Dat schijnt met de ZuidArikaanse variant weer wel uit te maken.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:57 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee, van de Britse variant is al aangetoont dat het voor het vaccin niet uitmaakt.
Als ik nieuws wil lezen ga ik wel naar NOS.nl, of heb je er zelf ook nog wat over te vertellen?quote:Op maandag 8 februari 2021 21:00 schreef mijntjexx het volgende:
0:11
Het nieuws dat het coronavaccin van AstraZeneca minder bescherming lijkt te bieden tegen milde en matige ziekteverschijnselen na een besmetting met een Zuid-Afrikaanse coronavirusvariant is zorgwekkend, maar nog geen reden het af te schrijven. Deskundigen van Wereldgezondheidsorganisatie WHO zeggen dat in reactie op bevindingen van wetenschappers over het vaccin van de Brits-Zweedse farmaceut.
,,Dit is duidelijk zorgwekkend nieuws", zei WHO-topman Tedros Adhanom Ghebreyesus. Hij benadrukte net als AstraZeneca dat de studie werd uitgevoerd met relatief weinig (2000) en vooral jonge en gezonde deelnemers. Voor bredere conclusies zijn meer gegevens nodig, aldus de WHO.
Het AstraZeneca-vaccin is het belangrijkste inentingsmiddel dat de organisatie wil inzetten in armere landen. Het bewijs tot nu wijst erop dat het ernstige symptomen vermindert en ervoor zorgt dat minder besmette mensen naar het ziekenhuis moeten of sterven. Wel werd eerder duidelijk dat er maar weinig gegevens zijn over de algemene werkzaamheid bij ouderen.
Het middel werd eind vorige maand goedgekeurd voor gebruik in de Europese Unie, ook voor ouderen. In Nederland kunnen huisartsenpraktijken het vaccin vanaf morgen bestellen. Binnen een paar dagen zouden dan de eerste mensen kunnen worden gevaccineerd, maar het vaccin is nog maar beperkt beschikbaar. Nederlanders onder de 65 en medewerkers van verpleeghuizen, gehandicaptenzorg en wijkverpleging komen ervoor in aanmerking.
https://www.nu.nl/coronav(...)gw5LXjy9Bk9uamRMmUQYquote:Tot nu toe zijn in Nederland vijftien sterfgevallen na een vaccinatie tegen COVID-19 gemeld, laat bijwerkingencentrum Lareb maandag weten. Volgens de organisatie gaat het daarbij om kwetsbare ouderen met ernstige onderliggende gezondheidsproblemen. Deze problemen zijn volgens Lareb de meest voor de hand liggende verklaring voor de sterfgevallen.
Geloof er helemaal niks van. Rutte gaat nog wat maatregelen versoepelen begin maart, vaccinatietrein begint te lopen, iedereen hosanna.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:01 schreef raptorix het volgende:
[..]
Reken daar maar niet op PVV en Forum zullen Corona keihard uitmelken en de mensen zullen het geloven.
Je weet hoeveel 80+ers er de afgeopen weken zijn ingeeent en hoeveel er normal wekelijks dood gaan?quote:Op maandag 8 februari 2021 21:03 schreef leolinedance het volgende:
15 ouderen na vaccinatie overleden, waarschijnlijk door bestaande problemen
[..]
https://www.nu.nl/coronav(...)gw5LXjy9Bk9uamRMmUQY
Bij ouderen met onderliggende gezondheidsproblemen is corona altijd de oorzaak van overlijden, maar bij overlijden na vaccineren zijn juist de onderliggende gezondheidsproblemen de oorzaak. Goh wat een toeval dat het dan nét anders om is
Het begint erg doorzichtig en triest te worden inderdaad.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:03 schreef leolinedance het volgende:
15 ouderen na vaccinatie overleden, waarschijnlijk door bestaande problemen
[..]
https://www.nu.nl/coronav(...)gw5LXjy9Bk9uamRMmUQY
Bij ouderen met onderliggende gezondheidsproblemen is corona altijd de oorzaak van overlijden, maar bij overlijden na vaccineren zijn juist de onderliggende gezondheidsproblemen de oorzaak. Goh wat een toeval dat het dan nét andersom is
Ik zal wel weer voor paniekzaaier worden uitgemaakt enzo, maar ik vind 15 best veel eigenlijk:@ misschien moeten we het vaccineren van de allerkwetsbaarsten toch eens heroverwegenquote:Op maandag 8 februari 2021 21:03 schreef leolinedance het volgende:
15 ouderen na vaccinatie overleden, waarschijnlijk door bestaande problemen
[..]
https://www.nu.nl/coronav(...)gw5LXjy9Bk9uamRMmUQY
Bij ouderen met onderliggende gezondheidsproblemen is corona altijd de oorzaak van overlijden, maar bij overlijden na vaccineren zijn juist de onderliggende gezondheidsproblemen de oorzaak. Goh wat een toeval dat het dan nét andersom is
Nb. Hier staat “na”. RTL zei “door”. Groot verschil. Indien dat laatste neem ik het terug.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:05 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik zal wel weer voor paniekzaaier worden uitgemaakt enzo, maar ik vind 15 best veel eigenlijk:@ misschien moeten we het vaccineren van de allerkwetsbaarsten toch eens heroverwegen
Ik weet niet wat jouw kalender aan geeft, maar hier is het inmiddels 8 februari, je weet dat over de verkiezingen over 5 weken zijn? En voorsprong van de VVD? HAHHAHA, zeker alle ondernemers die staan te springen van geluk.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:04 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Geloof er helemaal niks van. Rutte gaat nog wat maatregelen versoepelen begin maart, vaccinatietrein begint te lopen, iedereen hosanna.
VVD staat al op een enorme voorsprong in de peilingen die bij sommige bureaus tot 40 a 42 zetels oploopt.
Verder gaat toch niemand met de PVV of FvD regeren dus reken maar op verkiezingen in maart en Rutte 4
Daar maken ze zich in het VK wel zorgen over hoorde ik van een vriend. Echter maakt het VK zich totaal nul komma nul druk om hun eigen variant. En wij in NL zijn ineens als de dood...quote:Op maandag 8 februari 2021 21:01 schreef Vallon het volgende:
Dat schijnt met de ZuidArikaanse variant weer wel uit te maken.
Er staat toch niet dat deze mensen besmet waren? Anders had je (misschien) een punt.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:03 schreef leolinedance het volgende:
15 ouderen na vaccinatie overleden, waarschijnlijk door bestaande problemen
[..]
https://www.nu.nl/coronav(...)gw5LXjy9Bk9uamRMmUQY
Bij ouderen met onderliggende gezondheidsproblemen is corona altijd de oorzaak van overlijden, maar bij overlijden na vaccineren zijn juist de onderliggende gezondheidsproblemen de oorzaak. Goh wat een toeval dat het dan nét andersom is
Het gaat er meer om dat vaccinatie bij ouderen risicos met zich meebrengt, is ook een bekent punt, vandaar dat je ook maar niet even "het leger" kunt inzetten om iedereen een spuit in zijn arm te jassen.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:07 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Er staat toch niet dat deze mensen besmet waren? Anders had je (misschien) een punt.
Nee. Je weet dat dat niet relevant is voor dit stukje?quote:Op maandag 8 februari 2021 21:04 schreef raptorix het volgende:
[..]
Je weet hoeveel 80+ers er de afgeopen weken zijn ingeeent en hoeveel er normal wekelijks dood gaan?
https://www.tns-nipo.com/(...)re-deert-de-vvd-nietquote:Op maandag 8 februari 2021 21:06 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jouw kalender aan geeft, maar hier is het inmiddels 8 februari, je weet dat over de verkiezingen over 5 weken zijn? En voorsprong van de VVD? HAHHAHA, zeker alle ondernemers die staan te springen van geluk.
Team Rutteeeeequote:Op maandag 8 februari 2021 21:06 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jouw kalender aan geeft, maar hier is het inmiddels 8 februari, je weet dat over de verkiezingen over 5 weken zijn? En voorsprong van de VVD? HAHHAHA, zeker alle ondernemers die staan te springen van geluk.
Tja dat is ook wat mij van een innig dierbare werd verteld als doodsoorzaak, waar ik behoorlijk boos over was en van over de zeik ga.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:03 schreef leolinedance het volgende:
15 ouderen na vaccinatie overleden, waarschijnlijk door bestaande problemen
[..]
https://www.nu.nl/coronav(...)gw5LXjy9Bk9uamRMmUQY
Bij ouderen met onderliggende gezondheidsproblemen is corona altijd de oorzaak van overlijden, maar bij overlijden na vaccineren zijn juist de onderliggende gezondheidsproblemen de oorzaak
Corona is veel dodelijker dan een vaccinatie. Ongevaccineerd laten is een veel groter risico.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:08 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het gaat er meer om dat vaccinatie bij ouderen risicos met zich meebrengt, is ook een bekent punt, vandaar dat je ook maar niet even "het leger" kunt inzetten om iedereen een spuit in zijn arm te jassen.
Dat was dan ook niet het punt wat ik wilde maken.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:07 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Er staat toch niet dat deze mensen besmet waren? Anders had je (misschien) een punt.
Dat is nog maar de vraag. Risico is kans*effect hè.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:12 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Corona is veel dodelijker dan een vaccinatie. Ongevaccineerd laten is een veel groter risico.
Ja maar ja maar, het gaat wel over heul veul geld he?quote:Op maandag 8 februari 2021 20:51 schreef mijntjexx het volgende:
ÉÉN UUR GELEDEN
Veertien gevaccineerde ouderen in Duitsland besmet met coronavirus
In een verzorgings- en verpleeghuis in Belm bij het Duitse Osnabrück zijn veertien ouderen besmet geraakt met de Britse variant van het coronavirus. Ze waren volledig gevaccineerd met het Pfizer/BioNTech-vaccin, allemaal hadden ze beide prikken gekregen. Het vaccin geldt als zeer effectief, met een werkzaamheid van 94 procent.
De ouderen vertonen tot nu toe milde of geen ziekteverschijnselen, maar het is slecht nieuws dat ze ondanks de vaccinaties toch de Britse variant van het virus hebben opgelopen.
Peilingen ja, wacht maar tot men lekker is gemaakt door Wilders en Baudet, je ziet nu al de enorme vrede over het beleid, en je dacht dat men in het hokje zegt: Goh, die Rutte, die heeft toch mooi gergegeld dat alles weer goed is.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:10 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
https://www.tns-nipo.com/(...)re-deert-de-vvd-niet
https://depeiling.eenvandaag.nl/zetelverdeling/125?percentage=1
En ons aller Maurice natuurlijk: https://www.maurice.nl/pe(...)erende-verkiezingen/
Het zou me niet eens verbazen als Rutte 3 gewoon kan blijven zitten puntje paaltje.
Hier is in- en in triest wat er gaande is. Alles om de cijfers lekker op te kunnen blazenquote:Op maandag 8 februari 2021 21:11 schreef Vallon het volgende:
[..]
Tja dat is ook wat mij van een innig dierbare werd verteld als doodsoorzaak, waar ik behoorlijk boos over was en van over de zeik ga.
De man weliswaar al op flinke leeftijd; had al langere tijd hartklachten, diabetus2, nier-issues, maagklachten, cholesterol, bloeddruk (zie voorgaand) met allerlei bjikomende teringshit en is toch op "papier" met een simpele pennenstreek na een kort "ziekbed" in het verpleeghuis (waar we hem sws niet - meer - konden bezoeken) overleden aan covid19.
Gewoon een keiharde, flagrante leugen waarna we hem in tamelijk "eenzame" kring hebben moeten begraven.
Ook dat was het punt niet.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:12 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Corona is veel dodelijker dan een vaccinatie. Ongevaccineerd laten is een veel groter risico.
Dat is niet duidelijk, de vaccins zijn over het algemeen veilig om toe te dienen. Nadeel is gewoon dat je te maken hebt met een doelgroep die op korte termijn sowieso overlijd. We hebben 33k 90-jarigen, 25k 91-jarigen en nog maar 20k 92-jarigen.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:08 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het gaat er meer om dat vaccinatie bij ouderen risicos met zich meebrengt, is ook een bekent punt, vandaar dat je ook maar niet even "het leger" kunt inzetten om iedereen een spuit in zijn arm te jassen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |