Pardon, wat is hier debiel aan?quote:Op vrijdag 19 maart 2021 16:03 schreef KennyPowers het volgende:
Iemand strijdt met mikeytt om de meest debiele politieke topics te maken
De frustratie spat er vanaf bij je, als je dan namen gaat verbasteren enzoquote:Op vrijdag 19 maart 2021 16:31 schreef de_boswachter het volgende:
Al die van Haga pijpersMet een vinger wijzen naar mensen die de corona regelgeving als ' schapen ' volgt, maar dan wel van Haga z'n lul megadiep in hun keeltje hebben zitten
Wappies, het liefst deden ze een orgie met Wibra en Tjerry als gevers
Oh Wibra spuit over m'n mondje aaaaahhh hmmmmmquote:Op vrijdag 19 maart 2021 16:35 schreef 4moreyears het volgende:
De frustratie spat er vanaf bij je, als je dan namen gaat verbasteren enzo
Schapen maakt helemaal niet uit, doen wat mensen willen doen maar geen (vaccin) verplichtingen voor de rest
en doordachte maatregelen, niet dit soort crap als nu
quote:Op vrijdag 19 maart 2021 16:40 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Oh Wibra spuit over m'n mondje aaaaahhh hmmmmm
Waar ben je precies zo gefrusteerd over?quote:Op vrijdag 19 maart 2021 16:31 schreef de_boswachter het volgende:
Al die van Haga pijpersMet een vinger wijzen naar mensen die de corona regelgeving als ' schapen ' volgt, maar dan wel van Haga z'n lul megadiep in hun keeltje hebben zitten
Wappies, het liefst deden ze een orgie met Wibra en Tjerry als gevers
Meneer van Haga is los van de politieke partij waar hij zich aan verbind gewoon niet zo'n fris persoon. Maar dat is bij jou blijkbaar niet bekend?quote:Op vrijdag 19 maart 2021 16:12 schreef Sammeyzes het volgende:
En je hoeft geen FvD supporter te zijn om Mr. van Haga te bedanken. Ik begrijp heel goed dat mensen geen FvD supporters zijn, maar Mr. van Haga is gewoon een fucking held.
Meer een gebrek aan integriteit. Als zelfs de VVD je de deur uitzet vanwege je gebrek aan integriteit dan kan je iig altijd nog terecht bij de wappie club van de FvDquote:Op vrijdag 19 maart 2021 17:59 schreef ijs_beer het volgende:
Wybren lijkt mij het prototype van een rasopportunist
"Van Haga gaf zijn neveninkomsten niet op, werd aangehouden toen hij dronken achter het stuur zat en bleek nog actief een rol te spelen in zijn vastgoedbedrijf, hoewel hij had beloofd hiermee te stoppen."quote:Op vrijdag 19 maart 2021 18:18 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Dat is die knakker die te weinig integer was voor de VVD toch?
Is dat zo? Leg eens uit wat je bedoelt met macht uitoefenen?quote:Natuurlijk is Corona heftig en moeten we maatregelen nemen, maar je kan gewoon niet ontkennen dat politieke partijen dit ook gebruiken om macht uit te oefenen.
Haha, deze username hebben en anderen van frustratie beschuldigen.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 16:35 schreef 4moreyears het volgende:
[..]
De frustratie spat er vanaf bij je, als je dan namen gaat verbasteren enzo
Schapen maakt helemaal niet uit, doen wat mensen willen doen maar geen (vaccin) verplichtingen voor de rest
en doordachte maatregelen, niet dit soort crap als nu
Nou Tijger_m, welke wappieclub hoor jij eigenlijk bij? Is er overigens een lijstje (achter de schermen?) van de POL/VKZ mods en welke partij ze zich mee identificeren over het algemeen? ik heb een idee dat dat een bepaalde kant op neigt.quote:Op vrijdag 19 maart 2021 18:05 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Meer een gebrek aan integriteit. Als zelfs de VVD je de deur uitzet vanwege je gebrek aan integriteit dan kan je iig altijd nog terecht bij de wappie club van de FvD
Geen frustratie hier hoor, eerder berusting.quote:Op zondag 21 maart 2021 11:46 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Is dat zo? Leg eens uit wat je bedoelt met macht uitoefenen?
[..]
Haha, deze username hebben en anderen van frustratie beschuldigen.
Fok moet het mainstream naratief vasthouden, anders worden ze verdunt door society slaafjes (meeste mensen in onze maatschappij helaas), ontvangen ze minder donaties en lopen ze geen risico op aanvallen van groeperingen die middels het naratief ontzettend veel geld verdienen.quote:Op zondag 21 maart 2021 11:46 schreef 4moreyears het volgende:
[..]
Nou Tijger_m, welke wappieclub hoor jij eigenlijk bij? Is er overigens een lijstje (achter de schermen?) van de POL/VKZ mods en welke partij ze zich mee identificeren over het algemeen? ik heb een idee dat dat een bepaalde kant op neigt.
Het zou goed zijn als FOK een beetje voor balans zou zorgen in deze
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |