Dank voor deze dooddoenerquote:Op vrijdag 26 maart 2021 21:34 schreef beantherio het volgende:
Alhoewel de prestaties van Alpine er vandaag niet goed uitzagen moeten we dat ook even relativeren: het is maar vrijdag.
Cyril Abitofbullshit is vervangen door Alonso in die rolquote:Op vrijdag 26 maart 2021 21:30 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die grootspraak bij Renault is al jaren vrij tragisch.
Fuelload, niet verwonderlijk dat ze op de vrijdag de race setup rijden, en zaterdag meer focussen op de Q.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 23:52 schreef Middelpunt het volgende:
2 sec verschil met de test dagen snap ik niet echt. Je zou denken; hoe dichter op de race hoe meer ze de limiet gaan zoeken, maar zo werkt het blijkbaar niet?
Maar het kan best zijn dat McLaren bijvoorbeeld wel echt op de limiet reed een er dus morgen opeens toch heel ver achter staat.
Waarschijnlijk ook de motor sparen. In testen kan je die open zetten en nu moet je er zuinig mee doen.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 23:52 schreef Middelpunt het volgende:
2 sec verschil met de test dagen snap ik niet echt. Je zou denken; hoe dichter op de race hoe meer ze de limiet gaan zoeken, maar zo werkt het blijkbaar niet?
Maar het kan best zijn dat McLaren bijvoorbeeld wel echt op de limiet reed een er dus morgen opeens toch heel ver achter staat.
Vlak Ferrari niet uit.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 20:08 schreef Monolith het volgende:
Een driestrijd tussen Red Bull, Mercedes en McLaren, hoe tof zou dat zijn?
En niet de allerzachtste band hier hebben, scheelt ook wel wat in tijdquote:Op zaterdag 27 maart 2021 05:24 schreef tja77 het volgende:
[..]
Fuelload, niet verwonderlijk dat ze op de vrijdag de race setup rijden, en zaterdag meer focussen op de Q.
ik vraag/vroeg me dus af of ze met dezelfde vloer rijden, hij en Ham of dat ze nog aan het experimenteren zijn, het verschil is wel erg groot.quote:Op zaterdag 27 maart 2021 09:51 schreef opreis het volgende:
https://streamable.com/effb1l
Stukje onboard met Bottas. Kan me niet voorstellen dat er hier niet iets meer aan de hand is geweest/het ook zo bij beide mercs in de race gaat zijn.
Zal best kunnen. Zolang het niet ook tijdens de Q en race gebeurd mag je er niet veel conclusies uit trekken.quote:Op zaterdag 27 maart 2021 09:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vraag/vroeg me dus af of ze met dezelfde vloer rijden, hij en Ham of dat ze nog aan het experimenteren zijn, het verschil is wel erg groot.
Vandaag eerst even pole pakken en dan kunnen we de straat opquote:
Ik denk RB doet een RB, technisch goede wagen, paar pechjes, paar ongelukjes de eerste 6 races en dan hele seizoen achter de feiten aan, denk dat het wel dichterbij zit dit jaarquote:
geheel nieuwe motor in recordtijd gebouwd, als dat allemaal goed gaat is het een wonder en nog lijken de Mercedes engined auto's meer topspeed te hebben.quote:Op zaterdag 27 maart 2021 10:52 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik denk RB doet een RB, technisch goede wagen, paar pechjes, paar ongelukjes de eerste 6 races en dan hele seizoen achter de feiten aan, denk dat het wel dichterbij zit dit jaar
Voorlopig hebben ze nog niet de gebruikelijke preseason struggles gehadquote:Op zaterdag 27 maart 2021 10:52 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik denk RB doet een RB, technisch goede wagen, paar pechjes, paar ongelukjes de eerste 6 races en dan hele seizoen achter de feiten aan, denk dat het wel dichterbij zit dit jaar
quote:Op zaterdag 27 maart 2021 12:33 schreef Rianne84 het volgende:
Top 6 staat er weer
Edit: zat nog naar samenvatting te kijken![]()
Dat had ik ook zojuist, om 12:42 zag ik dat er nog 48 minuten te gaan waren. Bleken inderdaad samenvattingen te zijn. Maar we zijn er!quote:Op zaterdag 27 maart 2021 12:33 schreef Rianne84 het volgende:
Top 6 staat er weer
Edit: zat nog naar samenvatting te kijken![]()
Charlos incoming.quote:Op zaterdag 27 maart 2021 13:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
Trouwens wel grappig, Karel (Charles) en Karel (Carlos) bij Ferrari
TSU was op de baan BOT is op de baanquote:
Bocht 1 alquote:Op zaterdag 27 maart 2021 13:10 schreef Rianne84 het volgende:
Kijken hoe vaak bottas nu weer uit bocht 4 vliegt
Bocht 1 is nu al het probleemquote:Op zaterdag 27 maart 2021 13:10 schreef Rianne84 het volgende:
Kijken hoe vaak bottas nu weer uit bocht 4 vliegt
Dan kan Bottas zomaar ver terug gaan vallenquote:Op zaterdag 27 maart 2021 13:13 schreef _UserName_ het volgende:
Wordt wat als het morgen nog harder gaat waaien. Krijg er steeds meer zin in
Water is nat, Krohn crasht, Bottas verliest zijn tijdquote:Op zaterdag 27 maart 2021 13:17 schreef Peterselieman het volgende:
Bottas is zijn tijd kwijt, verrassend
Jaquote:Op zaterdag 27 maart 2021 13:21 schreef byah het volgende:
Waar is die 4K bij Ziggo dan, gewoon kanaal 14?
Sjors past niet echt lekker in die autoquote:Op zaterdag 27 maart 2021 13:24 schreef Starflyer het volgende:
Kunnen ze Bottas niet direct vervangen voor Russell?
Pirelliquote:Op zaterdag 27 maart 2021 13:25 schreef Nattekat het volgende:
Op welke band stond Hamilton eigenlijk
roodquote:Op zaterdag 27 maart 2021 13:25 schreef Nattekat het volgende:
Op welke band stond Hamilton eigenlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |