SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*Speelschema play-offs:
-Eerste ronde: 15 mei 2021
-Halve finale: 20 mei 2021
-Finale: 23 mei 2021
*Programma
*Stand
*Spelersstatistieken
[ Bericht 1% gewijzigd door Drizzt_DoUrden op 13-05-2021 00:55:12 ]Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
Geen supporter van NEC?quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:32 schreef Caland het volgende: [..] Nu alleen nog NAC terug, De Graafschap ook wel. RKC en Fortuna eruit en je komt zo ongeveer in de buurt van mijn ideale eredivisie.
O opzich wel, daarom zeg ik in de buurt.quote:
ADO hoort er ook gewoon bij.quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Nu alleen nog NAC terug, De Graafschap ook wel. RKC en Fortuna eruit en je komt zo ongeveer in de buurt van mijn ideale eredivisie.
Ja preciesquote:
Hoewel Maastricht natuurlijk leuker is dan Kerkrade, hoort Roda wmb wel echt bij de Eredivisiequote:Op woensdag 12 mei 2021 23:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja precies
Zat hem al te maken voor mezelf maar denk dat dit mijn ultieme eredivisie zou zijnEr even van uitgaande dat MVV en Cambuur volledig de rol van regioclub op zich hebben genomen.
1. Feyenoord
2. Ajax
3. PSV
4. Sparta
5. Twente
6. Go Ahead Eagles
7. NAC
8. Vitesse
9. MVV
10. ADO Den Haag
11. AZ
12. FC Utrecht
13. Groningen
14. Heerenveen
15. Willem II
16. Zwolle
17. NEC
18. Cambuur Leeuwarden
Oh ik had twee keer Vitesse (YATSED). Dan toch maar Heerenveen erbij
O ik vond het al opvallend dat je Nec als wonende in Nijmegen niet noemde.quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:39 schreef Caland het volgende:
[..]
O opzich wel, daarom zeg ik in de buurt.
Persoonlijk zou ik clubs als MVV of Den Bosch ook wel graag in de eredivisie zien. Maargoed dat heeft meer met de steden en historie te maken.
Excelsior hou op hoor.quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
O ik vond het al opvallend dat je Nec als wonende in Nijmegen niet noemde.
In de KKD zitten nu nog NEC, NAC, de Graafschap en Excelsior vast die ik er graag bij wil hebben. In de Eredivisie zou ik VVV niet missen en ook RKC en Willem II (sorry @:lenny_leonard ) hoef ik persoonlijk er niet bij. En Vitesse natuurlijk
Verder heb je clubs als Twente of ADO waarbij ik een degradatie aanmoedig maar op de lange termijn wil je ze er wel weer bij natuurlijk.
Ik vind Roda misschien wel de grootste schijtclub van heel Nederland. Slechte ervaringen vooral daar, dus laat ze maar lekker in de KKD blijven.quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:49 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hoewel Maastricht natuurlijk leuker is dan Kerkrade, hoort Roda wmb wel echt bij de Eredivisie
Er hoort niks uit Limburg bij.quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:49 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hoewel Maastricht natuurlijk leuker is dan Kerkrade, hoort Roda wmb wel echt bij de Eredivisie
Er gebeurde altijd genoeg daarquote:Op woensdag 12 mei 2021 23:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vind Roda misschien wel de grootste schijtclub van heel Nederland. Slechte ervaringen vooral daar, dus laat ze maar lekker in de KKD blijven.
User @KingRoland wenst die hele incestfamilie een nare ziekte toe.quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:52 schreef LordVoldermort het volgende:
Hahahaha Seuntjes is zo mad op Helmond
Heb altijd wel een zwak voor ze gehad (behalve één zekere dag in 2017). Woonde daar ook vlak naast. Maar begrijp wel dat Excelsior voor mensen die geen Rotterdamse student zijn zeer vervelende competitie opvulling isquote:
En dikke Theo analyseert?quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:54 schreef Zipportal het volgende:
Bartjes Nolles en Simon Zijleaids worden hier ook al neergepleurd. @:de_kraam
https://www.rtlxl.nl/prog(...)29-9538-708b4885bb9e
Zou het wat uitmaken?quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:52 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Laat Excelsior eerst maar eens die hoeken dichtmaken.
Ik was erg blij toen we eindelijk van Excelsior verlost waren, club zonder enige potentie om door te groeien.quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Heb altijd wel een zwak voor ze gehad (behalve één zekere dag in 2017). Woonde daar ook vlak naast. Maar begrijp wel dat Excelsior voor mensen die geen Rotterdamse student zijn zeer vervelende competitie opvulling is
Ik vind dat Roda prima past waar ze nu zitten: in de krochten van de KKD.quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:49 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hoewel Maastricht natuurlijk leuker is dan Kerkrade, hoort Roda wmb wel echt bij de Eredivisie
Excelsior is de club van Rotterdam.quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Heb altijd wel een zwak voor ze gehad (behalve één zekere dag in 2017). Woonde daar ook vlak naast. Maar begrijp wel dat Excelsior voor mensen die geen Rotterdamse student zijn zeer vervelende competitie opvulling is
Bijna alle oostelijke en noordelijke clubs zitten er inquote:Op woensdag 12 mei 2021 23:55 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Er hoort niks uit Limburg bij.
Kan daarom juist ook wel weer knotsgek worden.quote:Op donderdag 13 mei 2021 00:03 schreef Immerdebestebob het volgende:
Wel enorm zonde dat de play offs maar over 1 wedstrijd gaat
Emmen - NEC was paar jaar terug ook wel genot. 4-0 Emmen en daarna 5-1 NECquote:Op donderdag 13 mei 2021 00:03 schreef Immerdebestebob het volgende:
Wel enorm zonde dat de play offs maar over 1 wedstrijd gaat
NAC - Willem II of NEC - Vitesse kunnen er ook nog altijd bijkomen.quote:Op donderdag 13 mei 2021 00:11 schreef DonDruiper het volgende:
Mooie derby's volgend jaar weer!
GAE - Zwolle
Cambuur - Heerenveen
Zou mooi zijn.quote:Op donderdag 13 mei 2021 00:17 schreef Caland het volgende:
[..]
NAC - Willem II of NEC - Vitesse kunnen er ook nog altijd bijkomen.
Guus kom nar huus, want de koei'n staan op spring'nquote:Op donderdag 13 mei 2021 00:16 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Moeten die meisjes van 15 niet naar huus ofzo?
quote:Op woensdag 12 mei 2021 23:54 schreef Zipportal het volgende:
Bartjes Nolles en Simon Zijleaids worden hier ook al neergepleurd. @:de_kraam
https://www.rtlxl.nl/prog(...)29-9538-708b4885bb9e
THEO THEO THEOOOOO!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |