ja echt he, dat gaat zó hard. Vooral als je een dag of wat niet kijktquote:Op zondag 14 maart 2021 11:37 schreef engine het volgende:
Groeit als kool
Twee dagen niet gekeken en je kunt het verschil zien.
Ja, verbazingwekkend.quote:Op zondag 14 maart 2021 11:39 schreef Prisha het volgende:
[..]
ja echt he, dat gaat zó hard. Vooral als je een dag of wat niet kijkt
Hier net nog in het zonnetje buiten geweest, maar wordt nu ook grijzig hier.....quote:Op zondag 14 maart 2021 11:37 schreef Prisha het volgende:
@:Cinderelladreamer hier hagelt het ondertussen weer
Mooie TT maar niet van mijquote:Op zondag 14 maart 2021 11:57 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Hier net nog in het zonnetje buiten geweest, maar wordt nu ook grijzig hier.....
Mooie TT Motorblokje! @:engine
quote:Op zondag 14 maart 2021 12:30 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Nieuwe poging......mooie TT!
quote:
Liefde op 1,5 meter afstand is wel matig iddquote:
Jaquote:Op maandag 15 maart 2021 13:31 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Liefde op 1,5 meter afstand is wel matig idd
Niet meer iedereen knuffelen die je lief vindquote:
Dat vind ik sowieso wel een uitkomstquote:Op maandag 15 maart 2021 13:32 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Niet meer iedereen knuffelen die je lief vind
Je vind knuffelen niet leukquote:Op maandag 15 maart 2021 13:33 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Dat vind ik sowieso wel een uitkomst
Nopequote:
Knuffelen met jonge kinderen is sowieso altijd een winquote:Op maandag 15 maart 2021 13:37 schreef puzziepie het volgende:
[..]
NopeNiet met iedereen tenminste
![]()
Ik knuffel alleen met mijn kleindochter van 9 mnd
Jaquote:Op maandag 15 maart 2021 13:37 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Knuffelen met jonge kinderen is sowieso altijd een win![]()
Wel prima eigenlijk.quote:Op maandag 15 maart 2021 13:49 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik heb mij wel eens beter gevoeld![]()
Met jou?
Nee , ik slik nog steeds dezelfde medicatie, maar ik zit gewoon niet lekker in mijn velquote:Op maandag 15 maart 2021 13:50 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Wel prima eigenlijk.
Ben je weer van medicatie veranderd of hoe komt het?
Ah oké, kan gebeuren. Heb ik ook beetje last van gehad gedurende de winterquote:Op maandag 15 maart 2021 13:51 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nee , ik slik nog steeds dezelfde medicatie, maar ik zit gewoon niet lekker in mijn vel
Dat speelt ook meequote:Op maandag 15 maart 2021 13:53 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ah oké, kan gebeuren. Heb ik ook beetje last van gehad gedurende de winter
Ik ben nu ook blij dat het nu al beter weer word. Niets zo lekker als buiten sporten en lekker wandelenquote:Op maandag 15 maart 2021 13:55 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Dat speelt ook mee![]()
Ik kan niet wachten tot het warmer wordtMeer zon , langer licht , warmte
Echt wel!! Meer buiten leven is iets waar ik naar uitkijkquote:Op maandag 15 maart 2021 14:02 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik ben nu ook blij dat het nu al beter weer word. Niets zo lekker als buiten sporten en lekker wandelen
#metooquote:Op maandag 15 maart 2021 14:02 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Echt wel!! Meer buiten leven is iets waar ik naar uitkijk
Ik zal ermee ophoudenquote:
Oei oei oei, dat moet je ook niet doenquote:Op maandag 15 maart 2021 14:22 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik zal ermee ophouden![]()
ik heb net mijn vinger aan de oven gebrand , ff een pleister zoeken.
De brand is er uit nuquote:Op maandag 15 maart 2021 15:04 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Oei oei oei, dat moet je ook niet doen
Dan nog is het beter als je het niet meer doetquote:Op maandag 15 maart 2021 15:06 schreef puzziepie het volgende:
[..]
De brand is er uit nuGelukkig heb ik een hoge pijngrens
Ik ben een beetje onhandig somsquote:Op maandag 15 maart 2021 15:09 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dan nog is het beter als je het niet meer doet
Je bent niet de enigequote:
Au!!quote:Op maandag 15 maart 2021 15:22 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Je bent niet de enige![]()
Toen ik nog in de keuken van een restaurant werkte ging er geen week voorbij zonder dat ik me wel ergens gesneden of verbrand had
Ik overdrijf het een beetje, maar de eerste 3 maanden was het wel zoquote:
Oh daarom kan je er niet meer werkenquote:Op maandag 15 maart 2021 15:25 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik overdrijf het een beetje, maar de eerste 3 maanden was het wel zo![]()
Ik mis het wel om daar te werken, altijd lekker eten en toffe collega's. Kut corona![]()
Ik had er een half jaar contract dat verliep in april, maar toen kwam de eerste lockdown van de horeca. Contracten werden toen wel voor een gedeelte gecompenseerd door de staat, maar de verlenging van tijdelijke contracten werden als nieuwe contracten gezien en niet vergoed. Dus ik heb geen nieuw contract gekregen daar vanwege financiële redenenquote:Op maandag 15 maart 2021 15:27 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Oh daarom kan je er niet meer werkenDat is wel kut!!
Dat is klote!!quote:Op maandag 15 maart 2021 15:29 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik had er een half jaar contract dat verliep in april, maar toen kwam de eerste lockdown van de horeca. Contracten werden toen wel voor een gedeelte gecompenseerd door de staat, maar de verlenging van tijdelijke contracten werden als nieuwe contracten gezien en niet vergoed. Dus ik heb geen nieuw contract gekregen daar vanwege financiële redenen
Ik heb het vooral van mede studenten ook veel gehoord die bijbaantjes in de horeca hadden dat ze zo hun baantje zijn verloren. En sommige hebben het echt nodig om rond te komen.quote:Op maandag 15 maart 2021 15:31 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Dat is klote!!![]()
ik heb het veel in mijn omgeving gezien
Mijn zoon had vorig jaar ook net een baan helemaal blij , en twee maanden later kreeg hij de zak .quote:Op maandag 15 maart 2021 15:33 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik heb het vooral van mede studenten ook veel gehoord die bijbaantjes in de horeca hadden dat ze zo hun baantje zijn verloren. En sommige hebben het echt nodig om rond te komen.
Ik heb ook een nieuwe baan gevonden, want anders was ik eind vorig jaar ook in de financiële problemen gekomen. Nu moet ik er wel bij zeggen dat wij vrij ruim wonen voor studenten, maar dan nog.
Dat is dan ook een kut situatie waarin je terecht komt!quote:Op maandag 15 maart 2021 15:37 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Mijn zoon had vorig jaar ook net een baan helemaal blij , en twee maanden later kreeg hij de zak .
Kind op komst en ineens werkeloos , dat heeft er wel ingehakt toen. Gelukkig heeft hij sinds een paar maanden zijn baan weer terug en nu beter geregeld qua loon. Maar het is een rare tijd met veel ellende voor een hoop mensen.
Eens!!quote:Op maandag 15 maart 2021 15:46 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dat is dan ook een kut situatie waarin je terecht komt!![]()
Vrijwel iedereen is er door getroffen. Al een jaar vanuit thuis moeten werken is ook verre van ideaal, zeker als je schoolgaande kinderen thuis hebt zitten en ook nog moet ondersteunen qua schoolwerk.
Dat is dan wel weer een meevallertje van corona dat je je kleindochter nu vaak zietquote:Op maandag 15 maart 2021 15:49 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Eens!!![]()
Ik pas nu 2 vaste dagen in de week op mijn kleindochter, omdat mijn schoondochter uit huis werkt(bevolkingsonderzoek) en mijn zoon werkt thuis. In die zin is het voor ons alle drie een goede passende oplossing , maar niet iedereen kan dat op die manier oplossen .
Ik ben er heel erg blij mee, plus dat ik hun kan helpen , en nog een voordeel is dat ik mijn kleindochter veel zie.quote:Op maandag 15 maart 2021 15:51 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dat is dan wel weer een meevallertje van corona dat je je kleindochter nu vaak ziet
Bij mij straks ookquote:Op maandag 15 maart 2021 15:51 schreef DerRabbit het volgende:
Wij zouden dat inderdaad niet kunnen oplossen. Meeste van onze familie woont meer dan 100 km van ons vandaan.
Ach, dat is wel jammer!quote:Op maandag 15 maart 2021 15:54 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Bij mij straks ook![]()
Moeder woont sinds een jaar in Brabant en straks mijn zoon en schoondochter ook
Dat vertelde je vorig jaar idd!! Dat is onhandig danquote:Op maandag 15 maart 2021 15:56 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ach, dat is wel jammer!
Ik zou wel graag terug willen naar de regio waar mijn ouders wonen, maar dat gaat qua werk heel waarschijnlijk super onpraktisch worden. Meeste werk in de vakgebieden waar muis en ik in zijn/worden opgeleid begeven zich in de randstad.
Qua natuur vind ik het nog altijd de mooiste regio van NL. En je bent lekker snel in de Ardennen en de Eiffelquote:Op maandag 15 maart 2021 15:58 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Dat vertelde je vorig jaar idd!! Dat is onhandig dan
Limburg is prachtig!!quote:Op maandag 15 maart 2021 16:00 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Qua natuur vind ik het nog altijd de mooiste regio van NL. En je bent lekker snel in de Ardennen en de Eiffel![]()
![]()
Al ben ik daarin wel beetje bevooroordeelt![]()
Alleen zo jammer dat veel mensen die mening delen.quote:Op maandag 15 maart 2021 16:02 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Limburg is prachtig!!![]()
Ik snap je helemaal
quote:Op maandag 15 maart 2021 16:06 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Alleen zo jammer dat veel mensen die mening delen.
Iedere zomer word heel Limbabwe overspoelt met Hollanders die zo sloom rijden op b-wegen dat ik zelfs op de fiets voor ze moet remmen
Achja, niet iedereen kan zo goed autorijden als Limburgersquote:
Daar kan ik sowieso niet over meepratenquote:Op maandag 15 maart 2021 16:57 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Achja, niet iedereen kan zo goed autorijden als Limburgers
De beste Nederlandse autocoureur is een Belgische Limburgerquote:Op maandag 15 maart 2021 16:59 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Daar kan ik sowieso niet over meepraten![]()
Oeiquote:Op maandag 15 maart 2021 16:59 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
De beste Nederlandse autocoureur is een Belgische Limburger![]()
Hij is de enige coureur die een F1 wedstrijd heeft gewonnen met een Nederlands paspoort. Hij heeft (tot hij naar Monaco verhuisde) altijd in Belgisch Limburg gewoond, hij is in het ziekenhuis van Hasselt geboren en hij heeft een Belgisch Limburgse mamaquote:Op maandag 15 maart 2021 17:01 schreef puzziepie het volgende:
[..]
OeiAuto's daar heb ik geen verstand van, en dat is in mijn geval maar goed ook
![]()
Hasselt ken ikquote:Op maandag 15 maart 2021 17:03 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Hij is de enige coureur die een F1 wedstrijd heeft gewonnen met een Nederlands paspoort. Hij heeft (tot hij naar Monaco verhuisde) altijd in Belgisch Limburg gewoond, hij is in het ziekenhuis van Hasselt geboren en hij heeft een Belgisch Limburgse mama
Waar wil jij het over hebben?quote:Op maandag 15 maart 2021 17:04 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Hasselt ken ikVerder heb ik totaal geen verstand van auto;s
Heb je nog leuke plannen voor de komende tijd?quote:
Nee, ik heb eigenlijk nog een hoop shit te verwerken (zeg maar) Ik zit echt te wachten op beter weer zodat ik weer gemotiveerd raak om te lopen, want door omstandigheden is dat er flink bij in geschoten.quote:Op maandag 15 maart 2021 17:10 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Heb je nog leuke plannen voor de komende tijd?
Sterkte!quote:Op maandag 15 maart 2021 17:15 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nee, ik heb eigenlijk nog een hoop shit te verwerken (zeg maar) Ik zit echt te wachten op beter weer zodat ik weer gemotiveerd raak om te lopen, want door omstandigheden is dat er flink bij in geschoten.
En voorlopig pas ik natuurlijk ook heel veel op, dat is erg leuk om te doen![]()
Ik heb wel geleerd van die corona dat bij de dag leven nu heel verstandig is , verder kan ik nu toch niet overzien
Lief!! dankjewelquote:Op maandag 15 maart 2021 18:12 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Sterkte!![]()
En focussen op de kleine leuke dingen in het leven![]()
Hoeveel liep je dan ongeveer?quote:Op maandag 15 maart 2021 17:15 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nee, ik heb eigenlijk nog een hoop shit te verwerken (zeg maar) Ik zit echt te wachten op beter weer zodat ik weer gemotiveerd raak om te lopen, want door omstandigheden is dat er flink bij in geschoten.
En voorlopig pas ik natuurlijk ook heel veel op, dat is erg leuk om te doen![]()
Ik heb wel geleerd van die corona dat bij de dag leven nu heel verstandig is , verder kan ik nu toch niet overzien
Ik liep iedere dag gemiddeld 10 kmquote:Op maandag 15 maart 2021 21:01 schreef engine het volgende:
[..]
Hoeveel liep je dan ongeveer?
Ik ben ook van plan weer wat meer te gaan wandelen komende tijd. Ik wandel wel maar meestal maar een klein stukje nu.
Awwquote:Op maandag 15 maart 2021 21:02 schreef engine het volgende:
En een reden om te juichen!![]()
Emerald gaat voor een twee ronde![]()
[ afbeelding ]
Oh wow dat is netjes!quote:Op maandag 15 maart 2021 21:02 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik liep iedere dag gemiddeld 10 km
Nu al een jaar niet meerquote:
Ja in de winter vind ik er ook weinig aanquote:Op maandag 15 maart 2021 21:05 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nu al een jaar niet meerZodra het warmer wordt(beter weer) hoop ik dat ik weer ga lopen
Ik had inmiddels wel een soort van vaste route maar wel met diverse uitstapjes, als ik weer eens ergens terecht was gekomen en weer terug moest lopenquote:Op maandag 15 maart 2021 21:08 schreef engine het volgende:
[..]
Ja in de winter vind ik er ook weinig aan
Loop je routes of begint gewoon en ziet wel waar je terecht komt?
Ik heb hier wel een vaste route maar die is vrij kort. 2 of 3 kilometer ofzoquote:Op maandag 15 maart 2021 21:11 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik had inmiddels wel een soort van vaste route maar wel met diverse uitstapjes, als ik weer eens ergens terecht was gekomen en weer terug moest lopen![]()
quote:
Nieuwe plekken zijn tof!quote:Op maandag 15 maart 2021 21:15 schreef engine het volgende:
[..]
Ik heb hier wel een vaste route maar die is vrij kort. 2 of 3 kilometer ofzo
Leukste is eigenlijk op nieuwe plekken wandelen
[..]![]()
Ik heb vooral geen zin dan.
Lijkt me niet zonder succesvolle static fire. Verwacht eigenlijk een nieuwe poging vandaagquote:Op dinsdag 16 maart 2021 11:09 schreef puzziepie het volgende:
Ik ben benieuwd of we de SN11 vandaag de lucht in zien gaan, of dat we tóch nog ff moeten wachten
Ik ookquote:Op dinsdag 16 maart 2021 14:19 schreef engine het volgende:
[..]
Lijkt me niet zonder succesvolle static fire. Verwacht eigenlijk een nieuwe poging vandaag
quote:Op dinsdag 16 maart 2021 14:20 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik ook![]()
Helaas doet LabPadre het vandaag niet
quote:Op dinsdag 16 maart 2021 14:22 schreef engine het volgende:
[..]
Al snap ik er nog steeds weinig van. Sommige static fires duurde net zo lang als die abort gisteren
Daarom vond ik die 150 mtr hop toch wel heel erg tof om te zienquote:Op dinsdag 16 maart 2021 14:23 schreef engine het volgende:
Of static fire, tanken en vliegenzou wel gaaf zijn.
Ja hele avond vermaakquote:Op dinsdag 16 maart 2021 14:30 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Daarom vond ik die 150 mtr hop toch wel heel erg tof om te zien![]()
Yep! En ze kwamen keurig op hun pootjes terechtquote:
gemistquote:Op dinsdag 16 maart 2021 14:45 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Yep! En ze kwamen keurig op hun pootjes terecht![]()
Maar ja 150 meter of 10 km![]()
Jammer dat we op dit moment verder niet mee kunnen kijken op de streams van LP
De laatste ja. Ik was in slaap gevallenquote:
Ik ookquote:Op woensdag 17 maart 2021 10:37 schreef Prisha het volgende:
[..]
De laatste ja. Ik was in slaap gevallen
wahhquote:
Jaaa!quote:
Ik heb ook niet zoveel te vertellenquote:Op vrijdag 19 maart 2021 21:50 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
En toen bleef het weer stil
Geen leuke date kunnen ritselen??quote:Op vrijdag 19 maart 2021 21:53 schreef engine het volgende:
[..]
Ik heb ook niet zoveel te vertellenMaar lekker dat het weekend is.
Maar we kunnen drie keer winnen, met onze eigen inzending......of met Griekenland omdat Stephania half grieks/nederlands is óf met Zwitserland omdat de producer van Arcade dat liedje heeft geproduceerd......quote:
Oja. Die van Griekenland was een Nederlandse..quote:Op vrijdag 19 maart 2021 22:06 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Maar we kunnen drie keer winnen, met onze eigen inzending......of met Griekenland omdat Stephania half grieks/nederlands is óf met Zwitserland omdat de producer van Arcade dat liedje heeft geproduceerd......
Ik zit thuis te wachten tot ze aanbeltquote:Op vrijdag 19 maart 2021 21:56 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Geen leuke date kunnen ritselen??
Besteld via Bol.com??quote:Op vrijdag 19 maart 2021 22:09 schreef engine het volgende:
[..]
Ik zit thuis te wachten tot ze aanbelt![]()
Zo niet mee bezig momenteel
Jupquote:
En hoe verliep het verder?quote:Op vrijdag 19 maart 2021 22:09 schreef engine het volgende:
[..]
Ik zit thuis te wachten tot ze aanbelt![]()
Zo niet mee bezig momenteel
Niemand aangebeld maar wel heerlijk geslapenquote:
Klacht indienen bij bol dat je bestelling niet geleverd isquote:Op zaterdag 20 maart 2021 09:04 schreef engine het volgende:
[..]
Niemand aangebeld maar wel heerlijk geslapen
quote:Op zaterdag 20 maart 2021 09:04 schreef engine het volgende:
[..]
Niemand aangebeld maar wel heerlijk geslapen
Cindaaquote:
Dat ze die avondklok maar afschaffen, anders moet hij ondanks dat extra uurtje nog veel te vroeg naar huis.......quote:Op woensdag 24 maart 2021 17:56 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Cindaa![]()
Volgende week een uurtje later avondklok , op dit moment ben ik zelfs daar al blij om![]()
![]()
Hoest met de liefde?
Dat wil ik ook, en zeker nu het langer licht wordtquote:Op woensdag 24 maart 2021 18:15 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Dat ze die avondklok maar afschaffen, anders moet hij ondanks dat extra uurtje nog veel te vroeg naar huis.......
Jaaa! En volgende week vrij, maar kan gewoon niks leuks gaan doen....quote:Op woensdag 24 maart 2021 18:16 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Dat wil ik ook, en zeker nu het langer licht wordt
Nee dat is minderquote:Op woensdag 24 maart 2021 18:18 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Jaaa! En volgende week vrij, maar kan gewoon niks leuks gaan doen....
Nee want hij moet wel gewoon werken....al hebben we dan wel een extra dag (paas)weekendquote:Op woensdag 24 maart 2021 18:19 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nee dat is minder![]()
![]()
Maar je kan wel lekker wat meer tijd met elkaar doorbrengen?
Is dat volgende week al?quote:Op woensdag 24 maart 2021 18:28 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Nee want hij moet wel gewoon werken....al hebben we dan wel een extra dag (paas)weekend
Ha ha jep, vanaf 1 april is het witte donderdag, goede vrijdag, stille zaterdag en dan Pasenquote:Op woensdag 24 maart 2021 18:33 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Is dat volgende week al?![]()
Ik vergeet al die dingen altijd![]()
OMG vreselijkquote:Op woensdag 24 maart 2021 18:47 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ha ha jep, vanaf 1 april is het witte donderdag, goede vrijdag, stille zaterdag en dan Pasen
Ik vind het leuk voor de mensen die dan vrij zijnquote:Op woensdag 24 maart 2021 19:03 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Gelukkig hoef je er ook niet aan mee te doen
Dan zal ik extra genieten van mijn vrije dagenquote:Op woensdag 24 maart 2021 19:05 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik vind het leuk voor de mensen die dan vrij zijn
Genieten is altijd goed.quote:Op woensdag 24 maart 2021 19:16 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Dan zal ik extra genieten van mijn vrije dagen
Van harte met deze gebeurtenis!quote:Op woensdag 24 maart 2021 19:16 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Dan zal ik extra genieten van mijn vrije dagen
quote:
Zeker zeker. Drukke tijden weer. Vooral omdat de verkiezingen achter de rug zijn.quote:
Ik heb poes ook niet meer gezienquote:Op donderdag 25 maart 2021 13:04 schreef stokj het volgende:
[..]
[..]
Zeker zeker. Drukke tijden weer. Vooral omdat de verkiezingen achter de rug zijn.
Iedereen wilt/gaat naar buiten maar de wandelkat heb ik sinds die dag in januari (of was het februari?) niet meer gezien...
Dat is wel weer positief denk ik danquote:Op donderdag 25 maart 2021 13:05 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik heb poes ook niet meer gezienBakjes zijn wel telkens leeg
quote:Op donderdag 25 maart 2021 15:51 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Misschien hebben puzziepiepoes en stokjpoes elkaar wel gevonden buiten
Ik probeer te kijken maar even geen tijd om minuut tot minuut te volgen. Hoop dat ik goed time.quote:Op vrijdag 26 maart 2021 13:29 schreef puzziepie het volgende:
Pad clear en waar is iedereen @:Prisha @:engine
Nu eerst static fire en misschien als het allemaal goed is in de namiddag een vluchtquote:Op vrijdag 26 maart 2021 13:55 schreef engine het volgende:
[..]
Ik probeer te kijken maar even geen tijd om minuut tot minuut te volgen. Hoop dat ik goed time.
Ja bedoelde gewoon de static fire. Zie dat ze bijna zover zijnquote:Op vrijdag 26 maart 2021 13:57 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Nu eerst static fire en misschien als het allemaal goed is in de namiddag een vlucht![]()
Misschien *slag om de arm*
quote:Op vrijdag 26 maart 2021 14:04 schreef engine het volgende:
[..]
Ja bedoelde gewoon de static fire. Zie dat ze bijna zover zijn
Veel buien gehad hier. Hagel erbijquote:Op zaterdag 27 maart 2021 17:19 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Eindelijk weer een beetje zon hier na veel wind, regen, hagel en onweer.....
Volgende week richting de 20 graden.quote:Op zaterdag 27 maart 2021 17:24 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ging nogal tekeer inderdaad
Ik nietquote:Op zaterdag 27 maart 2021 17:58 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Niet naar wielrennen kijken.....
Mijn vader kijkt het altijd.quote:Op zaterdag 27 maart 2021 18:17 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Even geduld tot morgenmiddag helaas
Je vind het wel leuk mag ik hopenquote:Op zaterdag 27 maart 2021 18:23 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Mijn vader keek ook altijd en ik nu namens hem....
Jawel jawel. En daaro?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 15:35 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Stokj......alles okee daar?
Oh leuk! Lekker bijkomen met mooi weer. Vakantie samen met vriendje of dat niet?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 16:07 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Vakantie en zon.....mij hoor je niet klagen
Nee die is helaas druk aan het werk....quote:Op dinsdag 30 maart 2021 16:58 schreef stokj het volgende:
[..]
Oh leuk! Lekker bijkomen met mooi weer. Vakantie samen met vriendje of dat niet?
Dat is dan jammer. Maar er komt vast een moment dat er zon + vriendje is! En ijs!quote:Op dinsdag 30 maart 2021 17:26 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Nee die is helaas druk aan het werk....
Oh ijs is wel gelukt vandaag!quote:Op dinsdag 30 maart 2021 17:52 schreef stokj het volgende:
[..]
Dat is dan jammer. Maar er komt vast een moment dat er zon + vriendje is! En ijs!
Ik ging vandaag wandelen en toen ik terugkwam had ik ook ijs gegeten. Ola raketijsje. Want mijn vaste stek waar ik Italiaans ijs haal is op maandag en dinsdag gesloten.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 17:55 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Oh ijs is wel gelukt vandaag!
Hier staat nog zo'n ouderwetse ijskraam......met slagroom en chocolade......quote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:09 schreef stokj het volgende:
[..]
Ik ging vandaag wandelen en toen ik terugkwam had ik ook ijs gegeten. Ola raketijsje. Want mijn vaste stek waar ik Italiaans ijs haal is op maandag en dinsdag gesloten.
Oei lekkerrrrquote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:11 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Hier staat nog zo'n ouderwetse ijskraam......met slagroom en chocolade......![]()
Ik geef je groot gelijkquote:Op woensdag 31 maart 2021 09:31 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ja als ik dat doe dan meteen ook goed
Haha, was is er eigenlijk zo lekker aan slagroom op je ijs?quote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:11 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Hier staat nog zo'n ouderwetse ijskraam......met slagroom en chocolade......![]()
Is dit een serieuze vraag?quote:Op woensdag 31 maart 2021 09:36 schreef stokj het volgende:
[..]
Haha, was is er eigenlijk zo lekker aan slagroom op je ijs?
Ja, ik vind het eerlijk gezegd helemaal niks als ik slagroom op mijn ijsje hebquote:Op woensdag 31 maart 2021 09:38 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Is dit een serieuze vraag?![]()
![]()
Echt? Lekker juist eerst dat zachte en dan dat koude wat hardere roomijsquote:Op woensdag 31 maart 2021 09:50 schreef stokj het volgende:
[..]
Ja, ik vind het eerlijk gezegd helemaal niks als ik slagroom op mijn ijsje heb
Ben benieuw waarom anderen dat zo lekker vinden.
Mwah, misschien ligt het ook aan deze winkel waar ze dat doen. Dat de slagroom niet smaakt etc.quote:Op woensdag 31 maart 2021 10:30 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Echt? Lekker juist eerst dat zachte en dan dat koude wat hardere roomijs
Overal gaan uitproberen danquote:Op woensdag 31 maart 2021 11:50 schreef stokj het volgende:
[..]
Mwah, misschien ligt het ook aan deze winkel waar ze dat doen. Dat de slagroom niet smaakt etc.
Ik hoorde van de vrouw die kaas tussen haar tanden heeft dat bij menig ijssalon rijen staanquote:Op woensdag 31 maart 2021 13:06 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Overal gaan uitproberen dan
Heb je niet meer van die invriessticks?quote:
Jawel joh, gewoon ongedwongen genieten van het mooie weer en ijsjes eten!quote:Op woensdag 31 maart 2021 16:52 schreef stokj het volgende:
[..]
Ik hoorde van de vrouw die kaas tussen haar tanden heeft dat bij menig ijssalon rijen staanDat wil ik ook weer niet
Invriessticksquote:Op woensdag 31 maart 2021 16:53 schreef engine het volgende:
[..]
Heb je niet meer van die invriessticks?
quote:
Oh ik weet ook wat je bedoelt hoorquote:Op woensdag 31 maart 2021 17:12 schreef engine het volgende:
[..]
Ja weet even ook niet hoe ik ze anders moet noemen. Puzzie weet vast wat ik bedoel.
Lekkerquote:Op woensdag 31 maart 2021 16:52 schreef stokj het volgende:
[..]
Zojuist een Ola Raketwaterijsje gegeten.
Jawel!!quote:Op woensdag 31 maart 2021 16:53 schreef engine het volgende:
[..]
Heb je niet meer van die invriessticks?
I knowquote:Op woensdag 31 maart 2021 17:12 schreef engine het volgende:
[..]
Ja weet even ook niet hoe ik ze anders moet noemen. Puzzie weet vast wat ik bedoel.
Oeh stuur maar door hoorquote:Op woensdag 31 maart 2021 19:22 schreef engine het volgende:
Ik heb al maanden een bakje ben en jerry's ijs in de vriezer staan. Vind er niks aan
Volgende keer maar weer gewoon waterijsjes halen.
quote:
Twee zware WimLexen is wel genoeg gok ik??quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:27 schreef engine het volgende:
[..]![]()
Hoeveel postzegels zou dat zijn? Heb ongeveer twee hapjes genomen.
quote:Op woensdag 31 maart 2021 19:29 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Twee zware WimLexen is wel genoeg gok ik??
Ik weet dat in het centrum hier er een bakker was die wel heerlijke slagroomijs verkoopt.quote:Op woensdag 31 maart 2021 17:08 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Jawel joh, gewoon ongedwongen genieten van het mooie weer en ijsjes eten!
Doet me denken aan die Danone hype jaren geleden. Dat je zo een Danoontje met een 'stick' kon krijgen en dan kon invriezen. Bevroren yoghurtquote:
Heb een iets ander idee bij ingevroren stickquote:Op woensdag 31 maart 2021 21:04 schreef stokj het volgende:
[..]
Doet me denken aan die Danone hype jaren geleden. Dat je zo een Danoontje met een 'stick' kon krijgen en dan kon invriezen. Bevroren yoghurt
HAHAquote:Op woensdag 31 maart 2021 21:31 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Heb een iets ander idee bij ingevroren stick![]()
Die er nooit meer uit wilquote:
Komt vanzelf een nieuwequote:
Lekker nog even genieten van wat vrije dagen, hopelijk nog met vriendlief......Jij nog paaseitjes verstopt voor je kleindochter?quote:
Neequote:Op zaterdag 3 april 2021 21:03 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Lekker nog even genieten van wat vrije dagen, hopelijk nog met vriendlief......Jij nog paaseitjes verstopt voor je kleindochter?
Echt welquote:Op zondag 4 april 2021 10:29 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ha ha is ze ook nog wel te klein voor
Het is echt bizar weerquote:Op dinsdag 6 april 2021 10:53 schreef engine het volgende:
Het vage weer gaat nog een dagje door. Hier kijkt alles wit van de hagel.
Maar ook echt!quote:
Ja!quote:Op dinsdag 6 april 2021 15:09 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Maar ook echt!
En dan te bedenken dat het vorige week rond deze tijd nog zo lekker was
Beheurlijk jaquote:
Dan heb je geluk gehadquote:Op dinsdag 6 april 2021 16:05 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Ik was vandaag precies tussen de buien door binnen bij m'n cliëntenGelukkig worden mijn boodschappen vanavond bezorgd
![]()
Ow, dan had ik je post precies verkeerd gelezenquote:
Ja hoog tijd voor een hele warme douchequote:Op dinsdag 6 april 2021 16:32 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ow, dan had ik je post precies verkeerd gelezen![]()
![]()
Nu gelukkig wel thuis en klaar met werken?
Een warme douch is altijd lekkerquote:Op dinsdag 6 april 2021 16:34 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ja hoog tijd voor een hele warme douche
Geniet ervan!quote:Op dinsdag 6 april 2021 16:36 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Een warme douch is altijd lekker![]()
Ga ik straks ook maar even nemen denk ik
quote:Op dinsdag 6 april 2021 16:03 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Beheurlijk ja![]()
Gelukkig heb ik muis zo ver weten te krijgen dat zij boodschappen is gaan doen![]()
hey Stokj ja goed met jou?quote:Op donderdag 15 april 2021 17:23 schreef stokj het volgende:
[..]
Ha die Jacqie, alles kits achter de rits?
Jawel, wel moe en al de laatste dagen. Veel lezen, weinig slapen.quote:Op vrijdag 16 april 2021 09:30 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
hey Stokj ja goed met jou?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |