Regeringsleiders sturen hem nietszeggende felicitaties. Heel boeiendquote:Op maandag 15 maart 2021 15:56 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik ben eens benieuwd, wat de reacties zullen zijn als Mark Rutte weer MP wordt.
Vind je de geur van lavendel niet lekker? Of z'n pianogepingel.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:06 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ach no worries. Ik zal nooit op Baudet stemmen. Wat een flapdrol. En met z’n standpunten ben ik het ook niet eens.
Gaat niet gebeuren. Dit testen ze nu al zo'n 30 jaar op voetbalsupporters.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:37 schreef Glazenmaker het volgende:
https://www.geenstijl.nl/(...)alvast-gepland/#more
Goed topic van Geenstijl over de laatste demonstraties. Het geweld van de politie gaat echt nergens over. Mensen voor de bus gooien, mensen die op de grond liggen aanvallen met honden en tegelijkertijd in elkaar slaan met knuppels, fietsers de tanden uit de bek rammen en dat allemaal onder het mom van de gezondheid redden. Ben het niet met die demonstranten eens, maar ik vind het staatsgeweld echt een schande. Hier moeten op zijn minst ontslagen vallen.
Met een vechthond naar een demonstratie gaanquote:Op maandag 15 maart 2021 16:38 schreef RipCity het volgende:
Eigenaar van vechthond die waarschuwingsschot veroorzaakte, haalt uit: 'Politiegeweld buitensporig’
https://www.ad.nl/binnenl(...)itensporig~a217d6b7/
Denk het ook niet nee. Dit achterlijke optreden gaat mensen radicaliseren denk ik. Als je om niks helemaal verrot bent geslagen door een agent zonder gevolgen voor die persoon heb je er waarschijnlijk ook wat minder moeite mee om bij de volgende avondklokcontrole ook wat extreem te reageren. En dan allemaal weer verbaasd zijn hoe het toch zo ver heeft kunnen komen.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren. Dit testen ze nu al zo'n 30 jaar op voetbalsupporters.
Snap het gejank vooral niet zo, op het moment dat een linietje ME gaat opschuiven heb je meestal al een kans of 10 gekregen om weg te komen. Dan moet je ook niet heel vreemd reageren als de ME uitvoert waar ze voor gekomen zijn.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:55 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Denk het ook niet nee. Dit achterlijke optreden gaat mensen radicaliseren denk ik. Als je om niks helemaal verrot bent geslagen door een agent zonder gevolgen voor die persoon heb je er waarschijnlijk ook wat minder moeite mee om bij de volgende avondklokcontrole ook wat extreem te reageren. En dan allemaal weer verbaasd zijn hoe het toch zo ver heeft kunnen komen.
dit inderdaadquote:Op maandag 15 maart 2021 16:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Snap het gejank vooral niet zo, op het moment dat een linietje ME gaat opschuiven heb je meestal al een kans of 10 gekregen om weg te komen. Dan moet je ook niet heel vreemd reageren als de ME uitvoert waar ze voor gekomen zijn.
En als dit soort tactieken op voetbalsupporters werden toegepast de laatste 30 jaar schreeuwde hetzelfde volk waarschijnlijk 'mooi, volgende keer met scherp schieten graag, kuthooligans'
Een hooligan die de boel kort en klein slaat vind ik toch echt wat anders.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Snap het gejank vooral niet zo, op het moment dat een linietje ME gaat opschuiven heb je meestal al een kans of 10 gekregen om weg te komen. Dan moet je ook niet heel vreemd reageren als de ME uitvoert waar ze voor gekomen zijn.
En als dit soort tactieken op voetbalsupporters werden toegepast de laatste 30 jaar schreeuwde hetzelfde volk waarschijnlijk 'mooi, volgende keer met scherp schieten graag, kuthooligans'
Het is altijd een bijzonder slecht idee om met ME'ers die de opdracht krijgen iets schoon te vegen in gesprek te willen gaan. Dan is de ME in Nederland echt behoorlijk mild nog kan ik je vertellen.quote:Op maandag 15 maart 2021 17:01 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Een hooligan die de boel kort en klein slaat vind ik toch echt wat anders.
Zie je dat verschil echt niet?
Ook al is de vreedzame demonstrant 10 keer gevraagd te vertrekken.
Rechtvaardigt dat dit soort geweld?
voetbalsupporter, dat is wat anders dan een hooligan maar net zo als met deze demonstraties loopt dat door elkaar heenquote:Op maandag 15 maart 2021 17:01 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Een hooligan die de boel kort en klein slaat vind ik toch echt wat anders.
Zie je dat verschil echt niet?
Ook al is de vreedzame demonstrant 10 keer gevraagd te vertrekken.
Rechtvaardigt dat dit soort geweld?
Tuurlijk niet joh. Die gasten Hebben geen hekel aan elkaar.quote:Op maandag 15 maart 2021 12:23 schreef vipergts het volgende:
[..]
Als die agent onterecht geschoten of iemand voor een busje heeft gegooid heeft hij echt een probleem.
Ik kan niet zoveel met hypothetische ja maar hunnie vinden waarschijnlijk ook... verhaaltjes. Ik snap het gejank wel. Je zit vreedzaam op een grasveld, maar mag daar niet zijn. Mag de politie je afvoeren? Ja helemaal prima. Mag de politie je met volle kracht zijwaarts op je mond slaan omdat je niet hard genoeg weg kan komen met je overreden fiets? Nee.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Snap het gejank vooral niet zo, op het moment dat een linietje ME gaat opschuiven heb je meestal al een kans of 10 gekregen om weg te komen. Dan moet je ook niet heel vreemd reageren als de ME uitvoert waar ze voor gekomen zijn.
En als dit soort tactieken op voetbalsupporters werden toegepast de laatste 30 jaar schreeuwde hetzelfde volk waarschijnlijk 'mooi, volgende keer met scherp schieten graag, kuthooligans'
Je zit vreedzaam op een grasveld, vervolgens wordt je door de luidsprekers van politiebusjes een keer of 10 gesommeerd op te rotten en als je dat niet doet er geweld kan worden gebruikt.quote:Op maandag 15 maart 2021 17:13 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik kan niet zoveel met hypothetische ja maar hunnie vinden waarschijnlijk ook... verhaaltjes. Ik snap het gejank wel. Je zit vreedzaam op een grasveld, maar mag daar niet zijn. Mag de politie je afvoeren? Ja helemaal prima. Mag de politie je met volle kracht zijwaarts op je mond slaan omdat je niet hard genoeg weg kan komen met je overreden fiets? Nee.
Het ene geweld is niet het andere geweld. Bijvoorbeeld die persoon die op de grond in elkaar werd geslagen en daarna ook nog werd gebeten door een hond bijvoorbeeld. Die was voor niemand meer gevaarlijk en toch martelen ze hem nog even. Als jij dat normaal vindt dan ben je gewoon ziek in de kop. Zelfs al had die vent net 10 baby's vermoord, het is niet de rol van de politie om mensen te mishandelen of te straffen. Als ze dat wel gaan denken is het tijd voor een re-organisatie.quote:Op maandag 15 maart 2021 17:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Je zit vreedzaam op een grasveld, vervolgens wordt je door de luidsprekers van politiebusjes een keer of 10 gesommeerd op te rotten en als je dat niet doet er geweld kan worden gebruikt.
Je besluit niet op te rotten, geweld wordt gebruikt. MIND=BLOWN.
Prima, ik ga altijd van het positieve uit.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:41 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Met een vechthond naar een demonstratie gaanWat een achterlijke tokkie! Hopelijk nemen ze zijn hond in beslag
En zie je @:ootjekatootje . Het was een demonstrant en geen hondenuitlater
Dus gasten die zich doorgaans vrijwillig hebben opgegeven als ME’er kicken een beetje op geweld.quote:Op maandag 15 maart 2021 17:36 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het ene geweld is niet het andere geweld. Bijvoorbeeld die persoon die op de grond in elkaar werd geslagen en daarna ook nog werd gebeten door een hond bijvoorbeeld. Die was voor niemand meer gevaarlijk en toch martelen ze hem nog even. Als jij dat normaal vindt dan ben je gewoon ziek in de kop. Zelfs al had die vent net 10 baby's vermoord, het is niet de rol van de politie om mensen te mishandelen of te straffen. Als ze dat wel gaan denken is het tijd voor een re-organisatie.
Geen idee. Maar bizar dat jij dat allemaal maar normaal vindt.quote:Op maandag 15 maart 2021 17:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Dus gasten die zich doorgaans vrijwillig hebben opgegeven als ME’er kicken een beetje op geweld.
Mind=blown wederom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |