Het zolderkamervak?quote:Op maandag 17 mei 2021 19:14 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ah, jammer dat ik daar niet zit voor het Fok!-sfeertje.
Ga je naar Ahoy morgen?quote:Op maandag 17 mei 2021 19:22 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik krijg morgen de staaf in mijn neus bij Excelsior.
Zo doen wel een beetje alle Rotterdamse clubs mee aan deze derby.
er naastquote:Op maandag 17 mei 2021 19:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik ga er eigenlijk vanuit dat @:onlogisch er naast heeft gegrepen. Want ja, wat kan die man eigenlijk wel?
IK ZWAAI INDERDAAD NIET TERUGquote:Op maandag 17 mei 2021 20:14 schreef onlogisch het volgende:
Maar ik zit wel naast je @:Caland . Vak N(de letters dan hé.)
Even zwaaien vriend.
Ik moet ook in Kralingen volgens mij. Even kiekn'quote:Op maandag 17 mei 2021 20:20 schreef Erasmus het volgende:
Lekker nosefucken in Woudestein morgenmiddag, teringgezellig. Wordt dat gedaan in het hoofdgebouw?
Ja.quote:Op maandag 17 mei 2021 20:22 schreef onlogisch het volgende:
Rotterdam - Kralingen
Honingerdijk 110, 3062 NX Rotterdam
Is dat op Woudenstein?
Echt hé. Ik hoest al 2 weken. Nu gelukkig veel minder en heb een test gedaan 2 weken geleden. Negatief uiteraard. Maar stel je voor... Kan je eindelijk weer eens naar de Kuip, test je positiefquote:Op maandag 17 mei 2021 20:24 schreef fetX het volgende:
Ik word echt woedend als ik per ongeluk nog positief test aangezien je tot een x aantal weken na corona nog een positieve test kan hebben.
Hoofdgebouw dus.quote:Op maandag 17 mei 2021 20:22 schreef onlogisch het volgende:
Rotterdam - Kralingen
Honingerdijk 110, 3062 NX Rotterdam
Is dat op Woudenstein?
Hebben ze ook wel even verdiend. Hebben toch wel jarenlang moeten afzien tot aan zelfs de kelder van de Jupiler League. Het blijft in mijn ogen één van de mooiste Nederlandse clubs, na de onze danquote:Op maandag 17 mei 2021 20:38 schreef Erasmus het volgende:
Ik werd vandaag (als friendly banter) voor kakkerlak uitgemaakt door een Spartaan.
Da's lang geleden dat ze dat in je gezicht durfden te zeggen. Qua arrogantie beginnen ze nu iig op hun joodse vrienden uit de Bijlmer te lijken.
Ben het als geboren en Rotterdammert uit Feijenoord helemaal met je eens. Ik gun alle Rotterdamse clubs het succes die ze verdienen/horen te hebben. In de oertijd was Sparta sowieso niet uit het linkerrijtje weg te denken als subtopper, dus vind ik hun behaalde resultaat van afgelopen seizoen alleen maar mooi. Maar in onderlinge wedstrijden kunnen die junkies de tering genieten.quote:Op maandag 17 mei 2021 21:54 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hebben ze ook wel even verdiend. Hebben toch wel jarenlang moeten afzien tot aan zelfs de kelder van de Jupiler League. Het blijft in mijn ogen één van de mooiste Nederlandse clubs, na de onze dan
Maar woensdag mogen ze kapot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |