Whahhahahahahaa.....quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:17 schreef caroro het volgende:
Sarah en Powervrouw Mo hebben dezelfde visagist, ene Errol. Dus ze hebben al eerder een kwast gedeeld.
quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:17 schreef caroro het volgende:
Sarah en Powervrouw Mo hebben dezelfde visagist, ene Errol. Dus ze hebben al eerder een kwast gedeeld.
quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:01 schreef praadje het volgende:
[ afbeelding ]
sarahvansoelen
How to make me the happiest person on earth ♥️🥰 the most beautiful roses
Waar staat dat die van andre zijn?quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:01 schreef praadje het volgende:
[ afbeelding ]
sarahvansoelen
How to make me the happiest person on earth ♥️🥰 the most beautiful roses
onzin dusquote:Op woensdag 10 maart 2021 21:03 schreef praadje het volgende:
[..]
Dat weet ik dus niet maar iemand vroeg naar de foto met de rozen.
quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:17 schreef caroro het volgende:
Sarah en Powervrouw Mo hebben dezelfde visagist, ene Errol. Dus ze hebben al eerder een kwast gedeeld.
Is dan ook haar vriendin.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:26 schreef Mrmime het volgende:
Sarah Zulu.
Ziet er net zo intelligent uit als die masculiene slissende eend van Lil’kleine.
quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:22 schreef -river- het volgende:
Het staat al op twitter, van A2 en Soeloe-lip.
https://twitter.com/searc(...)serp%7Ctwgr%5Esearch
https://twitter.com/19baan
Yep, ze is ook dik met die nare Koen Kardashian, allemaal engnekken die met niksdoen hun oppervlakkige leventjes slijten. Gemene deler: Coke, Champagne, fillers, botox en andermans centen verbrassen.quote:
Die heeft hij dus ontmoet bij de opname met lill kleine. En hoppa meteen weg.quote:
Dat denk ik ook.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:33 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Die heeft hij dus ontmoet bij de opname met lill kleine. En hoppa meteen weg.
Wanneer waren die opnames dan?quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:33 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Die heeft hij dus ontmoet bij de opname met lill kleine. En hoppa meteen weg.
quote:Op woensdag 10 maart 2021 20:34 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:
TeringSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja dat dacht ik ook toen ik haar foto zag.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:38 schreef Deisyy het volgende:
Die Sarah is gewoon een jongere versie van Mo.
Wow, ik zoek die Koen even op maar inderdaad; ziet eruit als iemand die best veel drugs gebruikt. Te veel.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:33 schreef caroro het volgende:
[..]
Yep, ze is ook dik met die nare Koen Kardashian, allemaal engnekken die met niksdoen hun oppervlakkige leventjes slijten. Gemene deler: Coke, Champagne, fillers, botox en andermans centen verbrassen.
Leave Rico alonequote:Op woensdag 10 maart 2021 21:45 schreef ChipsZak. het volgende:
Moet er dan niemand denken aan dat gerucht [had een mooie gate kunnen worden, maar alas] dat Rico Verhoeven rozen aan Yolanthe had gestuurd en toen zijn jarenlange relatie klapte,?
Vorige week zag ik op insta foto voorbij komen dus ik schat nu een week of 2/3geledenquote:Op woensdag 10 maart 2021 21:40 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Wanneer waren die opnames dan?
Gewoon weer één iemand die wat roept en iedereen neemt het over.quote:Op woensdag 10 maart 2021 20:57 schreef -river- het volgende:
Toch zie je nergens bewijs dat Soeloe-lip iets met A2 heeft, en ook nergens een rozen foto.
Hij zou naar een afkickkliniek gaan, maar hij ging niet in december want dan miste hij alle feestjesquote:Op woensdag 10 maart 2021 21:45 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:
[..]
Wow, ik zoek die Koen even op maar inderdaad; ziet eruit als iemand die best veel drugs gebruikt. Te veel.
Ja. Maar Yo heeft nu haar eigen lijn van repen en fitness spullen oid. Toen ik dat zag wist ik dat ze daar ook vast lekker samen over hebben kunnen sparren en weg was de droom.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:45 schreef ChipsZak. het volgende:
Moet er dan niemand denken aan dat gerucht [had een mooie gate kunnen worden, maar alas] dat Rico Verhoeven rozen aan Yolanthe had gestuurd en toen zijn jarenlange relatie klapte,?
Is dezelfde.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:43 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar die Sarah van Soelen heeft haar bedrijf ook in Bergschenhoek? Of is dat een andere Sarah?
Iemand had het ook onder die Instagram van Monique gezet, bij de reactie van Kim Kötter of hoe heet ze.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:59 schreef -river- het volgende:
Toch denk ik niet dat ze samen iets hebben aangezien geen van beide er echt slim uitziet en er geen enkel bewijs te vinden is.
😳 Ooo best naar voor hem, hoop dat het hem alsnog gaat lukken.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:49 schreef caroro het volgende:
[..]
Hij zou naar een afkickkliniek gaan, maar hij ging niet in december want dan miste hij alle feestjes.
Als Hazes slim is laat hij dat ook even.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:59 schreef -river- het volgende:
Toch denk ik niet dat ze samen iets hebben aangezien geen van beide er echt slim uitziet en er geen enkel bewijs te vinden is.
Je zal als bekend persoon de hele dag toch dit soort bagger onder je Insta krijgen. Ik heb bijna medelijden.quote:Op woensdag 10 maart 2021 22:02 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Iemand had het ook onder die Instagram van Monique gezet, bij de reactie van Kim Kötter of hoe heet ze.
Probleem is (niet voor ons gelukkig) dat hij totaal niet slim is.quote:Op woensdag 10 maart 2021 22:05 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:
[..]
Als Hazes slim is laat hij dat ook even.
Je hebt helemaal gelijkquote:Op woensdag 10 maart 2021 22:06 schreef -river- het volgende:
[..]
Probleem is (niet voor ons gelukkig) dat hij totaal niet slim is.
Wie van de twee?!quote:Op woensdag 10 maart 2021 22:04 schreef -river- het volgende:
https://rur.nl/programmas(...)-quido-van-de-graaf/
Soeloe-lip.
Wow oke, op die eerste foto lijkt ze sprekend op Mo.quote:Op woensdag 10 maart 2021 22:09 schreef Michellee het volgende:
https://www.vkmag.com/mag(...)_andre_hazes_te_zijn
Ik kan mijn ogen niet van die lippen afhoudenquote:Op woensdag 10 maart 2021 22:04 schreef -river- het volgende:
https://rur.nl/programmas(...)-quido-van-de-graaf/
Soeloe-lip.
Geen insta nemen en het probleem is opgelost.quote:Op woensdag 10 maart 2021 22:05 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Je zal als bekend persoon de hele dag toch dit soort bagger onder je Insta krijgen. Ik heb bijna medelijden.
J en dan nog die mogelijke vreemdganger van Syl.quote:Op woensdag 10 maart 2021 22:28 schreef praadje het volgende:
We worden met al die gates wel op onze wenken bediend. Denk dat ik maar een paar weekjes onbetaald verlof neem. Anders is het niet bij te houden. Hazesgate, Barbiegate, Meghangate. Volgende week het interview met Marco en Linda dus dan wellicht weer een Borstatogate.
En dan kan er ook nog een overwachte gate bijkomen!(de beste!)quote:Op woensdag 10 maart 2021 22:40 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
J en dan nog die mogelijke vreemdganger van Syl.
Wie?quote:Op woensdag 10 maart 2021 22:40 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
J en dan nog die mogelijke vreemdganger van Syl.
ja die vent van haar, die stond vorige maand op een datingsite.quote:Op woensdag 10 maart 2021 22:54 schreef maily het volgende:
[..]
Maar wie is dan die mogelijke vreemdganger?!😱
Goh, troubles in het huwelijk van de kleine diva (quote:Op woensdag 10 maart 2021 23:02 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
ja die vent van haar, die stond vorige maand op een datingsite.
Wat een soap weer mensenquote:Op woensdag 10 maart 2021 23:55 schreef JaneDoe het volgende:
Op de insta van Juice channel wordt gezegd dat Antwee al langere tijd vreemd ging met Sarah. Ze sporten o.a. bij dezelfde sportschool en wonen bij elkaar in de buurt. Na de vakantie op Bonaire heeft Mo een geheime tweede telefoon gevonden met gesprekken tussen Antwee en Sarah. Ook zou de broer van Sarah zich versproken hebben waardoor de affaire al langer publiek geheim is in het dorp.
Screenshots graag!quote:Op woensdag 10 maart 2021 23:56 schreef Kupelu het volgende:
En Micheal van der Plas liked Sarah haar foto’s op insta.
Hoera! Een link met Barbie!
Als dit waar is vind ik het wel echt schofterig naar Monique. Wat je ook van haar vindt en hoe dom het misschien ook mag zijn geweest dat ze hem terugnam, dit verdiende ze echt niet.quote:Op woensdag 10 maart 2021 23:55 schreef JaneDoe het volgende:
Op de insta van Juice channel wordt gezegd dat Antwee al langere tijd vreemd ging met Sarah. Ze sporten o.a. bij dezelfde sportschool en wonen bij elkaar in de buurt. Na de vakantie op Bonaire heeft Mo een geheime tweede telefoon gevonden met gesprekken tussen Antwee en Sarah. Ook zou de broer van Sarah zich versproken hebben waardoor de affaire al langer publiek geheim is in het dorp. Ook schijnt Sarah vaker iets aan te knopen met gebonden mannen.
Ja, als dit waar is, is het echt ongelooflijk. In december zo'n huwelijksaanzoek doen en dan nog geen 2 maanden later een scheve schaats rijden. Daar kun je echt met je pet niet bij.quote:Op donderdag 11 maart 2021 00:09 schreef ootjekatootje het volgende:
Wat is die dre toch ook een klootzak. Wat een draak van een man
Als het waar is had hij ten tijde van dat aanzoek al iets met Sarahquote:Op donderdag 11 maart 2021 00:14 schreef Aaltje1978 het volgende:
[..]
Ja, als dit waar is, is het echt ongelooflijk. In december zo'n huwelijksaanzoek doen en dan nog geen 2 maanden later een scheve schaats rijden. Daar kun je echt met je pet niet bij.
Dat denk ik nietquote:Op donderdag 11 maart 2021 00:18 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
Als het waar is had hij ten tijde van dat aanzoek al iets met Sarah
Dat vind ik toch een rare zin, hoor, zo net na een relatiebreuk. Als er echt niks speelt, dan zeg je toch gewoon: "We zijn vrienden en naar een centimeter méér dan dat staat mijn hoofd op dit moment helemaal niet"? Nu lijkt het net alsof hij zich al in zit te dekken voor als over een aantal weken die relatie toch naar buiten komt. Dat ie kan zeggen "ja, het is toch meer geworden dan vriendschap".quote:Dat daar in de toekomst mogelijk meer uit zou kunnen ontstaan, sluit ik niet uit.
Uiteraard. Dit is gewoon een voorzetje, een warmlopertjequote:Op donderdag 11 maart 2021 00:39 schreef Aaltje1978 het volgende:
[..]
Dat vind ik toch een rare zin, hoor, zo net na een relatiebreuk. Als er echt niks speelt, dan zeg je toch gewoon: "We zijn vrienden en naar een centimeter méér dan dat staat mijn hoofd op dit moment helemaal niet"? Nu lijkt het net alsof hij zich al in zit te dekken voor als over een aantal weken die relatie toch naar buiten komt. Dat ie kan zeggen "ja, het is toch meer geworden dan vriendschap".
Ja absoluut, zo vatte ik 'm dus idd ook op.quote:Op donderdag 11 maart 2021 00:43 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Uiteraard. Dit is gewoon een voorzetje, een warmlopertje
Ze is wel (voor de verandering) jonger dan André zelf. 😉quote:Op donderdag 11 maart 2021 00:52 schreef doeka het volgende:
Zoooo, dat is wel een heel snelle twist! Zij is dus de nieuwe mevrouw Hazes, ze hebben natuurlijk nog helemaal niets en hij wil graag met rust gelaten worden zodat ie kan helen![]()
Hij heeft wel een type he? Blond, tikkie ordi, opgespoten lippen, grote borsten, veel make-up, had ik al een tikkie ordi genoemd? Geen Estelle, maar wel uit hetzelfde cluppie enge mensen.
Jazeker! Dat is inderdaad helemaal nieuw.quote:Op donderdag 11 maart 2021 00:59 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ze is wel (voor de verandering) jonger dan André zelf. 😉
Of misschien aast ie stiekem op d'r moeder. 😉quote:Op donderdag 11 maart 2021 01:08 schreef doeka het volgende:
[..]
Jazeker! Dat is inderdaad helemaal nieuw.
Nou hč! Ik vraag me ook altijd echt af waar ze dat van betalen. Die fillers zijn niet goedkoop, hoor, en dat is lang niet het enige wat ze heeft laten doen. Ik had daar op m'n 21e echt nooit de centen voor gehad. Was al blij als ik één keer in de twee maanden naar de kapper kon.quote:Op donderdag 11 maart 2021 01:08 schreef Ole het volgende:
al wel veel gesleuteld voor 21. Belooft nog wat!
Arm jong. Denkbaar scenario: Toen Mo zo onaardig en zo veeleisend was, zoals dat hij verdomme een keer op tijd thuis moest zijn voor Andrie en dat hij zich niet iedere avond in een halve coma mocht zuipen en meer van dat wijfengezeik blabla, is hij toch zooooo goed opgevangen door Sarah. Bij haar kon hij eindelijk gewoon zichzelf zijn en lijntjes wegspoelen met een kratje bier zonder kritiek en zij luisterde tenminste echt naar hem, niet zo half-half ongeďnteresseerd als Mo. Zo zijn ze onbedoeld dichter naar elkaar toegegroeid dan hij ooooit voor mogelijk had gehouden......and then they fucked en hij kon het echt niet helpen. Nu is ze de liefde van zijn leven en gaan ze trouwenquote:Op donderdag 11 maart 2021 02:16 schreef Taiga het volgende:
Hij probeerde alles te zijn wat hij niet is om aan de verwachtingen van Monique te voldoen.
Dat zegt hij in zijn verklaring op instagram. Dat vind ik best een flinke sneer naar haar.
Jezus m’n ogenquote:Op donderdag 11 maart 2021 04:06 schreef roos94 het volgende:
Wat een soap weer, prachtig.
Ik had nog nooit van die Sarah gehoord maar dat lijkt wel een typetje uit tv kantine. Kan toch haast niet echt zijn
[ afbeelding ]
Het is een onnodige sneer maar lag natuurlijk wel in de lijn (haha) der verwachting. Het droop eraf dat Mo hem als een project zag en ze hem wel even zou kneden. Toch een klassieke fout van veel vrouwen: denken dat ze een man kunnen veranderen.quote:Op donderdag 11 maart 2021 02:16 schreef Taiga het volgende:
Hij probeerde alles te zijn wat hij niet is om aan de verwachtingen van Monique te voldoen.
Dat zegt hij in zijn verklaring op instagram. Dat vind ik best een flinke sneer naar haar.
Dit is volgens mij gewoon reclame voor die bloemenzaak. Ik maak tenminste nooit zo opgedoft de deur open.quote:Op woensdag 10 maart 2021 21:01 schreef praadje het volgende:
[ afbeelding ]
sarahvansoelen
How to make me the happiest person on earth ♥️🥰 the most beautiful roses
Inderdaad, al had ze het wel moeten vermelden volgens de huidige regelgeving. Ik denk overigens dat zij altijd zo opgedoft is.quote:Op donderdag 11 maart 2021 05:27 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dit is volgens mij gewoon reclame voor die bloemenzaak. Ik maak tenminste nooit zo opgedoft de deur open.
Wat moet daar een werk in zitten dan. Elke dag zo'n laag plamuur op je bakkes... Nou ja, als zij het leuk vind, lekker zelf wetenquote:Op donderdag 11 maart 2021 05:42 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Inderdaad, al had ze het wel moeten vermelden volgens de huidige regelgeving. Ik denk overigens dat zij altijd zo opgedoft is.
Bij haar kan iedereen reageren en bij hem alleen een select groepjequote:Op donderdag 11 maart 2021 06:27 schreef Samhain het volgende:
Het is wel duidelijk waar de sympathie ligt: 25 reacties op het bericht van Drč, versus 22.000 (!!!) op dat van Mo...
Kunnen de topics gekoppeld wordenquote:Op woensdag 10 maart 2021 23:56 schreef Kupelu het volgende:
En Micheal van der Plas liked Sarah haar foto’s op insta.
Hoera! Een link met Barbie!
Ja, pas net mijn bericht aan, heb dat idd ook ontdektquote:Op donderdag 11 maart 2021 06:33 schreef Taiga het volgende:
[..]
Bij haar kan iedereen reageren en bij hem alleen een select groepje
quote:Op donderdag 11 maart 2021 06:49 schreef quirina het volgende:
Hij vroeg zich af:” wat moet ik met me lul in de lockdown?”
Had hij dat niet eerder kunnen bedenken?quote:Op donderdag 11 maart 2021 02:16 schreef Taiga het volgende:
Hij probeerde alles te zijn wat hij niet is om aan de verwachtingen van Monique te voldoen.
Dat zegt hij in zijn verklaring op instagram. Dat vind ik best een flinke sneer naar haar.
Monogaam en nuchter dus ?quote:Op donderdag 11 maart 2021 02:16 schreef Taiga het volgende:
Hij probeerde alles te zijn wat hij niet is om aan de verwachtingen van Monique te voldoen.
Dat zegt hij in zijn verklaring op instagram. Dat vind ik best een flinke sneer naar haar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |