Er zullen vast nog wel meer dikke vloggers zijn toch op joetjoeb?quote:Op zaterdag 5 juni 2021 15:26 schreef Stepperoller het volgende:
Oh killen was niet de bedoeling hoor. Welk onderwerp zullen we kiezen?
- Wat iedereen gaat koken/eten
- Moslimonderwerp
- Drugs (incl. alcohol)
- Cryptische muntjes
- Politieke clichés
- Games
- Hoe het was om weer te sporten in de sportschool.
En aanvullingen zijn ook welken met uitzonderingen van dikke vloggers, want dan gaat het weer over dat het alweeeer daarover gaat.
Airsoftfatty bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 15:27 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Er zullen vast nog wel meer dikke vloggers zijn toch op joetjoeb?
Zo, dat is een beste onderkinquote:
0quote:Op zaterdag 5 juni 2021 15:35 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Hoeveel heb je zelf van deze filmpjes gekeken?
Ben jij ook die New York pizza hacker??quote:Op zaterdag 5 juni 2021 15:48 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Leugenaar je kijkt alle filmpjes van die Nico avocado
Heb dit aan laten staan op mijn tweede scherm. Hij heeft nog ergere problemen met emotieregulatie dan Braddie. Oh en hij heeft ook een airfryer.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Braddie gaat werken in muziekwinkel. Tegen klant:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Braddie gaat pakketjes bezorgen. Tegen bewoner:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Kan altijd nog erger dan Bradgequote:“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”![]()
Hahahahahahaha dit kan niet waar zijnI wanna go back with a club and attack
I wanna take to my guns and break you![]()
quote:
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”![]()
Die bezorger zal ook wel denken weer
I wanna go back with a club and attack
I wanna take to my guns and break you![]()
Oeei het is de laatste fastfoodreview
Jammer, vond het altijd een leuke rubriekI wanna go back with a club and attack
I wanna take to my guns and break you![]()
Ja idd nu echt. Wat goed van hem.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:19 schreef datismijnmening het volgende:
Oh het wel de laatste fastfood review![]()
Ik geniet hier intens vanI wanna go back with a club and attack
I wanna take to my guns and break you![]()
Hij is ook een junk. Eetverslaving is echt niet minder dan drank of wiet wat dat betreftquote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:22 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Het is gewoon alsof je een junk steeds zichzelf voor de gek ziet houden
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”![]()
Ik blijf hier om lachenquote:I wanna go back with a club and attack
I wanna take to my guns and break you![]()
Hij heeft een nog dikkere kop in zijn meest recente filmpjes. Die 5 kg in een maand erbij zal eerder 5 kg in een week erbij zijn.quote:![]()
Nee klopt. Helaas zal die dat zelf moeten onderkennen en hulp moeten zoeken en accepteren.quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:24 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hij is ook een junk. Eetverslaving is echt niet minder dan drank of wiet wat dat betreft-XOXO-![]()
''ik merk dat ik me schaam als ik eten bestel behalve tussen 18.00 en 20.00''quote:Op zaterdag 5 juni 2021 18:26 schreef Zipportal het volgende:
Om 00:00 prima tijdstip zodat de buurt het niet kan zien.![]()
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: