Da's al 40 jaar zo en dat gaat op zich prima, zonder een dergelijk akkoord is beleid maken veel lastiger om niet te zeggen onwerkbaar.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:15 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Hij heeft wel een punt dat de coalitie akkoorden nu tot op de komma alles dichtspijkeren....
Dat is niet helemaal waar (er wordt jaarlijks nog voor miljoenen verspijkerd aan begrotingen in de begrotingsbehandelingen). Dat er wel veel is vastgelegd, is duidelijk. Maar ik zie ook geen andere optie.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:15 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Hij heeft wel een punt dat de coalitie akkoorden nu tot op de komma alles dichtspijkeren....
Met Hugo's tempo wil ik ook graag Spoetnik. Maar dat is voor een andere discussie.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:16 schreef Ghoula het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ze zelf ook niet zoveel hebben met een democratie. Daar waar ze betaald worden door Israel, een kamerlid hebben die verdacht wordt en dan zijn er nog de banden met het Oosten met een Orban en Putin daar waar Wilders een Spoetnik vaccin wilt van een land dat de oppositie vast zet.
Oh ja en dan vergeet ik het belangrijkste nog. Enig PVV lid is nog steeds Wilders. Zou hij contributie betalen? En waarom is dit nooit getest bij de rechter of dit mag?
GeenStijl zal vast zo met een filmpje komenquote:Op woensdag 7 april 2021 15:15 schreef kladderadatsch het volgende:
Krijg de indruk dat hij zich alleen maar verkiesbaar heeft gesteld om dit opstel voor te kunnen lezen, hij weet toch dat hij compleet kansloos is dus wat is verder het punt?
Lijkt me wel duidelijk inderdaad.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:18 schreef Hanca het volgende:
Bosma neemt het voor Arib op, denk dat PVV in ronde 2 toch op haar gaat stemmen?
Lijkt me welquote:Op woensdag 7 april 2021 15:18 schreef Hanca het volgende:
Bosma neemt het voor Arib op, denk dat PVV in ronde 2 toch op haar gaat stemmen?
Zou best eens kunnenquote:Op woensdag 7 april 2021 15:18 schreef Hanca het volgende:
Bosma neemt het voor Arib op, denk dat PVV in ronde 2 toch op haar gaat stemmen?
Bosma weet toch dat hij volledig kansloos is, dus dan maar een lekker populistisch speechje eruit knallen om het electoraat te pleasen.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:18 schreef spinazieruiker het volgende:
Bergkamp: Ik ga niets negatiefs zeggen over mijn opponenten
Bosma: Hold my beer
Dat had ik je van tevoren ook wel kunnen vertellen. Arib en Wilders is dikke mik.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:18 schreef Hanca het volgende:
Bosma neemt het voor Arib op, denk dat PVV in ronde 2 toch op haar gaat stemmen?
Dat mag best maar als EU moet je daar niet aan willen om een land te dienen dat oppositie vast zet en aan oorlogsmisdaden doet. Maar als het China was dan waren het vast meerdere met mij eens.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:18 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Met Hugo's tempo wil ik ook graag Spoetnik. Maar dat is voor een andere discussie.
gewoon niet stemmen, net als de vorige keer. Of Bosma of blanco. Denk dat een enkeling (Wilders zelfs) van PVV wel op haar stemt. Schijnt dat Bosma en Wilders Arib wel kunnen pruimen omdat ze zich streng aan de regels hield en het parlamentaire proces goed kent. Een soort wederzijds respect. Geen affiniteit.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:18 schreef Hanca het volgende:
Bosma neemt het voor Arib op, denk dat PVV in ronde 2 toch op haar gaat stemmen?
Gelukkig hebben we de luxe dat we kunnen wachten.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:20 schreef Ghoula het volgende:
[..]
Dat mag best maar als EU moet je daar niet aan willen om een land te dienen dat oppositie vast zet en aan oorlogsmisdaden doet. Maar als het China was dan waren het vast meerdere met mij eens.
En ik denk dat ze ook liever geen D66'er zien als voorzitter.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:20 schreef duitseboy het volgende:
[..]
gewoon niet stemmen, net als de vorige keer. Of Bosma of blanco. Denk dat een enkeling (Wilders zelfs) van PVV wel op haar stemt. Schijnt dat Bosma en Wilders Arib wel kunnen pruimen omdat ze zich streng aan de regels hield en het parlamentaire proces goed kent. Een soort wederzijds respect. Geen affiniteit.
Tja als er niet gekeken wordt naar de capaciteiten maar naar van welke partij je bent. dan kan je dat prima doen toch?quote:Op woensdag 7 april 2021 15:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Bosma weet toch dat hij volledig kansloos is, dus dan maar een lekker populistisch speechje eruit knallen om het electoraat te pleasen.
Wilders kan dan weer als oppositiepartij regeren in de Tweede Kamer.quote:Op woensdag 7 april 2021 15:20 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat had ik je van tevoren ook wel kunnen vertellen. Arib en Wilders is dikke mik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |