DIE hebben ook meer kans om op de IC te geraken dus lijkt mij goedquote:Op maandag 17 mei 2021 11:27 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
En WEDDEN dat DEZE mensen eerder een VACCINOPROEP KRIJGEN
Normaal ben ik niet zo van het sabbelen op worsten, maar van die worst zou ik er een puntje aanzuigenquote:
oeh nee klinkt gekquote:Op maandag 17 mei 2021 11:33 schreef HiDiHo het volgende:
Ik kreeg trouwens een brief dat ze mijn DiGid verwijderd hebben omdat ie gekraakt was
En dat ik een nieuwe aan moet vragen
Meer menden dat gehad?
klinkt als een scamquote:Op maandag 17 mei 2021 11:33 schreef HiDiHo het volgende:
Ik kreeg trouwens een brief dat ze mijn DiGid verwijderd hebben omdat ie gekraakt was
En dat ik een nieuwe aan moet vragen
Meer mensen dat gehad?
Heb erover gelezen, zijn idd meer mensen. De vermoeden is dat DigiD zelf een fout gemaakt heeft omdat helemaal niemand iets heeft kunnen vinden op hun pc, ook de echte technerds niet.quote:Op maandag 17 mei 2021 11:33 schreef HiDiHo het volgende:
Ik kreeg trouwens een brief dat ze mijn DiGid verwijderd hebben omdat ie gekraakt was
En dat ik een nieuwe aan moet vragen
Meer menden dat gehad?
Lijkt mij ook onwaarschijnlijk omdat ik een achterlijk veilig wachtwoord hadquote:
hier idem dito verhaal na 2 dagen inlogpogingen(naar VGZ)mislukt(1 week geleden laatste inlog geweest) . hier ook gebeld met het nummer op de website digid zelf.. na uitleg van mijn verhaal, zei mevrouw dat ik terug gebeld zou worden door technische dienst die mij verder kon helpen.quote:Op maandag 17 mei 2021 11:33 schreef HiDiHo het volgende:
Ik kreeg trouwens een brief dat ze mijn DiGid verwijderd hebben omdat ie gekraakt was
En dat ik een nieuwe aan moet vragen
Meer mensen dat gehad?
Hier is een draad erover: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2067598quote:Op maandag 17 mei 2021 11:33 schreef HiDiHo het volgende:
Ik kreeg trouwens een brief dat ze mijn DiGid verwijderd hebben omdat ie gekraakt was
En dat ik een nieuwe aan moet vragen
Meer mensen dat gehad?
Klopt...ik weet ook 100% zeker dat ik geen mallware hebquote:Op maandag 17 mei 2021 11:37 schreef mazaru het volgende:
[..]
hier idem dito verhaal na 2 dagen inlogpogingen(naar VGZ)mislukt(1 week geleden laatste inlog geweest) . hier ook gebeld met het nummer op de website digid zelf.. na uitleg van mijn verhaal, zei mevrouw dat ik terug gebeld zou worden door technische dienst die mij verder kon helpen.
gister daadwerkelijk terug gebeld en kreeg als excuus dat de politie een onderzoek had uitgevoerd en tot conclusie dat er bij meerdere accounten een malware was aangetroffen. ik vroeg hierop hoe het kan dat er een derden kon inloggen als er een dubbele verificatie nodig is (naam+wachtwoord+sms-code) en dat kon hij mij niet vertellen, alleen dat door veiligheidsregels de digid verwijdert was.
ik vroeg nog of hij kon zien waar enof wanneer de laatste poging was gedaan maar dat kon niet, dat moest ik doen als ik me nieuwe digid had aangevraagd.
toen ik begon te vragen of er geen malware aanval of datalek gaande was bij digid zelf werdt meneer geïrriteerd en zei dat dat niet mogelijk was en dat dit uit onderzoek was gebleken..
nou heb ik uit me zelf mijn directe kennissen hiervan op de hoogte gesteld uit voorzorg en krijg ik vandaag van meerdere mensen in mijn omgeving dat hun de zelfde brief hebben gehad (mensen verspreid uit meerdere provincies).
ook hier pc en telefoons gescand en niks gevonden,,, ik begin gewoon sterk het idee te krijgen dat ze zelf een malware aanval hebben gehad maar hun fouten niet durven toe te geven en het af te schuiven op de ''account eigenaren'' toch maar nieuwe digid aangevraagd en weer vertrouwen verloren in de overheid
Ik kreeg net zelfde link toegestuurd..zo ff lezenquote:Op maandag 17 mei 2021 11:37 schreef mazaru het volgende:
[..]
Hier is een draad erover: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2067598
Vandaag weer in het nieuws: de belastingdienst met hun excuusbrief aan mensen die niet eens wisten dat ze in het Fraude Signalering Voorziening systeem geregistreerd stonden.quote:
Hee, waar kennen we dat van?quote:Op maandag 17 mei 2021 11:42 schreef HiDiHo het volgende:
misschien een rotte appel tussen de medewerkers daar die gegevens verkopen ofzo
Dat denk ik ook. Maar dat gaan ze niet toegevenquote:Op maandag 17 mei 2021 11:42 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik kreeg net zelfde link toegestuurd..zo ff lezen
mja...probleem ligt denk ik bij hun...misschien een rotte appel tussen de medewerkers daar die gegevens verkopen ofzo
Tot een medewerker van RTL het in het nieuws brengtquote:Op maandag 17 mei 2021 11:43 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Maar dat gaan ze niet toegeven
ja ze zijn wederom trending op twitterquote:Op maandag 17 mei 2021 11:42 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Vandaag weer in het nieuws: de belastingdienst met hun excuusbrief aan mensen die niet eens wisten dat ze in het Fraude Signalering Voorziening systeem geregistreerd stonden.
En dan zeggen ze 'sorry' en gaan op de oude voet verderquote:Op maandag 17 mei 2021 11:46 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Tot een medewerker van RTL het in het nieuws brengt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |