Nee hoor, ik nietquote:Op dinsdag 23 februari 2021 10:51 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ah, dat geloof ik wel, dat de gevoelens over het hele gebeuren zo kunnen zijn. Ik vind het er zelf ook niet gemakkelijker op worden, en ik zit op zich in een redelijk gemakkeiljke positie. Maar het is geen isolatie en ik vind het nogal wat om anderen wel een echte isolatie toe te wensen, zodat je zelf helemaal vrij kunt leven. We weten inmiddels allemaal hoe zwaar dit jaar weegt, wil je dat echt, en dan nog een graadje zwaarder, zomaar aan anderen opleggen?
Ik denk dat we allerlei superlatieven als niemand, iedereen, altijd, nooit, niet moeten gebruiken. Het is namelijk meestal genunanceerder dan dat. Ik kan me voorstellen dat je in een bepaalde groep elkaar ook bevestigt in je gedachten, houding en daden. Je bent niet voor niets een vriendgroep, bijvoorbeeld, dus de kans dat je er redelijk gelijk instaat is best aanwezig. Dat geldt dan dus ook voor vriendengroepen die niet met z'n allen bij elkaar komen en wel de avondklok in de gaten houden. Er zijn 17 miljoen mensen in NL, die staan er echt niet allemaal op de ene of de andere manier in.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Bij mijn vriendengroep ziet vrijwel iedereen elkaar in het weekend nog wel. De één fietst dan in de nacht gewoon naar huis en de ander blijft pitten. Wij hebben dit weekend ook twee zespersoonshuisjes geboekt in centerparcs.
Met die point of view zou ik ook kunnen zeggen dat NIEMAND zich er aan houdt. De waarheid zal ergens in het midden liggen, feit is dat men nog nergens heeft kunnen aantonen dat de avondklok een substantieel effect heeft op het aantal besmettingen.
Dan hoop ik ook dat die nog een paar reserveringen in de horeca heeft staan.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:12 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Is al uitgelekt of Rutte tickets voor een festival heeft? Dan weten we of we dit jaat nog festivals kunnen verwachten of niet.
ik vind het huidige beleid niet prima maar jij dus welquote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:08 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En dus wens je anderen een nog zwaardere isolatie toe dan wat jij al als zwaar ervaart. Je zegt 'niet toewensen' , maar je vindt het een prima beleid, kennelijk. Dus je wenst het ze niet toe, maar je vindt het wel schappelijk dat zij dan maar massaal collateral damage worden?
Op zich vind ik het eerlijk gezegd niet heel vreemd als hij wel zover vooruit dergeiljke afspraken zou plannen. Zijn agenda is natuurlijk redelijk vol en bij een kapper is dat ook vaak zo als je een bepaalde kapper wil.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:09 schreef Arizona het volgende:
Jaaa ja
https://www.tubantia.nl/b(...)-ingepland~a8bb0781/
[..]
Veel plezier bij Centerparcs.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Bij mijn vriendengroep ziet vrijwel iedereen elkaar in het weekend nog wel. De één fietst dan in de nacht gewoon naar huis en de ander blijft pitten. Wij hebben dit weekend ook twee zespersoonshuisjes geboekt in centerparcs.
Met die point of view zou ik ook kunnen zeggen dat NIEMAND zich er aan houdt. De waarheid zal ergens in het midden liggen, feit is dat men nog nergens heeft kunnen aantonen dat de avondklok een substantieel effect heeft op het aantal besmettingen.
Dat je zo'n reactie geeft misschien wel, maar je zou toch open moeten kunnen staan voor argumenten waarom dat nogal heftig is om van een ander te verlangen.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:13 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee hoor, ik niet
Maar ik probeerde aan te geven dat, ookal ben je niet feitelijk geisoleerd, je dat gevoel wel heel sterk kunt hebben en dat ik daarom wel snap dat je als gezonde jongere zo'n reactie geeft.
Werd wel gevraagd bij het online inchecken, ook wel een beetje rekening mee gehouden met de doorgegeven namen. Maar controle zal 0 zijn aangezien de hoofdboeker gewoon de sleutels ophaalt.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:15 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Veel plezier bij Centerparcs.
Ik denk zomaar dat je geen enkele vraag gekregen hebt, zelfs niet als je twaalf verschillende achternamen invult bij je boeking.
Volgens mij zeg ik niet dat jij het huidige beleid prima vindt, en ik zeg ook niet dat ik dat wel vind. Ik snap niet helemaal hoe dit je reactie is op de post waarop je reageert.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind het huidige beleid niet prima maar jij dus wel
Ik hoop gewoon verantwoord buitensporten ongeacht de leeftijd, die leeftijdsgrens slaat nergens op.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:14 schreef Kickinalfa het volgende:
Maar de samenvatting is:
-sporten tot 28, kappers open, en gedeeltelijk mbo/voortgezet onderwijs?
Als je 28 wordt, ben je spontaan besmettelijker.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:20 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik hoop gewoon verantwoord buitensporten ongeacht de leeftijd, die leeftijdsgrens slaat nergens op.
Net zoals het virus wat ineens besmettelijker is na 21:00quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:21 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als je 28 wordt, ben je spontaan besmettelijker.
Prutserquote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:23 schreef Haags het volgende:
Zojuist uitslag gehad en heb ook corona. Koekoek.
Hoezo koekoek?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:23 schreef Haags het volgende:
Zojuist uitslag gehad en heb ook corona. Koekoek.
Zeker. Ik ben het ook niet helemaal eens met wat hij zei. Maar het gevoel snap ik wel.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat je zo'n reactie geeft misschien wel, maar je zou toch open moeten kunnen staan voor argumenten waarom dat nogal heftig is om van een ander te verlangen.
Hoe is het met je vriendin? (beterschap)quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:23 schreef Haags het volgende:
Zojuist uitslag gehad en heb ook corona. Koekoek.
Ripquote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:23 schreef Haags het volgende:
Zojuist uitslag gehad en heb ook corona. Koekoek.
Oei crew besmet.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:23 schreef Haags het volgende:
Zojuist uitslag gehad en heb ook corona. Koekoek.
Ja waar slaat die leeftijdsgrens op?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:20 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ik hoop gewoon verantwoord buitensporten ongeacht de leeftijd, die leeftijdsgrens slaat nergens op.
Ik heb dat onlangs verschenen boekje over Rutte gelezen, aan de hand van de anekdotes daarin vind ik het in ieder geval niet echt raar dat hij zijn kappersafspraken een jaar vooruit reserveert.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:22 schreef RipCity het volgende:
Rutte heeft kappersafspraak al staan: ‘Jaar van tevoren ingepland’
https://www.ed.nl/binnenl(...)-ingepland~a8bb0781/
Haha dit is wel knap uitgevonden door frank
Zeg!quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:25 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Oei crew besmet.
Dat wordt een Fok down.
En geen Fok! tussen 21.00u en 4.30u.
Haha, boomer.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 11:23 schreef Haags het volgende:
Zojuist uitslag gehad en heb ook corona. Koekoek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |