SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En geruchten datSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. de cast komt versterken!
De huidige cast:
...Soms geluk, en soms verdriet...
Handige links:
De officiële GTST site
GTST tunes/themes
Bol.com
GTST Courant
Wat vooraf ging...quote:Op woensdag 10 februari 2021 17:44 schreef Reijnxdv het volgende:
Wat zit gtst toch in stijgende lijn! De verhaallijnen zijn beter en de acteerprestaties ook (uitzondering en daargelaten).
De tienermoeder verhaallijn verrast en fijn om te zien dat Laura dit seizoen een grotere rol heeft van voorgaande seizoenen. Ook leuk om te zien hoe Lydia als schoonmaakster steeds meer kleur krijgt als personage. Ook de privégesprekken met Janine is goed om te zien, die je zo kunnen hebben als je een schoonmaakster thuis hebt.
Lucas doet me nu denken aan Noud van de laatste jaren: inhoudloos en een grot Jefgehalte die gebruikt wordt als praatpaal. Ik ben wel benieuwd naar zijn exit of gaat hij via de achterdeur uit de serie?quote:Op donderdag 11 februari 2021 11:06 schreef RaymanNL het volgende:
Chapeaux voor Erik en Caroline hoor. Wat een acteerprestaties! De makers hebben hier ook echt een heel goed uitgedacht verhaal uitgewerkt. Voor het eerst sinds tijden snap je gewoon waarom de karakters doen wat ze doen, zelfs de acties van Richard krijgen gewicht. Laten ze deze karakters nog maar even in de serie houden.quote:Op maandag 15 februari 2021 21:22 schreef Japepk het volgende:
[..]
Hij is echt veranderd in een beestWat er volgende week maandag gebeurt is op z'n zachtst gezegd nogal out-of-nowhere.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door Japepk op 15-02-2021 22:35:05 ]'t Echte en 't ware!![]()
Van die tweede ludo scene op videoland schrok ik ook.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Ik schrok van de LudoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
quote:Op donderdag 18 februari 2021 23:06 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik schrok van de Ludoeh.. dat was geen verkrachting. Dat was gewoon wilde seksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tegenslag werpt schaduw op geluk.![]()
Daar dacht Janine anders over. Voorlopig wordt er niet meer op in gegaan.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 00:43 schreef LetsGame het volgende:
[..]
eh.. dat was geen verkrachting. Dat was gewoon wilde seks't Echte en 't ware!![]()
Wilde seks waarbij de 1 duidelijk niet wil?
"Although the world is full of suffering, it is also full of overcoming it."![]()
quote:Op donderdag 18 februari 2021 23:06 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik schrok van de LudoJa, dat was heftig. Hij is wel heel erg veranderd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Ze wilde er over beginnen tijdens het eten, maar hij liep wegquote:Op vrijdag 19 februari 2021 01:10 schreef Japepk het volgende:
[..]
Daar dacht Janine anders over. Voorlopig wordt er niet meer op in gegaan.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Hoever loopt Videoland voor op tv? Ik ben een reguliere kijker, ben benieuwd wanneer ik bovenstaande scènes kan zien op tv.![]()
1 weekquote:Op zondag 21 februari 2021 09:12 schreef Mriekie het volgende:
Hoever loopt Videoland voor op tv? Ik ben een reguliere kijker, ben benieuwd wanneer ik bovenstaande scènes kan zien op tv.
"Although the world is full of suffering, it is also full of overcoming it."![]()
Echt bizar verhaal inderdaadquote:Op zaterdag 20 februari 2021 06:18 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ze wilde er over beginnen tijdens het eten, maar hij liep wegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 22 februari 2021 16:23 schreef Claude_Viole het volgende:
[..]
Echt bizar verhaal inderdaadHad hem net zitten kijken. Denk wel door richard.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 28% gewijzigd door spectrumanalyser op 22-02-2021 16:43:23 ]Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32![]()
Psst.. spoilertags a.u.bquote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Die scène van Ludo en Janine doet me denken aan Breaking Bad,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 22 februari 2021 20:13 schreef James1988 het volgende:
Die scène van Ludo en Janine doet me denken aan Breaking Bad,En Brody in Homeland na opsluiting.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat gebeurde er nou precies tussen Ludo en Janine toen eerstgenoemde haar zo op de tafel gooide?
Ik zat de hele tijd te wachten op een vervolgscene. Maar aan het eind van aflevering zaten ze samen aan tafel één of andere salade te eten. Janine zei wat over “wat er vanmiddag gebeurd is” en weg was Ludo?![]()
Spoiller Videoland. The return of
•SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. enSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 23 februari 2021 21:34 schreef GayGuy het volgende:
Spoiller Videoland. The return of
•SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. enSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En zonder spoiler, maar Erik de Vogel laat in deze aflevering wéér een nieuwe dimensie van Ludo zien. Echt ongeëvenaard wat hier wordt neergezet. Wat kunnen we doen om die man een dikke vette prijs te laten winnen?'t Echte en 't ware!![]()
Ik heb die scene net nog eens teruggekeken, maar ik vatte het ook niet echt.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:21 schreef rvtm het volgende:
Wat gebeurde er nou precies tussen Ludo en Janine toen eerstgenoemde haar zo op de tafel gooide?
Ik zat de hele tijd te wachten op een vervolgscene. Maar aan het eind van aflevering zaten ze samen aan tafel één of andere salade te eten. Janine zei wat over “wat er vanmiddag gebeurd is” en weg was Ludo?
Het leek wel alsof hij opeens een waas in zijn ogen kreeg en Janine voor iemand anders aanzag, misschien wel Billy, die hij vervolgens tegen de tafel wou werken. Het was echt een typische houdgreep. Deze scene is in mijn ogen gewoon slecht uitgewerkt.
Wat ik ook niet snap is dat ten tijde dat hij aanwezig was bij de veiling, en opeens zag dat het schilderij van Maxime geveild werd. Hij bood er niet op, en een aflevering later pakte hij het schilderij thuis uit. Richard vertelde tegen Billy dat hij niet op het schilderij geboden had.
Hoe komt Ludo er dan aan? Een herdruk? Iemand anders laten bieden? Overgekocht van de hoogste bieder?
Ook jammer dat dit schilderij wat in Ludo's kantoor stond niet opviel bij Richard, toen hij daar het pistool tegen zijn kop gedrukt kreeg. Ik had toch verwacht dat Richard nog een schepje er boven op zou doen en Maxime bij zijn oorlogspraat er zou bij betrekken.![]()
GTST in 2000: Hedwig wint de loterij
GTST in 2010: Maxime wint de loterij
GTST in 2020: Billy wint de loterijTegenslag werpt schaduw op geluk.![]()
quote:Op dinsdag 23 februari 2021 21:47 schreef Japepk het volgende:
[..]Mee eensSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En zonder spoiler, maar Erik de Vogel laat in deze aflevering wéér een nieuwe dimensie van Ludo zien. Echt ongeëvenaard wat hier wordt neergezet. Wat kunnen we doen om die man een dikke vette prijs te laten winnen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 23 februari 2021 23:10 schreef LetsGame het volgende:
GTST in 2000: Hedwig wint de loterij
GTST in 2010: Maxime wint de loterij
GTST in 2020: Billy wint de loterij![]()
![]()
Ik vind de verhaallijn van Sanders tegen Billy/Richard echt fantastisch!! Spanning wordt opgevierd en zal waarschijnlijk naar de zomercliff toegewerkt gaan worden.
Billy heeft ook van die heerlijke opmerkingen.
Dat hele “schatje” en “liefje” van Lucas tegen Tiffy de hele tijd vind ik verschrikkelijk overdreven.![]()
Ik mis Maxime... 1 van mn favoriete personagesquote:Op donderdag 25 februari 2021 01:53 schreef Claude_Viole het volgende:
Even een oudje van een jaar of 5 geleden:
Maxime v.s. Nick en met Valentijnfreedom comes when you learn to let go, creation comes when you learn to say no.![]()
quote:Op dinsdag 23 februari 2021 21:34 schreef GayGuy het volgende:
Spoiller Videoland. The return of
•SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. enDat van mevrouw been vond ik onrealistisch alsof er niemand anders werkt bij jeugdzorg tevens zou die het gedoe met Rikkie Sjoerd en Bram nog wel herinneren dan gaan ze nooit nu een kind aan Rik toe zeggen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Ergens is het wel logisch, ze is bekend met de famillie De Jongquote:Op donderdag 25 februari 2021 12:39 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dat van mevrouw been vond ik onrealistisch alsof er niemand anders werkt bij jeugdzorg tevens zou die het gedoe met Rikkie Sjoerd en Bram nog wel herinneren dan gaan ze nooit nu een kind aan Rik toe zeggen.![]()
Een onderzoek uit 2019 toonde dat 95 procent van de Nederlandse bevolking bewondering heeft voor de traditionele Zwarte Piet. Zwart is aantrekkelijk.![]()
Wat vinden we er van Romy Monteiro als de ex van Richard van Nooten
vanaf 10 maart te zien in de soap![]()
Op voorhand gruwel ik hiervan... maar goed, laat ik eerst maar afwachten..quote:Op zondag 28 februari 2021 00:28 schreef gilmore2000 het volgende:
Wat vinden we er van Romy Monteiro als de ex van Richard van Nooten
vanaf 10 maart te zien in de soap![]()
Positief weer een actrice die haar sporen al heeft verdient goeie ontwikkeling hoor die gast die Richard speelt is een bekende acteur Joep Serton Lonneke Van Roosendaal Hakim van Sesamstraat, Marwan ben wel blij met het feit dat ze nu weer vaker acteurs en actrices aannemen die hun sporen al ruimschoots hebben verdiend ipv van jong talent dat nog moet leren acteren.quote:Op zondag 28 februari 2021 00:28 schreef gilmore2000 het volgende:
Wat vinden we er van Romy Monteiro als de ex van Richard van Nooten
vanaf 10 maart te zien in de soapThey wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Ik ken haar alleen van naam dus moet even afwachten.
Al hoop ik oprecht dat de geruchten over Simone Kleinsma bij geruchten blijven. Die past echt niet in GTST.
Dat vond ik eigelijk van Johnny Kraaijkamp ook maar die vind ik nog wel oke."Although the world is full of suffering, it is also full of overcoming it."![]()
Johnny is een held, past gewoon zijn eigen teksten aanquote:Op zondag 28 februari 2021 19:04 schreef ConqueringChaos het volgende:
Dat vond ik eigelijk van Johnny Kraaijkamp ook maar die vind ik nog wel oke.
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Hij heeft weken op een booreiland gezeten en moest ff van zijn spanning af dus heeft Janine uit mekaar getrokken.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:21 schreef rvtm het volgende:
Wat gebeurde er nou precies tussen Ludo en Janine toen eerstgenoemde haar zo op de tafel gooide?
Ik zat de hele tijd te wachten op een vervolgscene. Maar aan het eind van aflevering zaten ze samen aan tafel één of andere salade te eten. Janine zei wat over “wat er vanmiddag gebeurd is” en weg was Ludo?Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.![]()
Lekker ding dus altijd goed 👍quote:Op zondag 28 februari 2021 00:28 schreef gilmore2000 het volgende:
Wat vinden we er van Romy Monteiro als de ex van Richard van Nooten
vanaf 10 maart te zien in de soapNiets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.![]()
HET VERHAAL VAN RICHARD- GTST MAGAZINE 2020
1
https://i.postimg.cc/Yq4PDCmY/1.jpg
2
https://i.postimg.cc/VLb7BZ3F/2.jpg
3
https://i.postimg.cc/9fcJ2mzx/3.jpg
4
https://i.postimg.cc/MpShc8vB/4.jpg![]()
quote:Op zondag 28 februari 2021 00:28 schreef gilmore2000 het volgende:
Wat vinden we er van Romy Monteiro als de ex van Richard van Nooten
vanaf 10 maart te zien in de soap![]()
![]()
Op maandag 19 februari 2007 15:27 schreef Mister_Monkeyman het volgende:
OoooOOoh, the bitch is back! Ga kinderen baren en schoonmaken.![]()
Gedwongen exit Ferry Doedens betekent ook vertrek van Cecilia Adorée uit GTST
Door het gedwongen vertrek van Ferry Doedens uit Goede Tijden, Slechte Tijden, zal ook zijn collega Cecilia Adorée het fictieve soapdorpje Meerdijk gaan verlaten. Na 2,5 jaar de rol van Tiffy Koster te hebben vertolkt, is ze volgende week dinsdag voor het laatst te zien in de serie.
Showredactie 01-03-21, 21:15Laatste update: 21:46
Samen met Ferry Doedens speelde Cecilia Adorée eerder in de spin-off Nieuwe Tijden. Vanuit haar rol in die reeks stroomde ze door naar GTST. Daar werden de levens van Lucas Sanders, gespeeld door Doedens, en Tiffy Koster nog meer aan elkaar verbonden. Samen kregen ze een zoontje, Wolf. Hun vertrek uit de soap zal ook gezamenlijk zijn: Tiffy en Lucas vertrekken samen met hun kindje op reis naar het buitenland.
Adorée is vooral dankbaar voor de kansen die ze heeft gekregen, schrijft ze op Instagram. ‘Precies vijf jaar geleden (goed, en 3 dagen.) deed ik auditie voor Tiffy en dacht ik; JA, deze rol snap ik. De casting was al een feest. De rest is geschiedenis. Het was m’n eerste project na m’n afstuderen en vanaf draaidag één ontdekte ik dat ‘het vak’ niet eng, maar vooral heel leuk is.’
Lees ook(3)
Na ophef rond Ferry Doedens komt Videoland met documentaire over Only Fans
Ontslagen
Doedens vertrek kwam gedwongen. Nadat hij eerder al een keer ontslagen was vanwege cocaïnegebruik, maakte hij zich opnieuw onmogelijk door werkafspraken niet na te komen. Daarom is hij na twaalf jaar uit de serie geschreven. Inmiddels is hij een carrière gestart op het erotische platform OnlyFans en deelt hij pikante beelden van zichzelf. Zijn management zette om die reden de samenwerking met de acteur stop.
Er is ook nieuwe aanwas in Meerdijk. Dit weekend werd bekend dat Romy Monteiro in de huid van Indra Kalkhoven kruipt. Zij zal vanaf komende week in de soap te bewonderen zijn.![]()
Pfff dus doordat die snuifdoos ontslagen is moet Tiffy uit de serie, bah
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.![]()
Dat slaat echt nergens opquote:Op dinsdag 2 maart 2021 10:28 schreef Devil010 het volgende:
Pfff dus doordat die snuifdoos ontslagen is moet Tiffy uit de serie, bah![]()
Tiffy kan toch gewoon blijven.Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Toch gaat ze weg.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 10:44 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Dat slaat echt nergens op![]()
Tiffy kan toch gewoon blijven.Hadden haar ook bij Daan kunnen duwen.
Niets is sterker dan dat ene woord: Feyenoord.![]()
Hoewel het een beetje een kleurloos personage is, vond ik haar wel een fijne balans in de serie brengen. Een beetje zoals Sjors. Het karakter wat geen vlieg kwaad doet, zodat de schrijvers er allemaal slechte dingen mee uit kunnen halen. Zeker sinds ze niet meer geforceerd 'de zweefteef' is, maar dat gewoon een ding van haar is. Had mogen blijven van mij.'t Echte en 't ware!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: