Pietertje met klare taal!quote:
			
			
			
			Zegt niks nieuws toch?quote:
			
			
			
			en dan is het goed?quote:Op maandag 10 mei 2021 17:03 schreef tja77 het volgende:
[..]
Zegt niks nieuws toch?
Gebrek aan opbouwend en creatief vermogen in de twee achterste linies, dat was toch allang duidelijk?
			
			
			
			Pietertje zou echt baat hebben bij een douche, stylist en een spraakcoach. Dan kan het nog worden met z'n carriere.quote:
			
			
			
			dansen kan hij ook al nietquote:Op maandag 10 mei 2021 17:17 schreef RipCity het volgende:
[..]
Pietertje zou echt baat hebben bij een douche, stylist en een spraakcoach. Dan kan het nog worden met z'n carriere.
			
			
			
			
			
			
			
			VERDEELDHEIDquote:Op woensdag 12 mei 2021 14:06 schreef RipCity het volgende:
Sukkeltje Rosario weet niet eens waar Israël ligt joh
https://www.telegraaf.nl/(...)door-conflict-israel
			
			
			
			Fijn die maatschappelijke betrokkenheid. Gemiddeld te dom om te poepen, maar over zoiets complex wel je 'mening' moeten etaleren. Mooie tijd leven we in.quote:Op woensdag 12 mei 2021 14:06 schreef RipCity het volgende:
Sukkeltje Rosario weet niet eens waar Israël ligt joh
https://www.telegraaf.nl/(...)door-conflict-israel
			
			
			
			
			
			
			
			Dat dit allemaal kan tegenwoordig.quote:Op woensdag 12 mei 2021 15:12 schreef tja77 het volgende:
Mensen veroordelen omdat ze hun mening uiten.
Mooie tijd leven we in.
			
			
			
			Dat het kan?quote:Op woensdag 12 mei 2021 15:42 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Dat dit allemaal kan tegenwoordig.
			
			
			
			Vooral dat laatstequote:Op woensdag 12 mei 2021 15:29 schreef de_boswachter het volgende:
Al die Marocs die dan een partij moeten kiezen in de strijd tussen Palestina en IsraelZo tenenkrommend en voorspelbaar. Het zijn namelijk allebei walgelijke landen die onder het mom van een fictief persoon geweld verheerlijken en spelen wie de grootste lul heeft. En dan de Telegraaf met hun suggestieve berichtgeving
.!!!
			
			
			
			En een betere baardgroei.quote:Op maandag 10 mei 2021 17:17 schreef RipCity het volgende:
[..]
Pietertje zou echt baat hebben bij een douche, stylist en een spraakcoach. Dan kan het nog worden met z'n carriere.
			
			
			
			
			
			
			
			Of op een forum.. bah, menschenquote:Op woensdag 12 mei 2021 16:10 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat het kan?
Dat je je druk maakt om wat een ander op Instagram of Twitter plaatst.
			
			
			
			
			
			
			
			Achterste linie is voetballend toch wel prima? Die twee mannen die ervoor staan kunnen gewoon niet zo veel.quote:Op maandag 10 mei 2021 17:03 schreef tja77 het volgende:
[..]
Zegt niks nieuws toch?
Gebrek aan opbouwend en creatief vermogen in de twee achterste linies, dat was toch allang duidelijk?
			
			
			
			Max begon het seizoen redelijk tot goed, maar z’n tweede seizoenshelft is hij echt matig. Lijdt ontzettend veel onnodig balverlies.quote:Op woensdag 12 mei 2021 20:35 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Achterste linie is voetballend toch wel prima? Die twee mannen die ervoor staan kunnen gewoon niet zo veel.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Die is nog misselijk van alle suiker.quote:Op donderdag 13 mei 2021 13:40 schreef Rabieluh het volgende:
Weer geen Mo, Zahavi gewoon in de basis.
			
			
			
			Lichaam van een wielrenner. (type Rasmussen)quote:Op woensdag 12 mei 2021 16:17 schreef Caland het volgende:
Pietertje moet het vooral bij schrijven houden met zijn radiohoofd en tbs-stemgeluid.
			
			
			
			
			
			
			
			Was een stuk of 438x moeilijker dan die intikker in minuut 8 ofzoquote:
			
			
			
			Die heb ik niet gezien, schakel net pas in.quote:Op donderdag 13 mei 2021 15:09 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Was een stuk of 438x moeilijker dan die intikker in minuut 8 ofzoMaar prima goal inderdaad.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Die krijgen we echt niet verkocht deze zomerquote:
			
			
			
			Hij is iig geen basisspeler meer.. is al heel wat.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:59 schreef RipCity het volgende:
[..]
Die krijgen we echt niet verkocht deze zomer
Schmidt wil die koste wat kost behouden. Zelfs vandaag mocht die weer spelen
			
			
			
			Bedankt vriend.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:13 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Gefeliciteerd met de 2de plek mannen.
			
			
			
			
			
			
			
			Thanksquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:13 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Gefeliciteerd met de 2de plek mannen.
			
			
			
			John gaat 4 spitsen halen. Ik vermoed Locadia aangezien hij graag dicht bij de deur "scout". Daarnaast die Griek van VVV en Kerk van Utrecht. De 4e is een poging om Luuk de Jong terug te halen.quote:Op donderdag 13 mei 2021 13:40 schreef Buitendam het volgende:
De Jong heeft 1 taak deze zomer: een sloper van een CV kopen. Kan Boscagli standaard als eerste middenvelder worden gebruikt.
			
			
			
			Met Locadia zouden we wel weer eens een wedstrijd met 7-1 kunnen winnen.quote:Op donderdag 13 mei 2021 18:41 schreef PirE het volgende:
[..]
John gaat 4 spitsen halen. Ik vermoed Locadia aangezien hij graag dicht bij de deur "scout". Daarnaast die Griek van VVV en Kerk van Utrecht. De 4e is een poging om Luuk de Jong terug te halen.
			
			
			
			Dat is tegenwoordig niet meer zoveel, scheelt drie miljoen ofzo.quote:
			
			
			
			Of je betaalt er een jaar Brobbey meequote:Op donderdag 13 mei 2021 20:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat is tegenwoordig niet meer zoveel, scheelt drie miljoen ofzo.
Haal je een jeugdspeler voor uit Denemarken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |