Die fauteuil, wat gaaf! Zie ‘m wijs zitten zo!quote:- foto's weer weg-
quote:Op dinsdag 30 maart 2021 10:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
[ afbeelding ]
Fotodinsdag toch?![]()
Ik probeer hier weer aan te haken, drukdrukdrukdruk...
Ik twijfel een beetje over de kapper. Van boven kan ik al bekant een mohawk maken, aan de zijkant is het wat korter. Ik denk ook niet dat ie stil blijft zitten![]()
Oh dat mag hoorquote:Op dinsdag 30 maart 2021 23:09 schreef MaJo het volgende:
[..]
Gaat snel he? Aapie is alweer 5 maanden, waar blijft de tijd!
Zal ik je in het lijstje zetten? En zo ja, wat is zijn online naam?
Dank je wel voor je reactie, het voelt inderdaad al alsof we een jaar verder zijn, zo al die gebroken nachten kan ook niet goed blijven gaan natuurlijk. Dus zaterdag gaat T lekker een nachtje bij oma slapen, even een avondje/nachtje me-timequote:Op woensdag 31 maart 2021 09:36 schreef PKM het volgende:
Oh jullie baby's.![]()
@:Sunshine1982 ik bewaar niet zo veel. Eigenlijk doe ik alle kleertjes weg. Het wordt niet mooier van op zolder liggen. Tandjes vind ik niet zo fris om te bewaren, daar zou ik ook gewoon fotootjes van maken denk ik.
@:Carooltje79 goed dat je erover bent gaan praten.
Ik heb ook wel mijn onzekerheden, dat hoort er een beetje bij. Met slaapgebrek hakt alles er ook harder in. Met negen weken heb je geloof ik ook een piek met krampjes, als dat beter wordt scheelt het ook al een hoop. Met negen weken ben je ook pas net mama, al voelt het misschien als heel lang. Geef jezelf de tijd om te wennen aan je nieuwe leven. Het hoeft echt niet perfect en je doet wat je kan.![]()
@:NicolasJoy ik moet wel lachen om je late roller. Met zoveel wakkere uren zou je toch verwachten dat ze het beter onder de knie zou hebben.![]()
Poffertje rolt ook niet maar ik vind haar wel heel sterk met bewegen. Zo was ze gisteren aan het proberen vooruit te komen richting kattenbrokjes.![]()
Ze is wel geobsedeerd door eten en dan zijn haar handen ook heel gericht. Misschien dat ze vandaag wel wil rollen als ik naast haar 3en mandarijntje eet.
ja dat ga ik ook doen en ik weet dat hij bij opa en oma echt in hele goede handen is... ze roepen vanaf dag 1 al dat ze graag willen oppassen haha dus ik ga er wel vanuit dat ik er lekker van kan genieten... En oma kennende zal T lekker de hele dag geknuffeld en gekroeld wordenquote:Op woensdag 31 maart 2021 14:09 schreef PKM het volgende:
@:Carooltje79 ga je vooral niet schuldig voelen anders gaat het zijn doel voorbij.
Als je er zaterdag toch nog moeite mee hebt, stel je dan gerust dat T. vast lekker slaapt zonder mama die steeds zit te gluren.
jeetje wat heftig zeg, heel veel beterschap voor jullie allemaalquote:Op woensdag 31 maart 2021 17:42 schreef NicolasJoy het volgende:
Ik lees vrij veel positieve berichten!Geprobeerd een beetje '+1' in te zetten, want uitgebreid reageren...
We zijn ziek terug gekomen van vakantie.M'n vriendin begon zondag, de peuter maandag, ik maandagavond en de baby dinsdagochtend. Na uitsluiting van corona blijkt het gewoon een goede verkoudheid/griep/holte-ontsteking/.. Geef het maar een naam. Er wordt geniest, gehoest, gesnotterd, keelpijn, spierpijn, koorts, hoofdpijn: de hele reutemeteut. Kop vol snot.
De eerste zijn op weg terug, dus het komt vast snel goed.
Ze sliep vannacht overigens wel redelijk goed! Maar 2-3 keer er uit geweest!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 31 maart 2021 21:40 schreef QuattroF het volgende:
Met een grote glimlach (en een klein traantje) neem ik afscheid van het babytopic! Wat was het een jaar, vol met hele grote ups maar ook hele flinke downs helaas. Maar: mijn meisje is vandaag 1 jaar geworden! En wat heeft ze een fijne dag gehad. Helaas niet groot kunnen vieren, maar in de komende dagen komt er nog een handje vol verjaardagsvisite voor haar. Haar Nijntje-taart ging er zeer goed in, (zie filmpje, hoezo je handen gebruiken?!) en het was oprecht heel gezellig. Ik schuif door naar het dreumestopic en hoop jullie daar ook snel te zien.
Gefeliciteerd met Frum! Super leuke foto’s (en filmpje), ziet eruit alsof ze ervan genoten heeftSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:Op woensdag 31 maart 2021 21:40 schreef QuattroF het volgende:
Met een grote glimlach (en een klein traantje) neem ik afscheid van het babytopic! Wat was het een jaar, vol met hele grote ups maar ook hele flinke downs helaas. Maar: mijn meisje is vandaag 1 jaar geworden! En wat heeft ze een fijne dag gehad. Helaas niet groot kunnen vieren, maar in de komende dagen komt er nog een handje vol verjaardagsvisite voor haar. Haar Nijntje-taart ging er zeer goed in, (zie filmpje, hoezo je handen gebruiken?!) en het was oprecht heel gezellig. Ik schuif door naar het dreumestopic en hoop jullie daar ook snel te zien.
Awww gefeliciteerd met jullie grote dappere meidSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat filmpje is echt te schattig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |