Gefeliquote:Op zondag 7 februari 2021 12:46 schreef Makrelis het volgende:
Zo KLBers. Vandaag 48 jaar geworden en heel Nederland getrakteerd. Moest wel even met die eikel boven praten.
Thnx. Leuk leven al met al. Is wel 'ns anders geweest. Dat ik me afvroeg: "Wat doe ik op deze planeet?" Verwend jong dat ik ben om hier iets van te mogen vinden.quote:
Duuuuuuusquote:Op zondag 7 februari 2021 01:25 schreef VloggendeChipsZak het volgende:
[..]
de gedachten dat je er geestelijk 100% bij bent en jezelf zo fysiek ziet aftakelen
brrrr
Ga jij eens even wandelen, lapzwansquote:
Eerder langlaufen vandaagquote:Op zondag 7 februari 2021 17:15 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Ga jij eens even wandelen, lapzwans
Nee.quote:
B-Cam.quote:Op zondag 7 februari 2021 18:05 schreef Modus het volgende:
"Er komt weer een nieuwe camera binnen..."
En deze dan
"Dit gaat dus zodra morgen mijn geheugenkaartje binnenkomt, de vlogcamera worden voor binnenshuis en mijn webcam".quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb ik nog hoogtepunten gemist? Behalve dat het weer te koud is om te wandelen![]()
Loze kreten.quote:
En je gaat dan niet naar de ortho?quote:Op zondag 7 februari 2021 18:34 schreef VloggendeChipsZak het volgende:
[..]
Nee.
Er is een tand vroeger door te weinig ruimte scheefgegroeid, die heeft een andere tand een stukje naar achter gedrukt, daarom lijkt het soms alsof ik een tand mis op filmpjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |