Klopt, maar we worden alvast warm gedraaid voor een nieuwe lockdown tegen die tijd.quote:Op woensdag 26 mei 2021 09:33 schreef Netsplitter het volgende:
De komende winter griepgolf gaat gruwelijk misbruikt worden....
Stoer, zullen we er vanavond hier in de lokale kroeg zonder terras een biertje op drinken?quote:Op woensdag 26 mei 2021 10:35 schreef Fcu030 het volgende:
Het probleem lost zichzelf snel genoeg op als ik mij niet laat vaccineren. Ze bekijken het maar met hun maatschappij en hun samenleving, ik deed toch al niet meer mee.
Ligt eraan wat voor jou lokaal is. We kunnen wel naar het schippertje?!quote:Op woensdag 26 mei 2021 11:15 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Stoer, zullen we er vanavond hier in de lokale kroeg zonder terras een biertje op drinken?
Dat zou kunnen, alleen heeft het omt tot nu toe steeds gezegd (inclusief koopmans mij nog persoonlijk 4 weken geleden) dat dat niets uitmaakt voor weer normaal kunnen leven als door vaccins de impact op de ziekenhuizen gereduceerd wordt tot een griepgolf. Dat is ook het plan van het kabinet, stap 6 van het heropeningsplan hé, en de jonge zei ook letterlijk paar weken terug "ik verwacht dat het nooit helemaal weggaat, maar ook dat het ons leven niet meer bepaald en dat we in de herfst echt afscheid kunnen nemen van die 1,5m".quote:Op woensdag 26 mei 2021 09:41 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Prima dan doe je dat.
Ik verwacht dat in september het weer opnieuw begint. Ik riep vorig jaar herfst al dat in mei alles weer snel zou dalen, zoek maar op.
Dit blijft totdat we de hebberigheid afleren want volgend jaar zijn weer boosters nodig waardoor we de vaccinslevering naar arme landen waar mutaties komen weer van afpakken
Dan heb ik liever maatregelen, anders is het wel heel saai.quote:Op woensdag 26 mei 2021 16:31 schreef mark16 het volgende:
In florida zijn uberhaupt geen maatregelen en daar gebeurt helemaal niets.
Daar heb je ook wel weer gelijk inquote:Op woensdag 26 mei 2021 16:45 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dan heb ik liever maatregelen, anders is het wel heel saai.
Die dikke middelvinger richting de zorg wordt al jarenlang gegeven door het vvd regime met zijn onstilbare kapotbezuinigingshonger.quote:Op woensdag 26 mei 2021 09:29 schreef airconditioning het volgende:
We zitten midden in een pandemie en de wappies willen weer hun 'vrijheid' terug.
Dikke middelvinger naar de zorg
In september is iedereen die dat wil gevaccineerd. Als dat niet helpt, dan zijn lockdowns en andere beperkingen niet de oplossing.quote:Op woensdag 26 mei 2021 09:28 schreef sjorsie1982 het volgende:
En terecht want in september komt dit virus weer terug, samen met zijn Broertjes en zusjes, de mutanten.
Als dit virus en zijn mutanten dezelfde impact hebben als influenza zou dat acceptabel zijn.quote:Op dinsdag 25 mei 2021 22:58 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Dit. Het ging toch om het ontlasten van de zorg? Dat virus krijg je nooit en te nimmer helemaal weg. Net als het influenza virus.
Het zal in de biblebelt en onder andere wappies nog wel een keertje oplaaien, maar niet meer bij iedereen, dus dat moet de zorg aankunnen. Onder mensen die niet gevaccineerd kunnen worden zullen dan de meeste dodelijke slachtoffers vallen.quote:Op woensdag 26 mei 2021 22:22 schreef beantherio het volgende:
Ik maak me hier niet zo'n zorgen over. Ik geloof wel dat er volgende winter nog een bepaald effect zal zijn, maar niet dat het een heel langdurend traject gaat worden. In complottheorieën geloof ik sowieso niet.
Het lijkt mij gewoon wijs sowieso alle OMT leden een keer volledig te recyclen, inclusief Rutte en de Jonge.quote:Op woensdag 26 mei 2021 10:47 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Wat het OMT doet, is onhandig. Ze communiceren zonder rekening te houden met wie er allemaal luisteren, daar krijg je paniek van, zoals ook in dit topic er weer meteen mensen bovenop gaan zitten. Maar de soep wordt niet zo heet gegeten.
Misschien zou dat maar eens goed zijn, als iedereen weer tussen zijn oren krijgt dat vaccineren zinvol is.quote:Op woensdag 26 mei 2021 22:46 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Het zal in de biblebelt en onder andere wappies nog wel een keertje oplaaien, maar niet meer bij iedereen, dus dat moet de zorg aankunnen. Onder mensen die niet gevaccineerd kunnen worden zullen dan de meeste dodelijke slachtoffers vallen.
Maar is dat dan een reden om nu al beren op de weg te zien, en uit voorzorg vanallerlei maatregelen te houden? Terwijl de vaccinaties de uitkomst zouden moeten zijn? Hoe lang wil je die maatregelen uit voorzorg in stand houden dan?quote:Op woensdag 26 mei 2021 22:10 schreef quo_ het volgende:
[..]
Als dit virus en zijn mutanten dezelfde impact hebben als influenza zou dat acceptabel zijn.
Bij elke golf vallen er weliswaar een paar duizend doden maar het legt de zorg niet lam en de maatschappij kan gewoon door functioenren.
Hooguit af en toe wat onderbezetting op de weekrvloer vanwege het grote aantal zieken maar dat duurt nooit erg lang.
Dat ligt niet alleen bij de VVD en wij mensen hebben een verantwoordelijk om ons medemens te beschermen. Als we lockdowns nodig hebben dan is dat zoquote:Op woensdag 26 mei 2021 21:12 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Die dikke middelvinger richting de zorg wordt al jarenlang gegeven door het vvd regime met zijn onstilbare kapotbezuinigingshonger.
100'en miljarden kostende lockdowns met enorme sociale schade.quote:Op donderdag 27 mei 2021 10:46 schreef airconditioning het volgende:
Als we lockdowns nodig hebben dan is dat zo
ze steken idd niet hun kop in het zand, wat mensen doen die enkel roepen dat we gewoon als een kip zonder kop exact hetzelfde moeten gaan doen als in de zomer van 2020 in de hoop 'dat het wel los zal lopen', 'ze er geen zin meer in hebben' of gewoon 'het zal wel voorbij zijn' ....quote:
Het virus stijgt exponentieel dus dat heeft geen zin om de IC op te schalen. Enige oplossing is verplicht iedereen laten vaccineren en anders lockdowns.quote:Op donderdag 27 mei 2021 10:50 schreef Red_85 het volgende:
[..]
100'en miljarden kostende lockdowns met enorme sociale schade.
Als dat te voorkomen is met jaarlijks bijvoorbeeld 2,5-5miljard extra uitgaven in de zorg dan is de b-case snel genoeg gemaakt.
Denk dat je niet goed bij je hoofd bent als je lockdowns prima vindt.
Bullshit.quote:Op donderdag 27 mei 2021 10:52 schreef airconditioning het volgende:
[..]
Het virus stijgt exponentieel dus dat heeft geen zin om de IC op te schalen. Enige oplossing is verplicht iedereen laten vaccineren en anders lockdowns.
Je wil me zeggen dat het OMT niet de echte specialisten zijn?quote:Op donderdag 27 mei 2021 10:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Bullshit.
Het virus wordt endemisch en met iedere mutatie misschien wel besmettelijker, maar ook minder sterk. Zoals met andere virussen. Over een tijdje is het niet meer dan een neusverkoudheid, volgens diverse specialisten.
En verplicht vaccineren gaat niet gebeuren. Lockdowns ook niet.
Als je voorspelling er 300% naast zit en je dat je helemaal prima acht, dan ben je geen specialist in mijn ogen.quote:Op donderdag 27 mei 2021 11:00 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je wil me zeggen dat het OMT niet de echte specialisten zijn?
idd heeft ook een dubbel zo grote IC-capaciteit (wat vooral afhangt van beschikbaar personeel overigens, bedden zijn in theorie wel erbij te plaatsen, en aparatuur kun je bestellen, maar zonder personeel ben je nog nergens) weinig zin als het aantal besmettingen in de zomer niet ver genoeg daalt, en in august de R-waarde weer op 1,5 komt... dan zit je snel in 3,4 weken op een niveau dat je iets moet doen.quote:Op donderdag 27 mei 2021 10:52 schreef airconditioning het volgende:
[..]
Het virus stijgt exponentieel dus dat heeft geen zin om de IC op te schalen. Enige oplossing is verplicht iedereen laten vaccineren en anders lockdowns.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |