Moet hij kenneth.d.s dan verbieden om hem King te noemen?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 07:28 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[ link | afbeelding ]
Hij laat zich the King noemen. Dit is echt lachwekkend. Deze mensen zijn echt tokkievolk. Grote mond, veel leugens, vlottebabbel .
*zucht* nee, zijn moeder is daarmee begonnen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 08:03 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Moet hij kenneth.d.s dan verbieden om hem King te noemen?
Dat nemen zijn fans idd zo over.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 08:11 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
*zucht* nee, zijn moeder is daarmee begonnen.
Wie is Kenneth.d.s ?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 08:03 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Moet hij kenneth.d.s dan verbieden om hem King te noemen?
quote:Op vrijdag 28 mei 2021 08:21 schreef Straadthont het volgende:
Nieuwe dag. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Wat staat er vandaag op het Hazes menu?
De opening gisteren schijnt ook geen vol centrum te hebben geleverd, ondanks dat the King, Neerlands grootste rock&roll artiest ever, groter dan Elvis, Rolling Stones en The Beatles bij elkaar ook van de partij was.
Rosanna, de van Galens 2.0 en de kontenlikkers van Story. Hier en daar een verdwaalde shopper en dat was het wel. Ze doen net alsof heel Amstelveen, R'dam en omgeving is leeggelopen om deze paupers te kunnen zien.
Mooi niet dus!![]()
Degene die die foto op Insta heeft gezet en hem King noemtquote:
Dus jouw opmerking al zou Andre zich de King laten noemen slaat niet echt ergens op.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 08:11 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
*zucht* nee, zijn moeder is daarmee begonnen.
Hij bedoeld natuurlijk: The one for me now.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 07:42 schreef maily het volgende:
[..]
You're the one for me girl ....
Hoeveelste girl is zij onderhand?
Met of zonder de hoeren?quote:Op vrijdag 28 mei 2021 07:42 schreef maily het volgende:
[..]
You're the one for me girl ....
Hoeveelste girl is zij onderhand?
Moet eerst geupload worden voor je het op fok kunt plaatsen.quote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:34 schreef rebel-angel het volgende:
hoe deel ik een filmpje![]()
staat op mijn telefoon
pppff zeker zo'n oranje lelijk ding met een grote O eraanquote:Op vrijdag 28 mei 2021 11:46 schreef rebel-angel het volgende:
https://youtube.com/shorts/dlDY3TAd7X0?feature=share
dan maar even zo, misschien dat iemand het even beter neer kan zetten
De O van olifantquote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:06 schreef Inca het volgende:
[..]
pppff zeker zo'n oranje lelijk ding met een grote O eraan
Gelukkig kom ik bijna niet bij het kruidvatquote:Op vrijdag 28 mei 2021 12:10 schreef rebel-angel het volgende:
Zo’n oranje goude met het woord oranje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |