Ja, is denk ik overal zo. Ik heb woensdag een film gezien die ging over 1 van de misdaden van Bobby Joe Long, die heeft gewoon dik 30 jaar in de dodencel gezeten in afwachting van zijn spuitje...quote:
in 1 keer?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja death row duurt echt een eeuwigheid. Aan de ene kant wel goed want mocht er wat veranderen of ontwikkelen in zo'n zaak moet je dat wel kunnen oplossen.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:46 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ja, is denk ik overal zo. Ik heb woensdag een film gezien die ging over 1 van de misdaden van Bobby Joe Long, die heeft gewoon dik 30 jaar in de dodencel gezeten in afwachting van zijn spuitje...Denk eraan kinders, als je niet zondigt dan is Jezus voor niks gestorven
Keiharde porno!
Ik ben er ook niet altijd voorstander van hoor, maar in sommige gevallen is het de beste oplossing. Hoewel ik liever zie dat ze verkrachters zonder verdoving castreren..quote:
Veel jonge mensen hebben ook bitcoins, die mogen we ook gaan redden met belastingcenten zo meteen.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:52 schreef bitterbal het volgende:
ik las net dat jonge huizenkopers vaker kiezen voor een aflossingsvrije hypotheek. Maar deze hypotheek is toch juist risicovol?
daar zegt de cpb directeur over dat we die moeten verbiedenquote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:53 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Veel jonge mensen hebben ook bitcoins, die mogen we ook gaan redden met belastingcenten zo meteen.
Yups.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:54 schreef bitterbal het volgende:
[..]
daar zegt de cpb directeur over dat we die moeten verbieden
https://nos.nl/artikel/23(...)yptovaluta-verbieden
Klacht indienen.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:45 schreef datismijnmening het volgende:
Ga ik speciaal naar de douglas hebben ze geen Too Faced eyeliner![]()
![]()
Kan toch niet
En de ECB wil zijn eigen cryptomuntje bedenken zodat ze controle hebben.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:54 schreef bitterbal het volgende:
[..]
daar zegt de cpb directeur over dat we die moeten verbieden
https://nos.nl/artikel/23(...)yptovaluta-verbieden
Eerst uitgeven en dan met een enkel twitterberichtje duizenden mensen de afgrond in drijven.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:56 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
En de ECB wil zijn eigen cryptomuntje bedenken zodat ze controle hebben.
mwuahahhahaquote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:57 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Eerst uitgeven en dan met een enkel twitterberichtje duizenden mensen de afgrond in drijven.
lievvquote:
veel plezier dikke klapharkquote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:57 schreef Dven het volgende:
Jaaaa deadline gehaald. Nu naar het terras zuipen voetbal kijken yolooooo [ afbeelding ]
at een schatje hequote:
Lekker gewerkt pik.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 14:57 schreef Dven het volgende:
Jaaaa deadline gehaald. Nu naar het terras zuipen voetbal kijken yolooooo [ afbeelding ]
jaquote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:00 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Smurfende fanten.
https://www.bbc.com/news/world-asia-china-57398272
ziet het er zo uit als op de foto?quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:01 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Lekker met je ouw vel tussen de jalabiya's
Yups, vervelend saai stukje wereld.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:00 schreef bitterbal het volgende:
iemand daar welles geweest?
[ afbeelding ]
Vet hè?quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:01 schreef bitterbal het volgende:
[..]
jaworden steeds beroemder
de fant is ook wel het ultieme dier om te smurfen
quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:03 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja eigenlijk wel precies zo en dat is het ook wel.
Nope,ik mag momenteel Europa niet uit..quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:00 schreef bitterbal het volgende:
iemand daar welles geweest?
[ afbeelding ]
Kippensoep daar is karkassoep en bonen hebben ze voldoende maar goed Egypte is dan ook een goor land qua eten dat weet jij ook.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:04 schreef bitterbal het volgende:
[..]![]()
denk griekenland heeft lekkerder eten
ja al ziet dat water er wel snackwaardig uitquote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:06 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Kippensoep daar is karkassoep en bonen hebben ze voldoende maar goed Egypte is dan ook een goor land qua eten dat weet jij ook.
Zou ik met alle respect nog niet dood gevonden willen worden.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:00 schreef bitterbal het volgende:
iemand daar welles geweest?
[ afbeelding ]
Is ook al saai, alles is woestijn daarquote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:07 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja al ziet dat water er wel snackwaardig uit
ja lekker warmquote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:08 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Is ook al saai, alles is woestijn daar
Bitterbal is misschien wel veilig, Die kunnen ze aanzien voor een local en niet voor rijke westerse toerist...quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:10 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Niet van je resort afkomen omdat ze je anders ontvoeren.
Staan wel kindjes langs de hekken van het resort die je kunt uitlachen omdat ze geen eten hebben.quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:10 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Niet van je resort afkomen omdat ze je anders ontvoeren.
"Pappa mijn geld voor koekjes is op"quote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:20 schreef Koen66 het volgende:
Oranjes proberen wel opeens een charme offensief, verdacht
https://www.telegraaf.nl/(...)&utm_medium=referral
Ik was in Den Bosch vandaagquote:Op vrijdag 11 juni 2021 15:24 schreef UitStraling het volgende:
[..]
"Pappa mijn geld voor koekjes is op"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |