Dat welquote:Op zaterdag 24 april 2021 21:15 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Volgens mij konden ze het prima met elkaar vinden.
En je moet ook aan andere gasten denkenquote:Op zaterdag 24 april 2021 21:18 schreef derLudolf het volgende:
Gastvrij zijn als je gasten de boel vernielen? Pardon?
Je kan je goed ergerenquote:
quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:19 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Ontzettend heerlijk dat jullie er waren.
En nu optyfen.
quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:19 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Jeetje. Ik zou die boot van ze afduwen. Zoek het uit.
quote:
Ja sommige mensen schamen zich echt he-le-maal nergens voor..quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:20 schreef Stefanovich het volgende:
Wtf, ze hebben een paar gerechten gehad en die vrouw kan meteen totaal niet kokenen dan ze ook nog terechtwijzen om die hond. W.a.t. een volk
Die zitten ook niet op een pissende honten te wachten... Zou ze gelijk geven hoor om boos te worden.quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:19 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
En je moet ook aan andere gasten denken
Dat bedoel ik. Als je lauw reageert op zoiets geeft andere gasten dat ook niet bepaald een aangenaam gevoel over de hygiëne daar.quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:22 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Die zitten ook niet op een pissende honten te wachten... Zou ze gelijk geven hoor om boos te worden.
Maar goed, misschien doen ze wel iets met feedback: als je honten niet toelaat kun je ook niet boos worden omdat ze je meubilair er onder zeiken.
Nou wacht maarquote:Op zaterdag 24 april 2021 21:23 schreef Pap89 het volgende:
Ik kijk met 10-15 min vertraging, maar die honden mee naar Frankrijk en op bed enz, wat een aso’s 🥲
De vlooien houden em echt wel boven water hoorquote:Op zaterdag 24 april 2021 21:27 schreef Blues het volgende:
Arme hond een sloot over te laten steken ook
quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:29 schreef Snowsquall het volgende:
De vlooien houden em echt wel boven water hoor
Nou iddquote:Op zaterdag 24 april 2021 21:27 schreef Blues het volgende:
Arme hond een sloot over te laten steken ook
"We hebben er vrienden bij"Echt niet
quote:Update Bart en Christa
Voordat Nicole & Cosmas bij ons kwamen hadden we veel boekingen staan, echter ging Spanje op slot en werden alle boekingen geannuleerd. Zij waren daardoor onze eerste en ook onze laatste gasten. Wat de toekomst brengt zullen we zien en moeten we afwachten. Met de chambre boot gaan we zodra het weer kan alleen in de weekenden door en niet meer door de weeks.
Doordat we geen gasten meer hebben gehad, hebben we ook geen fietstours meer gedaan. Wel hebben we dagelijks onze eigen fietstour naar ons werk en weer terug naar huis, ongeveer 25 km per dag. We werken allebei (24 uur) bij een Telecombedrijf in Valencia. Bart als klant contact specialist mobiel en Christa als klant contact specialist thuis. Bart doet daarnaast ook een stukje recruitment voor het bedrijf.
Die man (vrouw weet ik niet) sprak toch nauwelijks Spaans?quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:32 schreef maan_man het volgende:
We werken allebei (24 uur) bij een Telecombedrijf in Valencia. Bart als klant contact specialist mobiel en Christa als klant contact specialist thuis. Bart doet daarnaast ook een stukje recruitment voor het bedrijf.
En het dan alsnog onbeleefd vinden om het remspoor niet met open armen te ontvangenquote:
Maar super ongastvrij natuurlijk, als je niet blijft glimlachen als die hond uit Up je meubels vernielt.quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:29 schreef golfer het volgende:
Valencia staat nogal buiten de realiteit met die kuthonden op hun kleine bootje.
Dat wordt nooit een succes, die chambre boot. Zeker nu niet meer, na deze uitzending.
Die zweefteef en haar man vielen mij 100% mee. Leken mij aardige mensen zonder dubbele bodem.
En iemand kan de beste aspergekok ter wereld zijn, ik vind het alsnog niet te eten. Maar het komt natuurlijk niet in hen op: dat het prima gekookt is, maar niet hun smaak.quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:41 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Maar super ongastvrij natuurlijk, als je niet blijft glimlachen als die hond uit Up je meubels vernielt.
![]()
Ik had ook te doen met Thérèse, volgens mij moest ze haar tranen bedwingen. Zelfs als eten niet lekker is, ga je toch niet half zitten kokhalzen?
Precies!!! Die Bart is een onbehouwen boer die zelf nog geen ei kan koken!!quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:44 schreef maan_man het volgende:
[..]
En iemand kan de beste aspergekok ter wereld zijn, ik vind het alsnog niet te eten. Maar het komt natuurlijk niet in hen op: dat het prima gekookt is, maar niet hun smaak.
Sommige mensen kunnen heel goed iets wat ze niet lusten lachend wegkanen. Zelf kan ik dat niet, hoe vervelend dat soms ook is.quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:41 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Maar super ongastvrij natuurlijk, als je niet blijft glimlachen als die hond uit Up je meubels vernielt.
![]()
Ik had ook te doen met Thérèse, volgens mij moest ze haar tranen bedwingen. Zelfs als eten niet lekker is, ga je toch niet half zitten kokhalzen?
soms doe ik gewoon een stukje feta kaas er stiekum in, ik snij het in plakjes voor in de vriezer.quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:52 schreef FlippingCoin het volgende:
ja precies als je geen feta kaas lust is de kok niet per se kut![]()
mafkezen
Handigquote:Op zaterdag 24 april 2021 22:01 schreef christmastsunami het volgende:
[..]
soms doe ik gewoon een stukje feta kaas er stiekum in, ik snij het in plakjes voor in de vriezer.
ik vind het een smaak explosie ook met een klein stukje, maar als men aan feta denkt dan wordt het weer zo..quote:
Kan het zelf ook wel waarderen in een salade of zoquote:Op zaterdag 24 april 2021 22:03 schreef christmastsunami het volgende:
[..]
ik vind het een smaak explosie ook met een klein stukje, maar als men aan feta denkt dan wordt het weer zo..
Ja maar, dan is het hoe je het brengt. Je kunt ook gewoon zeggen dat je iets echt niet lust. Voor mijn part bedenk je een allergie. Maar een gezicht vol walging, kokhalzen en de kokkin beledigen, dat vind ik zo onaardig!quote:Op zaterdag 24 april 2021 21:56 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Sommige mensen kunnen heel goed iets wat ze niet lusten lachend wegkanen. Zelf kan ik dat niet, hoe vervelend dat soms ook is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |