik best wel een beetje irritant.. gewoon bellen is prima.
Dacht dat die paar euro niet uitmaaktenquote:Op donderdag 17 juni 2021 14:11 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
opties zat, maar in de stad wil je gewoon eigenlijk niet parkeren.. geldt niet alleen voor 020 trouwens, is in bijna alle grote steden zo. Rotterdam is ook achterlijk duur als je in het centrum wilt parkeren. Voor de prijs van je parkeerticket van een paar uurtjes kun je zowat uit eten.
Kan heel goed de oorzaak zijn van dat je geen duidelijkheid krijgt. Als ze begint over "rustig aan doen", "vrijheid behouden", "geen verplichtingen". Run Forrest Run.quote:Op donderdag 17 juni 2021 14:12 schreef Discombobulate het volgende:
Denk dat ze gewoon heel langzaam wil gaan en op zich vind ik dat ook wel prima, maar soms kan het ook té lang duren. Nu ben ik niet achterdochtig dat ik geloof dat ik aan een lijntje gehouden wordt maar dat de oorzaak is dat ze heel erg met die issues zit. Maar het voelt wel wat tegenstrijdig soms.
Maar ze heeft wel echt wat mentale problemen waar ik het hier niet over ga hebben. Zal ik het gewoon vragen? Het gaat mij er eigenlijk om dat ze het niet als excuus gebruikt. Ik vraag zondag wel en maakt daarna de beslissing. Hier gaat 't me om: Hou je me aan het lijntje omdat je het als excuus gebruikt of heb je echt last van je mentale issues? Ik geloof dat ze eerlijk is, dus ga niet achterdochtig zijn. Vraag het zondagavond wel even sowieso. En daarna ga ik nog even door of is het gtfo.quote:Op donderdag 17 juni 2021 14:43 schreef Mandéra het volgende:
[..]
Kan heel goed de oorzaak zijn van dat je geen duidelijkheid krijgt. Als ze begint over "rustig aan doen", "vrijheid behouden", "geen verplichtingen". Run Forrest Run.
Verbrand je kostbare tijd niet aan mensen die niet weten wat ze willen. Als een chick je wilt dan laat ze je dat heel duidelijk merken. Blijft ze vaag, dan is ze niet voldoende geïnteresseerd.
Balen fax, blokkeren!quote:Op donderdag 17 juni 2021 14:51 schreef Faxie het volgende:
[..]
Nee, maar ze zei dat ze het toch niet zo ziet zitten om af te spreken
Time for hard to getquote:Op donderdag 17 juni 2021 15:03 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ze wilt me natuurlijk nog wel op het water zien en eens een praatje maken
Ik zie je echt ontzettend piekeren en analyseren over je date. Ik denk dat het niet echt wat gaat worden als je zo doorgaat.quote:Op donderdag 17 juni 2021 14:55 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Maar ze heeft wel echt wat mentale problemen waar ik het hier niet over ga hebben. Zal ik het gewoon vragen? Het gaat mij er eigenlijk om dat ze het niet als excuus gebruikt. Ik vraag zondag wel en maakt daarna de beslissing. Hier gaat 't me om: Hou je me aan het lijntje omdat je het als excuus gebruikt of heb je echt last van je mentale issues? Ik geloof dat ze eerlijk is, dus ga niet achterdochtig zijn. Vraag het zondagavond wel even sowieso. En daarna ga ik nog even door of is het gtfo.
Ah joh, komt vast gauw wel goed Faxiequote:Op donderdag 17 juni 2021 15:21 schreef Faxie het volgende:
[..]
Stom dat ik dacht dat iemand interesse zou hebben in een date
Mwa, dat valt wel mee hoor. Ik weet wat echt piekeren is en dat ben ik nu echt niet aan het doen. Ik wil gewoon duidelijkheid. En ik wil best m'n vertrouwen er nu helemaal ingooien en er niet meer over inzitten, dan doe ik dat nu direct, maar dan zou het wel echt zuur zijn als het, tegen al mijn vertrouwen in, straks wel zo zou zijn. Maar goed, laten we het zien, dan stop ik nu met analyseren.quote:Op donderdag 17 juni 2021 15:15 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik zie je echt ontzettend piekeren en analyseren over je date. Ik denk dat het niet echt wat gaat worden als je zo doorgaat.
Als je haar nu al niet vertrouwt… Wat heeft het dan voor zin nog verder te daten?
Waarom moet je perse duidelijkheid van haar hebben?quote:Op donderdag 17 juni 2021 14:55 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Maar ze heeft wel echt wat mentale problemen waar ik het hier niet over ga hebben. Zal ik het gewoon vragen? Het gaat mij er eigenlijk om dat ze het niet als excuus gebruikt. Ik vraag zondag wel en maakt daarna de beslissing. Hier gaat 't me om: Hou je me aan het lijntje omdat je het als excuus gebruikt of heb je echt last van je mentale issues? Ik geloof dat ze eerlijk is, dus ga niet achterdochtig zijn. Vraag het zondagavond wel even sowieso. En daarna ga ik nog even door of is het gtfo.
Alright, prima.quote:Op donderdag 17 juni 2021 15:23 schreef TucoRamirez het volgende:
[..]
Waarom moet je perse duidelijkheid van haar hebben?
Geef haar eens wat ruimte en laat haar naar je toekomen, ipv er constant mee bezig te zijn en te strategizen wat je het beste kan doen. Ook al gebeurt er niks en nooit wat, dan doe jij ook gewoon... niks. Als ze je nog wil komt ze vroeg of laat wel over de brug, als ze er klaar voor is.
Dat onzekere gedoe dat je perse duidelijkheid, conclusies etc. wil hebben gaat je echt niet helpen. Dat is echt benauwend voor iemand anders. Ik geloof er niks van dat je geen gevoelens meer hebt. Dan was je wel gewoon verder gegaan met je leven.
Wellicht kan je haar nog neuken aan het water.quote:Op donderdag 17 juni 2021 15:21 schreef Faxie het volgende:
[..]
Stom dat ik dacht dat iemand interesse zou hebben in een date
My male counterpartquote:Op donderdag 17 juni 2021 15:23 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Mwa, dat valt wel mee hoor. Ik weet wat echt piekeren is en dat ben ik nu echt niet aan het doen. Ik wil gewoon duidelijkheid. En ik wil best m'n vertrouwen er nu helemaal ingooien en er niet meer over inzitten, dan doe ik dat nu direct, maar dan zou het wel echt zuur zijn als het, tegen al mijn vertrouwen in, straks wel zo zou zijn. Maar goed, laten we het zien, dan stop ik nu met analyseren.![]()
En dan bel ik haar zondag.
Ik ben van nature best een analyserend en piekerend persoon, dat is mijn probleem en heeft niet zo veel met vertrouwen te maken. Dat doe ik ook bij collega's, vrienden, etc. terwijl ik die gewoon vertrouw. Is gewoon een ongezonde state of mind van mij. Ieder persoon doet dit, de één wat meer dan de ander.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |