Als Kiel niet inkakt door het drukke programma is zelfs directe promotie nog goed mogelijk. HSV kan alleen nog maar hopen op veel misstappen van Kiel, dat ook nog eens veel van die wedstrijden thuis speelt.quote:Op vrijdag 30 april 2021 08:47 schreef Idisrom het volgende:
In de nog mooiere competitie dan onze Eerste Divisie, laat HSV het gisteravond opnieuw afweten met een 1-1 gelijkspel tegen Karlsruher. In de laatste vijf competitieronden heeft HSV maar drie punten gehaald.
De nummer twee-plek van Greuther Fürth is nu wel definitief uit zicht.
Holstein Kiel is de grootste kanshebber op plek 3, en zit bovendien morgen nog in de Duitse beker.
Op ARD morgenavond kun je morgenavond de halve finale BVB Dortmund - Holstein Kiel zienquote:Op vrijdag 30 april 2021 08:57 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Als Kiel niet inkakt door het drukke programma is zelfs directe promotie nog goed mogelijk. HSV kan alleen nog maar hopen op veel misstappen van Kiel, dat ook nog eens veel van die wedstrijden thuis speelt.
Ik heb zo mijn twijfelsquote:
quote:Op zaterdag 1 mei 2021 23:28 schreef KingRoland het volgende:
@:Sabata (bundesliga) en @:Chufi (la liga) zijn de meest underrated users van VBL
de echte kenners
Maar Erik Meijer bij Sky is fantastisch!quote:Op zondag 2 mei 2021 12:09 schreef Sabata het volgende:
Ik dank u voor de mention, maar ik ril een beetje van het woord 'kenner'. Dat komt vooral door figuren als Matthäus bij SKY of PI-air bij de NOS die ongehinderd door enige vorm van kennis zomaar teksten de wereld in slingeren en het daarna weer aan Dickie of andere boze trainers uit moeten leggen
Oei, Horst is al 70 jaar.quote:Op maandag 3 mei 2021 12:57 schreef Sabata het volgende:
HSV schakelt de versnellingsbak van de paniek in overdrive. Horst Hrubesch, clubicoon van weleer is voor de laatste wedstrijden de trainer in plaats van de ontslagen Daniel Thione. Hij zegt ook letterlijk zelf dat hij "de rommel van de laatste weken komt opruimen"
https://www.kicker.de/hsv(...)ainer-803579/artikel
Standort nicht unterstütztquote:Op zondag 2 mei 2021 13:41 schreef XL het volgende:
Voor KingRoland en andere die bij de kaaskoppen in de heimat wonen, ik weet niet of de link regio beveiliging heeft. Hier is hij in actie en hij spreekt Nederlander-vriendelijk Duits!
https://sport.sky.de/fuss(...)ayern/11516083/34236
Ik woon in Duitsland, wellicht is er op youtube wat te vinden zonder regio check. Ik kan helaas niet voor je zoeken, omdat ik geen Nederlandse VPN heb. 100% meijer heet zijn item.quote:Op maandag 3 mei 2021 19:42 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Standort nicht unterstützt
Dieses Video kann von deinem aktuellen Standort nicht geschaut werden
HSV heeft inmiddels een mega-probleem. Directe promotie is uit zicht en voor play-off moeten ze er toch minimaal 2/3 winnen.quote:Op dinsdag 4 mei 2021 15:30 schreef Sabata het volgende:
Fortuna doet er alles aan de druk in de 2. Liga hoog te houden, al komen er wel klachten van fans die er hoge bloeddruk aan over houden. Gisteren stonden ze tot kort voor tijd 2-2 gelijk tegen Karlsruhe maar in 95e minuut scoort Shinta Appelkamp dan de 3-2. Fortuna daardoor in punten gelijk met HSV. Holstein Kiel speelt vanavond hopelijk de bekerkater weg tegen SV Sandhausen. We wachten af
Het derde niveau heet 3. Liga, niet 3. Bundesliga :p Verder hoop ik ook op promotie van 1860! Iemand enig idee of ze dan op de Grünwalderstrasse blijven?quote:Op dinsdag 4 mei 2021 20:51 schreef Szura het volgende:
In de 3. Bundesliga wordt het ook een aardige ontknoping, met hopelijk het vorig seizoen genaaide Dresden als een van de winnaars. Nog drie wedstrijden:
1. Dresden 66
2. Rostock 66
3. 1860 München 64
4. Ingolstadt 64
Zou geweldig zijn!!quote:Op dinsdag 4 mei 2021 21:02 schreef Sabata het volgende:
Dat hebben ze vorig jaar nog laten nagaan, volgens de DFL mogen ze op de Grünwalderstrasse spelen in de 2. liga. Fingers crossed dus
En Hertha nog tegen Schalke. Die redden het dus wel.quote:Op vrijdag 7 mei 2021 09:30 schreef Idisrom het volgende:
Bielefeld en Hertha gaan nu in het weekend tegen elkaar spelen
Mainz is al veilig. Volgende week schakelen Köln tegen Hertha elkaar uit, en eveneens Werder tegen Augsburg.quote:Op zondag 9 mei 2021 18:39 schreef Sabata het volgende:
Degradatiestress op zondag. Vier ploegen in actie die kans lopen om of via relegationmatch of via directe degradatie nog in gevaar te komen.
.....kniip....
De Rhein Main derby eindigde aldus 1-1. Frankfurt teleurgesteld omdat ze daarmee een CL-ticket zien verdwijnen, Mainz teleurgesteld omdat een stunt hier meteen lijfsbehoud betekend had. Nu hebben ze theoretisch het zwaarste programma met BVB op Hemelvaart en Wolfsburg op de slotdag. Fingers crossed
Hertha tegen Arminia is nog bezig
Hoe gaat de promotie daar ook alweer? Eerste 2 plekken direct en nummer 3 playoff tegen nummer 16 uit BL?quote:Op maandag 10 mei 2021 22:04 schreef Sabata het volgende:
Holstein Kiel wint ook zijn derde inhaalwedstrijd in de 2. liga, 1-0 tegen Hannover 96. Mafste uitslag van deze ronde, Aue tegen Paderborn. Bij Aue scoort Dimitri Nazarov een hattrick, maar Paderborn scoort helaas 8 keer, eindstand 3-8. Dynamietstaaf/coach Baumgart was evengoed niet tevreden: Bilanz ist trotzdem scheisse.
HSV gaat winnen bij Nurnberg zo lijkt het, nu 4-1 voor en een kwartier te gaan. Live stand nu dus
1 Bochum - 63
2 Holstein Kiel - 59
3 Greuther Fürth - 58
4 HSV - 55
5 Fortuna - 53
Klopt helemaal. Bochum is al 99,9% zeker van promotie, Kiel heeft hele goede papieren om als 2e te eindigen met nog één wedstrijd extra. Fürth, HSV en theoretisch ook Fortuna hebben nog een kans op plek 3.quote:Op maandag 10 mei 2021 22:09 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Hoe gaat de promotie daar ook alweer? Eerste 2 plekken direct en nummer 3 playoff tegen nummer 16 uit BL?
HSV nog een plekje stijgen en Bremen nog een plekje zakken dus. Play-off genotquote:Op maandag 10 mei 2021 23:21 schreef Sabata het volgende:
[..]
Klopt helemaal. Bochum is al 99,9% zeker van promotie, Kiel heeft hele goede papieren om als 2e te eindigen met nog één wedstrijd extra. Fürth, HSV en theoretisch ook Fortuna hebben nog een kans op plek 3.
HSV wint bij het debut van Hrubesch met 5-2, waaronder 2 keer Terodde. Juist die gaat naar Schalke volgend jaar.
HSV speelt nog tegen de nummers 16 en 17. Fürth heeft het veel zwaarder wat dat aangaat. Gevoelsmatig zeg ik dat voor HSV 6 punten voldoende zijn voor plek 3.quote:Op maandag 10 mei 2021 23:35 schreef de_boswachter het volgende:
Kiel gun ik het wel, die zijn de laatste jaren goed bezig. Voor Hamburg zou het echt dramatisch zijn opnieuw geen promotie... en daar ziet het wel naar uit.
Augsburg.. gaat hij wel halenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 17:35 schreef Oriente het volgende:
Lewandowski heeft het record van Gerd Müller kunnen evenaren. Nu nog 1 goal (nog 1 wedstrijd voor) om alleen aan de top te komen.
Volledig onduidelijk voor welke markt ze de Duitse rechten hebben. In Zweden sowieso, maar viaplay mag die Zweedse beelden niet in Duitsland gebruiken. Of ze de Bundesliga in NL al mogen uitzenden is voor mij onduidelijk.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 11:32 schreef TargaFlorio het volgende:
Volgens Chris Woerts () heeft de Nordic Entertainment Group de tv-rechten voor de Bundesliga.
'Ziggo Sport raakt uitzendrechten Formule 1 kwijt aan Nordic Entertainment Group'
Gaat natuurlijk over de Nederlandse rechten.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 16:11 schreef XL het volgende:
[..]
Volledig onduidelijk voor welke markt ze de Duitse rechten hebben. In Zweden sowieso, maar viaplay mag die Zweedse beelden niet in Duitsland gebruiken. Of ze de Bundesliga in NL al mogen uitzenden is voor mij onduidelijk.
Ik heb nu Sky, vooral vanwege F1. Ga echter formule 1 via VPN kijken, want het duitse commentaar is kut. Dan val ik voor Bundesliga ook weer terug op de publieke Duitse omroepen
Ze hebben de rechten al voor de Bundesliga voor Scandinavië t/m 2029. Kan nog wel wat landjes bij.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 11:32 schreef TargaFlorio het volgende:
Volgens Chris Woerts () heeft de Nordic Entertainment Group de tv-rechten voor de Bundesliga.
'Ziggo Sport raakt uitzendrechten Formule 1 kwijt aan Nordic Entertainment Group'
Ik ken de markt daar niet maar kan me voorstellen dat daar minder concurrentie is dan in Nederland (Ziggo, ESPN).quote:Op dinsdag 18 mei 2021 19:48 schreef borisz het volgende:
[..]
Ze hebben de rechten al voor de Bundesliga voor Scandinavië t/m 2029. Kan nog wel wat landjes bij.
Bundesliga dus volgend seizoen bij Viacom.quote:Op dinsdag 18 mei 2021 19:48 schreef borisz het volgende:
[..]
Ze hebben de rechten al voor de Bundesliga voor Scandinavië t/m 2029. Kan nog wel wat landjes bij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |