SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
Die lijst is er vast wel, maar gezien de datalekken die voorgekomen zijn kan ik mij voorstellen dat ze die route niet willen bewandelen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:22 schreef maan_man het volgende:
[..]
Laten wij voor het gemak even zeggen dat je weinig invloed hebt op de vaccins die worden geleverd. Al valt daar ook van alles over te zeggen. Dan vind ik het eigenlijk een schandaal dat wij nu nog geen lijst hebben van de positief geteste personen, zodat wij deze van de lijst kunnen halen van de mensen die een prik moeten krijgen. Om zo het beperkt aantal prikken die wij hebben optimaal in te zetten.
Al ligt dat natuurlijk ook privacy technisch wat gevoelig. Maar toch, daar is een enorme winst te behalen.
Ik hoorde vorige week op de radio iemand van GGD vertellen dat positieve testen tot 8 weken na de eerste sowieso maar tot 1 telling leidt in de cijfers.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:33 schreef Discombobulate het volgende:
Hoe wordt trouwens rekening gehouden in de cijfers met mensen die COVID gehad hebben en herhaaldelijk positief testen. Je kan immers 3 maand na je infectie nog steeds positief testen doordat het RNA nog wel achterblijft. Moet dat percentage mensen niet steeds groter worden en een vertekenend beeld geven? Maw, de cijfers flink onbetrouwbaar maken. Een positieve pcr test is geen diagnose an sich.
Dat valt niet te controleren natuurlijk. Maar vermoedelijk zijn dat vooral de verpleegtehuis / zorgmedewerkers die vaker achter elkaar getest worden.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:35 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik hoorde vorige week op de radio iemand van GGD vertellen dat positieve testen tot 8 weken na de eerste sowieso maar tot 1 telling leidt in de cijfers.
Hugo in ieder geval welquote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:43 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:
Volgens Hugo de Jonge hebben we dit jaar weer een mooie zomer. Zou het?
Met het oog op de verkiezingen een leuke uitspraak.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:43 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:
Volgens Hugo de Jonge hebben we dit jaar weer een mooie zomer. Zou het?
Ik denk dat Hugo met zijn dikke bankrekening altijd wel een mooie zomer heeft.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:43 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:
Volgens Hugo de Jonge hebben we dit jaar weer een mooie zomer. Zou het?
Tuurlijk wel, bsn is toch bekend. Het wordt gezien als dezelfde positieve uitslag. Overigens niet als nog steeds besmettelijk.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:39 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat valt niet te controleren natuurlijk. Maar vermoedelijk zijn dat vooral de verpleegtehuis / zorgmedewerkers die vaker achter elkaar getest worden.
Was het KNMI ook afgelopen zondag bij het Catshuis overleg met hun weer modellen?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:43 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:
Volgens Hugo de Jonge hebben we dit jaar weer een mooie zomer. Zou het?
Jawel, maar het komt niet als in de statistieken waarschijnlijk als het klopt wat GGD zegt.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:51 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, bsn is toch bekend. Het wordt gezien als dezelfde positieve uitslag. Overigens niet als nog steeds besmettelijk.
Dat zei ik toch?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:53 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Jawel, maar het komt niet als in de statistieken waarschijnlijk als het klopt wat GGD zegt.
Beetje burgerlijke ongehoorzaamheid tonen. En hek op slot doen van het complex zodat er geen boa kan oplopen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 21:22 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nee. Dat mag niet. alleen max 2 op 1,5 meter
Wij hebben in ons team sinds vanavond 9 assistent-trainers.quote:Op woensdag 24 februari 2021 00:26 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Beetje burgerlijke ongehoorzaamheid tonen. En hek op slot doen van het complex zodat er geen boa kan oplopen.
Wat rutte en hugo hebben gedaan in de afgelopen maanden kon ook niet door de beugel.
Exact. Geen eerlijkheid te vinden.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 21:35 schreef YourCaptor het volgende:
[..]
Hoogste tijd.
Heb de persconferentie wederom niet gezien, maar lees net de punten. We worden nog steeds beflikkerd met die avondklok en winkelen op afspraak (max 2 man per verdieping, met een max van 6 per uur, hoe verzin je het![]()
).
quote:Op woensdag 24 februari 2021 00:28 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Wij hebben in ons team sinds vanavond 9 assistent-trainers.
Ik zit het ook te bekijken. Wat me opvalt is dat standbeeld wat lijkt op Rico Verhoeven. Zit daar al 20 minuten maar nog niks gezegd. Denk dat iedereen zich daar heel veilig voelt met die bodyguardquote:Op woensdag 24 februari 2021 00:22 schreef maan_man het volgende:
Ik kijk even naar Jinek. Kijk ik niet vaak, maar ik las daar in dit topic iets over. En het is toch wel mooi om te zien dat niet de hele media een grote applausmachine is.
Ergens vind ik de conclusie dat horeca geen probleem is ook wel bizar als het echt zo is.quote:Op woensdag 24 februari 2021 00:35 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik zit het ook te bekijken. Wat me opvalt is dat standbeeld wat lijkt op Rico Verhoeven. Zit daar al 20 minuten maar nog niks gezegd. Denk dat iedereen zich daar heel veilig voelt met die bodyguard
Verder is de sfeer uiterst kritisch op mark, hugo, het beleid en alles er omheen.
Zomaar twee citaten:
'voor de sluiting van contactberoepen in december was geen omt advies. Totaal zelf bedacht door het kabinet zelf bepaald'
'bij het omt was de overtuiging dat de horeca best kon werken met alle maatregelen, de horeca viel ook niet op op de besmettingslijsten. Zelf bepaald door het kabinet zonder omt advies'
Echt gestoord die mark en hugo. Gaat leuk worden bij een eventuele P.E.
Zo'n parlementaire enquête wordt natuurlijk een show, maar is ook gedoemd om een fiasco te worden door de omvang van het onderwerp. Andere parlementaire enquêtes, zoals de Fyra, Bijlmerramp en Srebrenica kenden natuurlijk een redelijk concreet onderwerp. Maar dat zijn in feit 20 parlementaire enquête in een. Van beschermingsmiddelen, handelen voordat het virus in het land was, tot horeca sluiten, inkopen vaccins,....quote:Op woensdag 24 februari 2021 00:35 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik zit het ook te bekijken. Wat me opvalt is dat standbeeld wat lijkt op Rico Verhoeven. Zit daar al 20 minuten maar nog niks gezegd. Denk dat iedereen zich daar heel veilig voelt met die bodyguard
Verder is de sfeer uiterst kritisch op mark, hugo, het beleid en alles er omheen.
Zomaar twee citaten:
'voor de sluiting van contactberoepen in december was geen omt advies. Totaal zelf bedacht door het kabinet zelf bepaald'
'bij het omt was de overtuiging dat de horeca best kon werken met alle maatregelen, de horeca viel ook niet op op de besmettingslijsten. Zelf bepaald door het kabinet zonder omt advies'
Echt gestoord die mark en hugo. Gaat leuk worden bij een eventuele P.E.
Tja, zolang de sekswerkers nog niet open mogen zal iemand het moeten doen. Nog even volhouden.quote:Op woensdag 24 februari 2021 00:41 schreef DonDruiper het volgende:
Ik trek die Kuipers ook steeds minder trouwens.
Wij gaan trainen van 19:00 tot 20:00. Dan nog drie kwartier bieren op het veld.quote:Op woensdag 24 februari 2021 00:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Teamsporten mogen voor jongeren tot 27, maar wel voor 9 uur thuis. Dus fuck you als je een kantoorbaan hebt.
Verre van optimaal. Maar een beetje Nederlander heeft dan nog een tijdsspannen van een uur of 3 waarbinnen iets kan plus een heel weekend. Het is vooral een grote Fuck you naar een ieder die ouder is dan 27.quote:Op woensdag 24 februari 2021 00:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Teamsporten mogen voor jongeren tot 27, maar wel voor 9 uur thuis. Dus fuck you als je een kantoorbaan hebt.
Dit vooral ja. Artikeltje 1 van de grondwet.quote:Op woensdag 24 februari 2021 01:00 schreef maan_man het volgende:
[..]
Verre van optimaal. Maar een beetje Nederlander heeft dan nog een tijdsspannen van een uur of 3 waarbinnen iets kan plus een heel weekend. Het is vooral een grote Fuck you naar een ieder die ouder is dan 27.
Tja.. zit dit inderdaad wel helemaal lekker? Wet technisch gezien?quote:Op woensdag 24 februari 2021 01:03 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dit vooral ja. Artikeltje 1 van de grondwet.
Ben benieuwd of er iemand opstaat en er iets mee doetquote:Op woensdag 24 februari 2021 01:05 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Tja.. zit dit inderdaad wel helemaal lekker? Wet technisch gezien?
Toch te eigenlijk te bizar voor woorden als je het 1e artikel met een spoedwetgeving aan de kant kan schuiven?quote:Op woensdag 24 februari 2021 01:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ben benieuwd of er iemand opstaat en er iets mee doet
[ afbeelding ]
Nee, want er is een spoedwet, die nergens op gebaseerd is maar er wel binnen een dag doorheen gejast is. Maar blijf lekker op het kartel stemmen.quote:Op woensdag 24 februari 2021 01:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ben benieuwd of er iemand opstaat en er iets mee doet
[ afbeelding ]
Door een demissionair kabinet.quote:Op woensdag 24 februari 2021 01:23 schreef smulder1991 het volgende:
[..]
Toch te eigenlijk te bizar voor woorden als je het 1e artikel met een spoedwetgeving aan de kant kan schuiven?
Vreemde is ook dat discriminatie vaak strafbaar is, maar niet als het gaat om leeftijdsdiscriminatie. 50+ is wel bezig met een wetsvoorstel: https://50pluspartij.nl/a(...)initiatiefwet-50plus.quote:Op woensdag 24 februari 2021 01:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ben benieuwd of er iemand opstaat en er iets mee doet
[ afbeelding ]
Nice!quote:Op dinsdag 23 februari 2021 22:54 schreef maan_man het volgende:
Van het AD live blog:
[..]
Eerste Kamer trekt een stukje macht naar zich toe. Hopelijk gaan ze die op korte termijn gebruiken.
had je zelf nu een bedrijf of stond je baas op instorten?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:47 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ik denk dat Hugo met zijn dikke bankrekening altijd wel een mooie zomer heeft.
In tegenstelling tot de mensen die aan de grond zitten door dit beleid.
Die gaan geen leuke zomer hebben.
Gelukkig niet!quote:Op woensdag 24 februari 2021 02:58 schreef THEFXR het volgende:
[..]
had je zelf nu een bedrijf of stond je baas op instorten?
Viruswaarheid ziet weer een rechtszaakquote:Op woensdag 24 februari 2021 01:17 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ben benieuwd of er iemand opstaat en er iets mee doet
[ afbeelding ]
Ik ben er zeker van dat deze door Rutte en de Jonge uigekraamde onzin zeer binnenkort allemaal van de baan is.quote:Op woensdag 24 februari 2021 00:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Teamsporten mogen voor jongeren tot 27, maar wel voor 9 uur thuis. Dus fuck you als je een kantoorbaan hebt.
Zo simpel ligt het niet.quote:Op woensdag 24 februari 2021 01:31 schreef maan_man het volgende:
[..]
Vreemde is ook dat discriminatie vaak strafbaar is, maar niet als het gaat om leeftijdsdiscriminatie. 50+ is wel bezig met een wetsvoorstel: https://50pluspartij.nl/a(...)initiatiefwet-50plus.
Zou je een en ander nog civielrechtelijk aan kunnen vechten, lastige weg en je heb bij Engel gezien hoe snel ze gaten kunnen dichten.
Blijf lekker dromenquote:Op woensdag 24 februari 2021 05:54 schreef Za het volgende:
[..]
Ik ben er zeker van dat deze door Rutte en de Jonge uigekraamde onzin zeer binnenkort allemaal van de baan is.
Volgende week dinsdag nog slechts 1800 besmettingen per dag, restricties opgeheven.
Dan alleen nog wat social distancing en mondkapjes her en der.
Heb je daar ook onderbouwing voor?quote:Op woensdag 24 februari 2021 05:54 schreef Za het volgende:
[..]
Ik ben er zeker van dat deze door Rutte en de Jonge uigekraamde onzin zeer binnenkort allemaal van de baan is.
Volgende week dinsdag nog slechts 1800 besmettingen per dag, restricties opgeheven.
Dan alleen nog wat social distancing en mondkapjes her en der.
Anders maken ze wel een spoedwetje als het niet past.quote:Op woensdag 24 februari 2021 01:05 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Tja.. zit dit inderdaad wel helemaal lekker? Wet technisch gezien?
Grappig wat je niet allemaal nog voor elkaar kan krijgen als demissionair kabinetquote:Op woensdag 24 februari 2021 06:55 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Anders maken ze wel een spoedwetje als het niet past.
Ja dat zal zeker gebeuren.quote:Op woensdag 24 februari 2021 07:04 schreef popje het volgende:
Ik denk wel dat de (roep) om versoepelingen steeds sterker zal worden en als blijkt dat er (minder) directe noodzaak is, ze niet elke keer drie weken kunnen wachten met allerlei potentiele versoepelingen zoals winkels, sporten en straks terrassen.
Beseffen jullie je trouwens dat 15 maart ook weer een symbolische datum is? De dag dat vorig jaar de lockdown een soort van echt inging...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |