Wel overwogen maar kan me zo niet voorstellen dat die blijft dat ik buiten de top 10 heb gelaten.quote:Op maandag 17 mei 2021 16:23 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Geen giakoumakis in de OP? Erg teleurstellend.
Van mij wel!quote:Op dinsdag 18 mei 2021 12:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
Mogen er ook andere spelers dan deze besproken worden?
Lijkt me overigens voor zowel AZ als Pavlidis een prima transfer.quote:Op maandag 24 mei 2021 18:26 schreef maxi-mus het volgende:
Wellicht leuk om hier ook wat geruchten e.d. neer te plempen over de spelers genoemd in de OP?
Nummer 7 (Pavlidis) staat in de belangstelling van onder andere AZ.
AZ is naarstig op zoek naar een spits. Na de verhuur van Ferdy Druijf aan KV Mechelen en Thijs Oosting aan RKC had Pascal Jansen na de winterstop slechts de beschikking over één echte centrumspits: Myron Boadu.
AZ is niet de enige club die hengelt naar Pavlidis, de Griek die Mino Raiola als zaakwaarnemer kent en eveneens achter de spitsen of op de vleugels uit de voeten kan. Pavlidis heeft ook wel oren naar een terugkeer naar VfL Bochum, de club waar hij een groot deel van zijn opleiding genoot. Bochum keerde onlangs terug naar de Bundesliga.
Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)ts-vangelis-pavlidis
En voor de fans van de eredivisiequote:Op maandag 24 mei 2021 18:55 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Lijkt me overigens voor zowel AZ als Pavlidis een prima transfer.
Cambuur vind ik wel een interessante optie, zou 'hier' wel erg populair worden denk ik. Ze zijn nog in onderhandeling met Muhren maar er zeker nog niet uit. Als dat niet lukt zou het een prima optie zijn, hebben met o.a. Doodeman natuurlijk ook spelers die Sidney goed kunnen voeden.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 18:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
Van Hooijdonk: Prima spits die graag weg wilde. De coach wilde zijn topscorer niet opstellen en liever Bilate opstellen die het hele seizoen geen pepernoot heeft geraakt. Want anders moest hij zijn ongelijk toegeven, lol.
Het lijkt bijgelegd, gezien de speeltijd. Toch is er kans dat hij vertrekt. Ik zie RKC en Cambuur wel interesse hebben.
Ik hoop dat Sidney lekker in de KKD blijft.quote:Op woensdag 26 mei 2021 15:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Cambuur vind ik wel een interessante optie, zou 'hier' wel erg populair worden denk ik. Ze zijn nog in onderhandeling met Muhren maar er zeker nog niet uit. Als dat niet lukt zou het een prima optie zijn, hebben met o.a. Doodeman natuurlijk ook spelers die Sidney goed kunnen voeden.
Van der Ven naar Twente of Willem 2? Je weet dat hij ongeveer 2 miljoen moet kosten? Die gaat of direct naar het buitenland of naar Feyenoord/Vitesse mochten die Senesi of Doukhi verkopen.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 18:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
Flemming: Flemming heeft afgelopen jaar een berenseizoen gedraaid bij Fortuna. Zeer doelgericht, heeft zeker stappen gemaakt sinds hij weg is bij Ajax. Vorig jaar verkocht door NEC aan Fortuna, maar kan prima mee bij bijvoorbeeld een Groningen of een Heerenveen.
Gorter: Ajax wil hem hebben, maar Eagles vragen een Ajax transfersom. Denk dat Feyenoord een goede aan hem zou hebben gehad. Of anders een club als Vitesse of Twente.
Hornkamp: Jizz heeft ook lekker gespeeld, ondanks dat hij bij het onthutsend zwakke Den Bosch speelde. Toch 20 goals geprikt. De vraag is of hij naar een grotere club in de Juup gaat, of een degradatiekandidaat in de Ere. Ik zie een club als ADO wel aan voor deze aankoop. Evenals Almere. ADO omdat ze altijd oud Ajacieden oppikken. Almere omdat hun spits vertrekt.
Van de Ven: Grote centrale verdediger van Volendam. Linksbenig. Stormachtige ontwikkeling. Van jonge reserve naar eerste contract, basisspeler en aanvoerder. Wil weg bij Volendam nu het niet is gelukt te promoveren. Ik weet dat clubs als Twente regelmatig bij Volendam kijken, maar daar hebben ze net Pierie weer gehuurd. Willem 2 of Heerenveen.
Van Hooijdonk: Prima spits die graag weg wilde. De coach wilde zijn topscorer niet opstellen en liever Bilate opstellen die het hele seizoen geen pepernoot heeft geraakt. Want anders moest hij zijn ongelijk toegeven, lol.
Het lijkt bijgelegd, gezien de speeltijd. Toch is er kans dat hij vertrekt. Ik zie RKC en Cambuur wel interesse hebben.
Proper: Dynamische middenvelder van NEC. Jeugdinternational. Zou me niks verbazen als Vitesse en Twente even informeren.
Tavsan: Rechtsbuiten van NEC, waar hij pas een jaar speelt. Heeft zijn opleiding genoten bij Sparta.
Heeft indruk gemaakt, en diverse Turkse clubs hebben hem al op de korrel.
van Rooij Rechtsback, basisspeler van NEC en jeugdinternational. Wordt volgende week 20 jaar, en heeft al een schat aan ervaring op KKD niveau. Wil naar de Eredivisie, en heeft nog contract voor 1 jaar. Zal goed te doen zijn voor een Fortuna of een Willem 2.
Fijn dat zo'n speler in de Eredivisie blijft.quote:Op dinsdag 29 juni 2021 00:14 schreef maxi-mus het volgende:
Volgens mij is er voor Berghuis ook wel wat belangstelling!
Wijndal nog steeds geblesseerd?quote:Op dinsdag 31 augustus 2021 17:39 schreef maxi-mus het volgende:
Niet verwacht dat het zo rustig zou zijn rondom Senesi, Bazoer en Wijndal. Al leek er rond Bazoer wel wat te spelen afgaande op zijn interview. Van Wijndal helemaal niets gehoord.
Heeft nog wel liesklachten ja maar geen zware blessure voor zover ik weet.quote:Op dinsdag 31 augustus 2021 17:45 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Wijndal nog steeds geblesseerd?
Nog 1 seizoen AZ misschien wel beter voor 'm. Wel nog maar contract tot 2023 zag ik.quote:Op dinsdag 31 augustus 2021 17:46 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Heeft nog wel liesklachten ja maar geen zware blessure voor zover ik weet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |