Dat had je niet moeten zeggenquote:Op woensdag 21 april 2021 22:06 schreef molloot200 het volgende:
Dadi moet af en toen wel even bedenken wat hij met zijn armen gaat doen buiten het dansje om, vond ik ook al bij dat onthullingsoptreden. Nu gaan ze alle kanten op en dat vind ik hinderlijkEn sinds ik erop ben gaan letten steeds meer
Eerst nog de nummer 2 van PINquote:Op woensdag 21 april 2021 22:06 schreef koffieleuk het volgende:
Echt een godenblokje met Destiny hierna
Mag best terugkomen, maar van The Roop winnen ga je gewoon niet denk ikquote:Op woensdag 21 april 2021 22:08 schreef Aoibhin het volgende:
Oh jaaaa deze, die vond ik ook wel goed in de NSF toen
Ja ik ben wel echt superblij dat het The Roop weer is gewordenquote:Op woensdag 21 april 2021 22:10 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Mag best terugkomen, maar van The Roop winnen ga je gewoon niet denk ik
Zonder hen was hij gewoon eerste en tweede geworden in PiN ook.quote:Op woensdag 21 april 2021 22:10 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Mag best terugkomen, maar van The Roop winnen ga je gewoon niet denk ik
Balenquote:Op woensdag 21 april 2021 22:11 schreef molloot200 het volgende:
Ugh waarom streamen ze dit niet gewoon op Youtube, ik heb altijd problemen met dit soort programma's
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |