Zou echt wel kunnen jaquote:Op maandag 10 mei 2021 16:22 schreef molloot200 het volgende:
Weet je, het ding is, IJsland is bij ons al meer dan een jaar op de radar dus we kennen het inmiddels. Maar straks zijn er heel veel mensen die het voor de eerste keer zien. De winst kan echt hun kant op vallen denk ik
Jaaaaaquote:Op maandag 10 mei 2021 16:22 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
[..]
Ja ik ook, ze hebben ook zoveel promotie en dingen gedaan, zijn zo invested
M'n eerste gedachte was: wat heeft Lesley Roy hiermee te maken?quote:
Als het gewoon een goed optreden is kunnen ze best winnen. Veel mensen kennen ze nog van vorig jaar. Het nummer is niet heel geweldig, maar als het een beetje dezelfde sfeer heeft krijgt het wel de gunfactor.quote:
Ik twijfel wel of t grote publiek de zang goed genoeg vindt. Je moet er wel van houden denk ik.quote:Op maandag 10 mei 2021 16:22 schreef molloot200 het volgende:
Weet je, het ding is, IJsland is bij ons al meer dan een jaar op de radar dus we kennen het inmiddels. Maar straks zijn er heel veel mensen die het voor de eerste keer zien. De winst kan echt hun kant op vallen denk ik
Hij heeft gewoon een gouden plaat in de UK... zonder dat het songfestival überhaupt gehouden is. Dan heb je het wel over de Britten, die vinden dit prachtig. Maar toch.quote:Op maandag 10 mei 2021 16:24 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ik twijfel wel of t grote publiek de zang goed genoeg vindt. Je moet er wel van houden denk ik.
quote:Op maandag 10 mei 2021 16:23 schreef Greys het volgende:
IJsland - Daði og Gagnamagnið
Dadi begint voor een compleet fuchsia LED-scherm tijdens het vioolstukje.
Daarna zien we ze in de bekende groene truien in een donkerblauwe omgeving waarin we de groene monstertjes én een compleet geanimeerd 'publiek' uit de game zien.
Dansjes on fleek, het staat meteen als een huis!
quote:Op maandag 10 mei 2021 16:23 schreef Cee het volgende:
Drie keyboards die gekromd zijn en in de bridge gaan de drie keyboardspelers met de ruggen tegen elkaar staan zodat het 1 rond keyboard wordt net als bij Roemenië/Miracle.
Oh dat sowieso. Dit is uplifting en fun. Van de Zwitserse inzending spring je spontaan van een hoog flatgebouwquote:
Dit gaat live ook wel goed komen zo te horen. En ze hebben dus backings! Niet verwachtquote:
Van IJsland naar Groenlandquote:
Ja, 1.1 lijkt mij ook een normale prijs.quote:Op maandag 10 mei 2021 16:32 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
[..]
Hoe kan je denken dat het niet kwalificeert
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAquote:
quote:Op maandag 10 mei 2021 16:36 schreef Nexum het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Ja.quote:Op maandag 10 mei 2021 16:37 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Heeft zij een zenuwinzinking? Ik zag al een huilende tiktok en allemaal tweets en dingen
In 2018 wel 12 punten (jury en tele allebei volgens mij).quote:Op maandag 10 mei 2021 16:47 schreef Em31 het volgende:
We stemmen helemaal niet vaak op Duitsland toch
Vaker dan andersom, maar waar komt die vraag vandaan?quote:Op maandag 10 mei 2021 16:47 schreef Em31 het volgende:
We stemmen helemaal niet vaak op Duitsland toch
Ja dat was wel een dikke uitzondering, in plaats van 'altijd'quote:Op maandag 10 mei 2021 16:48 schreef molloot200 het volgende:
[..]
In 2018 wel 12 punten (jury en tele allebei volgens mij).
EscUnited hebben ze t daaroverquote:Op maandag 10 mei 2021 16:48 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Vaker dan andersom, maar waar komt die vraag vandaan?
Die Roy zei dat Nederland altijd zeurt over buren die op elkaar stemmen maar wij zijn erger met zowel België (waar) en Duitslandquote:Op maandag 10 mei 2021 16:48 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Vaker dan andersom, maar waar komt die vraag vandaan?
Hij zei ook dat hij alleen naar 2018 had gekekenquote:Op maandag 10 mei 2021 16:49 schreef Em31 het volgende:
[..]
Die Roy zei dat Nederland altijd zeurt over buren die op elkaar stemmen maar wij zijn erger met zowel België (waar) en Duitsland
Ah zo. Nee Nederland geeft eerder aan Duitsland dan aan Moldavië, maar niet in extreme mate ofzo.quote:Op maandag 10 mei 2021 16:49 schreef Em31 het volgende:
[..]
Die Roy zei dat Nederland altijd zeurt over buren die op elkaar stemmen maar wij zijn erger met zowel België (waar) en Duitsland
quote:Serbia take to the stage...
...and immediately BLAST AWAY any cobwebs that might have been left in the rafters of the Rotterdam Ahoy.
Assured and unstoppable, they stomp their way towards the satellite stage midway through the track.
Not enough credit is given to what established girl groups are able to do - especially ones that manage to pull off the harmonies and dance routines that Hurricane are presenting at this Contest.
Ja mooi onderzoekquote:Op maandag 10 mei 2021 16:50 schreef AnnethingIsPossible het volgende:
[..]
Hij zei ook dat hij alleen naar 2018 had gekeken
Die man denkt nu wat een droombaan heb ik tochquote:
Ik denk dat dit 0 punten krijgt van Armeniëquote:Op maandag 10 mei 2021 16:53 schreef aarontje112 het volgende:
Oh IJsland is flink aan het dalen in de odds zeg, toch zie ik ze niet winnen. Denk dat het in West-Europa erg veel punten kan ophalen, maar zie dit in bijvoorbeeld Armenië of Bulgarije veel minder doen tbh.
Wauwquote:Op maandag 10 mei 2021 16:53 schreef Funhouse het volgende:
Foto's IJsland: https://eurovision.tv/gallery/iceland-first-rehearsal-2021
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |