SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Queen is nooit verkeerdquote:Op zaterdag 3 april 2021 21:20 schreef Citizen.Erased het volgende:
Heb de theme song weer in mijn hoofd nu.
Ik wilde iets typen van bah.. Maar dan moet ik een andere UI nemen...quote:
Snap ikquote:Op zaterdag 3 april 2021 21:19 schreef bitterbal het volgende:
[..]
hij heeft hem al 2 keer terug opgehangen. Moet elke keer gniffelen als die op de grond ligt
En dan heb je ook nog de verschillende edits van het tweede deel, met Highlanders als aliens.quote:Op zaterdag 3 april 2021 21:27 schreef Bomenverzameling het volgende:
Wat ook wel ironisch is in de film dat de hoofdpersoon een Zwitser is in IRL en een van de bijrollen door een Schot wordt gespeeld en daar een Spanjaard/Egyptenaar is..
quote:
Is toch hetzelfde als die midevil freaks in Frankrijk? Van die dikke incels die dan met zo’n vossevel en een zwaard rondzweven?quote:
quote:
Die heb je overal hoor, niet alleen in Frankrijk.quote:Op zaterdag 3 april 2021 21:35 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Is toch hetzelfde als die midevil freaks in Frankrijk? Van die dikke incels die dan met zo’n vossevel en een zwaard rondzweven?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |