SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The show must go on folks!"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
je insinueert het wel degelijk foor te zeggen dat men niet door wel of niet sturende vragen heen kan prikkenquote:Op woensdag 5 mei 2021 08:09 schreef ludovico het volgende:
[..]
Jij leest non stop zaken die er niet staan.
Je hebt jezelf met blinde haat of iets soortgelijks geconditioneerd waardoor je alles wat ook maar enigszins tegenwicht geeft tegen covid propaganda een spin heeft, zodat je er tegen kunt zijn.
- er staat nergens dat ik acht dat het niet mogelijk is.
- er staat nergens dat ik 70% dom vind.
hoe wordt de maatschappij verziekt door vaccinatie?quote:Dit staat er:
[..]
STURENDE VRAAGSTELLING
Kan je dat lezen? Snap je wat dat betekend?
Het recht hebben om niet besmet te raken... Gaan we daar de complete maatschappij mee verzieken?
angstporno komt vooral van de hoek als blckbx en Weltschmerz. Msm is daar toch edn stuk genuanceerder inquote:Voor hen die dat idee hebben? Na meer dan een jaar angstporno?
je ergens veilig tussen de mensen kunnen bewegen zonder je zorgen te hoeven maken dat er iemand met waanideeën en corona ontkennend over je heen loopt te hoesten is niet echt heel veel gevraagd lijkt mequote:Dat volk zal er inderdaad zijn dat dat als utopie ziet.
zie hier inderdaad erg weinig acceptatie van feiten. Dat ben ik met je eens.quote:Dat volk is zo geprogrammeerd ondertussen dat als je ze benaderd met feiten die de angst tegenspreken dat ze het niet accepteren.
"we"? Wie zijn "we" merendeel van de bevolking staat nog steeds achter de maatregelenquote:De wens hebben dat de maatschappij zich in rare bochten wringt is helemaal prima verder, maar in een gezonde maatschappij geven we daar zeker geen gehoor aan.
wou dat ik dat kon betalen, maar men heeft tegenwoordig zoveel geld dat de huizenprijzen de pan uit rijzen.. ondanks dat volgens de mensen hier de economie kapot gemaakt wordtquote:Je gaat maar op een hutje op de hei wonen.
het moet inderdaad een keer klaar zijn dus hop vaccineren dusquote:Praktisch zinloze maatregelen doordrukken en het volk mee vervelen, als een uiting van hopeloosheid "we moeten wat doen" doet meer schade dan goed.
Zeker, maar als vaccinatie de oplossing is en men eens zou stoppen met het verspreiden van onzinverhalen over gentherapie en placebo vaccin en weet ik wat nog meer, dan zou het allemaal een stuk rapper gaanquote:Anyhow, leuk betoog van mij, maar hier ging het niet over.
Het onderzoek gebruikt sturende vragen. Ik wens iedereen zijn vrijheden terug. Of je gevaccineerd bent of niet.
Nee, je geeft gewoon antwoord op de vraag, wil je dat mensen vrij zijn als ze gevaccineerd zijn? Ja.quote:Op woensdag 5 mei 2021 08:47 schreef devlinmr het volgende:
je insinueert het wel degelijk foor te zeggen dat men niet door wel of niet sturende vragen heen kan prikken
Dat staat er niet.quote:Op woensdag 5 mei 2021 08:47 schreef devlinmr het volgende:
hoe wordt de maatschappij verziekt door vaccinatie?
Nee.quote:Op woensdag 5 mei 2021 08:47 schreef devlinmr het volgende:
angstporno komt vooral van de hoek als blckbx en Weltschmerz. Msm is daar toch edn stuk genuanceerder in
Gebeurt ook nergens, ga in de echte wereld leven.quote:Op woensdag 5 mei 2021 08:47 schreef devlinmr het volgende:
je ergens veilig tussen de mensen kunnen bewegen zonder je zorgen te hoeven maken dat er iemand met waanideeën en corona ontkennend over je heen loopt te hoesten is niet echt heel veel gevraagd lijkt me
quote:Op woensdag 5 mei 2021 08:47 schreef devlinmr het volgende:
zie hier inderdaad erg weinig acceptatie van feiten. Dat ben ik met je eens.
De maatschappij, we, uitvoerend personeel is het kabinet.quote:Op woensdag 5 mei 2021 08:47 schreef devlinmr het volgende:
"we"? Wie zijn "we" merendeel van de bevolking staat nog steeds achter de maatregelen
quote:Op woensdag 5 mei 2021 08:47 schreef devlinmr het volgende:
het moet inderdaad een keer klaar zijn dus hop vaccineren dus
Dat is weer een stropop, meneer stropop, ik heb dat nergens gezegd.quote:Op woensdag 5 mei 2021 08:47 schreef devlinmr het volgende:
Oh.. en in je hele rant geef je geen antwoord op de vraag "waarom acht je het onmogelijk dat mensen gewoon voor de maatregelen zijn?
quote:Op woensdag 5 mei 2021 09:11 schreef ludovico het volgende:
[..]
Dat is weer een stropop, meneer stropop, ik heb dat nergens gezegd.
Hier zeg je dat er sturende vraagstelling is en daarmee insinueer je dus dat de uitkomst op zijn minst gekleurd is. Dus nogmaals... waarom is het zo moeilijk voor je om te geloven dat mensen gewoon voor de maatregelen zijn. En kom niet met die onzin van angstporno van de overheid.quote:Op dinsdag 4 mei 2021 23:34 schreef ludovico het volgende:
[..]
Het is diep diep diep droevend, de sturing van de vraagstelling en de politieke activisten van de Volkskrant die daar 0.0 kritisch op zijn.
Alleen was dat niet de vraagstelling. Wellicht moet je die maar eens opzoekenquote:Op woensdag 5 mei 2021 09:06 schreef ludovico het volgende:
[..]
Nee, je geeft gewoon antwoord op de vraag, wil je dat mensen vrij zijn als ze gevaccineerd zijn? Ja.
De interpretatie daarvan, doorgetrokken op niet gevaccineerden, staat helemaal leeg.
Hoe wordt de maatschappij dan wel verziekt, behalve dan door de IkIkIk schreeuwers waar we niks aan hebben als samenleving?quote:
Mensen die ondanks een positieve PCR test gewoon naar buiten gaan? Of die terwijl ze wachten op de uitslag zich gewoon onder de mensen begeven? Please... dat gebeurd op grote schaalquote:Op woensdag 5 mei 2021 09:07 schreef ludovico het volgende:
[..]
Gebeurt ook nergens, ga in de echte wereld leven.
Nee hoor.. het merendeel kijkt niet naar Flavio en Lange Frans dus die komen niet met angstporno in aanrakingquote:Op woensdag 5 mei 2021 09:08 schreef ludovico het volgende:
[..]
De maatschappij, we, uitvoerend personeel is het kabinet.
Uiteraard staat het merendeel achter de maatregelen, die zijn lekker geindoctrineerd met angstporno.
Beste post van de dagquote:Op woensdag 5 mei 2021 09:11 schreef ludovico het volgende:
Waarom is een discussie met Devlin nooit leuk?
- Verdraaid iedere keer je tekst en als je een onderwerp wilt uitdiepen start een nieuw onderwerp.
Houdoe.
Leuke aanname van je.quote:Op woensdag 5 mei 2021 09:10 schreef ludovico het volgende:
[..]![]()
Men mag vrijwillig vaccineren wat ze willen, helaas worden er allerlei consequenties aan verbonden wat echt meer dan onacceptabel is, maar jij zal het wel goed vinden!
Covid is wat anders dan Polio/Mazelen. Laatstgenoemde kan je mitigeren, Covid komt gewoon ieder jaar terug.quote:Op woensdag 5 mei 2021 09:51 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Leuke aanname van je.
Ik vind het vooral een geval van nood breekt wet en niet heel veel anders dan het mogen weigeren van ongevaccineerde kinderen op de kinderopvang waar in Nederland een grote meerderheid voor is en waar de wetgeving al in de eerste kamer klaar ligt om goedgekeurd te worden.
Vaccineren doe je in de meeste gevallen niet voor jezelf maar voor de samenleving.
Weten we nog niet, maar is idd wel waarschijnlijk.quote:Op woensdag 5 mei 2021 10:08 schreef ludovico het volgende:
[..]
Covid is wat anders dan Polio/Mazelen. Laatstgenoemde kan je mitigeren, Covid komt gewoon ieder jaar terug.
Klopt gedeeltelijk maar de weerstand tegen COVID is laag bij mensen (nieuw virus) en de besmettelijkheid hoog. Dus de impact en het risico is ook hoog ivm de hier zo vaak aangehaalde griep.quote:Je hebt steeds onderliggende dogma's in je verhaaltjes die ook niet kloppen. Covid is niet "super erg" qua dodelijkheid en schadelijkheid per besmetting, totaal insignificant verschillend t.o.v. wat we normaliter normaal bevinden.
Al een jaar... dat is niet tijdelijkquote:Het is alleen enkele factoren besmettelijker omdat er weinig antistoffen zijn in de samenleving, dus tijdelijk wat meer druk op ziekenhuizen e.d.
klopt, maar tot die tijd is vaccineren onze beste kans om op korte termijn weer terug naar normaal te kunnenquote:Als dat opgelost is moet het gewoon klaar zijn met dit virus, of we moeten een hele andere aanpak van virusbestrijding gaan voeren op maatschappelijk niveau.
" Ik wil terug naar normaal, maar ik wil daar niet aan meewerken door me te laten vaccineren of op enig ander manier daaraan mee te helpen".... ik heb heel weinig geduld met dat soort mensen. Die zijn gewoon onderdeel van het probleemquote:Maar daar hebben heel veel mensen gewoon geen zin in, die willen het normale leven terug wat nu meer dan een jaar is afgepakt.
Dat beweer je steeds, echter zonder bewijs. COVID verspreid zich van mens op mens, verminder contactmomenten tussen mensen en je hebt minder verspreiding. Is geen hogere wiskunde.quote:En een groot deel van die maatregelen heeft echt een marginaal effect op besmettingscijfers dus dat is dan extra wrang.
Geen idee wat je hier bedoeld, kun je wat concreter zijn.quote:Maatschappij de optie geven om op sommige momenten met extra voorzichtigheid te leven wordt door o.a. jou ook weggehoond als "werkt niet" maar goede argumenten daarvoor heb je ook niet.
"likt"quote:Je likt het huidige beleid na.
quote:Protestantse Kerk Nederland: denk na over apart kerkdiensten voor gevaccineerden
De Protestantse Kerk Nederland (PKN) geeft plaatselijke kerken in overweging om aparte kerkdiensten aan te bieden voor gevaccineerden. De PKN heeft een werkgroep gevraagd om te kijken wat er straks weer mogelijk is als steeds meer mensen gevaccineerd zijn. Speciale diensten voor gevaccineerden zouden een optie zijn, meldt Trouw.
https://nos.nl/liveblog/2(...)r-britse-50-plussers
Wellicht omdat op het moment van schrijven de fact check gewoon klopte...quote:Op woensdag 5 mei 2021 12:05 schreef weetjewel5 het volgende:
https://www.nu.nl/nucheck(...)rt-ongefundeerd.html
[ afbeelding ]
Waarom mensen nog naar 'fact checkers' luisteren is me een raadsel.
https://www.bloomberg.com(...)curbs-as-cases-surgequote:World’s Most Vaccinated Nation Activates Curbs as Cases Rise
Seychelles, which has fully vaccinated more of its population against Covid-19 than any other country, has closed schools and canceled sporting activities for two weeks as infections surge.
The measures, which include bans on the intermingling of households and the early closure of bars, come even as the country has fully vaccinated more than 60% of its adult population with two doses of coronavirus vaccines. The curbs are similar to those last imposed at the end of 2020.
“Despite of all the exceptional efforts we are making, the Covid-19 situation in our country is critical right now with many daily cases reported last week,” Peggy Vidot, the nation’s health minister, said at a press conference Tuesday.
The Indian Ocean archipelago, which has a population of about 98,000, is dependent on tourism for much of its foreign exchange and acted quickly to begin vaccinations in January using a donation of Chinese vaccines from the United Arab Emirates. It has procured other vaccines since.
By April 12, 59% of the doses administered were Sinopharm vaccines and the rest were Covishield, a version of AstraZeneca Plc’s shot made under license in India.
To date 62.2% of its eligible population is fully vaccinated, according to the Bloomberg Vaccine Tracker. That compares with 55.9% for Israel, the next most vaccinated nation.
Officials at the press conference gave little detail on what could be behind the infection surge other than to say people were taking fewer precautions against the virus than before and the surge may be due to celebrations after Easter.
The number of active cases in the nation rose to 1,068 on May 3 from 612 on April 28, according to health ministry announcements.
Meest gevaccineerd wil niet zeggen dat er genoeg mensen zijn gevaccineerd, nog meer reden om voor een 100% vaccinatie graad te gaan.quote:Op woensdag 5 mei 2021 14:24 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
https://www.bloomberg.com(...)curbs-as-cases-surge
Het land met de meeste gevaccineerden haalt de maatregelen ook weer van stal doordat er een uitbraak is. Voorproefje wat hier dus ook komen gaat, mensen gaan nog van een koude kermis thuiskomen als ze denken dat het vaccin alles weer bij normaal zal brengen. Het stopt pas als wij zeggen dat het genoeg is.
Ook als 100% gevaccineerd zal zijn dan zullen er mutaties blijven komen die de vaccins onbruikbaar gaan maken, waardoor je weer een jaar moet wachten op een nieuw vaccin en toediening daarvan. En daarna is er weer een mutatie, enzovoorts enzovoorts. Covid muteert als een malle, vergelijkbaar met influenza, je komt hier dus niet uit. Tenzij we het met zijn allen niet meer accepteren, maar dat gaat helaas natuurlijk nooit gebeuren. We gaan naar een andere wereld toe, een nieuw normaal waarbij we permanent op afstand van elkaar leven. Als je vorig jaar goed geluisterd had naar de persconferenties dan had je dit al geweten.quote:Op woensdag 5 mei 2021 14:31 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Meest gevaccineerd wil niet zeggen dat er genoeg mensen zijn gevaccineerd, nog meer reden om voor een 100% vaccinatie graad te gaan.
Covid muteert juist helemaal niet als een malle. Influenza muteert afhankelijk van de variant 2 tot 6 keer sneller.quote:Op woensdag 5 mei 2021 14:50 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Ook als 100% gevaccineerd zal zijn dan zullen er mutaties blijven komen die de vaccins onbruikbaar gaan maken, waardoor je weer een jaar moet wachten op een nieuw vaccin en toediening daarvan. En daarna is er weer een mutatie, enzovoorts enzovoorts. Covid muteert als een malle, vergelijkbaar met influenza, je komt hier dus niet uit. Tenzij we het met zijn allen niet meer accepteren, maar dat gaat helaas natuurlijk nooit gebeuren. We gaan naar een andere wereld toe, een nieuw normaal waarbij we permanent op afstand van elkaar leven. Als je vorig jaar goed geluisterd had naar de persconferenties dan had je dit al geweten.
In shitholes in Afrika is men nog lang niet toe aan vaccinatieprogramma's, daar gaan dus mutaties ontstaan die hier vroeg of later ook weer ingevlogen worden. Nog minimaal tot aan 2030 lockdowns dus, perfect in lijn met de agenda 2030.quote:Op woensdag 5 mei 2021 14:52 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Covid muteert juist helemaal niet als een malle. Influenza muteert afhankelijk van de variant 2 tot 6 keer sneller.
De enige manier om mutaties nog verder te vertragen is juist vaccinatie
Als je goed had opgelet bij biologie had je dit geweten
Het wapen waarmee ME'ers bedreigd zou zijn blijkt dus achteraf door ME'ers zelf in elkaar gezet te zijn. Bedoeld om deze demonstrant een veel hogere straf te bezorgenquote:Agent blijkt vreemd wapen van relschopper Malieveld achteraf per abuis zelf te hebben gemaakt
Het vreemde wapen waarmee Alphenaar Tim de politie zou hebben bedreigd op het Malieveld, blijkt achteraf door een agent zelf in elkaar geknutseld te zijn. Dat blijkt uit het dossier van de zaak tegen Tim.
De 36-jarige Tim werd half maart tijdens een demonstratie tegen corona op het Malieveld afgeranseld door agenten. Een filmpje van het pak slaag werd talloze malen gedeeld op sociale media en bewoog diverse organisaties ertoe om op te roepen tot een onderzoek naar politiegeweld. Het filmpje maakte veel indruk. Liggend op de grond krijgt Tim klappen van agenten, ook op zijn hoofd. Ook moet hij een politiehond bij de wangen pakken om te voorkomen dat hij wordt aangevallen. De hond bijt hem wel in zijn been.
Snel daarna bracht de politie naar buiten waaróm Tim zo hard was aangepakt: hij had staan zwaaien met een startkabel waaraan ‘een geslepen fietsenstandaard’ was bevestigd.
https://www.gelderlander.(...)gemaakt-br~ac6767b4/
De fietsstandaard wel inderdaad... de accukabels heeft die persoon flink mee lopen zwaaien dus het is niet zo dat we het over een onschuldig persoon hebben.quote:Op woensdag 5 mei 2021 15:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het wapen waarmee ME'ers bedreigd zou zijn blijkt dus achteraf door ME'ers zelf in elkaar gezet te zijn. Bedoeld om deze demonstrant een veel hogere straf te bezorgen
Ach volgens Maurice de Hond wordt COVID geen probleem in Afrika en India want daar ventileert men genoegquote:Op woensdag 5 mei 2021 14:59 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
In shitholes in Afrika is men nog lang niet toe aan vaccinatieprogramma's, daar gaan dus mutaties ontstaan die hier vroeg of later ook weer ingevlogen worden. Nog minimaal tot aan 2030 lockdowns dus, perfect in lijn met de agenda 2030.
De titel van dat bericht klopt totaal niet met de inhoudquote:Op woensdag 5 mei 2021 15:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Het wapen waarmee ME'ers bedreigd zou zijn blijkt dus achteraf door ME'ers zelf in elkaar gezet te zijn. Bedoeld om deze demonstrant een veel hogere straf te bezorgen
Dat de agent 'vergeten' is dit te melden is op zijn zachts gezegd dubieus.quote:Uit onderzoek is inmiddels gebleken dat de startkabel en de fietsenstandaard los van elkaar op het Malieveld lagen en dat agenten ze hadden opgeraapt en in een tas gedaan. Toen de standaard daar uit viel, zag een agent dat een stuk tape aan de startkabel hing en heeft hij kabel en standaard aan elkaar gebonden ‘dat het niet verloren zou gaan’. In het dossier staat dat hij dat daarna ‘abusievelijk’ is vergeten te melden.
Het is niet gezegd dat standaard en kabel al niet vóór de rellen aan elkaar vast zaten, maar Tim ontkent dat.
Waarom blijf je maar niet relevante onzin erbij halen die werkelijk niets met mijn punten te maken hebben?quote:Op woensdag 5 mei 2021 15:41 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Ach volgens Maurice de Hond wordt COVID geen probleem in Afrika en India want daar ventileert men genoeg
Plus elke mutatie kan ook weer verder muteren, doorgemuteerde varianten van de B.1.1.7 zijn er mogelijk al, wellicht niet detecteerbaar met PCR.quote:Op woensdag 5 mei 2021 14:50 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Ook als 100% gevaccineerd zal zijn dan zullen er mutaties blijven komen die de vaccins onbruikbaar gaan maken, waardoor je weer een jaar moet wachten op een nieuw vaccin en toediening daarvan. En daarna is er weer een mutatie, enzovoorts enzovoorts.
Je had het over Afrika.... Volgens Maurice is daar geen enkel probleem want ventilatie dus ook geen mutatiesquote:Op woensdag 5 mei 2021 15:58 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Waarom blijf je maar niet relevante onzin erbij halen die werkelijk niets met mijn punten te maken hebben?
Hoe zit dit met invaliden? die moeten toch ook hun medische status laten zien om gebruik te maken van invalide parkeerplaatsen?quote:
Hele enge ontwikkeling, en weer gaan de wappies gelijk krijgen. We worden in een politie controlestaat geloodst, en de massa staat erbij en kijkt ernaar. Testen na vaccinatie, kennelijk hebben ze geen vertrouwen in de vaccins.quote:Verder adviseert het OMT om te wachten met Fieldlab-experimenten, evenementen met veel publiek zoals voetbalwedstrijden, tot de genoemde tweede stap is gezet. Zodra dat kan, moeten de strenge regels die nu gelden voor de experimenten, wel gehandhaafd blijven.
Dit advies geldt niet voor het veel grotere project 'Testen voor Toegang', dat deze week, na enkele proeven in april, echt van start is gegaan. Onder meer pretparken gaan dan kort open voor een beperkte groep, vooraf geteste bezoekers. Dit project duurt maximaal vijf maanden en is vooral bedoeld om mensen te laten wennen aan het vooraf testen en de betrokken bedrijven en instellingen voor te bereiden op een situatie waarbij vooraf testen de norm wordt. Dit vergt onder meer aanpassing van logistieke processen en automatiseringssystemen.
Lees het volledige artikel: https://fd.nl/economie-po(...)scijfers-flink-dalen
In een ideale wereld zou alles weer normaal worden na het afronden van alle vaccins. Dat was ook het verhaal wat ze maandenlang de wereld in geslingerd hebben.quote:Op woensdag 5 mei 2021 18:51 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Vooraf testen gaat de norm worden als het aan het kabinet ligt, voor altijd en overal.
[..]
Hele enge ontwikkeling, en weer gaan de wappies gelijk krijgen. We worden in een politie controlestaat geloodst, en de massa staat erbij en kijkt ernaar. Testen na vaccinatie, kennelijk hebben ze geen vertrouwen in de vaccins.
Met alle respect, maar het is nu al NIET meer recht te lullen. Dat deze lui dit uberhaupt voorstellen moet bij iedereen een alarmbel doen laten rinkelen. Testen om naar een dierentuin etc. te mogen, permanent en altijd. We moeten er aan wennen, een nieuwe norm. Het is echt te ziek voor woorden, het wordt steeds een stapje erger.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:31 schreef KNAK het volgende:
[..]
In een ideale wereld zou alles weer normaal worden na het afronden van alle vaccins. Dat was ook het verhaal wat ze maandenlang de wereld in geslingerd hebben.
We leven blijkbaar in een andere realiteit en uitdelen van vaccins is kennelijk inderdaad een doel, maar geen einddoel. We moeten er in blijven hangen en uiteindelijk gaan we allemaal vanzelf wel zien en meemaken waarom.
Dat worden mooie discussies hier... uiteindelijk is het wegkijken/rechtlullen toch écht niet meer mogelijk![]()
Het zal dan óf muisstil worden, óf we hebben er weer een paar Fok! neusjes bij die eindelijk de juiste kant op wijzen
oh? Waar dan? Volgens mij is dat nergens gezegd of beloofd. Zelfs hier wordt Rutte vaak aangehaald met zijn " nieuwe normaal"quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:31 schreef KNAK het volgende:
[..]
In een ideale wereld zou alles weer normaal worden na het afronden van alle vaccins. Dat was ook het verhaal wat ze maandenlang de wereld in geslingerd hebben.
vaccins zijn geen doel, ze zijn een middel om enigszins naar normaal terug te kerenquote:We leven blijkbaar in een andere realiteit en uitdelen van vaccins is kennelijk inderdaad een doel, maar geen einddoel. We moeten er in blijven hangen en uiteindelijk gaan we allemaal vanzelf wel zien en meemaken waarom.
Ik ga me niet druk maken over wat misschien gaat komen. Ik weet iig zeker dat het geen onderdeel is van eoa complotquote:Dat worden mooie discussies hier... uiteindelijk is het wegkijken/rechtlullen toch écht niet meer mogelijk![]()
Het zal dan óf muisstil worden, óf we hebben er weer een paar Fok! neusjes bij die eindelijk de juiste kant op wijzen
En wat stel jij voor als realistische oplossingquote:Op woensdag 5 mei 2021 19:49 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Met alle respect, maar het is nu al NIET meer recht te lullen. Dat deze lui dit uberhaupt voorstellen moet bij iedereen een alarmbel doen laten rinkelen. Testen om naar een dierentuin etc. te mogen, permanent en altijd. We moeten er aan wennen, een nieuwe norm. Het is echt te ziek voor woorden, het wordt steeds een stapje erger.
Er worden gvd vaccins toegediendquote:Op woensdag 5 mei 2021 20:41 schreef devlinmr het volgende:
[..]
En wat stel jij voor als realistische oplossing
dat is niet gezegd. Er is sinds er vaccins zijn gezegd dat ze maximaal 95% werken, dat de duur van bescherming onbekend is, dat je weliswaar moeilijker maar nog steeds mensen kunt besmetten, etc etc. Die lijstjes zijn zelfs hier in ongenuanceerde vorm gepostquote:Op woensdag 5 mei 2021 21:01 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Er worden gvd vaccins toegediend. Maandenlang is ons de wortel voorgehouden dat dat het einde van deze crisis en maatregelen gaat zijn.
Dat zullen we nog wel zien. Vooralsnog zie ik daar geen officiële plannen voor die dat tot het einde der dagen voorstellen.quote:Blijkt dus weer een leugen, we komen in een test dystopie terecht, waarbij we ons zelfs na vaccinatie om de haverklap moeten laten testen als we iets willen doen.
Vaccins zijn gratis. Het is bedoeld om een bepaald soort mensen over de streep te trekken.quote:Op woensdag 5 mei 2021 20:54 schreef Tingo het volgende:
Eerst dacht ik dat dit satire was.....
“Joints for Jabs was held in New York in Union Square. Free joints were distributed to people who could prove they had received a coronavirus vaccine….”
https://www.nytimes.com/2(...)ment-incentives.html
Free joints, free beer, 50 dollar debit cards, jeetje.
Gaat niet helemaal goed met de vaccin verkoop als ze dit soort praktijken moeten doen.
quote:Op woensdag 5 mei 2021 23:48 schreef mir1986 het volgende:
[ twitter ]
Dus merkel zegt het zelfs al. Hoezo geloven mensen nog in de goedheid????
Dat is gewoon feitelijk juist en een vraagstuk waar de hele wereld al ruim een jaar hun beleid om baseert.quote:„We kunnen het leven van mensen redden door andere mensen vrijheden af te nemen.”
Na een dik jaar is die vraag eenvoudig te beantwoorden; ze doen wat ze willen.quote:Op donderdag 6 mei 2021 00:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
[..]
Dat is gewoon feitelijk juist en een vraagstuk waar de hele wereld al ruim een jaar hun beleid om baseert.
De hele vraag is wanneer je welke vrijheden van burgers mag beperken.
Hoe is dit anders dan ooit? Jouw vrijheid houdt op op het moment dat je daar anderen mee belast.quote:Op woensdag 5 mei 2021 23:48 schreef mir1986 het volgende:
[ twitter ]
Dus merkel zegt het zelfs al. Hoezo geloven mensen nog in de goedheid????
Waar ben je precies benieuwd naar?quote:Op donderdag 6 mei 2021 01:01 schreef mir1986 het volgende:
[ twitter ]
En nog iets waar ik wel benieuwd naar ben.
Die avondklok die we niet meer hebben bedoel je?quote:Op donderdag 6 mei 2021 08:14 schreef KNAK het volgende:
[..]
Na een dik jaar is die vraag eenvoudig te beantwoorden; ze doen wat ze willen.
Het is bijzonder te noemen dat bijv. de avondklok als compleet nutteloos werd bestempeld in de MSM door 1 van die knakkers, wellicht omdat die avondklok niet gezien werd als een belangrijke, bepalende tool voor het onderdrukken van het volk en het doordrukken van de Corona hoax.
De avondklok is een mooi voorbeeld dat er nog véél meer van het volk te ontnemen valt waar ze dan ook stapsgewijs vrolijk mee verder zullen gaan. Het is dan ook lachwekkend om te zien dat ze aan het debatteren zijn of ze nu wel of niet testbewijzen, CoronaPaspoorten, verplichte vaccinaties willen gaan doorvoeren, of dat er 18 mei wel/niet verdere versoepelingen komen, of dat we nog langer er in blijven hangen, of dat na India Bangladesh, of Nepal etc in de MSM ineens helemaal naar de CoronaKlote gaat, etc.
Al die shit is reeds bepaald wat er gebeuren gaat. Denken dat een Rutte dag tot dag bekijkt wat er met ons moet gebeuren is naïef∞
Als domme koeien staan wij in de weide te wachten tot de boer ons naar binnen haalt - dat kan melken zijn maar evengoed ook een ritje slachtbank.
Vanaf 19 mei kunnen er in New York weer honkbalwedstrijden worden bezocht. Bezoekers die volledig gevaccineerd zijn, mogen in de stadions van de Yankees en Mets in vakken zitten waarin alle stoelen worden gebruikt.quote:Op woensdag 5 mei 2021 20:54 schreef Tingo het volgende:
Eerst dacht ik dat dit satire was.....
“Joints for Jabs was held in New York in Union Square. Free joints were distributed to people who could prove they had received a coronavirus vaccine….”
https://www.nytimes.com/2(...)ment-incentives.html
Free joints, free beer, 50 dollar debit cards, jeetje.
Gaat niet helemaal goed met de vaccin verkoop als ze dit soort praktijken moeten doen.
o.a.quote:Op donderdag 6 mei 2021 08:58 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Die avondklok die we niet meer hebben bedoel je?
Heb je wellicht ook een quote waar gezegd werd dat de avondklok compleet nutteloos was? Dat is namelijk nooit zo gezegd
Deze longarts vergeet even de bescherming die je als gevaccineerde ook anderen beschermt.quote:
Dat is een niet helemaal juiste weerspiegeling. Hij maakt daar een nuance bij. Namelijk dat zijn uitspraak gebaseerd is op geen enkel wetenschappelijk bewijsquote:Op donderdag 6 mei 2021 11:52 schreef KNAK het volgende:
[..]
o.a.
https://www.nu.nl/coronav(...)ekenhuisopnames.html
Ach ja, dat was ik even vergeten.quote:Op donderdag 6 mei 2021 13:53 schreef Gebruikersnaam_7 het volgende:
[..]
bbc news is paid for by the government
quote:Op donderdag 6 mei 2021 13:56 schreef Gebruikersnaam_7 het volgende:
Artsen trekken aan de bel: mensen kunnen na coronaprik gevaar vormen voor ongevaccineerden
https://www.ninefornews.nl/artsen-trekken-aan-de-bel-mensen-kunnen-na-coronaprik-gevaar-vormen-voor-ongevaccineerden/
quote:Stella Immanuel, MD
Immanuel is a pediatrician and minister in Houston, according to reports, with a clinic in a strip mall. During Monday's briefing, she claimed she has treated 350 COVID-19 patients with HCQ and none have died.
David Prins... is dat niet die longarts die vorig jaar al uit de bocht vloog met zijn opmerkingen dat de Nederlandse overheid door Bill Gates wordt aangestuurd oidquote:
Jezus draait zich om aan zijn kruisquote:Op donderdag 6 mei 2021 14:21 schreef Gebruikersnaam_7 het volgende:
https://www.xandernieuws.net/
Ik kan me voorstellen dat men moedeloos wordt van al de berichten.
Vandaar vast twee bemoedigende 'preken', van een pastor uit Hawaii en een evangelist uit Nederland:
https://www.jdfarag.org/bible-prophecy?sapurl=LytkNmtjL2xiL21pLytneHI0YnFyP2F1dG9wbGF5PXRydWUmZW1iZWQ9dHJ1ZQ==
O ja, North Lake church Georgia, US:
,
en
Stella Immanuel. Die kwam vorig jaar ook al voorbij. Zelfs Trump refereerde aan haar.quote:Op donderdag 6 mei 2021 14:00 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Klinkt als een betrouwbaar groepje "artsen"
https://www.medpagetoday.com/infectiousdisease/covid19/90533
[..]![]()
Was dat niet die Nigeriaanse toverdokter?quote:Op donderdag 6 mei 2021 14:39 schreef Salina het volgende:
[..]
Stella Immanuel. Die kwam vorig jaar ook al voorbij. Zelfs Trump refereerde aan haar.
Dan weet je al bijna dat er iets niet klopt.
quote:Onderscheiding voor Jaap van Dissel
Jaap van Dissel krijgt de Akademiepenning van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen "voor de wijze waarop hij tijdens de corona-epidemie de minister van VWS en het crisisteam van de overheid wetenschappelijk heeft geadviseerd over de bestrijding van covid-19". De prijs wordt eens in de twee jaar uitgereikt aan iemand die zich inzet "voor de bloei van de Nederlandse wetenschap."
https://nos.nl/liveblog/2(...)ijgt-akademiepenning
Zekers!quote:Op donderdag 6 mei 2021 14:48 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Was dat niet die Nigeriaanse toverdokter?
nee je bent weer eens slecht geïnformeerd.quote:Op donderdag 6 mei 2021 14:03 schreef devlinmr het volgende:
[..]
met zijn opmerkingen dat de Nederlandse overheid door Bill Gates wordt aangestuurd oid
Hoe betrouwbaar acht jij van den Bossche's theorie?quote:
Of jijquote:Op donderdag 6 mei 2021 16:41 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
nee je bent weer eens slecht geïnformeerd.
https://www.theguardian.c(...)reaches-crisis-pointquote:Global shortage in computer chips 'reaches crisis point'
Consumer price rises loom while dearth of semiconductors slow production from Samsung to Ford
Consumers are facing price rises and shortages of products from TVs and mobile phones to cars and games consoles as a global shortage in semiconductors grows.
The shortage in chips, the “brain” within every electronic device in the world, has been steadily worsening since last year.
Initially the problem was only a temporary delay in supplies as factories shut down when the coronavirus pandemic first hit.
However, although production is back to normal, a new surge in demand driven by changing habits fuelled by the pandemic means that it is now reaching crisis point.
Car manufacturers investing in tech-heavy electric vehicles, the boom in sales of TVs and home computers and launch of new games consoles and 5G-enabled mobile phones have all driven demand.
Even the mighty Apple, a $2tn company and the world’s biggest buyer of semiconductors spending $58bn annually, was forced to delay the launch of the much-hyped iPhone 12 by two months last year due to the shortage.
“Chips are everything,” says Neil Campling, media and tech analyst at Mirabaud. “There is a perfect storm of supply and demand factors going on here. But basically, there is a new level of demand that can’t be kept up with, everyone is in crisis and it is getting worse.”
Ford recently cancelled shifts at two car plants and said profits could be hit by up to $2.5bn this year due to chip shortages, while Nissan is idling output at plants in Mexico and the US. General Motors said it could face a $2bn profit hit.
Last month, Sony, which along with other console makers has struggled with stock shortages over the last year, said it might not hit sales targets for the new PS5 this year because of the semiconductor supply issue. Microsoft’s Xbox has said it forecasts supply issues continuing at least until the second half of the year.
However, the most telling example of the semiconductor crisis has come from Samsung, the world’s second-largest buyer of chips for its products after Apple. Earlier this week, the company said it might have to postpone the launch of its high-end smartphone due to the shortage, despite also being the world’s second-largest producer of chips.
“It is incredible that Samsung sells $56bn of semiconductors to others, and consumes $36bn of them itself, finds it may have to delay the launch of one of its own products,” says Campling.
Samsung’s co-chief executive, Koh Dong-jin, who also heads its mobile business unit, highlighted a significant issue saying that there is a “serious imbalance” in the pecking order of who is getting the limited supplies of chips.
Car manufacturers, who cut chip orders as vehcle sales fell last year, found themselves at the back of the queue when they tried to reorder when the market rebounded. The entire global car industry buys about $37bn worth of chips, with the biggest players such as Toyota and Volkswagen spending more than $4bn each, making them relative minnows for semiconductor suppliers.
"The worst affected have been autos because they were last to the party; if Apple is spending $56bn a year and growing who are you going to keep supplies going to first?” says Campling.
The chip shortage looks set to persist for some time yet. It can take up to two years to get complex semiconductor production factories up and running, and manufacturers are in the process of significantly raising prices for the second time in less than a year.
“There is no sign of supply catching up, or demand decreasing, while prices are rising across the chain,” says Campling. “This will cross over to people in the street. Expect cars to cost more, phones to cost more. This year’s iPhone is not going to be cheaper than last year."
https://www.theguardian.c(...)-of-vital-componentsquote:Global Covid vaccine rollout threatened by shortage of vital components
Pharmaceutical firms warn of delays to items such as the large bags in which vaccine cells are grown
Vaccine-makers around the world face shortages of vital components including large plastic growbags, according to the head of the firm that is manufacturing a quarter of the UK’s jab supply.
Stan Erck, the chief executive of Novavax – which makes the second vaccine to be grown and bottled entirely in Britain – told the Observer that the shortage of 2,000-litre bags in which the vaccine cells were grown was a significant hurdle for global supply.
His warning came as bag manufacturers revealed that some pharmaceutical firms were waiting up to 12 months for the sterile single-use disposable plastic containers, which are used to make medicines of all kinds, including the Pfizer, Moderna and Novavax Covid-19 vaccines.
But Erck and his British partners said they were confident they had enough suppliers to avoid disruption to the supply of Novavax. The vaccine is waiting for approval from the Medicines and Healthcare products Regulatory Agency (MHRA) but the first of 60 million doses ordered by the government are already in production in Teesside.
The Fujifilm Diosynth Biotechnologies factory began growing the first cells for the Novavax vaccine in Billingham, County Durham this month and in a few weeks they will fill the bioreactor bag, ready to be transported to GlaxoSmithKline’s plant at Barnard Castle to be put into vials for distribution.
“The first hurdle is showing it works and we don’t have that hurdle any more,” Erck said.
But he added there were others still to overcome. “There’s the media that the cells have to grow in,” Erck said. “You grow them in these 2,000-litre bags, which are in short supply. Then you pour it out and you have to filter it, and the filters are in short supply. The little things count.”
Novavax almost ran out of bags at one of its 20 factories earlier this year, but there had been no delays for the UK operation, according to Martin Meeson, global chief executive of Fujifilm Diosynth.
“We started working on our part of the supply chain in summer last year,” he said. “We had to accelerate some of the investment here, but the commitment we made last summer to start manufacturing in February has been fulfilled.”
Both Meeson and Erck said the UK’s vaccine taskforce had been helpful in sorting out supply issues so far, but other countries and other medical supplies might be affected.
ABEC makes bioreactor bags at two plants in the US and two in Fermoy and Kells in Ireland, and delivered six 4,000-litre bags to the Serum Institute in India last year for its Covid vaccines.
Brady Cole, vice-president of equipment solutions at ABEC, said: “We are hearing from our customer base of lead times that are pushing out to nine, 10, even 12 months to get bioreactor bags. We typically run out at 16 weeks to get a custom bioreactor bag out to a customer.” He said ABEC was still managing to fulfil orders at roughly that rate.
“The bag manufacturing capacity can’t meet demand right now,” he added. “And on the component side, the tubes and the instruments and so forth that also go into the bag assembly – those lead times are also starting to get stretched as well. But the biggest problem we see is it really is just the ability to get bags in a reasonable amount of time.”
ABEC expanded its factories last year and has now started making 6,000-litre bags, which are roughly the size of a minibus. Other firms including MilliporeSigma, part of German company Merck, have also been expanding their manufacturing facilities. American firm Thermo Fisher Scientific expects it will finish doubling its capacity this year.
The US government has also blocked exports of bags, filters and other components so it can supply more Pfizer vaccines for Americans. Adar Poonawalla, the chief executive of the Serum Institute of India, said the restrictions were likely to cause serious bottlenecks.
Novavax is hoping to avoid delays and “vaccine nationalism” by operating on four continents, with 20 facilities in nine countries.
“One year ago, we had exactly zero manufacturing capacity,” Erck said. “We’re self-sufficient. The two main things we need to do are done in the UK. And in the EU we have plants in Spain and the Czech Republic and fill-and-finish in Germany and the Netherlands.”
There was no need for vaccines to cross borders to fulfil contracts, he said.
The Oxford/AstraZeneca vaccine was hit by a delay to a delivery of 5 million doses from India and a problem with a batch made in Britain, and the company has been dragged into a lengthy row between the UK and the EU over vaccine exports.
Godverdomme het is allemaal de schuld van corona 'vaccins' dat ik nu geen PS5 heb.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 16:07 schreef Sjemmert het volgende:
Wereldwijd chip te kort door nano chips in vaccins ?
Het zal de meeste niet ontgaan zijn dat er sinds de pandemie een wereldwijd te kort is aan computer chips.
In het begin werd ons verteld dat dit kwam omdat de fabrieken een tijdje stilgestaan hebben. Klinkt opzich wel aanneembaar, maar ondertussen draaien de fabrieken al weer geruime tijd op volle toeren maar zijn er nog steeds flinke tekorten overal. Apple, Samsung, Sony, Intel, Nvidea, AMD, allemaal kampen ze met computer chip te korten waardoor producten uitgesteld of in kleine aantallen op de markt kwamen.
Waar zijn al die chips dan heen gegaan die al het hele jaar volop geproduceerd worden vraagt elk weldenkend mens zich dan af. Nou, niet naar bovengenoemde bedrijven in ieder geval, zoveel is wel duidelijk, maar waar dan wel ? Ik (en enkele zeer goed ingelichte bronnen in GAME) beginnen het vermoeden te krijgen dat de wereldwijde chip te korten door fabrieks stilstanden een grote hoax is. Dat er afgelopen jaar meer chips zijn geproduceerd dan ooit. Geen chips voor de nieuwste Apple en Samsung phones maar wel nano chips voor Pfizer, Astra Zenica, Moderna en Johnson & Johnson vaccins. Ga er maar aan staan, miljarden mensen moeten zo snel mogelijk gechipt gevaccineerd worden. Dan is het ineens niet meer zo gek dat er te kort overblijft voor de tech producenten ondanks dat de fabrieken al geruime tijd volop draaien. Die staan nu even in de wacht tot iedereen op deze planeet een chip ingespoten heeft gekregen.
Uiteraard doet de MSM wat het kan om de mensen om de tuin te leiden en blijven ze ons voorliegen dat de te korten zouden komen door fabrieks stiltanden of een te kort aan zakken (uhuh uhuh ja vast).
[..]
https://www.theguardian.c(...)reaches-crisis-point
[..]
https://www.theguardian.c(...)-of-vital-components
Daar lijkt het wel op ja. Ga maar na, hoeveel mensen hebben er een PS5 gehad ? Bijna niemand ! Hoeveel mensen hebben er een vaccin gehad ? Best wel veel al en het worden er elke dag meer omdat er volop geproduceerd wordt. Ondertussen zitten de PS5 fabrieken nog steeds op chips te wachten en rollen er vrijwel geen nieuwe consoles van de banden af !quote:Op vrijdag 7 mei 2021 16:46 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Godverdomme het is allemaal de schuld van corona 'vaccins' dat ik nu geen PS5 heb.
Johhh, gedachte van al die Fok "kabinet beleid is heilig" adapten denken echt dat als je niet gevaccineerd bent dat je nog steeds een gevaar bent voor mensen die wél gevaccineerd zijn.quote:
Nee beter wachten we met het opengooien van de economie tot iedereen is gevaccineerd.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 17:24 schreef ludovico het volgende:
[..]
Johhh, gedachte van al die Fok "kabinet beleid is heilig" adapten denken echt dat als je niet gevaccineerd bent dat je nog steeds een gevaar bent voor mensen die wél gevaccineerd zijn.
Knettergek die mensen, ze willen voor die waanideeën mensen gewoon uitsluiten van het normale leven. En allerlei verplichtingen opleggen anderzijds.
En ze denken echt dat dat normale ideeën zijn en de wetenschap houdt zich helemaal stil.
Ook om gezichtsverlies tegen te gaan, met hun mondkapjes, flikker toch op met dat op waanzin gebaseerde beleid.
quote:Op vrijdag 7 mei 2021 16:46 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Godverdomme het is allemaal de schuld van corona 'vaccins' dat ik nu geen PS5 heb.
Want niemand mag dood aan de seizoensgriep, heb jij al je influenza prik gehad?quote:Op vrijdag 7 mei 2021 17:46 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Nee beter wachten we met het opengooien van de economie tot iedereen is gevaccineerd.
Niet iedereen hoeft een corona prikje gehad te hebben om dit virus te decimeren tot minder erg dan de seizoensgriep.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 17:50 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Keizer stropop en drogreden weer in de bocht
Omdat we voor influenza al honderden jaren aan weerstand hebben opgebouwd, COVID19 is nieuw voor iedereen.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 17:52 schreef ludovico het volgende:
[..]
Niet iedereen hoeft een corona prikje gehad te hebben om dit virus te decimeren tot minder erg dan de seizoensgriep.
Dus waarom zou eerst iedereen gevaccineerd moeten worden voordat we het open gooien en krijgt influenza een andere behandeling?
Nou nee, als we wat verder zijn in vaccineren / de risicogroepen geweest zijn kan de zorg sector het prima aan, geen idee welk argument je nog meer ziet om dan restricties te handhaven terwijl de feitelijke situatie in dat geval prima kan zijn dat de druk op de IC minder is dan vergelijkbaar jaargetijde met influenza.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 18:06 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Omdat we voor influenza al honderden jaren aan weerstand hebben opgebouwd, COVID19 is nieuw voor iedereen.
https://www.newscientist.(...)lang-gaat-het-duren/quote:Op vrijdag 7 mei 2021 16:07 schreef Sjemmert het volgende:
Wereldwijd chip te kort door nano chips in vaccins ?
knip
Zwaksten zijn al gevaccineerd, ziekenhuizen liggen nog steeds vol en we hebben nog steeds restricties.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 18:07 schreef ludovico het volgende:
[..]
Nou nee, als we wat verder zijn in vaccineren / de risicogroepen geweest zijn kan de zorg sector het prima aan, geen idee welk argument je nog meer ziet om dan restricties te handhaven terwijl de feitelijke situatie in dat geval prima kan zijn dat de druk op de IC minder is dan vergelijkbaar jaargetijde met influenza.
Doet niks af aan wat ik zeg, jij reageert daar (bewust ? ) niet op.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 18:10 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Zwaksten zijn al gevaccineerd, ziekenhuizen liggen nog steeds vol en we hebben nog steeds restricties.
Vaccins beschermen niet 100% en niet gevaccineerden kunnen een bron van mutaties zijn.
Ergo, streef naar 100% vaccinatiegraad.
Jij beweert zonder bewijs dat de zorg het aan kan... Dat kunnen ze nu nog steeds niet ondanks restricties en we hebben de meeste risicogroepen al gevaccineerd.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 18:12 schreef ludovico het volgende:
[..]
Doet niks af aan wat ik zeg, jij reageert daar (bewust ? ) niet op.
Zonder bewijs? Is het ooit anders gegaan in de wereld? Heb jij één voorbeeld dat de samenleving, na opbouw van antistoffen, de oversterfte niet de baas was over influenza danwel corona?quote:Op vrijdag 7 mei 2021 18:15 schreef devlinmr het volgende:
Jij beweert zonder bewijs dat de zorg het aan kan...
zijn we voorlopig nog lang niet op aanbeland.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 18:16 schreef ludovico het volgende:
[..]
Zonder bewijs? Is het ooit anders gegaan in de wereld? Heb jij één voorbeeld dat de samenleving, na opbouw van antistoffen, de oversterfte niet de baas was over influenza danwel corona?
Er liggen iets van 46 mensen onder de 40 op de IC........quote:Op vrijdag 7 mei 2021 18:15 schreef devlinmr het volgende:
Sterker nog we zien steeds meer jongeren in het ziekenhuis belanden en steeds meer jongeren die niet het ziekenhuis in zijn geweest maar wel al maanden met de naweeen kampen van corona
onder de 60 valt voor mij onder jongeren in dit geval. Gewoon de werkende bevolking, en daar de economie ongeveer drijft op de 40-80 groep (meeste geld) zijn die het belangrijkste.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 18:18 schreef ludovico het volgende:
[..]
Er liggen iets van 46 mensen onder de 40 op de IC........
Dat zijn geen aantallen om de samenleving voor te gijzelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |