Ik heb alles een beetje uit het oog verloren de laatste tijd, maar deze liggen nog gewoon in de (lokale) winkels denk ik? Binnenkort toch maar eens langs de lokale boekhandelquote:Op woensdag 28 april 2021 11:00 schreef Wilmar_Taal het volgende:
'Van Dorpsroddel tot Complottheorie' doet het redelijk goed. De voorspelling dat het hooguit 75 stuks per jaar zal verkopen is niet uitgekomen: er zijn inmiddels in de eerste twee maanden al 75 stuks verkocht, en het blijft redelijk doorgaan. Ik verwacht toch dat er eind dit jaar de 200 stuks wel gehaald zullen zijn. Maar nu de boel gaat versoepelen, is het misschien wel weer leuk om de boer op te gaan richting de beurzen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En binnenkort uit nieuwsgierigheid misschien weer eens het bos in, beetje rondwandelen in die omgeving enzo.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Ik moet die ook nog lezen, inmiddels bezig in het bob richel boek.quote:Op woensdag 13 oktober 2021 14:22 schreef in-between het volgende:
Er gebeurt hier niet veel meer.De proponenten laten het afweten,
Vast het nieuwe boek van Wilmar gelezen.
Boek over HRH vindt ik persoonlijk een stuk interessanter.( heb beide gelezen).quote:Op zondag 7 november 2021 20:39 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik moet die ook nog lezen, inmiddels bezig in het bob richel boek.
Die ga ik nog lezen, heb het eldermans boek ook gelezen dus dan hoort richel er een beetje bijquote:Op maandag 8 november 2021 16:43 schreef in-between het volgende:
[..]
Boek over HRH vindt ik persoonlijk een stuk interessanter.( heb beide gelezen).
Wat top dat de rododendrons gered zijn. Dat zou eeuwig zonde zijn als ze die weggehaald zouden hebben. Waarom zouden ze zoiets willen? Ze staan daar prachtig.quote:Op vrijdag 19 november 2021 16:05 schreef Wilmar_Taal het volgende:
Over de podcast van De Stentor. Recent ben ik nog door de journaliste Emma gebeld over een gerucht dat haar ter ore is gekomen, en ze zou mij op de hoogte houden van de vorderingen, maar het is inmiddels alweer enige weken stil. Intussen heeft Gerhardus een succesvolle campagne gevoerd om de rododendrons van het Ronde Huisgebied te redden van de grijpgrage knuistjes van Staatsbosbeheer (ze wilden ze kappen en elders in het bos nieuwe herplanten; dat ging dus even niet door). Verder ben ik druk bezig met de Engelse versie van Richel na te kijken. Ik kan weer opnieuw beginnen, want mijn laptopje pakt de oude bestanden op Onedrive niet goed op.
Tot zover een miniatuur update, ik zit deze week lekker te sniffen van een verkoudheid, de coronatest was negatief, dus ik ervaar weer eens een ouderwetse snotneus.
Even dit topic opgezocht n.a.v. de podcast. Wat een ellende heb jij over je heen gehad zeg, gun je niemand. +1 voor Wilmar!quote:Op vrijdag 24 december 2021 08:56 schreef Wilmar_Taal het volgende:
Podcast!!! Aanstaande zondag te beluisteren via Spotify, maar ik denk dat er ook wel andere kanalen bij zullen zitten. Check de Stentor.
Listen to this episode from Het Ronde Huis on Spotify. In de bossen op de Veluwe, vlakbij het dorp Nunspeet, is een grote, open plek omringd door bomen. Op deze plek stond een rond huis, of beter gezegd hét Ronde Huis. Gebouwd in 1906 door Frank van Vloten. Het is er nu verlaten, maar er gaan wilde geruchten rond over deze plek, het huis en de eigenaar. Was het Ronde Huis in Nunspeet een horrorhuis waar kinderen op rituele wijze werden vermoord? In deze podcast gaat Emma Somsen, verslaggever bij de Stentor, op zoek naar alle verhalen over dit huis. En probeert ze erachter te komen waarom complotdenkers over de hele wereld zich hierin vastbijten. Te beluisteren bij de Stentor en op alle podcastkanalen. Het Ronde Huis is een podcast van de Stentor. Hij is gemaakt door Emma Somsen. De eindredactie werd gedaan door Carin Smolders en Kevin Goes. See omnystudio.com/listener for privacy information.
En hoe is het bevallen?quote:Op vrijdag 24 december 2021 10:16 schreef Bosbeetle het volgende:
Ben deze week begonnen in je ronde huis boek, van dorpsroddel tot... Leuk leesvoer.
Ik vond het een leuk boek, een grappige inzage in hoe dingen spannender gemaakt kunnen worden dan ze zijn (niet van jouw kant natuurlijkquote:
Veel succes voelt dat niet een beetje dat je je op onbekend terrein bevindt. Ik herinner me dat ik nadat ik mijn proefschrift geschreven had het heel raar voelde om ineens over een onderwerp te moeten schrijven waar je niet alle ins en outs van kentquote:Op vrijdag 25 maart 2022 10:20 schreef Wilmar_Taal het volgende:
Maar het is mijn eerste 'schone breuk' met het Ronde Huis, lees: het eerste boek waarin het niet ergens op de achtergrond loert.
Jemig, ik ben hier echt al een hele tijd niet geweest. Een beetje druk gehad met 'De Atlantische Tempeliers. Of hoe de heilige graal Amerikaans is geworden'. Deze ligt inmiddels bij uitgevers. Eerste afwijzingen zijn binnen, Uitgeverij Aspekt heeft wel interesse, maar ik vind de aanbieding niet aantrekkelijk genoeg, en het grootste deel van de uitgevers neemt gewoon hun tijd. Inmiddels ga ik over zes weken naar Engeland om twee nieuwe boeken te promoten via Troy Books.quote:Op vrijdag 25 maart 2022 10:32 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Veel succes voelt dat niet een beetje dat je je op onbekend terrein bevindt. Ik herinner me dat ik nadat ik mijn proefschrift geschreven had het heel raar voelde om ineens over een onderwerp te moeten schrijven waar je niet alle ins en outs van kent
Toch word je gemist. Pak nog vaak je boek en lees een stukje. Je hebt echt iets goeds afgeleverdquote:Op zondag 24 juli 2022 15:44 schreef Wilmar_Taal het volgende:
[..]
Jemig, ik ben hier echt al een hele tijd niet geweest. Een beetje druk gehad met 'De Atlantische Tempeliers. Of hoe de heilige graal Amerikaans is geworden'. Deze ligt inmiddels bij uitgevers. Eerste afwijzingen zijn binnen, Uitgeverij Aspekt heeft wel interesse, maar ik vind de aanbieding niet aantrekkelijk genoeg, en het grootste deel van de uitgevers neemt gewoon hun tijd. Inmiddels ga ik over zes weken naar Engeland om twee nieuwe boeken te promoten via Troy Books.
Om op je vraag te antwoorden Bosbeetle: het voelt als een bevrijding. Mijn huidige onderzoek naar de Nederlandse en Belgische UFO-onderzoeken voelt ook goed aan, alhoewel ik nog geen enkel idee heb wat de vorm van het boek moet gaan worden. Ik heb er losse denkbeelden bij, maar geen geheelomvattend idee. Dat gaat overigens ook niet lang meer duren, want ik heb wel het gevoel dat ik binnenkort bij de ideale vorm ga uitkomen.
Waarschijnlijk is het Ronde Huis nu wel een keer klaar. Ik zie de aantallen in verkoop afnemen, in de komkommertijd heeft zich nog geen nieuwe journalist gemeld die de oude wijn in nieuwe zakken wil gieten en ik ben nog wel bezig om de tien meest in het oog springende verhalen over het Ronde Huis in een bundeltje te vangen en dat via Brave New Books op de markt te brengen. Dan is wat mij betreft de rek er wel uit. Ik zit nog wel te denken om een Nederlandse uitgave te maken van mijn kaboutertrilogie, maar dat wordt dan een enkel boek. Eerst maar eens de vliegende schotels uit mijn systeem werken. Ik begin zo in 1989, interessant jaar in verband met de Belgische UFO-golf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |