Ik persoonlijk krijg liever bericht van 538 vrouwen.quote:Op donderdag 15 april 2021 11:35 schreef Caland het volgende:
Nog steeds geen bericht van 538 jongens.
SPANNEND.
Dat is toch helemaal niet nauwkeurig?quote:Op donderdag 15 april 2021 11:33 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Als er genoeg vaccins zijn zou ik daar ook voor pleiten ja. Weg met dat fijnmazige en gewoon op de massa in grote hallen.
Die volg ik niet, waarom zou er dan voor die laatste geen bed zijn?quote:Op donderdag 15 april 2021 11:35 schreef galantis het volgende:
[..]
Dit lijkt me een extreem vergezocht.
Als er voor die niet-gevaccineerden die je hun keuze even betaald wil zetten geen bed is, dan is er ook automatisch geen bed voor mensen die dan wel 'recht' daarop zouden hebben door bijv een auto-ongeluk. Dit is een situatie die men nu al een jaar met man en macht probeert te voorkomen.
Zolang ze maar nauwkeurig zijn met prikken (in de bovenarm, en niet ergens anders).quote:Op donderdag 15 april 2021 11:42 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Dat is toch helemaal niet nauwkeurig?
Je kan hem ook omdraaien: Als er voor diegene met een auto-ongeluk wel een bed is, zijn er klaarblijkelijk nog gewoon bedden beschikbaar, dus ook voor anderen die er dan minder recht op zouden hebben. Bij een situatie waarbij er geen enkel bed meer beschikbaar is, is ongeveer iedereen de sjaak, en niet alleen mensen die je dan achteraan wilt laten sluiten.quote:Op donderdag 15 april 2021 11:43 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Die volg ik niet, waarom zou er dan voor die laatste geen bed zijn?
Het is overigens niet een kwestie van 'betaald zetten' hoor. Maar het niet-nemen van vaccins heeft nu eenmaal ook consequenties. Voor een overbelaste zorg, voor een samenleving die langer op slot blijft met alle gevolgen van dien.
Ik vind niet dat je kan weigeren om een vaccin te nemen en er vervolgens vanuit kan gaan dat de rest van Nederland dat dan maar blijft faciliteren. Helemaal prima als je geen vaccin neemt, alleen de samenleving gaat weer open en de ziekenhuizen behandelen iedereen weer. Als het dan onverhoopt tot een keuze komt sta je achteraan de rij ja.
als je dat niet begrijpt dan houdt het wel op, omdat je daardoor wedstrijden kan missen, dat jij dat niet erg vindt is wat anders maar vanuit het oogpunt van de atleet gezien wel natuurlijk.quote:
Ik vind de schrijfstijl van die Jelmer Visser inderdaad best leuk.quote:
En het klinkt als zo'n oude bakeliet telefoonquote:Op donderdag 15 april 2021 11:51 schreef miss_sly het volgende:
Wat rete-irritant die telefoon die telkens overgaat. Dat was in vorige briefings nooit zo. Iemand vergeten een schakel om te zetten of zo?
Een gemiste wedstrijd is wel even iets anders dan je onderneming failliet zien gaan of werkeloos worden, je huis moeten verkopen enz.quote:Op donderdag 15 april 2021 11:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
als je dat niet begrijpt dan houdt het wel op, omdat je daardoor wedstrijden kan missen, dat jij dat niet erg vindt is wat anders maar vanuit het oogpunt van de atleet gezien wel natuurlijk.
Mooiquote:Op donderdag 15 april 2021 11:53 schreef StateOfMind het volgende:
https://coronatest.nl/ik-(...)nline-afspraak-maken
Bouwjaar 1952 is nu aan de beurt.
Jaaaaaa wat een tempoquote:Op donderdag 15 april 2021 11:53 schreef StateOfMind het volgende:
https://coronatest.nl/ik-(...)nline-afspraak-maken
Bouwjaar 1952 is nu aan de beurt.
quote:
Moeders komt uit 1953, dus die is bijna aan de beurt.quote:
Die ouwe van mij ook uit 53, moeders is al gevaccineerd. Gaat nu de goede kant op!quote:Op donderdag 15 april 2021 12:00 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Moeders komt uit 1953, dus die is bijna aan de beurt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |