Ik heb toch echt een registratiekaart coronavaccinatie gekregen.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 10:42 schreef Molo het volgende:
[..]
Is nog niet bepaald. En er bestaat nog geen vaccinatiebewijs dus ook de uitrol ervan is nog niet zeker op 1-7
werk in een andere browser wel. dit is wel een vaccinatie kaart, maar geen document om te reizen dat je gevaccineerd bent, in de juiste talen.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 10:04 schreef patrickt37 het volgende:
https://postimg.cc/KKNZr85Q
Wanneer je volledig bent gevaccineerd krijg je dus een vaccinatie kaart.
Hugo's eigen geboortejaar,quote:
Daarom ben ik ook zo blij dat vanaf 30 juni letterlijk alles weer mag zonder 1.5m, maar niet gevaccineerden moeten steeds getest worden.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 20:16 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
https://nos.nl/liveblog/2(...)dio-s-gaan-weer-open
Tijd voor hekken om Urk, Staphorst en Rotterdam-Zuid.
" ,,We moeten deze families kwijt zien te raken'', schreef een Deense ambtenaar van het ministerie van justitie destijds. ,,Ze leven meestal van de steun en hebben geen toekomstmogelijkheden.''"quote:Op zaterdag 29 mei 2021 10:43 schreef OProg het volgende:
[..]
700000?
7742 zal je bedoelen mede omdat ze er niet meer hadden omdat ze vanaf de jaren dertig de grens potdicht hielden.
quote:Op zaterdag 29 mei 2021 10:48 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Daarom ben ik ook zo blij dat vanaf 30 juni letterlijk alles weer mag zonder 1.5m, maar niet gevaccineerden moeten steeds getest worden.
Dat gaan ze heel vervelend vinden dus een flink deel zal de prik halen om van het gezeik af te zijn.
Sterker nog, ze gaan voor 85% vaccinatiegraad, als ik lowlands was zou ik een sneltest in de buurt doen, dan kunnwn de 85% gevaccineerden zien wie in de andere rij binnenkomt en niet gevaccineerd is. Beetje groepsdruk creëren.
Is een afschrift, geen bewijsquote:Op zaterdag 29 mei 2021 10:45 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Ik heb toch echt een registratiekaart coronavaccinatie gekregen.
WO2 is wat offtopic hier (behalve ten tijde van de avondklokquote:Op zaterdag 29 mei 2021 10:09 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Los daarvan is de politiek in mijn ogen een afspiegeling van de samenleving, dus dat het in Denemarken allemaal beter gaat dan hier begrijp ik wel. Moest ook denken aan de 2e WO. In Denemarken zijn bijna alle joden ontkomen. Waarom? Omdat de bevolking collectief de houding had: dit pikken we niet. Die saamhorigheid is er in Nederland niet, hooguit wat infantiel klappen voor de zorg. Een samenleving van individualisten , egoďsten en zeikerds krijgt precies de politici die daar bij passen.
https://twitter.com/YorickB/status/1398427095773159427quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:04 schreef SilverEyes het volgende:
1 jaar per dag! Denk toch echt dat ik ergens in de week van 7 juni een afspraak kan maken (bouwjaar '85 hier). Toch sneller dan ik had verwacht!
Jep, alleen die vertraging van twee weken door leveringsproblemen bij Johnson&Johnson is jammer, maar daar is niets aan te doen.quote:
Moet jij nou echt alles vanuit een negatieve kant bekijken?quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:25 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Jep, alleen die vertraging van twee weken door leveringsproblemen bij Johnson&Johnson is jammer, maar daar is niets aan te doen.
Jaquote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:26 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Moet jij nou echt alles vanuit een negatieve kant bekijken?
Er zijn nu in ieder geval drie geboortejaren die met Janssen worden gevaccineerd en zij zijn dus dan ook meteen klaar. Dat is dan weer een positief puntjequote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:25 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Jep, alleen die vertraging van twee weken door leveringsproblemen bij Johnson&Johnson is jammer, maar daar is niets aan te doen.
Best een tijdje was alleen 80+ goed gevaccineerd (2 weken na de prik pas goede bescherming) was. Het zijn de zestigers en zeventigers die veel ziekenhuisbedden bezetten. Mensen rond de 60 jaar jaar hebben inmiddels ook hun eerste prik gehad nu.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:31 schreef SilverEyes het volgende:
Ik ben allang blij dat er nu eindelijk lekker doorgeprikt wordt én dat je het nu ook echt in de ziekenhuizen ziet. Dat heeft best poosje geduurd.
Nee, maar ik mag wel zeggen dat ik het jammer vind.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:26 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Moet jij nou echt alles vanuit een negatieve kant bekijken?
Dat weet ik.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Best een tijdje was alleen 80+ goed gevaccineerd (2 weken na de prik pas goede bescherming) was. Het zijn de zestigers en zeventigers die veel ziekenhuisbedden bezetten. Mensen rond de 60 jaar jaar hebben inmiddels ook hun eerste prik gehad nu.
Dat is heel naar voor jequote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:36 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Nee, maar ik mag wel zeggen dat ik het jammer vind.
Die twee weken kan er wel voor zorgen dat ik eind augustus eerst nog naar de testtraat moet, alvorens ik naar Zuid-Duitsland op vakantie kan. Zonder die vertraging had dat misschien niet gehoeven. De kans dat ik Johnson & Johnson krijg ik klein, vanwege de leveringsbeperkingen.
Ben wel benieuwd naar wat er gaat gebeuren met de groep 60-65-jarigen die AstraZeneca hebben geweigerd. Hoe groot is die groep? En mogen ze nu voordringen op de jeugd of niet? En bij voordringen, hoeveel bedraagt de vertraging voor de jeugd?quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Best een tijdje was alleen 80+ goed gevaccineerd (2 weken na de prik pas goede bescherming) was. Het zijn de zestigers en zeventigers die veel ziekenhuisbedden bezetten. Mensen rond de 60 jaar jaar hebben inmiddels ook hun eerste prik gehad nu.
Op zich is testen voor vakantie geen ramp, maar had liever dan ook al de tweede prik gehad. Dat zit er helaas niet in.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:41 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat is heel naar voor je
Maar Was jij niet sowieso voor de zekerheid en dus anti grensoverschrijdende reisbewegingen?
Geschat wordt dat 40% is gevaccineerd van die groepquote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:42 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd naar wat er gaat gebeuren met de groep 60-65-jarigen die AstraZeneca hebben geweigerd. Hoe groot is die groep? En mogen ze nu voordringen op de jeugd of niet? En bij voordringen, hoeveel bedraagt de vertraging voor de jeugd?
40% eerste prik in de groep 60-65 is schandalig weinig. Ze hadden dat gedoe met trombose niet zo groot moeten maken in het nieuws, dan was de vaccinatiegraad in die groep een stuk hoger geweest.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:45 schreef Molo het volgende:
[..]
Geschat wordt dat 40% is gevaccineerd van die groep
Hoeveel ervan weigeraars zijn en om welke reden specifiek is niet in beeld
Van voordringen is IMO geen sprake. Het gaat om een crisisrisico, dat moet je in die zin ook zo behandelen en mitigeren en niet persoonlijk of emotioneel maken zoals je nu doet.
Die groep is waarschijnlijk veel groter hoor. Er is naar schatting meer dan 1,2 1e miljoen AZ prikken, en 220K 2e prikken gezet door de huisartsen.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 11:45 schreef Molo het volgende:
[..]
Geschat wordt dat 40% is gevaccineerd van die groep
Hoeveel ervan weigeraars zijn en om welke reden specifiek is niet in beeld
Van voordringen is IMO geen sprake. Het gaat om een crisisrisico, dat moet je in die zin ook zo behandelen en mitigeren en niet persoonlijk of emotioneel maken zoals je nu doet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |