Direct na de adhan schalt dit uit de luidsprekers van de moskeeen!quote:Op woensdag 10 maart 2021 23:30 schreef Koffieplanter het volgende:
[ afbeelding ] Goed nummer van The Jumu'ah (lol). Veel gedraaid in die contreien @:DeeBee?
En de kerstbomen!quote:
Wat moet de D66 ook met 80 kandidatenquote:Op donderdag 11 maart 2021 13:43 schreef Koffieplanter het volgende:
Jezus man, voor de kandidatenlijst is meer papier gebruikt dan voor het Oude Testament. Wat een boekwerk.
Dat heet ambitie.quote:Op donderdag 11 maart 2021 14:01 schreef franklop het volgende:
[..]
Wat moet de D66 ook met 80 kandidaten
De items bij Op1 winnen de laatste tijd zowaar een beetje aan inhoud.quote:
Teddy's Hit ka ner ook wel mee door.quote:Op donderdag 11 maart 2021 16:00 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Een van de betere albums dit jaar tot nu toe.
0 lijkt me.quote:Op donderdag 11 maart 2021 17:08 schreef VoMy het volgende:
Hoeveel mensen gaan er uiteindelijk in de lasbril trappen? Genoeg voor 3 zetels?
Ik hoop nul maar vrees 2quote:Op donderdag 11 maart 2021 17:08 schreef VoMy het volgende:
Hoeveel mensen gaan er uiteindelijk in de lasbril trappen? Genoeg voor 3 zetels?
Een redelijk mens.quote:Op donderdag 11 maart 2021 17:27 schreef El-Stinho het volgende:
Wat ben ik als ik die ''Laten we om 17:15 Radar Love draaien'' dingen kapotongemakkelijk vind?
Dan ben je iemand die niet zo lekker in zijn vel zit.quote:Op donderdag 11 maart 2021 17:27 schreef El-Stinho het volgende:
Wat ben ik als ik die ''Laten we om 17:15 Radar Love draaien'' dingen kapotongemakkelijk vind?
Ludiek.quote:Op donderdag 11 maart 2021 18:57 schreef Slobeend het volgende:
Zijn jullie het eens met de toevoeging aan de OP? #durftevragen
Het leest een beetje als Matheus 1.quote:Op donderdag 11 maart 2021 13:43 schreef Koffieplanter het volgende:
Jezus man, voor de kandidatenlijst is meer papier gebruikt dan voor het Oude Testament. Wat een boekwerk.
quote:CDA-coryfee Henk Bleker (67) stemt bij de Kamerverkiezingen volgende week op Forum voor Democratie. Dat zal de voormalig staatssecretaris morgen op een campagnebijeenkomst van FVD in Sneek bekendmaken, bevestigen betrokkenen aan RTL Nieuws.
Tegenover RTL Nieuws bevestigt Bleker zijn steun aan de partij van Thierry Baudet. Hij laat weten dat vooral het voor boeren knellende EU-landbouwbeleid de reden is. Ook is bekend dat Bleker voor een 'slimme Nexit' is en veel moeite heeft met de stringente klimaatplannen van het kabinet.
Voel jij je Mathieu in dezen?quote:Op donderdag 11 maart 2021 18:57 schreef Slobeend het volgende:
Zijn jullie het eens met de toevoeging aan de OP? #durftevragen
Eigenlijk zou CDA voor altijd af moeten zijn dat deze gek partijvoorzitter en staatssecretaris is geweest voor deze partij.quote:
Welke stringente klimaatplannen, eigenlijk?quote:
Ik snap dat "knellende EU-landbouwbeleid" ook niet zo goed. Landbouwsubsidies zijn zo'n beetje de grootste kostenpostquote:Op donderdag 11 maart 2021 20:22 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Welke stringente klimaatplannen, eigenlijk?
Ik neem aan dat bedoeld wordt dat boeren strenge en beperkende eisen hebben. Wat op zich wel klopt.quote:Op donderdag 11 maart 2021 20:39 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik snap dat "knellende EU-landbouwbeleid" ook niet zo goed. Landbouwsubsidies zijn zo'n beetje de grootste kostenpost
Je krijgt 50% van de grond en oneindige stromen aan subsidiegeld om die te beheren, daar staat dan wel eens wat tegenover ja.quote:Op donderdag 11 maart 2021 20:40 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik neem aan dat bedoeld wordt dat boeren strenge en beperkende eisen hebben. Wat op zich wel klopt.
Laat ik het dan zo stellen, boeren zijn niet per de de rijkste figuren. In ieder geval de kleinere niet. En er is weinig ruimte hun business beter te maken.quote:Op donderdag 11 maart 2021 20:43 schreef VoMy het volgende:
[..]
Je krijgt 50% van de grond en oneindige stromen aan subsidiegeld om die te beheren, daar staat dan wel eens wat tegenover ja.
Relatief veel boeren zijn toch echt wel vrij goed bedeeld en de boeren in het algemeen, ism het CDA, LTO, spannen zich helaas voor de kleinere boer vooral in voor behoud van omvang en omzet ipv voor behoud van het aantal boeren. Ze zitten eigenlijk vooral zichzelf dwars. En daarmee heel Nederland.quote:Op donderdag 11 maart 2021 20:47 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Laat ik het dan zo stellen, boeren zijn niet per de de rijkste figuren. In ieder geval de kleinere niet. En er is weinig ruimte hun business beter te maken.
Het is erg moeilijk mijn afkomst te verloochenenquote:Op donderdag 11 maart 2021 20:48 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Bob trapt in de boerenlobby.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |