Goede contacten betwijfel ik. Ze hebben beiden een appeltje te schillen met Samanda.quote:Op donderdag 20 mei 2021 16:20 schreef -Spring het volgende:
En volgens het roddelaccount hebben ze goedkeuring van de familie van Gil om het eerdere 'schilderij' te posten, waar Gil opstaat. Die hebben dus goede contacten.
Och, en dat terwijl ze dat schilderij zo makkelijk als eerbetoon had kunnen ophangen...quote:Op donderdag 20 mei 2021 15:57 schreef CajunsCakeje het volgende:
Volgens het Barbie roddelaccount heeft ons Sam een week voor de dood van Gelmore een bijna exact schilderij laten maken met haar en Gelmore in plaats van met de nieuwe clyde. 🤭 That shit hurts though.
Ik geloof het, want Sam deelde al dingetjes van de maker van dit schilderij, ver voordat Gelmore kwam te overlijden.
er is vast wel weer een tattoo shop of laser bedrijfje die haar er binnenkort wel weer vanaf wil helpen voor wat reclame op haar insta. Gratis natuurlijk....quote:Op donderdag 20 mei 2021 17:00 schreef ootjekatootje het volgende:
rdt de rest van haar leven geconfronteerd met Gelmore in de spiegel. Kan me voorstellen dat ze hem dan ook niet boven de b
Eerst maar eens zien of er echt een nieuw schilderij is of dat het enkel een plaatje is.quote:Op donderdag 20 mei 2021 17:04 schreef Leandra het volgende:
[..]
Och, en dat terwijl ze dat schilderij zo makkelijk als eerbetoon had kunnen ophangen...
Ik vraag me af hoe dat gegaan is, benaderd om wat reclame te maken in ruil voor zo'n "schilderij", foto's doorgegeven, schilderij gemaakt en voor ze het kan ophangen: liefde van haar leven overleden.
Hoe speelt ze dat dan? Drie weken later van "Ja Ehm... ik heb een nieuw zwaantje, voor altijd en eeuwig, want die oude deed het niet meer, mag ik een nieuw schilderij, ik kan toch niks met dat oude..."
Hoe dan??
Een heel rouwboeket aan bloemen eroverheen laten tatoeëren.quote:Op donderdag 20 mei 2021 17:04 schreef Duiker64 het volgende:
[..]
er is vast wel weer een tattoo shop of laser bedrijfje die haar er binnenkort wel weer vanaf wil helpen voor wat reclame op haar insta. Gratis natuurlijk....
quote:
Ik begreep dat het wel echt maanden/jaren kan duren. En het wordt nooit meer zoals het was (littekens enz). Haar hele voorgevel is bedekt. Dat laat echt wel zijn sporen na. Ik persoonlijk vind het echt zonde. Zou wel top zijn als er een technologie bestond die het echt ongedaan kon maken.quote:Op donderdag 20 mei 2021 19:01 schreef Slomeduikelaar het volgende:
Ze kunnen tegenwoordig zoveel coveren en het laseren is ook veel beter vandaag de dag. Dus als ze wil heeft ze opties.
Al weet ik niet hoe het werkt met de zonnebank met laseren.
Ik heb in ieder geval elke zomer een mooi wit plekje op mijn been:(
Ik weet niet hoe het nu is. Ik heb een tatoeage laten verwijderen in 2012, dat was circa 5 bij 5 cm en dat is nu in de zomer gewoon een niet meekleurende vlek. Een ander heb ik laten coveren en dat is naar mijn mening goed gelukt.quote:Op donderdag 20 mei 2021 19:11 schreef Energie het volgende:
[..]
Ik begreep dat het wel echt maanden/jaren kan duren. En het wordt nooit meer zoals het was (littekens enz). Haar hele voorgevel is bedekt. Dat laat echt wel zijn sporen na. Ik persoonlijk vind het echt zonde. Zou wel top zijn als er een technologie bestond die het echt ongedaan kon maken.
We hebben er zelfs een topicreeks overquote:Op donderdag 20 mei 2021 19:30 schreef Slomeduikelaar het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe het nu is. Ik heb een tatoeage laten verwijderen in 2012, dat was circa 5 bij 5 cm en dat is nu in de zomer gewoon een niet meekleurende vlek. Een ander heb ik laten coveren en dat is naar mijn mening goed gelukt.
Deze tatoeages ( even terugrekenen) had ik in 2012 al 16 jaar erop zitten.
Die van Samantha zit er enkele maanden? Als ik haar was zou ik coveren. Ik vermoed dat de huid namelijk nog steeds niet meer verkleurd met de huidige techniek.
Mensen, dat Barbie dit een schilderij noemt is één ding, maar laten we daar niet in meegaan. Schilderijen zijn die dingen die Van Gogh maakte met een kwast en verf en zo.quote:Op donderdag 20 mei 2021 13:51 schreef Phoebster het volgende:
[ afbeelding ]
Hebben jullie er ook zo een met je meest verse liefde?
Daar krijg je een snorkel bij cadeauquote:Op donderdag 20 mei 2021 19:24 schreef Straadthont het volgende:
Die skibrillen ook altijd en eeuwigIs dat zodat ze haar niet herkennen als wereldberoemde realityster in eigen land?
Zo liep ze ook eens zwaar bebrild in de Primark dacht ik, met Gerrit, waar het leek alsof hij haar blindengeleider was.
Staat er nou 'Eigendom van Gelmore.'quote:
Geen overbodige luxe voor de kerels die haar willen beffen.quote:Op donderdag 20 mei 2021 20:23 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Daar krijg je een snorkel bij cadeau
Godver, daar ging m’n snackworteltjequote:Op donderdag 20 mei 2021 20:35 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Geen overbodige luxe voor de kerels die haar willen beffen.
Neeeeee, serieus? Dat meen je nietquote:Op donderdag 20 mei 2021 20:30 schreef Jeanne_Darc het volgende:
[..]
Staat er nou 'Eigendom van Gelmore.'![]()
Ik dacht nog dat het een tijdelijk ding was, maar het is een echte, daar zit ze dan mooi aan vast.
Echt vreselijk gewoon. Alsof ze ergens in een krottenwijk van India staan.quote:Op donderdag 20 mei 2021 20:52 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
30 jaar geleden was je hip met een Brood aan de muur, nu hoor je er bij met een Santino Jas.
Ik zie alleen tandjes, de rest verbleekt valt niet op.quote:Op donderdag 20 mei 2021 21:16 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Echt vreselijk gewoon. Alsof ze ergens in een krottenwijk van India staan.
Hier ging de thee door de kamer, want ik zie er ook nog roze zwemvliezen bij... Bij hem.. 😳 😅quote:Op donderdag 20 mei 2021 20:48 schreef rebel-angel het volgende:
[..]
Godver, daar ging m’n snackworteltje
Dat lichtgevende gebit is misschien nog wel wanstaltiger als het 'schilderij'.quote:Op donderdag 20 mei 2021 21:23 schreef wizzer het volgende:
Ik zie alleen tandjes, de rest verbleekt valt niet op.
Lol 😂 😂quote:Op donderdag 20 mei 2021 20:35 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Geen overbodige luxe voor de kerels die haar willen beffen.
Zijn sokken!quote:Op donderdag 20 mei 2021 21:33 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Dat lichtgevende gebit is misschien nog wel wanstaltiger als het 'schilderij'.
Victor Reinier.quote:Op donderdag 20 mei 2021 21:46 schreef Vlinder het volgende:
Maar wie is toch die gast rechts op de foto?
Daar staat geen ''STRAF GEVANGENIS" op de muren.quote:Op donderdag 20 mei 2021 21:16 schreef Straadthont het volgende:
[..]
Echt vreselijk gewoon. Alsof ze ergens in een krottenwijk van India staan.
Mis alleen nog een mooie quote. Iets van “The eyes Chico they never lie” past er wel mooi bij.quote:Op donderdag 20 mei 2021 20:07 schreef Straadthont het volgende:
De klok, dollar bills en roulettetafel zitten op vrijwel op elk exemplaar wel ergens in verweven.
In mijn eerste oogopslag dacht ik dat het H&M logo rechtsboven stondquote:Op donderdag 20 mei 2021 20:52 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
30 jaar geleden was je hip met een Brood aan de muur, nu hoor je er bij met een Santino Jas.
Getekend hoor. Rechtsonder bij ongepast.quote:Op donderdag 20 mei 2021 22:18 schreef suzi1 het volgende:
nou er is een petitie gaande
https://secure.avaaz.org/(...)_samantha_in_de_ggz/
of
Santino licht het toe op z'n Facebookpagina: De vaak toegepaste dollars symboliseren dat familie en gezin pure rijkdom is en staat de klok voor tijdloos. Bij roulette weet je nooit wanneer je wint of verliest, net als iedere keuze die wordt gemaakt in het leven.quote:Op donderdag 20 mei 2021 20:07 schreef Straadthont het volgende:
De klok, dollar bills en roulettetafel zitten op vrijwel op elk exemplaar wel ergens in verweven.
Ah kijk. Als het stond voor witwassen in het casino had ik het ook geloofd. Zeker bij het type dat dit soort meuk koopt.quote:Op donderdag 20 mei 2021 22:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Santino licht het toe op z'n Facebookpagina: De vaak toegepaste dollars symboliseren dat familie en gezin pure rijkdom is en staat de klok voor tijdloos. Bij roulette weet je nooit wanneer je wint of verliest, net als iedere keuze die wordt gemaakt in het leven.
Kunst uitleggen.quote:Op donderdag 20 mei 2021 22:23 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Santino licht het toe op z'n Facebookpagina: De vaak toegepaste dollars symboliseren dat familie en gezin pure rijkdom is en staat de klok voor tijdloos. Bij roulette weet je nooit wanneer je wint of verliest, net als iedere keuze die wordt gemaakt in het leven.
Geen van beiden ....quote:Op donderdag 20 mei 2021 22:18 schreef suzi1 het volgende:
nou er is een petitie gaande
https://secure.avaaz.org/(...)_samantha_in_de_ggz/
of
Even de reddende engel spelen.quote:Op donderdag 20 mei 2021 22:49 schreef maily het volgende:
[..]
Geen van beiden ....
Wat een achterlijke petitie ....
Dit.quote:Op donderdag 20 mei 2021 22:49 schreef maily het volgende:
[..]
Geen van beiden ....
Wat een achterlijke petitie ....
Ja dit, blijf lekker van Samant af. Heb nog nooit iemand gezien met zo’n grote ruggengraat.quote:Op donderdag 20 mei 2021 22:49 schreef maily het volgende:
[..]
Geen van beiden ....
Wat een achterlijke petitie ....
Ze heeft toch helemaal geen geld voor die troep?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 07:50 schreef Noek het volgende:
Ze is drugsverslaafd. The end
Kun je tig theorieën op loslaten hoe desctructief ze is en je afvragen waarom niemand iets doet.
Natuurlijk is het sneu voor die kindjes maar dat is een bijwerking van een verslaving. Zij geeft geen fuck want zij geeft enkel maar om haar primaire behoefte.
Vandaar ook de ski bril en dat ze zo mooi dun is, met dr rijst en kip op een bedje van drugs.
Ze is als Amy, alleen had Amy wel echt talent maar het is hetzelfde tragische beeld.
Dat geldt voor de meeste drugs verslaafden. Zou me niks verbazen als ze in natura betaalt.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 08:41 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ze heeft toch helemaal geen geld voor die troep?
Waar dóet ze het van!?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 08:41 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ze heeft toch helemaal geen geld voor die troep?
Meth en GHB zijn met goedkope middelen zo gemaakt. Al zal ze waarschijnlijk geen meth gebruiken want daar ga je niet heel florisant van uit zien.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 08:41 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ze heeft toch helemaal geen geld voor die troep?
Maar ja, zo goed ziet ze er niet uit. Haar hoofd is echt geen pretje (bedoel ik niet qua knap/lelijk). Daarbij ziet niemand van ons haar dichtbij. Je schrikt je vast lam, aangezien daar geen geil filtertje overheen zit.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 09:19 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Meth en GHB zijn met goedkope middelen zo gemaakt. Al zal ze waarschijnlijk geen meth gebruiken want daar ga je niet heel florisant van uit zien.
Ook weer waar. Ze draagt volgens mij altijd kilo's make-up.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 09:22 schreef vencodark het volgende:
[..]
Maar ja, zo goed ziet ze er niet uit. Haar hoofd is echt geen pretje (bedoel ik niet qua knap/lelijk). Daarbij ziet niemand van ons haar dichtbij. Je schrikt je vast lam, aangezien daar geen geil filtertje overheen zit.
Die make-up bleef ze zelfs glamorous dragen toen ze die lelijke wond aan haar oog/wenkbrauw had nadat ze dat ongeluk met Gerrit had.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 09:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ook weer waar. Ze draagt volgens mij altijd kilo's make-up.
Ik heb verschillende docu's gezien over drugsverslaafden en elke keer werd ik er weer naar van. Wat een ellende... Ik hoop zó dat dat bij haar niet het geval is...
Daarvoor zet ze Kelie Wand inquote:Op vrijdag 21 mei 2021 08:41 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ze heeft toch helemaal geen geld voor die troep?
Je denkt dat ze dat niet bijeen neukt?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 08:41 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ze heeft toch helemaal geen geld voor die troep?
Nou ik snap de constructie, direct een vent met een uitkering laten inwonen zodat ze twee uitkeringen hebben, en dus een uitkering kunnen gebruiken voor drugs. Dat is denk ik het geval geweest bij Gelmore.quote:
Inmiddels ook een nieuw account op Insta waarin men oproept om de GGZ petitie te tekenen. Zou die weer van Jolanda zijn? Roddelaccount zegt dat dit tweede account los van hun staat. Ik snap die mensen niet 😒 Ja, iedereen weet dat het niet goed gaat met Samantha, ja ze heeft hulp nodig. Maar denken die lui nou serieus te helpen door extra reuring te creëren? Als je oprecht wilt helpen trek je haar niet nog verder onderuit. Dit zijn gewoon aandachts-ridders. Ik ga dan ook zeker niet tekenen, ben verdorie de gestapo niet!quote:Op vrijdag 21 mei 2021 11:43 schreef LoveProfuzion het volgende:
Dat roddelaccount zet weer vol de aanval in. Die rusten pas als ze zelfmoord pleegt. Het je echt iemand die haar kapot wil maken
Niets is onmogelijk.quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:57 schreef Aaltje1978 het volgende:
[..]
Ja, ben ik met je eens, hoor, ik bedoel: we kijken er allemaal op en we smullen ervan mee, maar het is idd duidelijk dat degene achter het roddelaccount Samantha echt tot in haar schoenzolen haat, want anders doe je dit niet. Het lijkt idd een persoonlijke vete die ze met haar heeft. Kan me niet voorstellen dat een volslagen vreemde dit zo ver door zou voeren.
Het wordt tijd dat die Avaaz zelf mee gaat lezen en ingrijpt.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 11:55 schreef Lievert het volgende:
[..]
Inmiddels ook een nieuw account op Insta waarin men oproept om de GGZ petitie te tekenen. Zou die weer van Jolanda zijn? Roddelaccount zegt dat dit tweede account los van hun staat. Ik snap die mensen niet 😒 Ja, iedereen weet dat het niet goed gaat met Samantha, ja ze heeft hulp nodig. Maar denken die lui nou serieus te helpen door extra reuring te creëren? Als je oprecht wilt helpen trek je haar niet nog verder onderuit. Dit zijn gewoon aandachts-ridders. Ik ga dan ook zeker niet tekenen, ben verdorie de gestapo niet!
Precies. Je kunt er van allerlei analyses op loslaten over stoornissen en zwakgebaafdheid, maar het primaire probleem is de verslaving. Als zelfs heftige gebeurtenissen als een auto-ongeluk, uithuisplaatsing van kinderen en de aanwezigheid bij iemands dood door drugs je niet bij zinnen brengt, vraag ik me af waar dan haar dieptepunt of omkeerpunt zit.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 07:50 schreef Noek het volgende:
Ze is drugsverslaafd. The end
Kun je tig theorieën op loslaten hoe desctructief ze is en je afvragen waarom niemand iets doet.
Natuurlijk is het sneu voor die kindjes maar dat is een bijwerking van een verslaving. Zij geeft geen fuck want zij geeft enkel maar om haar primaire behoefte.
Vandaar ook de ski bril en dat ze zo mooi dun is, met dr rijst en kip op een bedje van drugs.
Ze is als Amy, alleen had Amy wel echt talent maar het is hetzelfde tragische beeld.
Misschien heb ik iets gemist, maar wie is Jolanda?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 11:55 schreef Lievert het volgende:
[..]
Inmiddels ook een nieuw account op Insta waarin men oproept om de GGZ petitie te tekenen. Zou die weer van Jolanda zijn?
Die zijn echt niet gek hoor. Als ze toestemming hadden van een rechter hadden ze dat waarschijnlijk al lang gedaan. Maar iemands vrijheid benemen is (gelukkig) een van de zwaarste handelingen in NL. Avaaz zal ongetwijfeld hun dossier aan het opbouwen zijn. Maak ik me geen zorgen over.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:07 schreef maily het volgende:
[..]
Het wordt tijd dat die Avaaz zelf mee gaat lezen en ingrijpt.
Ene Jolanda is een online petitie gestart om Samantha gedwongen te laten opnemen.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:10 schreef Aaltje1978 het volgende:
[..]
Misschien heb ik iets gemist, maar wie is Jolanda?
https://secure.avaaz.org/(...)_samantha_in_de_ggz/quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:10 schreef Aaltje1978 het volgende:
[..]
Misschien heb ik iets gemist, maar wie is Jolanda?
Godsamme, wat zijn er toch veel engnekken op deze wereld.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:11 schreef Lievert het volgende:
[..]
Ene Jolanda is een online petitie gestart om Samantha gedwongen te laten opnemen.
Sinds vandaag is er ook ineens een insta met hetzelfde doel.
Wat een gek. Misschien moet ze zelf eens langs. Dat je al die moeite gaat doen. Een insta account aanmaken en dan de hele dag bijhoudenquote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:11 schreef Lievert het volgende:
[..]
Ene Jolanda is een online petitie gestart om Samantha gedwongen te laten opnemen.
Sinds vandaag is er ook ineens een insta met hetzelfde doel.
Heel griezelige ontwikkelingquote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:17 schreef Noek het volgende:
[..]
Godsamme, wat zijn er toch veel engnekken op deze wereld.
Is dat niet omdat ze met de tandjes naar Turkije moet ?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:44 schreef amaranta het volgende:
Zou karma dan nu bij Naomi voor de deur staan? Ze gaat een Corona sneltest doen.
Nee, ze voelt zich beroerdquote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:47 schreef rebel-angel het volgende:
I
[..]
Is dat niet omdat ze met de tandjes naar Turkije moet ?
Alweer? Lijkt wel wekelijksquote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:47 schreef rebel-angel het volgende:
I
[..]
Is dat niet omdat ze met de tandjes naar Turkije moet ?
Zitten die nog steeds in Turkije?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:44 schreef amaranta het volgende:
Zou karma dan nu bij Naomi voor de deur staan? Ze gaat een Corona sneltest doen.
Hoelang ben je uit dit topic geweest?quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:10 schreef Aaltje1978 het volgende:
[..]
Misschien heb ik iets gemist, maar wie is Jolanda?
Nee, dat is het dus niet. Het primaire probleem is dat ze borderline persoonlijkheidsstoornis heeft. Dat heeft o.a. tot gevolg impulsiviteit. Gevoel van leegte etc. En dat kan dus leiden tot niet handige gedrag/acties. Denk aan drugs gebruik/overmatig alcohol of seks. Noem maar op.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 12:09 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Precies. Je kunt er van allerlei analyses op loslaten over stoornissen en zwakgebaafdheid, maar het primaire probleem is de verslaving. Als zelfs heftige gebeurtenissen als een auto-ongeluk, uithuisplaatsing van kinderen en de aanwezigheid bij iemands dood door drugs je niet bij zinnen brengt, vraag ik me af waar dan haar dieptepunt of omkeerpunt zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |