Ik zet de hele boek gewoon vol in het zicht hoorquote:Op maandag 17 januari 2022 21:04 schreef Stepperoller het volgende:
Opbergruimte voor hygiėneproducten. Nou wat veeleisend zeg.
Hier thuis ook, maar vind het geen veeleisende wens als een ander dat liever heeft.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:09 schreef Guppy het volgende:
[..]
Ik zet de hele boek gewoon vol in het zicht hoorDat preutse gedoe
"Storingsdienst" uhum. Wel vrij zijn maar toch dienst hebben? Ik denk dat hij naar de hoeren was bij een vriend bier zat te drinkenquote:Op maandag 17 januari 2022 21:06 schreef Stepperoller het volgende:
Huh net thuis? waar was hij heen dan? edit: oh toch nog storingsdienst
Een beetje?quote:
Een man zonder enig karakter lijkt het wel. Alsof je naar een leeg canvas zit te kijken.quote:
quote:Op maandag 17 januari 2022 21:10 schreef RedFever007 het volgende:
"Storingsdienst" uhum. Wel vrij zijn maar toch dienst hebben? Ik denk dat hij naar de hoeren was bij een vriend bier zat te drinken
Ook een onhandige indeling voor iemand die in toenemende mate afhankelijk is van hulpmiddelen.quote:Op maandag 17 januari 2022 21:12 schreef RedFever007 het volgende:
Overigens die trap en de plek ervan. Hoe vaak zul je daar je harses stoten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |