Ja, eerst een rondje of 8 - 10 aan de leiding, toen Fisi en nadat Fisi uitviel nog een ronde waarna hij lek reed en uiteindelijk buiten het podium eindigde!quote:Op vrijdag 21 mei 2021 09:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oh, Ralf heeft voor Fisichella nog aan de leiding gereden.
(Ik dacht dat Ralf meteen lek reed na Fisi en daarna nooit meer de leiding pakte, maar misschien was ie eerder over de streep ofzo)
Dat is wel hoe het werkt, ja.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 08:52 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Het was inderdaad Frentzen - Coulthard - Ralf Schumacher - Fisichella - Ralf Schumacher en Herbert. Hoe werkt het, krijgt Niox nu het punt?
Juan Pablo Montoya en Jacques Villeneuve. Die laatste weet ik zeker als JV-fan. Eerste BAR-podiumquote:Op vrijdag 21 mei 2021 10:57 schreef Niox het volgende:
Hoe Michael Schumacher in 2001 de GP van Spanje won zal voor de meesten hier geen moeilijke vraag zijn. Maar wie stonden er naast hem op het podium?
Het was Montoya inderdaad.quote:Op vrijdag 21 mei 2021 11:24 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Juan Pablo Montoya en Jacques Villeneuve. Die laatste weet ik zeker als JV-fan. Eerste BAR-podiumJPM is een kleine gok, kan ook DC zijn.
Puntje erbij voor Starflyer!quote:Op vrijdag 21 mei 2021 21:42 schreef Starflyer het volgende:
De FISA-FOCA oorlog tussen Balestre en de autofabrikanten (Ferrari en Renault) enerzijds en Bernie Ecclestone en de garagistes (onafhankelijke constructeurs) anderzijds.
Correct!quote:
quote:Op dinsdag 25 mei 2021 19:06 schreef Starflyer het volgende:
En volgens mij ook Super Swede Ronnie Peterson en de gorilla van Monza Vittorio Brambilla (die crashte nadat hij over de finish kwam)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |