Die kwam van verquote:Op vrijdag 29 juli 2022 23:58 schreef heywoodu het volgende:
Gwendalyn Gibson, nooit van gehoord, pakt hier voor eigen publiek even de zege met een fenomenale slotronde![]()
Wow.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 59% gewijzigd door Koffieplanter op 31-07-2022 19:48:56 ]Put these foolish ambitions to rest.
Zijn er eigenlijk nog junioren? UCI laat die nooit zien in hun reguliere systeem, alleen elite en U23.quote:Op zondag 31 juli 2022 19:34 schreef Koffieplanter het volgende:
Het regent niet in Snowshoe, het giet. Als dat zo doorgaat gaan de mannen moeten zwemmen. Vidaurre heeft bij de beloften voor eerherstel gezorgd na zijn malheur vorige week, maar het was weer kantje boord in een sprint met Riley en Azzoro. Misschien is Les Gets dan toch nog geen uitgemaakte zaak.
Junioren hebben ze opgesplitst. De eerste helft van het seizoen was er ruimte voor XCO, in de tweede helft van het seizoen doen ze alleen downhill.quote:Op zondag 31 juli 2022 20:05 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zijn er eigenlijk nog junioren? UCI laat die nooit zien in hun reguliere systeem, alleen elite en U23.
Sterker nog, kijkende naar Bart en Rob in de post race show is het momenteel alleen nog maar harder aan het regenen.quote:Op zondag 31 juli 2022 20:04 schreef heywoodu het volgende:
Natuurlijk wel eens vaker regenwedstrijden gezien, maar dit was toch wel bijzonder nat hoor
Mooi heroïsche koers, en een fraaie zege van Keller. Ik ben heel benieuwd naar de mannen, die vanaf ronde één al in deze bagger mogen rijden.
Hmm, ok. In de downhill staan ze er wel vanaf de eerste wedstrijd al bij, alleen de junioren staan geen enkele keer in dit systeem (ook eerder in het seizoen niet, alleen elite en U23):quote:Op zondag 31 juli 2022 20:06 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Junioren hebben ze opgesplitst. De eerste helft van het seizoen was er ruimte voor XCO, in de tweede helft van het seizoen doen ze alleen downhill.
Er is dit jaar geen wereldbeker, dus bij de UCI zul je er niets van kunnen vinden. De wedstrijden zijn echter wel gewoon gereden, met uitzondering van Petropolis waar niemand op af kwam. Ze hebben ook wel gewoon deel mogen nemen aan de officiële trainingen tot en met Nové Město na Moravě, daarna kwam de downhill zoals gezegd aan bod.quote:Op zondag 31 juli 2022 20:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Hmm, ok. In de downhill staan ze er wel vanaf de eerste wedstrijd al bij, alleen de junioren staan geen enkele keer in dit systeem (ook eerder in het seizoen niet, alleen elite en U23):
[ afbeelding ]
Oh wow, dat is echt het beste MTB-nieuws in lange tijdquote:Op vrijdag 12 augustus 2022 15:29 schreef Sjoerd102 het volgende:
https://www.1limburg.nl/s(...)dstrijd-mountainbike
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |