Je kan je ook gratis laten testen bij de GGD toch? Neem aan dat die supermarkt testen ook niet veel gaan kosten waarschijnlijk. Al zou ik het een stom idee vinden dat iedereen zou moeten testen om naar een restaurant te mogen gaan, veel te omslachtig. Doe het alleen voor internationale reizen en eventueel een festival.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:14 schreef chratnox het volgende:
[..]
Als ik met mn gezin uit eten wil ben ik dan (uitgaande van alleen volwassenen) 200 euro kwijt zonder dat ik een euro gedoneerd heb aan dat restaurant. Denk dat veel mensen het dan wel zullen laten.
Op dit moment geeft de GGD geen negatief testbewijs. Kan zijn dat dat met die app wel komt, maar dat staat nogal in zijn kinderschoenen op dit moment. Als je op dit moment een negatief testbewijs nodig hebt kun je in elk geval (naar mijn weten) niet bij de GGD terecht.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:16 schreef Momo het volgende:
[..]
Je kan je ook gratis laten testen bij de GGD toch? Neem aan dat die supermarkt testen ook niet veel gaan kosten waarschijnlijk. Al zou ik het een stom idee vinden dat iedereen zou moeten testen om naar een restaurant te mogen gaan, veel te omslachtig. Doe het alleen voor internationale reizen en eventueel een festival.
Jij vind extra kosten zuur, maar waarom eigenlijk? Voor een goed concert of een voetbalwedstrijd betaal ik ook rond de 100 euro. Voor een VIP tafel in sommige clubs ook. Deel hiervan is om de beveiliging te financieren. Dat betaal ik ook, terwijl ik niet met stenen gooi bij voetbalwedstrijden.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:11 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit is nu die alom geprezen solidariteit in vol ornaat.
Een jaar thuis zitten omdat anderen dood kunnen gaan van dit virus. Als je dan eenmaal weer wat dingen kunt is het antwoord: Je tuin en balkon zijn gratis. Voor de rest heb je pech.
Weet je nog, toen we begonnen met de maatregelen? "Alleen samen"?
...quote:Op maandag 8 maart 2021 23:16 schreef Momo het volgende:
[..]
Je kan je ook gratis laten testen bij de GGD toch? Neem aan dat die supermarkt testen ook niet veel gaan kosten waarschijnlijk. Al zou ik het een stom idee vinden dat iedereen zou moeten testen om naar een restaurant te mogen gaan, veel te omslachtig. Doe het alleen voor internationale reizen en eventueel een festival.
Maar nogmaals, dat maakt het voor clubs, festivals, kroegen, en alles wat verder formeel is en geen boete wil, of een jongerenmeet in een park of buurthuis zelfs maar, nog niet mogelijk. Daar MOET je je wel aan die achterlijke beperking houden.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:11 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Op een gegeven moment gaan mensen zelf die 1,5 meter afstand niet meer houden hoor.
Alleen met Rutte en de uitspraken die hij vanavond deed, ik weet dat al onze experts zowat unaniem onafhankelijk van elkaar roepen al maanden dat we er wel weer van af komen, maar Rutte wekte nu de indruk van misschien niet...quote:Op maandag 8 maart 2021 23:11 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Is er een kleinere kans dat de 1,5 metersamenleving voor eeuwig blijft als jij wakker blijft liggen, denk je? Nee? Nou, dan is dat dus niet nodig.
Ik ben bang dat het een afweging van handhaving was i.p.v. verstand.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:14 schreef trein2000 het volgende:
De Nieuwe Rotterdamse Courant schrijft even op hoe het zit met de avondklok: https://www.nrc.nl/nieuws(...)-wisselgeld-a4034732
Uitstekend stuk. Strekking: het kabinet speelt hoog spel en bedient zich van trucs.
En voorts ben ik van mening dat de avondklok vernietigd moet worden.
Het verschil is dat iedereen dat bedrag betalen moet. Als jij gevaccineerd bent en ik niet betaal jij 100 euro voor je kaartje voor een voetbalwedstrijd en ik 200 euro voor dezelfde voetbalwedstrijd, omdat ik nog niet gevaccineerd ben. Dat terwijl ik daar helemaal nog geen keuze voor gehad heb.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:20 schreef groenen het volgende:
[..]
Jij vind extra kosten zuur, maar waarom eigenlijk? Voor een goed concert of een voetbalwedstrijd betaal ik ook rond de 100 euro. Voor een VIP tafel in sommige clubs ook. Deel hiervan is om de beveiliging te financieren. Dat betaal ik ook, terwijl ik niet met stenen gooi bij voetbalwedstrijden.
Dat zal vanaf juni niet anders zijn. Tot juni/juli verwacht ik dat de tests gratis zullen zijn.
Heeft er weinig mee te maken dat jij jezelf zielig vindt omdat dit virus jouw vermoedelijk minder raakt.
Alsof iedereen die honderd euro kan betalen.en de kans dat ik dus op de ic terecht kom is zo'n 0,05% en daarom zou ik het vaccin nemen? Nope.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:20 schreef groenen het volgende:
[..]
Jij vind extra kosten zuur, maar waarom eigenlijk? Voor een goed concert of een voetbalwedstrijd betaal ik ook rond de 100 euro. Voor een VIP tafel in sommige clubs ook. Deel hiervan is om de beveiliging te financieren. Dat betaal ik ook, terwijl ik niet met stenen gooi bij voetbalwedstrijden.
Dat zal vanaf juni niet anders zijn. Tot juni/juli verwacht ik dat de tests gratis zullen zijn.
Heeft er weinig mee te maken dat jij jezelf zielig vindt omdat dit virus jou vermoedelijk minder raakt.
Het is triest om te constateren dat maatregelen belangrijker zijn dan alles er om heen. Deze pandemie is misbruikt om Rutte en co hun stukje macht te geven waar ze zo geil van worden. We worden bedonderd waar we bij staan. We kijken ernaar, vinden er wat van en gaan weer verder. Kritische vragen worden niet gesteld en alles doen om besmettingen te voorkomen.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:20 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Maar nogmaals, dat maakt het voor clubs, festivals, kroegen, en alles wat verder formeel is en geen boete wil, of een jongerenmeet in een park of buurthuis zelfs maar, nog niet mogelijk. Daar MOET je je wel aan die achterlijke beperking houden.
Waarom kan rutte niet gewoon zeggen wat alle experts zeggen? Dat snap ik niet, een jaar lang is hij optimistischer dan veel experts, en nu ineens omgekeerd. En hij heeft het ook over de finish, leven met het virus, niet meer allesbepalend voor ons leven... etc. Maar die 1,5m verneukt alles wat het leven leuk maakt en verandert het bestaan in een levende hel, die bepaald zelf je hele "leven"!
Door dat soort woorden klinkt het gewoon alsof die die 1,5m voor eeuwig wel best vind. En daar wordt ik heel heel heel bang van.
Boeit verder niemand iets als jij het vaccin niet neemt.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:26 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Alsof iedereen die honderd euro kan betalen.en de kans dat ik dus op de ic terecht kom is zo'n 0,05% en daarom zou ik het vaccin nemen? Nope.
Het is gestoord. Denk dat niemand iets tegen meer testen zou hebben als je duidelijk maakt dat het tijdelijk is om pakweg 3 maanden te overbruggen. En als je mensen een helder en transparant plan geeft:quote:Op maandag 8 maart 2021 23:20 schreef chratnox het volgende:
[..]
Op dit moment geeft de GGD geen negatief testbewijs. Kan zijn dat dat met die app wel komt, maar dat staat nogal in zijn kinderschoenen op dit moment. Als je op dit moment een negatief testbewijs nodig hebt kun je in elk geval (naar mijn weten) niet bij de GGD terecht.
Eigenlijk moeten we 'm allemaal niet nemen uit protest. Ik ben ook bereid 'm niet te nemen als dit de toekomst wordt.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:13 schreef Vasilevski het volgende:
Bart Nijman:
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Dat is geen antwoord op m'n vraag.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:22 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Alleen met Rutte en de uitspraken die hij vanavond deed, ik weet dat al onze experts zowat unaniem onafhankelijk van elkaar roepen al maanden dat we er wel weer van af komen, maar Rutte wekte nu de indruk van misschien niet...
Slinger Videoland even aan en kijk naar die docu over de eerste golf in Bernhoven. Echt elk betoog dat stelt : “Corona=griep” is volstrekt onzinnig.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:25 schreef Discombobulate het volgende:
[ twitter ]
Erg goed draadje. Scroll ff naar 1 terug, heb per ongeluk 16 gelinked. Something's fishy.
Ik ga er inderdaad vanuit dat testen in juni juli nog steeds gratis zijn, staat verder ook in mijn post. Als de helft sowieso moet betalen en anderen niet, dan is dat inderdaad unfair.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:25 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het verschil is dat iedereen dat bedrag betalen moet. Als jij gevaccineerd bent en ik niet betaal jij 100 euro voor je kaartje voor een voetbalwedstrijd en ik 200 euro voor dezelfde voetbalwedstrijd, omdat ik nog niet gevaccineerd ben. Dat terwijl ik daar helemaal nog geen keuze voor gehad heb.
Stel dat ik op zaterdag een voetbalwedstrijd heb waar ik graag heen wil en op dinsdag naar de universiteit moet, dan moet ik me dus 2x laten testen op dat moment.
Het heeft er niets mee te maken of ik mezelf zielig vind, maar dat is ondertussen ook de holle retoriek in de discussie geworden. Over het algemeen is de strekking: "Oh je vindt niet dat er versoepelingen voor gevaccineerden mogen zijn? boehoe, je mag niet naar de kroeg"
Dat zwaktebod zegt eigenlijk al genoeg. Als dit je beste argument is, heb je gewoon geen argument.
Ik ben even door die github aan het grasduinen geweest: https://github.com/minvws/nl-covid19-coronacheck-app-coordinationquote:Op maandag 8 maart 2021 23:27 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Het is gestoord. Denk dat niemand iets tegen meer testen zou hebben als je duidelijk maakt dat het tijdelijk is om pakweg 3 maanden te overbruggen. En als je mensen een helder en transparant plan geeft:
• Voor wie is het?
• Voor welke gelegenheden?
• Voor hoe lang?
• Wat mag het kosten?
• Wie betaalt het?
• Gelden er nog beperkingen als je negatief test?
Allemaal geen idee. Maar we hebben de app dit weekend al klaar voor de Fieldlabs dus we kunnen los. Verder totaal geen gevaar van mission creep of zo...
Ja, die is dit weekend inderdaad zeker klaar. Zonder twijfel.quote:The Dutch Ministry of Health, Welfare and Sport has commissioned a project team to experiment with the technical possibilities surrounding a 'verifiable test result' that would let indiduals prove the fact that they have recently tested negative for COVID-19. The name of the app has yet to be determined, for now we use the working title 'CoronaTester App'. This document describes the functional and technical architecture of the CoronaTester app.
We maken tegenwoordig een routekaart op basis van de besluiten ipv de besluiten op basis van de routekaart. En dan verwacht jij een plan? Haha.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:27 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Het is gestoord. Denk dat niemand iets tegen meer testen zou hebben als je duidelijk maakt dat het tijdelijk is om pakweg 3 maanden te overbruggen. En als je mensen een helder en transparant plan geeft:
• Voor wie is het?
• Voor welke gelegenheden?
• Voor hoe lang?
• Wat mag het kosten?
• Wie betaalt het?
• Gelden er nog beperkingen als je negatief test?
Allemaal geen idee. Maar we hebben de app dit weekend al klaar voor de Fieldlabs dus we kunnen los. Verder totaal geen gevaar van mission creep of zo...
0.05% betekend eigenlijk dat je nooit een kans zou maken om toegelaten te worden op een IC.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:26 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Alsof iedereen die honderd euro kan betalen.en de kans dat ik dus op de ic terecht kom is zo'n 0,05% en daarom zou ik het vaccin nemen? Nope.
Klopt, ik reageerde op je "Je tuin of balkon is gratis" als reactie op iemand die aangaf dat die tests impact hebben. Niet herkennen dat de situatie die jij ervaart niet degene is die een ander heeft kun je best zien als een gebrek aan solidariteit naar die ander, dus hol is het niet.quote:Op maandag 8 maart 2021 23:30 schreef groenen het volgende:
[..]
Ik ga er inderdaad vanuit dat testen in juni juli nog steeds gratis zijn, staat verder ook in mijn post. Als de helft sowieso moet betalen en anderen niet, dan is dat inderdaad unfair.
Jij kwam met holle retoriek over solidariteit, of het gebrek daaraan, ik niet.
"klaar" misschien wel, als een Bethesda game...quote:Op maandag 8 maart 2021 23:30 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik ben even door die github aan het grasduinen geweest: https://github.com/minvws/nl-covid19-coronacheck-app-coordination
Belangrijk element: "Proof of concept"
Bij architecture/security architecture: TODO
Bij solution architecture: Version: 0.2 (Work in Progress)
[..]
Ja, die is dit weekend inderdaad zeker klaar. Zonder twijfel.
De Fieldlabs waarbij we eerst nog weer 2 maanden moeten wachten op de resultaten?quote:Op maandag 8 maart 2021 23:27 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Het is gestoord. Denk dat niemand iets tegen meer testen zou hebben als je duidelijk maakt dat het tijdelijk is om pakweg 3 maanden te overbruggen. En als je mensen een helder en transparant plan geeft:
• Voor wie is het?
• Voor welke gelegenheden?
• Voor hoe lang?
• Wat mag het kosten?
• Wie betaalt het?
• Gelden er nog beperkingen als je negatief test?
Allemaal geen idee. Maar we hebben de app dit weekend al klaar voor de Fieldlabs dus we kunnen los. Verder totaal geen gevaar van mission creep of zo...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |