En Bente B. ook meteen. Erg mooi.quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:06 schreef Szura het volgende:
[ twitter ]
Faridgod zet de Lasbril even op z’n plaats
En als verdragen hun ideeën dwarsbomen is het de schuld van de verdragen.quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:07 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
En Bente B. ook meteen. Erg mooi.
Mensenrechten, walgelijk. Gewoon afschaffen die handel.quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:10 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
En als verdragen hun ideeën dwarsbomen is het de schuld van de verdragen.
De vage term 'absorptievermogen' is de kern van hun retoriek. Daarom moet de kraan dicht om te dweilen want dat kan niet als je de kraan open laat staan en een slankere Europese Unie is beter omdat die verdragen hé. Van het weekend een uur Pouw-Verweij in een Eus-podcast aan zitten horen.quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:13 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Mensenrechten, walgelijk. Gewoon afschaffen die handel.
Tijdens het rondje lopen. En de meeste muziek die ik luister heb ik dan al kapotgedraaid // of er is geen interessante gast geweest bij Kunststof/Nooit meer slapen.quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:38 schreef Szura het volgende:
Waarom zou je een uur naar iemand van JA21 gaan luisteren?
Hij beschikt over heel veel absorptievermogen.quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:38 schreef Szura het volgende:
Waarom zou je een uur naar iemand van JA21 gaan luisteren?
Pas nou op Faridquote:Op woensdag 19 mei 2021 21:06 schreef Szura het volgende:
[ twitter ]
Faridgod zet de Lasbril even op z’n plaats
Ik zou mezelf verdrinken in de Maas.quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:39 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Tijdens het rondje lopen. En de meeste muziek die ik luister heb ik dan al kapotgedraaid // of er is geen interessante gast geweest bij Kunststof/Nooit meer slapen.
Listen to Revolusi met David Van Reybrouck on Spotify. Vijf jaar lang werkte David Van Reybrouck aan zijn monumentale Revolusi. Hij interviewde bijna tweehonderd mensen, de laatste nog levende getuigen van de onafhankelijkheidsstrijd, in Indonesische rusthuizen, Japanse miljoenensteden en op verafgelegen eilanden. Ook in Nederland bracht zijn onderzoek tal van nieuwe verhalen aan het licht. De veelheid aan perspectieven en herinneringen weeft Van Reybrouck samen tot het aangrijpende verhaal van de Indonesische onafhankelijkheid.quote:Op woensdag 19 mei 2021 21:42 schreef El-Stinho het volgende:
Podcast-tips gooien hier mag ook altijd nog!!
Ik denk dat Sywert tegenwoordig wat beter in de gaten gehouden wordt.quote:Op donderdag 20 mei 2021 00:11 schreef De_Verschoppeling het volgende:
Kan bij ons ook een willekeurige FvD-stemmer de Bernhardkazerne binnenlopen en wat materiaal meenemen voor schietoefeningen op de Utrechtse Heuvelrug?
Daar ben ik ik niet zo zeker van.quote:Op donderdag 20 mei 2021 00:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik denk dat Sywert tegenwoordig wat beter in de gaten gehouden wordt.
CDA vond het allemaal wel best dus?quote:Op donderdag 20 mei 2021 09:23 schreef AllesKaputt het volgende:
Ach, wie had dat zien aankomen zeg, jeetje
Hun morele kompas was kapot en is opeens weer gaan werken?quote:Op donderdag 20 mei 2021 10:18 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Die hebben het zojuist ook beëindigd.
Edit: ze refereren naar het morele kompas
quote:Op donderdag 20 mei 2021 10:32 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hun morele kompas was kapot en is opeens weer gaan werken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |