Van GTA San Andreasquote:
Over goede nummers gesproken, GTA alleen maar goede muziekquote:
Snitches get stitchesquote:
Phoenix-kneus houdt van kleine kale piemeltjesquote:
Sterf gastquote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:30 schreef Phoenyx-God het volgende:
[..]
Niet nodig, is het niet, dit is gewoon grappig bedoeld, context is alles
quote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:30 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Waarschijnlijk iets over je uitgerekte sterretje
Ik meende er inderdaad helemaal niks vanquote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:30 schreef Phoenyx-God het volgende:
[..]
Niet nodig, is het niet, dit is gewoon grappig bedoeld, context is alles
Jordan Peterson-quote?quote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:31 schreef CharlesKinbote het volgende:
je hoeft de metafysische stellingnames van het christendom niet te onderschrijven om toch de wederopstandingsgedachte als toonaangevend motief van onze samenleving te kunnen waarderen
quote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:31 schreef Pablo-IJscoman het volgende:
[KLB SC]Stimo's dikke billen zitten op mn gezicht
Als ik op een after was en iemand zou dit tegen me zeggen zou ik opstaan en weglopenquote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:31 schreef CharlesKinbote het volgende:
je hoeft de metafysische stellingnames van het christendom niet te onderschrijven om toch de wederopstandingsgedachte als toonaangevend motief van onze samenleving te kunnen waarderen
Ook nog steeds grappig gezien de context vind ik. Recent was er iemand die zei dat ik mijzelf moest doodschieten, dat was niet echt in context te lezen en zoiets is wel een doodverwensing. Maar dit soort zaken, zolang je het niet constant aanhaalt en een beetje normaal houdt dan is zoiets toch niet bepaald banwaardigquote:
Phoenix is een joodse rabbi?quote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:31 schreef The_Emotion het volgende:
[..]
Phoenix-kneus houdt van kleine kale piemeltjes
ik ook, is uit de eerste speech van baudet op zijn partijcongresquote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:32 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Als ik op een after was en iemand zou dit tegen me zeggen zou ik opstaan en weglopen
Oh dat achterlijke gebralquote:Op zaterdag 22 mei 2021 23:33 schreef CharlesKinbote het volgende:
[..]
ik ook, is uit de eerste speech van baudet op zijn partijcongres
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |