Ik mag hopen van niet maar toch zijn er regelmatig berichten geweest in de media met "mijn oma is overleden in het verzorgingstehuis aan corona omdat niemand een mondkapje wou dragen'' enzovoort. Wat ik ook niet wist is dat voor corona gemiddeld 20% van de bewoners in een verzorgingstehuis al dood ging aan infectieziekte. Dus je moet niet gek staan te kijken dat we in de toekomst nog regelmatig een corona geval tegen komen in verzorgingstehuizen bijvoorbeeld. Dit ging over het rhino virus wat bij veel mensen gewoon een stevige verkoudheid is maar voor oudere mensen dus gewoon dodelijk kan zijn.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 07:44 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Volgens mij is er niemand die dat denkt.
Ja maar bij de bieb lopen toch altijd een bepaald type vrouwen rond die de boel regelen. Haar op de tanden. En inderdaad dan loop je daar met je mandje in je eentje.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:13 schreef SilverEyes het volgende:
[..]
Laten we het hopen.
Ik was vanochtend bij de bieb, moest ik nog briefje invullen met gegevens, stond serieus iemand bij. Terwijl je daar echt een kanon kon afschieten. Bij de HEMA krioelt iedereen weer ouderwetsch dit elkaar heen
Ze hebben niet voor niks gevochten om dat testen voor toegang mogelijk te maken. Heel die app laten ontwikkelen etc. Ik geloof er niks van dat ze dat nu al door het putje willen spoelen, ook al zou het best kunnen.quote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:11 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar ze zijn wel een weg ingeslagen met eerder versoepelen zodra het kan. Ik denk dat dat ook gaat gelden voor de basismaatregelen afschaffen.
Precies 850 besmettingen minder vergeleken met vorige week zaterdag. Ik hoop stiekem op drie dagen lang minder dan 1.000 besmettingen per dag vanaf morgen. En ik heb het gevoel dat we procentueel steeds harder gaan dalen. Van 2.160 naar 1.295 is bijna een halvering.quote:
quote:
Dus die 403 mensen in de kliniek zijn er 584 als je gaat kijken naar leeftijdsgroepenquote:
237,927 erbij.quote:Tot nu toe zijn er 11.878.295 prikken gezet. Dit cijfer omvat zowel eerste als tweede prikken.
Dat kan snellerquote:
Voor het eerst sinds het begin van de pandemie ook echtquote:Op zaterdag 12 juni 2021 15:28 schreef Jor_Dii het volgende:
Aankomende dagen / week zullen we wel voor het eerst 0 doden gaan noteren. In de verpleeghuizen overigens vandaag voor het eerst geen besmettingen of doden
quote:
Vanwege nogal wat euvels zijn de cijfers minder optimistisch dan nodig.quote:De GGD’en hebben vanwege een ICT-storing het aantal prikken op 10 en 11 juni berekend op basis van het aantal gemaakte afspraken. Daarbij is rekening gehouden met een gemiddeld aantal afspraken dat niet is doorgegaan. Door een eerdere storing bij de GGD zijn nog niet alle prikken gemeld die op 7 juni zijn gezet. Het aantal gezette prikken is in werkelijkheid hoger. De achterstanden komen er later bij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |