Songfestival begint pas 9 uur hequote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:13 schreef Koffieplanter het volgende:
Nog twee uur jongens, de spanning stijgt.
Ook de voorbeschouwing telt, die is minstens zo belangrijk.quote:
Ach nee, niet het altijd sympathieke Israël.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:32 schreef Momo het volgende:
[..]
Macedonië, Slovenië, Australië, Ierland, laatste 2 is lastig maar denk Israël en Roemenië.
Israel zal wel sympathie stemmen krijgenquote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ach nee, niet het altijd sympathieke Israël.
AD schrijft juist dat België, Israël, Oekraïne en Malta de beste vier van vandaag zijn.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:32 schreef Momo het volgende:
[..]
Macedonië, Slovenië, Australië, Ierland, laatste 2 is lastig maar denk Israël en Roemenië.
Israel kan whistle notes zingen maar toch komt het live niet zo over het hele optreden. Behoorlijk gezakt in de odds sinds de repetities. Situatie daar nu helpt ook niet mee. Ik denk borderline, net als Belgie eigenlijk. Dat is een beetje saai. Maar heeft wel een contrast tot andere nummers.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:38 schreef showtimer het volgende:
[..]
AD schrijft juist dat België, Israël, Oekraïne en Malta de beste vier van vandaag zijn.
Die automatisch gekwalificeerden winnen uiteindelijk toch (bijna) nooit.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:40 schreef Koffieplanter het volgende:
Met de fantastische Mahmood en Diodato deed Italië nooit echt mee voor de eerste prijs, maar met dit rijtje punks lijkt het te gaan lukken. Leg het maar uit.
Muteknop gaat afzien deze week.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:42 schreef Slobeend het volgende:
Ik ben alleen maar benieuwd naar het Engels van Jan Smit.
Zou Duncan weer kapot gaan aan een paniekaanval?quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:45 schreef showtimer het volgende:
[..]
Die automatisch gekwalificeerden winnen uiteindelijk toch (bijna) nooit.
Logisch volgens alle muziekwetten toch?quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:45 schreef showtimer het volgende:
[..]
Die automatisch gekwalificeerden winnen uiteindelijk toch (bijna) nooit.
Flink krijsen met een vreselijk accentquote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:50 schreef Slobeend het volgende:
Davina Michelle gaat optreden lees ikDie kan echt niks.
Een ode aan Nederlandwaterland, prachtig, schitterend, geweldig, beetje vals.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 18:50 schreef Slobeend het volgende:
Davina Michelle gaat optreden lees ikDie kan echt niks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |