quote:Op donderdag 13 mei 2021 09:15 schreef devlinmr het volgende:
[ afbeelding ]
Ik zei al eerder dat ik vermoedde dat er mensen gaan zijn die valse meldingen gaan doen. Hier roepen ze er gewoon toe op..
Natuurlijk onder de noemer "bezorgde burger"
En dat vind ik nog het engste aan deze hele beweging, gewoon overtuigd zijn dat ze het doen om weet ik veel wat voor misstanden bloot te leggen, maar gewoon richting crimineel gedrag afglijden
Dat is toch kansloos als dat zo is en niet gevalideerd zou worden.quote:Op donderdag 13 mei 2021 10:13 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Bij Lareb ? Ja dat kan
In de USA heeft iemand bij VAERS gemeld dat symptomen van zijn griepprik waren dat hij gespierder, groter en groen werd
Zal vast erg stil blijven vanuit de bekende hoekquote:Op donderdag 13 mei 2021 10:15 schreef Isdatzo het volgende:
[..]tering.
Rouwadvertenties afspeuren om zo over de rug van overleden mensen je kruistocht tegen vaccinaties te voeren, en daarbij het belangrijke werk van het Lareb bemoeilijken.
Klagen dat de cijfers niet kloppen en dan hoogstpersoonlijk diezelfde cijfers proberen te manipuleren. Gevaarlijke idioten 13.gif .
Zijn dit anti-vaxxers of juist pro maatregelingen wappies?quote:Op donderdag 13 mei 2021 10:39 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Zal vast erg stil blijven vanuit de bekende hoek
Wat een onzin plaatje. Het grote verschil tussen wappies en normies is dat de wappies hun bevindingen baseren op pseudo wetenschap en dubieuze bronnen. Terwijl normies zich baseren op pure wetenschap en normale bronnen.quote:
Neequote:Op donderdag 13 mei 2021 10:38 schreef ludovico het volgende:
[..]
Dat is toch kansloos als dat zo is en niet gevalideerd zou worden.
320 meldingen die verder niet onderzocht zijn op enige connectie met de vaccinatie.quote:Op donderdag 13 mei 2021 11:07 schreef mir1986 het volgende:
Die 320 doden zijn gemeld door het Lareb en is ook in het nieuws geweest. Dus dat is niet gemanipuleerd.
Maar ik lees alweer, 10% van die mensen zou sowieso overlijden. Dus dat is ook het geval bij de Corona-doden, of zullen daar nog meer mensen overleden zijn door hun onderliggende ziektes als kanker, hart- en vaatziekten, COPD, etc.
Ik ken er 3....als covid doden opgeschreven.quote:Op donderdag 13 mei 2021 11:07 schreef mir1986 het volgende:
Die 320 doden zijn gemeld door het Lareb en is ook in het nieuws geweest. Dus dat is niet gemanipuleerd.
Maar ik lees alweer, 10% van die mensen zou sowieso overlijden. Dus dat is ook het geval bij de Corona-doden, of zullen daar nog meer mensen overleden zijn door hun onderliggende ziektes als kanker, hart- en vaatziekten, COPD, etc.
Edwigequote:
I exercise my right not to be infected with diseasesquote:Op donderdag 13 mei 2021 14:44 schreef Tingo het volgende:
[..]
Edwige
May 7, 2021 6:40 PM
As Pilato said on the latest #Newworldnextweek – “sick until proven healthy” is the new “guilty until proven innocent”.
Mooie post, de wereld op zijn kop inderdaad.quote:Op donderdag 13 mei 2021 14:44 schreef Tingo het volgende:
[..]
Edwige
May 7, 2021 6:40 PM
As Pilato said on the latest #Newworldnextweek – “sick until proven healthy” is the new “guilty until proven innocent”.
Such a 'right' does not exist.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:16 schreef devlinmr het volgende:
[..]
I exercise my right not to be infected with diseases
Net echt.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:38 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Mooie post, de wereld op zijn kop inderdaad.
[ twitter ]
Ik zou zeggen probeer het eensquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:38 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Mooie post, de wereld op zijn kop inderdaad.
[ twitter ]
Dat hebben we meestal. Vaxxed of ongevaxxed helemaal geen garantie is.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:53 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Jawel hoor... Recht op gezonde leefomgeving
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |